Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mister. Întâmplări de la miezul nopţii.

Stai! Stop cadru! S-a terminat sezonu 1? O_O Mai voiam :-s. Abia asteptsezonu doi ^^. My dear Snowy iti multumesc ca mi-ai zis de fic ca sigur nu apucam pe aici :)). A fost un fic...wow....deci nu imi venea sa cred. Ai descris atat de frumos, de mirific ca nu mai voiam sa se termine. Trei ore mi-a luat sa citesc tot ficul. Dialogul, desi e cam mult dar nu e sec, mi-a placut ft mult. Actiunea a fost superba desi in unele locuri a fost putin cam grabita dar nu e nimic. Naratiunea a fost superba nu alta. Greseli de tastare nu prea am vazut ceea ce e bine. Imi place ca ai creat acel suspans care te face sa vrei mai mult si mai mult Nu m-am plictisit nici o clipa cand citeam. Deci in concluzie a fost un fic perfect. Singurele lucruri care nu mi-au placut: pe alocuri ai scris cu bold. Nu se vede bine, nu e estetic. Mai bine foloseai un italic. Era mai elegant. SI al doilea lucru: Nu mai pune space in fata semnelor: ! ? etc. Pe mine una ma enerveaza asta:)). Ideea a fost splendida, m-a captivat. A fost un fel de fenomele stranii [shit am uitat sa ma uit -__-"]. Chiar m-ai incurcat cu cuplurile.^^" Ba ClairexDaniel, ba ClairexKey. Bine ca in final e al doilea cuplu. :x. Apropo ador numele lui Key. ^^ Si a lui Claire e superb. Poi my dear ce as mai putea sa iti spun. Astept sexonul doi si poate ma anunti si pe mine cand apare. So, fara alte lungiri, buh bye!:*
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O noapte de mister Matt 0 1.676 28-12-2011, 06:26 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Fituica de la miezul noptii Moony691 15 7.864 21-08-2011, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  ÃŽntâmplări... MaDeLyNe 1 1.740 07-07-2011, 06:09 PM
Ultimul răspuns: MaDeLyNe
  Sentimente la miezul noptii xD Rukia JJ 1 2.376 27-03-2011, 12:00 AM
Ultimul răspuns: Reveuse
  Viata de vampir intr-o lume plina de mister , suferinta si idioti Michiyo道代 17 8.532 30-11-2010, 12:35 AM
Ultimul răspuns: Meredih
  Iubirea e un mister InocentAngel 3 3.192 27-10-2010, 12:19 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Mister! MisS.sAdiStic 2 2.659 04-07-2010, 08:11 PM
Ultimul răspuns: reNnNy
  Ganduri la miezul noptii aleee 5 3.300 24-05-2010, 02:10 PM
Ultimul răspuns: Jasmine


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)