Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Garda de Corp a Superstarului [ +18,comedie, romance, actiune]

#6
Nextul .. stiu e cam nasol..dar promit ca urmatorul capitol sa iasa mult mai bine si o sa-mi dau silinta.


Capitolul 5 - Ce mai noapte.


- Si acuma ce ai vrea sa-i spun ? a spus Kisaki nervos.
- Singurul lucru e doar sa-i multumesti , fiule , a spus tatal starului la telefon.
- Dar de ce nu isi cere scuze ca m-a lasat singur si era sa fiu si omorat. A spus acesta enervat la culmea.
- Fiule , acuma priveste partea buna a lucrurilor , esti teafar si nevatamat, a spus bucuros si umpic speriat de fiul lui , domnulu Orizumi.
- Nu e adevarat , atacatorul acela a m-a jgariat cu ceva atunci cund ma prins de maini , iar ea a stat si a...

*Bang* s-a auzit pusca nimerind telefonul starului.

- Ce crezi ca faci ? a strigat acesta enervat.
- Incerc sa te impiedic de a face cancer la creier de la atata vorbit la telefon , am spus eu ironica.
- Ma calci pe nervi tu , nici nu-ti dai seama ca sunt o persoana importanta , nu ? spunand acesta strangand din pugni.
- Ho steluto , nu te enerva ca nu te-a omorat nimenea , daca eu nu ma duceam sa aflu ce se intampla atunci era "Bye Bye" cu tine, am spus eu nervoasa.
- Si acuma te astepti sa iti multumesc , poate in visele tale dulceata , ca sa stii ca atacatorul chiar ma lovit .
- Da te-a zagariat la mana am vazut si eu asta , ce crezi ca sunt oarba.., am adaugat eu punandu-mi mainile in san.
- Putin in pasa , dar ar fi bine sa-ti faci calumea treaba ai inteles ?
- Aha...

Dupa cursa nebuna care s-a sfarsit curand urma parada de moda , toti reporteri , fotografi s-au impins ca sa reuseasca sa le pozeze pe domnisoare cum se plimbau pe scena.
Starul-pop admira frumoasele fete si incerca sa le propuna o intalnire l-a toate , cu succes reusea mereu acest lucru. Vixy s-a retras din nebunia aceea incercand sa caute un loc linistit unde putea sa isi sune prietenii de la sectie. Era apus de soare , vantul batea lin invaluind-o intr-o mantie de caldura, aceasta s-a asezat pe o banca aproape de stadion admirand soarele
care cobora incet , incet spre celalat capat al lumii. Orasul era frumos si pe timp de noapte , multe lumini aprinse , strazile si drumurile aglomerate , oameni care nu se opreu din mers.
Exact ca la ea acasa , telefonul suna , astepatand ca cineva sa-i raspunda repede , se uita la stele cum vegeau asupra orasului , iar luna cum lumina cararea spre lumea viselor.
Pana la urma cei de la sectie au primit telefonul ei :

- Bunasea...
- Vixy , Doamne , cum mai esti ce ai facut ? a strigat Kety fericita.
- Buna Kety , m-ai speriat ... , am spus eu ingrozita.
- Vxy tu esti ? a spus o alta colega.
- Da Lore eu sunt , am spus eu razand.
- Waa , ce ma bucur , cum esti ? Ce ai facut ?
- Pai bine uite sunt acuma la o prezentare de moda pentru costume de piloti.
- Wow , au strigat fetele.
- Da , wow pe naiba ca trebuie sa-i suport mofturile , nebunului de star, am strigat eu nervoasa.
- E haide , si tu acuma , recunoaste ca e frumos , sexy , cu un par minu..
- Bine , in fine nu-mi pasa , eu vreu acasa ... , am inceput eu sa ma plang.
- Auzi Vixy , tu cumva ai oprit doi atacatori ca sa nu-l omoare pe Kisaki ? a intrebat Lore.
- Da , dar de unde stiti ? am intrebat eu.
- Pai apari al televizor in toata lumea , norocoas-o , a strigat de fericire Lore.
- La asta nu ma astepta...oricum eu imi doresc doar un singur lucru, ca tampitul de Kisaki sa-mi multumeasca , am spus eu bosumflata.
- Lasa ca tie o sa-ti dea un cadou frumos .. tu cu el stii tu.., a inceput sa glumeasca o colega.
- Cred ca glumesti nu , vrei sa mor eu acuma ... ?
- Glumeam , ok noi trebuie sa inchidem dar le transmitem salutari la toti din partea ta , te pupam.
- Eh , nebune mai sunteti fetelor....dar sa aiba dreptate ca ..ala sa-mi.... , ne cred ca aiurez eu.

Dupa aproximativ o ora evenimentul s-a sfarsit , toti ieseau afara indreptandu-se spre casele lor , in fata mea vedeam cum protejatul meu isi facea de cap cu modelele ce prezentasera moda.
Se clatinau in partea stanga si in partea dreapta , parca erau beti , nu am vrut sa spun nimica , asa ca l-am lasat sa faca ce vrea. Era ora noua seara si toti ne-am indreptat spre un club foarte mare.
Muzica se auzea din capatul celalat al strazi , Kisaki a coborat impreuna cu fetele si le-a condus spre club , iar eu am ramas in urma cu ceilalti bodyguarzi. Dupa cinci minute de stat afara am intrat si eu in club sa-mi caut protejatul , era o nebunie curata , oameni care nu apreau ca aveau habar de ce fac , se distrau , ba se bateau , uni se giugiulau pana ramaneau fara rasuflare si tot felul de prosti.
Deja mi se facea greata , la ce imi vedeu ochilor , fiind un superstar-pop ma gandeam si eu ca merge in locuri mult mai normale decat acestea , dar se pare ca nu prea.
Isi facea de cap , in toate felurile , pipaia fetele , le saruta sau se lua in gura cu alti. Ori era beat ori am facut eu insolatie si am halucinatii.
Ceasul se vacuse ora zece , dupa cum ii spusesem era timpul pentru culcare , asa ca -mam strecurat prin multime ca o pisica si am ajuns in fata lui , parea a fi inconstient , poate consumase prea mult alcool. L-am ridicat incet ca sa nu cada , i-am pus mana dreapta pe umarul meu si am incercat sa-l duc afara , in momentul acela, acesta cu mana stanga m-a apucat de san , strangand tare.
Sia apropiat gura de urechea mea si mi-a soptit: "Stiu ca iti place". Eram aproape de limita , nervii puneau stapanire pe mine , l-am apucat de mana si l-am trantit jos , toti din jur s-au speriat de mine dar ce puteam face nu suportam ca cineva sa imi atinga sanii, l-am tarat dupa mine , l-am aruncat in masina si am plecat spre vila.
Pe drum acesta era apropae adormit , statea cu gura deschisa de tot si cu capul pe umarul meu, eu tot il inpingeam in partea stanga el tot cadea pe umarul meu , eu tot il impingeam in partea
lui de colt iar el tot cadea pe mine. Am renuntat sa il mai cladin , din fica ca o sa ii se faca rau si o sa verse pe mine , privirea mea era atintita spre geam , nu mai eram atenta la acesta sa vad ce face.
Cu un glas incet Kisaki i-a ordonat soferului sa inchida geamul ce facea legatura cu noi si cu ei , linistea a predominat partea din spate a masini unde ne afam , starul si-a ridicat capul incet de pe umarul meu , mi-a apucat fata si a intors-o spre a lui , incercand sa ma sarute. Imediat am simtit miros de alcool si l-am impins spre locul lui :

- Bleah , cred ca tu ai baut o damigean intreaga de vin , am spus eu tinundu-ma de nas.
- Te ce m-ai intrerupt , a spus acesta sughitand.
- Pentru ca esti beat oricum daca te apropiai mai mult de gura mea , te impuscam , am spus eu nervoasa.
- Eu nu prea cred... , acesta a cazut lat pe bancheta , adormind.

Dupa ce am ajuns , l-am tarat pana in camera lui , si l-am asezat frumos in pat , i-am deschis usa de la balcon ca sa intre aer , am stins luminile si inainte sa plec l-am privit inca odata ca sa ma asigur ca nu merge si in somn , iar dupa aceea am inchis usa si m-am refugiat si eu in camera mea. Am iesit umpic pe balcon sa iau aer proaspat , deja eram satula de mirosul acela de vin pe care protejatul meu il emana cand vorbea. M-am dezbracat si am intrat in baie , nu au trecut nici cinci secunde si deja cineva batea grav la use. Am pus un prosop pe mine , am iesit din baie si am deschis usa, cine putea fi decat protejatul meu prea mult adorat si nesuferit . Parul lui negru si lung era ciufulit , pe jumatate dezbracat a inceput sa comenteze :

- Imi este rau si e numai vina ta, a spus acesta pe un ton ragusit.
- Cum ? Ok fi atent la mine , poate a fost vina mea s-au poate nu a fost , nu am chef sa ma iau in gura cu tine al ora asta , am spus eu nervoasa.
- Dar e deabia zece si un sfert seara , mai bine mi-ai multumi ca ti-am respectat "cerinta" , a adaugat acesta ironic.
- Sti ceva dute si culcate , ca oricum nu am chef de tine ... , am spus eu pe un ton sever.
- Vreu in momentul acesta ca tu sa ai grije de mine si sa ma faci bine , m-ia raspuns acesta apucanduma de prosop.
- Bine.

Asa ca a trebuit sa stau toata seara impreuna cu el si sa-l vindec , i-am preparat un ceai , pentru al trezii din betie si sa-i calmeze nervii. Dupa aceea l-am bandajat la mana.
Am ajuns sa-i cant un cantec de leagan pentru a adormi si uite ca a cazut la un moment dat in tara viselor.
Am parasit incet camera inchizandu-i usa , m-am dus la mine in camera , m-am schimbat in pijamale si am cazut franta la pat. Imi adceam aminte de faze in care acesta a incercat sa ma sarute si cand mi-a atins sanul , ma apucau draci asa ca am aruncat perna aproape de usa balconului si am adormit , sperand ca urmatoarea zi sa se decurga mult mai bine.
Ce mai noapte.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Garda de Corp a Superstaruli [ +18,comedie, romance, actiune] - de hiimera - 11-10-2010, 10:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.697 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  Femeia Perfectă [Hentai. Romance] hiimera 15 5.639 27-06-2011, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Kitsu
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.990 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Fake love [Romance] Sako-chan 46 23.670 02-04-2011, 07:17 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.344 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  My heart is like a BOMB [Comedy, Romance, Actiune,+18] hiimera 14 10.429 26-03-2011, 11:05 PM
Ultimul răspuns: ~Ioana*Yoanna~
  Vise spulberate[drama,romance,actiune. *titlu nedefinit*] Ichigo. 8 5.945 05-03-2011, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  Liceul Andreez [Comedie, Romance] Icsdeee. 31 15.228 21-02-2011, 12:02 AM
Ultimul răspuns: Moon princess
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.501 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Bad Romance Mishelle 5 5.052 20-12-2009, 04:46 PM
Ultimul răspuns: Onna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)