Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mister. Întâmplări de la miezul nopţii.

Uuuuuuuuuuuuuuuu :X

Foarte frumos , si au trait fericiti pana la adanci batraneti ;;) : )) . Ah , ma bucur asa de tare ca s-au mutat in NY , si ma bucur mai tare ca va fi un sezon doi . Claire abia astepta luna de miere , ah , ce copilaroasa e : )) . Abia astept sa vad rodul acestor iubiri in sezonul doi . : ))

Mi-a placut foarte mult . Felicitari . >:D<
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

Te ador>:D< Ma uimesti pe zi ce trece:)) "New York venim!" Felicitarile mele;:))
Sezonul II a? Good :)) Abea astept sa vad la ce te duce imaginatia:))
Felicitari din nou sii....Astept sezonul 2:))
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Edit.
Oiiiiii. S-a terminat. T^T
A fost splendid. Cel mai mult mi-a placut de Claire, a fost asa agitata. : ))
Ai avut de toate. Nu merita sa le mai enumer si eu odata. :] Greseli oricum nu au fost. : - j
D'oh, Mihela asta e asa amuzanta. Nici bine nu s-au casatorit si ea deja se gandea la divort. =) Bine ca, Claire a convins-o si uite ca acum toti sunt fericiti. ;>
Uuu, ai spus SEZON 2 ? Si il faci cu Luce ? Asta da surpriza. ;>
Abia astept sa-l postati. Si numele ficului imi place. ; ; )
Spor la scris darling, multa imaginatie si toate cele. : ))
Da-mi voie sa te felicit. A fost intradevar un fic superb.
Bafta in continuare ^^

punct.

Mi-am dat seama de la celălalt capitol că urmează sfârşitul...
Nu ştiu dacă să fiu tristă sau fericită pentru că s-a terminat.
Dar este foarte bine că vei continua acest proiect.
Şi vei avea 2 ? Cel cu Luce şi cu DeDal ? Sau vei începe încă unul ?
A fost frumos, 25 de capitole este o poveste lungă, mă bucur că ai avut atâtea idei şi că le-ai valorificat aşa.
Altceva nu ştiu ce să mai spun, mai stau puţin şi mă pun să mă uit la un film.
Ah, am rămas puţin dezamăgită că nu ai dezvăluit prea multe despre trecutul sau personalitatea lui Shane, personajul lui mă atrăgea.

ÃŽn fine...
Succes la proiectele următoare şi multă inspiraţie, love >:D<
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


:-< Si s-a terminat , frumos capitolul , nu ai avut greseli de tastare sau exprimare , eu personal chiar nu am vazut . Descrierea haide sa spunem ca e bine , dialogul nu e sec si mult..totul a fost perfect , o armonie totala .
Ah... nu-mi plac finalurile fericite :-< , >.> sorry dear , nu spun ca nu a fost frumos , dar am eu ceva impotriva finalurilor fericite . Ma bucur ca este si ,,sezonul 2" vai sper sa fie mai sadic 8-> .
Gata , am terminat : - J Felicitari pentru incheiere si iti doresc multa imaginatie in continoare .


Buna!Cum?Sfarsituuuuuul? Nuuuu..Of..trebuia sa continuee.Yupyy.S-a casatorit!!Cum? Mihaela e nebuna daca il refuza pe Shane.:((.Eu una nu i-as refuza pe nici unu :)).Asa ..sa revenim la fic.E frumos ca intotdeauna.Dar mai dezamagit ca e sfarsituul .Dar e bine ca va urma altul.Si ma bucur ca se vor muta la New York .pa pa .pup
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]

WoooW ai terminat cu stiiiillll
Bravo. Intotdeauna sunt prezente felicitarile cand un fic e gata. Ai facut o treaba foarte buna, mai fata mai.
Sezonul doi, ai? iti arde de sezoane tie? Daca uiti de colaborarea noastra te mananc. Dar esti fata desteapta, asa ca nu am de ce sa imi fac griji. Foarte bine.
Citat:M-am uitat urât la el, defapt foarte urât.
Mdaa, asta a fost buna. Pana si ea a simtit cat de urat s-a uitat la proaspatul ei sot. Si chiar asa? Mihaela se gandeste la divort? DEJA?
Pai, abia astept noua ta colaborare. Sunt sigura ca ai sa ne, ne veti surprinde din nou. Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


Wow, chiar s-a terminat?! Nu-mi vine sa cred, dar ma bucur ca o sa fie si sezonul doi. Ce sa spun despre acest ultim capitol. Mi-a placut mult. Naratiunea a fost buna, descrierea nu prea am vazut-o, actiunea nu a fost grabita, dialogul nu a fost sec si nu am observat greseli de nici un fel. Mihaela e tare amuzanta. Wow, ce super ca se muta in New York. Abia astept sa citesc si sezonul doi. So, eu iti urez mult succes cu sezonul doi si sper sa il incepeti cat mai curand.*Hugs*
[Imagine: j5atg3.png]


Hey... nu pot sa cred ca am ajuns si eu la sfarsit. Imi pare atat de rau ca nu am dat pe aici mai devreme. Ah, cate de tantalaie pot sa fiu uneori. Deci cred ca ii clar. Imi place. Nici nu sti cat ma bucur ca vei face si sezonul doi. Este un fic foarte reusit ( parerea mea ) si cred ca as fi inebunit daca nu l-ai fi continuat. Se pare ca sau casatorit. Serios nu ma asteptam la asta, dar a fost o surpriza placuta. So... sper sa nu ajung din nou ultima :D. Deci ma si duc sa iti citesc sezonul doi...
Bye Bye & felicitari pentru un fic minunat ;)
:bye:
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Salut! Scuze pentru intarziere, dar am avut putin timp sa citesc. In timpul saptamanii, ma omoara scoala, iar singura mea zi la comp e Dumimica. Groaznic, nu-i asa? Motiv? Am o sora mai mica care sta vinerea si sambata.
Dar sa revin la fic. Am ramas mult in urma. Azi am citit tot, de la pagina 9 pana la 17. Chiar m-ai luat prin surprindere cu moartea mamei, moatrea lui Daniel ( finaly, heșs dead! ), casatoria si luna de miere in New York.

Debea astept sezonul doi. Voi fi mereu aici sa iti comentez, nu uita. Sunt fana ta!
Apropo, daca ai trece si pe la povestea mea, ti-as fi recunoscutoare.
Cam atat! Sa pui sezonul 2 cat mai repede. Sunt asa nerabdatoare. Sper ca Claire va avea multi copii ( de fapt, prefer doi, sa nu se plictiseasca daca e unul singur )cu Kay si Mihaela cu Shane.

Lanna incheiat si spor la scris.

Pa pa pa pa pa pa pa pa !:zuppy10:
Soarele-i felinar ascuns printre stele
Ce straluceste in visele mele.
Iar carte-ai regina,cu parul de aur,
In ochii de gheata ascunde-un tezaur.

Fantana-i oglinda ce-n somn a cazut
Cand regele vulpe cu oaste-a trecut,
peste mosia lui cioara-mparat
Caruia viata el i-a crutat
.

Dincolo de adevar:
http://animezup.com/forum/showthread.php...407&page=1
KatieÈš;
http://animezup.com/forum/showthread.php...569&page=1

[Imagine: chibi_5539.gif]
Iasym



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O noapte de mister Matt 0 1.683 28-12-2011, 06:26 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Fituica de la miezul noptii Moony691 15 7.918 21-08-2011, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  ÃŽntâmplări... MaDeLyNe 1 1.746 07-07-2011, 06:09 PM
Ultimul răspuns: MaDeLyNe
  Sentimente la miezul noptii xD Rukia JJ 1 2.382 27-03-2011, 12:00 AM
Ultimul răspuns: Reveuse
  Viata de vampir intr-o lume plina de mister , suferinta si idioti Michiyo道代 17 8.571 30-11-2010, 12:35 AM
Ultimul răspuns: Meredih
  Iubirea e un mister InocentAngel 3 3.210 27-10-2010, 12:19 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Mister! MisS.sAdiStic 2 2.670 04-07-2010, 08:11 PM
Ultimul răspuns: reNnNy
  Ganduri la miezul noptii aleee 5 3.333 24-05-2010, 02:10 PM
Ultimul răspuns: Jasmine


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)