Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hinata Naruto Sasuke sakura o iubire nebuna

#11
au dreptate:ha:.... ai scris oribil:??.... nu ti mai zic greselile k ti le-au repeta sh altii d atatea ori:dizzy::sry:......... in rest e draguta povestea makr de ar fi asa in anime..... in afara de rapire si cu ruptu sutienului:scary::help:.......... sa se casatoreasca:chuu:.... sh nu tre sa te superi dak cineva iti critica povestea ta de dragoste...... pt k dak mai pui un pik mana p carte sh o mai rasfoiesti:study:...... asa t inveti minte sh data viitoare ai sa il faci mai frumos:go:....... deci... ast continuarea dak mai exista.......

#12
Va rog foarte frumos sa nu va suparati fetelor dar nu credeti ca ati fost un pic cam dure?Probabil este primul ei fic.....In plus trebuie sa o ajutam prin sfaturi....nu prin certuri si prin insulte.....
Acum ma adresez tie Flory.NU te supara si nu intrerupe fic-ul.Te rog eu foarte,foarte mult.Voi critica si eu putin te rog sa nu te superi.
1.Dialogul este important si da o nota poate de amuzament,tensiune...etc. insa nu trebuie folosit in majoritatea episodului.
2.Pentru a ne atrage ochii si a ne face sa ne imaginam povestea si sa traim in ea trebuie sa adaugi putina descriere.

Cam atat Flort-san.Te rog sa nu renunti.Ambitioneaza-te mai tare si pun pariu ca o sa faci un fic minunat:)

#13
Hana-chan iti spun din start ca daca nu am fii dure scriitoarea nu ar intelege nimic..:??..oricum nu am tinut cont de ce i-am spus noi cea ce ma suparat foc..X( ar trebui sa spuna multumesc ca nu am ciriticat mai rau..asta nu e nimic in comparatie cu ce ar trebuii sa spun in comentariu.....poate e adevarat acolo unde ai spui ca e mica si ca e primu ei fic..dar sa fim seriosi cred ca i-ar fii trebuii sa ii intre ceva in cap de la atatea critici pe care le-am primit..nu?..daca eram in locul eu una incercat sa ma indrept...da na fiecare cu ale lui...si inca ceva..noi nu am insultatat-o pe autoare..ci doar i-am dat sfaturi..deci nu intepreta gresit ...eu ii spun doar atat autoare : sa continue si SA TII CONT DE CE ITI SPUNEM NOI..:grr:...asa ca bafta in continuare..:bv:.sper ca nu va-ti suparat..^:)^ .bye:bye:
I love colour blue ! :love:

#14
flory, sa stii ca si eu eram asa la inceput.Dar uite ca m-am perfectionat.
Incearca sa pui mai multe descriere si sa descri natura, florile, soarele daca e straluciro, cerul, pasarile.

La naratiune: incearca sa nu o grabesti.Adica sasuke sa dus nu stiu ce a facut, intr-un timp asa scurt.Fa mai lung, lungeste, aratane totul ce se itnampla, tine-ne in suspans.

Te rog eu renunta la mess ca am vazut ca scrii cu ''tz'' nu mai scrie ca dauneaza esteticii.
Eu vreau sa vad ce se mai intampla.
Si incearca sa le fai o intalnire si axeaza-te pe un singur cuplu.Vad ca iti place hinata.Fa un culplu naruto hinata sau cv de genu.

iti dau un sfat:
Screi la calculator capitolul, apoi analizeza greselile.Corecteaza apoi scie din nou.Si apoi il postezi.Este mai usor asa.

PS: dak te-a suparat cu ceva comentul meu, da-mi un PM si il sterg.
-

#15
bai userilor ati inebunit? >_<
una se crede moderator celelalte se cearta
alta se trezeste dupa un alt post de-al meu ca s-au certat
v-ati gandit ca e parodie desteptelor? frate lasati-va fitzele acasa va rog frumos pana nu vedeti o aly nervoasa care da ban la primul care se cearta vreti ? ^_______________________________^ nu va mai credeti mod >_<
si sper ca intelegi asta e mai pe limbajul vostru al userilor ^___________^
ca mozii cica vorbesc codat mai nou >_>

#16
e draguta pov:) dar ce se intampla intr-un cuplu se intampla si in celalalt>.<"
actiunea ese preagrabita...
si cum ar fi sa fie un bal si baiatul d care iti place sa te intrebe deodata daca vrei sa te duci cu el la bal(intre timp el pana acuma ignorandu-te),tu accepti fericita,apoi dupa bal sa te duci la el acasa si sa...ajea.apoi a doua zi sa fi rapita si in aceiasi zi sa fi si salvata tocmai de baiatul de care esty indragostita.apoi ziua urmatoare sa te ceara in casatorie,iar tu sa accepti fericita.Nu ama mi pomenit ca dupa 2,3 zile dupa ce te-ai cb cu un baiat sa te si casatoresti cu el:))),mrg sper ca vei pune mai multa descriere,scces,si sper ca vei posta capitole frumoase si fara greseli din toate punctele de vedere;)

#17
bun...nici odata n-am vazut atatea greseli!!!OMG!!
deci descrierea e...plecata cu pluta, naratiunea no coment, dialogul :
I: ce faci?
A: bine...
cam asa ceva:zuppy06:
1. mai reciteste odata ce-ai scris k nu te omoara nimeni!:zuppy08:
2. numai scrie nene ca pe mess!!!!:zuppy05:
3. descrie si tu momentele:->
4. inainte sa postezi scrie in calculator mai intaiiiii!!!!!!!!:zuppy01:
JA-NE!!!! sper sa te indrepti:zuppy04:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.442 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  Eu Si Viata Mea Cu Peripetii(Hinata) HinataDulcika 3 2.945 12-08-2010, 01:29 PM
Ultimul răspuns: curcubeu fara culori
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.783 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 5.871 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.287 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire nemaivazuta [naruto] Little Lady 2 3.945 07-04-2010, 03:45 PM
Ultimul răspuns: Mădălina
  Iubire si suferinta[Naruto] ♥♫ღYuuÒœi Cяøss♥♫ღ 4 4.826 31-12-2009, 08:02 PM
Ultimul răspuns: Japan Lover
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.090 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  O dragoste nebuna Erina Ozaki 1 2.632 30-11-2009, 06:36 PM
Ultimul răspuns: ellamanu
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.690 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)