Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste interzisa [+16] [hentai]

#4
Capitolul 4 : Finalul


Trist, cocoselul mergea alene pe drumul plin de pietre cu sora sa. Au mers ce au mers pana cand au dat de o fantana...
Un oribil miros de moarte plutea prin aer... Cocoselul se sperie...
Calatorii fura inconjurati deodata de un nor de fum... Cocoselul si gainusa simteau cum ca momentul in care trebuiau sa paraseasca aceasta viata se apropeia. Mai rapid, mai rapid...
Cocoselul isi facu curaj, ii spusese surorii sale sa-l astepte si pleca in cercetare... Vazu o creatura uriasa cu un fel de bara in mana... Eroul il cerceta atent... Din cunostintele lui limitate, realiza cu stupoare ca era un om cu o creatura care scuipa fulgere in mana.
Speriat, fugi cat de repede putu catre sora sa, dar vanatorul, vazandu-l, ochii si trase un glont care-l rata pe cocosel... Deodata cocoselul intelesese... Daca fuge spre sora sa, vanatorul ii va omori pe ambii. Asa ca eroul se intoarse si ataca...
Gainusa, speriata, dar mai ales ingrijorate pentru fratele ei, fugi in directia zgomotelor. Ajunsa, il gasi pe cocosel sangerand, iar pe vanator cu pusca in mana gata sa traga. Disperata, sari in fata pustii si ii spuse eroului:
-Te-am iubit din prima zi in care te-am vazut...
-Eu sunt circara... Toate acele oua sunt facute cu tine... Te rog, iarta-ma... spuse gainusa aproape plangand.
-Si eu te-am iubit din totdeauna... Sunt mandru ca am facut acele oua cu fiinta pe care o iubesc cel mai mult de pe acest pamant.
Cocoselul o imbratisa, o dadu la o parte din calea lui, isi arata coltii de vampir si-l musca pe vanator. Vanatorul, speriat, isi descarca pusca in cocosel care murii...
Era noapte... Luna plina stralucea straniu pe cer...
In culmea disperarii, gainusa isi pierdu constinta si se transforma intr-un varcolac. Sari pe vanator, il zgarie si-l musca.
Vanatorul, mirat cum poate ca un cocosel sa st transforme in CHIUCACAPRA si o gainusa intr-o pisica, isi descarca arma si in gainusa care murii imediat...
Deodata, ouale se sparsera si iesira din ele varcolaci cu colti de vampir...
Vanatorul speriat se datu in spate... Pui incepura sa-l muste pe ucigas. Plin de sange si pe moarte, vanatorul cazu, dar din nefericire pentru puisori, cazu chiar pe ei... Si asa a murit toata familia curajosului cocosel si a gainusii...
Su poate n-or fi murit? Cine stie...
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste interzisa [+16] [hentai] - de Storymaker - 26-01-2009, 12:51 PM
RE: Dragoste interzisa (hentai 16-) - de Storymaker - 20-02-2009, 10:38 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste Interzisa Aliss_anime 4 3.326 28-11-2012, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  O iubire interzisa miaunica 11 10.850 27-12-2011, 09:27 PM
Ultimul răspuns: miaunicaReloaded
  [ Bleach / DN ] - Iubire interzisa, Prieteni dar dusmani Liar 1 2.968 06-02-2011, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Razboiul dintre o iubire interzisa Vero 28 12.623 26-12-2010, 04:08 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Iubire interzisa KarinaD 20 15.750 20-11-2010, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Dragoste interzisa[NaruHina] ♥♫ღYuuÒœi Cяøss♥♫ღ 7 10.801 06-04-2010, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Iubire interzisa [yaoi] Aliss_anime 19 10.186 05-08-2009, 12:10 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Dragoste si sex! [+18] [hentai] SoUl EaTeR 9 7.191 10-05-2009, 10:34 PM
Ultimul răspuns: ***candy bar***
  Iubire interzisa [yuri] Apathy 11 9.228 19-04-2009, 04:04 PM
Ultimul răspuns: Apathy
  o dragoste interzisa (hinata&neji) pufu_pis_pis 8 6.684 23-08-2008, 07:55 PM
Ultimul răspuns: pufu_pis_pis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)