Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire interzisa [yaoi]

#11
Un alt capitol excelent, imi place si vad ca ai inceput sa evoluezi din ce in ce mai mult pe plan creativ. Ai ceva greseli de ortografie, dar minore. Ai grija cand povestesti din perspectiva unui personaj, incearca sa pui in ghilimele ;)

Rem e un monstru, as vrea sa fie inchis sau mai rau :die::blood:, cum a putut sa spuna ca fratele lui l-a pus sa-l violeze, ce crud...

Succes in continuare si sper sa pui la fel de repede nextu'
Bye :-h
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#12
Deci.

"-" Se pune la capat de rand nu in cadrul randului ca m-au gasit toti dracii si nu mai intelegeam nimic... o harababura totala.
Altceva... frate, din punctui cui de vedere povestesti? Odata un frate si peste cateva replici intri si povestesti cu celalalt... nu mai inteleg nimic... M-am enervat la culme...

"M-am trezit inr-o camera slab luminata eram tiut in brate de pritenul meu ce parea mai mult a fi ingerul meu pazitor,nu am spus nimic doar mi-am cufundat si mai mult capul in pieptul lui incercand sa dorm."... aici povesteste Shin, ca un fel de jurnal al lui ... iar aici
Citat:"Alo zice el plictisit-Yuji sunt in avion spre New York si s-ar putea sa nu ma mai intorc.Adio fratioare spun eu ca lacrimi in ochi inchizand telefonul.-Shin...ce naiba faci?cum adica pleci? Dar prea tarziu deja inchisese telefonul,am sunat de mii de ori dar nu mi-a raspuns. Durerea imi cuprindea inima,il pierdusem,plecase departe lasandu-ma singur cu inima franta.Pierdut am in durere am cazut in genunchi striganul incontinu cat de tare puteam sa se intoarca la mine dar el nu ma auzea si nu se intorcea acasa la el. -Shin?cu ce ti-am gresit daca te intorci la mine iti jur ca iti voi marturisi dragostea mea si voi lupta cu Rem ca sa ne lase in pace."
nareaza celalalt, Yuji.

M-ai nenorocit de tot... cine nareaza pana la urma... lumineaza-ma...

Capitolul in sinea lui este super, chiar mi-a placut... dar fazele astea m-au umplut de draci.

Poate nu am inteles eu bine.. dar nu stiu... sper sa ma luminezi

Scuze ca sunt rea, dar m-am suparat foarte tare cand am citit. Primul si al doile capitol au fost ok si acum il trantesti pe acesta... ai grija cum il expui. Pacat de el ca este foarte frumos conceput.

Succes in continuare si astet continuarea :*

#13
Imi cer mii de scz Zyspar stiu ca a fost o halababura totala dar nush de ce mi-sa postat asa,o sa incerc sa nu mai am probleme.Scz dar nu cred ca am sa postez saptamana asta nextu,nu prea am idei.Dar cel tarziu joi veti vedea continuarea.Va multumesc ca imi cititi ficul!
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#14
continuarea la fic

Dragostea reprezinta sansa la viata. Ea te conduce pe cai necunoscute, daruindu-ti senzati strain.Pacatuiesti cu gandul, cu dorinta pentru cel de langa tine. Pasiunea te cuprinde mereu cand te gandesti la el.Vrei sa-l simti in bratele tale, sa-l alinti cu saruturi si mangaieri interzise ,dar cand realizezi ca nu mai e langa tine inima ta sufera, plange si vrea sa fie langa el.

Simtea durerea in tot corpul chiar daca nu era ranit trupeste. Ranile sufletesti erau mult prea dureroase, le simtea pana in adancul lui. Simtea cum sangereaza, cum striga de tristete. Vroia ca Misaky sa fie langa el, sa-I spuna ca nu a plecat, ca doar a facut o gluma cu el asa cum facea si in copilarie.De cand parinti lui please, Misaky devenise ce-a mai importanta persoana pentru el. Nu era zi in care sa nu-si faca griji pentru el.
Atatea amintiri ii reveneau in minte. Momente triste dar si fericite. Sarbatorile petrecute alaturi de fratele sau era cele mai fericite pentru el. De cate ori a fost bolnav, de atatea ori a stat langa el. Sintea pentru el o dragoste frateasca care nu puytea sa fie invinsa de nimeni. Dar se pare ca a gresit. Poate a fost prea distant cu el in ultimi ani, dar a crezut ca are nevoie de mai multa libertate.Fratele lui crescuse si poate vroia sa se distreze cu prieteni, dar gresise. Se pare ca-l facuse sa sufere, ca-l distamtase mai mult decat trebuia.Acum el suporta greselile facute. Fratele lui il parasise si nici macar nu-si loase la revedere. Ii daduse doar un simplu telefon, de parca pentru el era un necunoscut. O persoana neinsemnata nu fratele lui. Asta il durea cel mai rau. Totusi spera ca acolo va fi bine, ca Misaky nu va suferi. Poate distanta le va face bine la amandoi.De acum inainte era singur, fara nici un sprijin fara nimic.De cate ori isi vedea fratele in casa era fericit.
Se ridica de jos destul de incet. Sufletul era destul de plin de regrete, de suferinta.Se indrepta spre camera fratelui sau. Parfumul lui inca se pastra in camera. Ii simtea prezenta, chiar daca el nu era acolo. Intr-un colt al noptierei se afla o poza cu el. Era singura amintire care ii va ramane cu el. Era poza de la ziua lui de nastere. A fost ultinma zi fericita care au petrecut-o impreuna.
Desi trecuse cateva ore de cand fratele lui please el inca nu intelese de ce acesta facuse acea alegere.Nu putea fi de la niste simple vorbe.Misaky nu era chiar atat de suparacios, dar atunci ce putea fi? Trebuia sa afle dar cum? Cine avea sa-I raspunda la astfel de intrebari? Nimeni, nimeni nu avea sa-I raspunda. Trebuia sa plece dupa fratele lui cand acesta fugise pe scari. Nu trebuia sa-l paraseasca. A preferat o partida cu Rem.Barbatul acela nici macar nu-l iubeste, dar tot nu poate sa renunte la el.Se simtea cea mai mizerabila persoana de pe pamant. Se ura, prefera sa moara.
Rem, numele acestui barbat ii revenea din nou in minte. Il iubea si I se daruise fara sa ceara nimic. Poate doar putina dragoste din partea cuiva.Il placuse din prima clipa incare il vazuse.Chiar daca nu-l cunoscuse in cel mai plaacut mod. Fratele lui se imbolnavise si trebuia sa mearga de urgenta la spital.Nu se miscase de langa el 3 zile, nu vroia sa-l lase singur. In acest timp incepuse sa nutreasca sentimente pentru acel doctor. El avea grija de starea lui Misaky. Il asigura ca fratele lui va fi bine. Tonul bland al voci lui il facea sa tremure. Simtea ca in sfarsit gasise pe cineva care il va iubi si care va avea grija de el.Dar s-a inselat. Rem dorea doar distractie, sa se simta bine. Asta a vrut de la el, doar corpul. A devenit o jucarie pentru el, o jucarie care urma sa fie aruncata cand propietaru se va satura de ea. Totusi nu-si putea stapani sentimentele pentru el, il dorea, il iubea. Incercase de multe ori sa I se impotriveasca sa-l respinga dar niciodata nu putuse. Parca ceva il lega de el, o putere de care nu putea scapa , oricat ar fi incercat.Dragostea lui era nesimnificativa pentru Rem.
Durere, disperare, dezgust .Sentimente ce il fac sa se cutremure. Dorintaa de moarte ii trece prin minte, dar nu poate. Trebuie sa continue sa lupte, trebuie sa-si aduca fratele acasa.
Cu poza fratelui sau in brate si cu lacrimil cristaline ce se prelingeau pe obrazul sau alb precum zapada s-a prabusit jos pe parchet, fiind extreme de indurerat.

scuzati daca exista greseli de tastatura

#15
Hm..nu prea inteleg ceva care e autorul acestei povesti?:D Ori Aliss_anime ori akira_chan? Deci....ori ati inceput sa scrieti impreuna?Daca e asa trebuia fetelor a anuntati pe mine m-ati incurcat rau...adik nu stiam daca acest cap chiar face parte din fic...Oricum revenind la capitol, ai greseli , daca chiar vrei sa scrii si sa faci o treaba buna corecteaza inainte sa postezi, inteleg ca ai greseli de tastare, astea nu le bag la socoteala ca toata lumea le are, dar ai dezacorduri multe ce strica texutul, inainte sa il postezi te rog sa te mai uiti pe el odata:D
Oricum a fost dragutz, mi-a placuta
Ast nexu...si explicati faza cu autori va rog:))
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#16
"Avionul decolase de o jumatat de ora,eu stam si priveam trist cum ma indepartez de acel oras nenorocit in care mi-am pierdut inocenta.Gandul meu tot la el era si la ce inseamna acum pentru mine.Oare il urasc sau inca il iubesc?
Ce prost sunt cum sa-l mai iubesc,cand m-a vandut ca pe un obiect fara valoare.Eram atat de prins in gandurile mele incat nu am observat ca cineva ocupase locul de langa mine.Am ramas inpresionat de eleganta si frumusetea acestui barbat.Din cate am observat deoarece imi era frica sa-l privesc atent era imbracat intr-un tricou alb pe care scria "Kiss me honey",o pereche de blugi albastri iar pe deasupra tricoului purta o jacheta rosie care se asorta de minune cu parul si ochii sai de aceias culoare.M-a privit pentru cateva secunde foarte insistent,apoi mi-a pus mana pe umar schitand un zembet cald ce iti facea inima sa-ti pulsze sange din abundenta."
Ii priveam buzele cum se misca incercand sa formuleze cateva cuvinte potrivite unei conversati:
-Buna!scuze daca te deranjez dar ma cam plictisesc si vruiam sa stiu daca putem purta o conversatie pe parcursul drumului,imi spune el timid.
-Da cum sa nu.Nu stiam de ce acceptasem poate din politete sau poate ca acest baiat ma atragea intr-un oarecare fel.
-Ok
-Eu ma numesc Rey Sakuyo si destintia mea este New York.Tu cum te numesti?ma intreaba el zambind la fel de dulce si senzual ca prima data.
-Misaky Kenshin si eu tot spre New York ma indrept,incantat de cunostinta.
-De asemenea.
Il priveam insistent si nu stiam de ce?ma atragea corpul lui minunat,zambetul sau cald si acei ochi minunati de un rosu deschis dar sclipitor.Vruiam sa-i sarut buzele intredeschise si sa le simt toata savoarea dar imi era teama de reactia lui.Pentru prima data nu mai simteam rusine si nu ma mai gandeam la Yuji.Ore acest Rey imi putea sterge trecutul si amintirea fratelui meu?Deocamdata erau doar intrebari fara raspuns dar ce pe parcurs puteau sa devina raspunsuri.
Fara teama m-am apropiat de el nu mai puteam sa rezist tentatiei ce pusese stapanire pe mine,doaream cu orice pret sa-i simt gustul buzelor chiar si pentru cateva secunde.I-am atins cu palma obrazul catifelat in timp ce buzele mele se apropiau de ale lui,lumea din avion ne privea ciudat dar nu le dadeam atentie.Am privit cateva secunde in ochii lui si am observat ca agitatia si nedumerirea pusesera stapanire peste el.Fara a mai sta pe ganduri i-am acparat buzele intrun sarut ce urma sa-mi schimbe viata,limba mea isi facuse cu usurinta loc printre buzele sale pentru a se bucura si saruta limba lui.Spre marea mea uimire el si-a infasurat mainile dupa gatul meu traganduma mai aproape si participan cu mai multa intensitate la sarut ce a durat mai mult de cinci minute,poate mai continuam daca nu ramaneam fara aer.
Dupa ce buzele noastre s-au despartit el s-a sculat de pe scaunul unde statea facandu-mi semn sa-l urmez.
Acesta m-a condus pana la baie,cu un zambet pervers m-a invitat sa intru apoi a incuiat usa cu cheia si s-a apropiat de mine rostindu-mi niste cuvinte ce m-au facut sa tremur precum un copil caruia ii este frica de intuneric.Buzele lui imi sarutau gatul pasional in timp ce mainile lui incercau cu nerabdare sa ma dezbrace.
In timp ce el profita de trupul meu eu stam inlemnit rezemat de gresia rece din baie,nu mai puteam face nimic,ajunsesenm o c*** fara demnitate si fara putere.Era a doua oara cand cineva profita de trupul meu si era numai din vina mea.Eram amandoi dezbracati in baie,desi el ma saruta pasional incercand sa-mi ofere placere,eu simteam doar scarba,nu de el ci de mine.Gemeam dar nu de placere ci de durerea pe care o simteam datorita patrunderilor violente,lacrimile izvorau din ochii mei dar si de data aceasta nimanui nu ii pasa.Dupa o jumatate de ora el se eliberase inauntrul meu provocandu-mi o stare de greata.
-Ti-a placut c***?ma intreaba el in timp ce se imbraca.
Nu ii puteam raspunde din cauza lacrimilor ce cadeau fara oprire din ochii mei,tremuram gol pe gresia rece incercand sa imi gasesc cateva cuvinte dar in zadar,sufletul meu nu vruia sa vorbeasca.
Am ridicat privirea spre el care se pregatea sa plece,in privirea lui putem observa satisfactie si nepasare.Inainte ca el sa iese pe usa pe un ton senzual mi-a spus ca ne vom mai intalni si vom petrece clipe mult mai placute impreuna.
Acum chiar nu imi mai pasa de mine ajunsesem sa ma culc cu doi baieti fara simt placere sau iubire,eram un nimeni care nu isi mai avea rostul pe acesta lume.Ma uram si imi doream din ce in ce mai mult sa mor,deoarece numai asa puteam sa uit de suferinta si sa traiesc linistit.
M-am sculat de pe gresia rece si m-am imbracat cat de rapid am putut,am alergat spre coridorul avionului vrand sa ajung cat mai repede la locul meu.
Cand am ajuns el nu mai era acolo,isi schimbase locul lsandu-ma singur,m-am asezat pe scaun si mi-am lipit capul de geam incercand sa dorm putin deoarece eram obosit si cand ma trezeam vruiam sa fiu alaturi de ingeri dar cel mai probabil atunci cand ma voi trezi voi fi in New York...[posturi unite]
M-am razgandit si am postat continuarea la fic.Ii multumesc in special lui Yaku-chin care a postat contineuarea din perspectiva lui Yuji iar eu am postat calatoria in avion a lui Misaky.Sper din suflet sa va placa aceste doua capitole.Asteptam comentarile voastre![posturi unite]
[i]Yaku-chin scuze ca te-am confundat cu achira-chan,am inceput sa scriem amandoua la acest fic.Scuze ca nu v-am anuntat inainte.
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#17
Doua capitole, ce bine:D
Imi place mult continuarea, mai ales faza din avion si sentimentele fratelui mai mare :X
Ce nenorocit e Rey, :?? se potriveste cu Rem, mi-ar placea sa-i vad impreuna pe amandoi..... in puscarie :die: :))
Astept nextu' cu nerabdare, :love:
Succes!:bv:
Kiss, Ja ne :bye:
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#18
Aliss nu-i nimic doar ca ma apucasera toti dracii ca imi place mult ficul tau si mi l-ai stricat cu harababura aceea. :P Da sa trecem peste asta ca mi-au mai trecut putin nervii :P
Chiar imi place ce scri si m-a enervat la culme ca nu ai fost acolo atenta si s-a stricat putin estetica si intelesul :P

Bun, sa revenim!

1. Ai probleme la punctuatie si mananci anumite litere.
2. Te pierzi in detalii si grabesti actiunea, sau mai bine zis, exista senzatia aceasta pentru ca nu o descri cum trebuie. Trebuie sa narezi mai mult momentele importante din viata personajelor. Caci din cate vad, sunt mai multe cele care nareaza, nu doar una. Povesteste cand Yuji, cand Shin sau cum il cheama cand Misaki. Apropo, Misaki si Shin, sunt una si aceeasi persoana? Ca eu nu m-am prins.
3. Dialogul... foarte sec.
Descrierea... nici e nici nu e.. dar macar te descurci sa iasa ceva frumusel.
Naratiunea este din plin si este foarte ok.
4. Descrie personajele, nu doar din punct de vedere fizic, adica " purta o pereche de pantaloni, un tricou sopca.. tra la la.. si tot asa..." NU. Incearca sa le descri mai mult sentimentele in diverse momente, cand sunt furiosi, suparati, tristi, bucurosi. Nu mai trece peste descriere pentru ca acesta este foarte importanta.

Din acestea doua mi-a placut tare cum l-ati inceput pe primul...

Altceva nu mai mentionez pt ca greselile de tastare nu ma intereseaza.

Mult succes in continuare si abia astept next-ul, cand puteti voi!!! :*:*:*

#19
"Zborul 3642, Tokio-New york a aterizat"

Aeroportul era plin de oameni ce-si asteptau prieteni, famila sau alte rude, pe care nu le-au vazut de mult. Odata aflat in interiorul aeroportului, Misaky era pierdut. Fata ii era palida si inca era socat de ceea ce se intamplase in avion. Era un cosmar. Intr-un colt indepartat al aeroportului si-a vazut matusa, o femeie impunatoare atat prin aspect cat si prin comportament.Desi era o femeie trecuta de varsta a doua, chipul ei nu trada acest lucru. Mereu era cu zambetul pe buze, lucru ce te facea sa te simti bine. Era o importanta femeie de afaceri, care stia foarte bines a conduca firmele lasate de sotul ei. Acesta murise cu doi ani in urma, lasand o avere destul de importanta.Dintre el si fratele lui, el fusese mereu preferat de matusa lui. Poate pentru faptul ca semana cu mama lui.
Cu pasi mici, tremuranda se apropia de matusa lui.Era alb la fata iar matusa lui se speriase.

-Misaki, ce s-a intamplat?De ce esti alb la fata si de ce tremuri asa?-tonul voci ei era destul de ridicat.Se vedea ca era destul de speriata.Imediat si-a chemat soferul si l-a rugat sa-mi i-a bagajele din maini. Nu doream s-o ingrijorez prea mult asa ca a trebuit sa-i spun o minciuna.
-Cred ca am rau de inaltime. Nu sunt obisnuit cu avioanele.-imediat ce am terminat ce aveam de spus am adaugat un zambet cat am putut de saincer pentru a o linisti. Stian ca e in stare de orice pentru familia ei.Ma bucur sa te revad matusa. A trecut destul de mult timp de cand nu te-am mai vazut.

Se pare ca zambetul meu si minciuna spusa au linistit-o. Era bucuroasa sa ma revada. De 5 ani nu o mai vazusem.Dar nu se schimbase de loc.Sper ca aici voi putea uita tot ce s-a intamplat.

Masina matusi mele era parcata in fata aeroportului. Era o lumuzina destul de luxuoasa, neagra.Imediat ce soferul ne-a deschis portiere am plecat inspre vila matusi mele, care era situate intr-un cartier destul de select, in care doar putine personae isi permiteau sa aiba locuinte.
Era o casa extreme de spatioasa, inconjurata de o gradina plina cu trandafiri si alte flori. Iubeam aceste flori,puteam sa simt puritatea din ele.
Masina s-a oprit in fata vilei, iar soferul ne-a deschis usa. Era un barbat care nu avea mai mult de 21 de ani,inalt, cu par roscat si ochii negri, precum cea mai intunecata noapte. Mi-a atras atentia inca de la inceput.Dar nu doream sa mai cad in capcana altor personae.
Am coborat din masina si am inceput sa admir imprejurimile.Erau pline de farmec.Nu credeam ca exista astfel de lucruri.Urma sa continui scoala aici si sa incep o noua viata. Sper ca totul va reveni la normal si ca voi putea sa uit tot.E singura mea dorinta.

Camera mea era situate la etajul al doilea al casei. Aveam iesire la balcon si vedere la gradina. Era o camera spatioasa, in care se gasea o bibloteca, un birou si un pat cu 2 noptiere. Camera era exact pe gustul meu, fara multa mobile. M-am trantit in pat gandindu-ma la cele intamplate.Trebuia sa ma odihnesc, deoarece maine urma sa incep scoala. Speram sa ma integrez bine in noul colectiv. Aveam atatea sperante pentru viitor.

A doua zi m-am trezit devreme.Trebuia sa ma pregatesc pentru liceu.Scoala nu era departe de casa deci nu aveam mult de mers. Poate pe drum urma sa intalnesc alti colegi si sa cunosc zona. Matusa m-a inscris la un liceu de prestigiu si cu siguranta are mari sperante de la mine.
Era 7.30 cand am parasit vila si am inceput sa ma indrept spre liceu.Multi elevi se indreptau spre acel loc, dar nu cunosteam pe nimeni.Ma simteam destul de stingher si nu stiam ce sa fac.Am ajuns la scoala chiar in momentul in care s-a sunat de intrare si m-am dus inspre cancelarie asa cum imi spusese matusa sa fac.Cunostea un professor la acest liceu, si erau inca buni prieten. Acel professor urma sa-mi fie diriginte si dupa spusele matusi avea sa-mi fie usor sa ma integrez in colectiv.
Imediat ce m-am prezentat dirigintelui, acesta m-a luat si m-a condus inspre clasa. Avea sa ma prezinte celorlalti colegi ai mei. Din cate intelesesem eram intr-o clasa de baieti.Clasa se afla la ultimul etaj si era foarte mare. Bancile erau aranjate in trei siruri dand un aspect aparte clasei.
Odata introdus in clasa emotiile au inceput sa ma cuprinda. Tremuram tot , din cap pana in picioara. In clasa erau numai baieti frumosi lucru care la facut pe Misaky sa se inroseasca.

-Copii, el este Misaky Kenshin, noul vostru coleg.Sper sa se acomodeze bine in clasa si de aceea vreau ca voi sa-l ajutati.
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#20
"Confesiune-durere si suferinta"
"Ultima suflare"

"Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul...rasul,sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie" Inca de cand m-am nascut am fost lasat in grija servitorilor deoare-ce parinti mei erau mult prea preocupati de starea financiara a familiei.
Cand am aflat ca urma sa am un frate,am explodat de bucurie,imi doream nespus de mult sa am pe cine sa iubesc si sa ingrijesc.Mereu imi lipsise dragostea parintilor,ei imi ofereau lucruri materiale foarte scumpe dar cand ii rugam sa se joace cu mine imi spuneau ca au treaba si poate altadata.Cand l-am tinut prima oara pe Misaky Shin in brate fratele meu am simtit ca noi doi vom conduce intreaga lume,era asa de dragalas si plin de viata incat ma facea sa uit de toate problemele.Cu cat crestea mai mare cu atat deveneam mai dependent de el.Cand faceam baie impreuna aveam grija intodeauna sa-i observ zambetul dulce de pe chip,ii placea la nebunie sa-l spal pe spate cu buretele plin de spuma,iar eu innebuneam cand venea vorba sa-i ating pielea,simteam cum sangele imi clocoteste prin vene si cum obraji prind din ce in ce mai mult culoarea rosie.Asta pana am intrat la liceu,acolo am cunoscut diferite anturaje si asa am juns sa devin din fratele protector in fratele indiferent.


Rem pentru mine este dragostea curata si totodata plina de regrete.Nu stiu daca as mai putea renunta la el,chiar daca nu ma iubeste imi ofera clipe de neuitat in pat.Pare nebunesc dar sexul pentru mine inseamna totul,am ajuns sa fiu dependent de placerea trupeasca si poate de aceea nu pot renunta la el.Eram si sunt constient ca Shin nu imi putea oferi placere asa ca am renuntat la unele sentimente pentru el chiar daca acum regret.
Poate peste cativa ani cand il voi revedea imi voi putea marturisi sentimentele pana atunci imi voi continua viata asa cum am facut si pana acum."


"Viata mi-a oferit multe piedici de aceea am ajuns asa.Desi sunt medic nu imi place sa ajut oamenii,pur si simplu ii urasc prea mult pentru ai ajuta.Imi place sa ma distrez si sa savurez fiecare moment din viata:bani,femei,barbati si sex asta e tot ce imi doresc.Si bine inteles stiu cum sa le obtin deoare-ce mama natura m-a inzestrat cu forme apetisante.
Am cunoscut diferiti baieti care mi-au trecut prin pat dar numai unul a reusit sa imi fure mintile si acela a fost si este Yuji.Am ramas impresionat de trupul sau si de felul sau de fi.Desi doar il folosesc ca pe un obiect,am ajunsa sa simt dependenta.
Ma aflu in fata apartamentului sau,pentru prima data ma simt vinovat de faptul ca am abuzat de o persoana,recunosc imi este frica de reactia lui,nu vreau sa-l pierd si nu stiu din ce motiv.
Bat la usa de cateva ori da el nu imi raspunde,poate a plecat sau poate nu,mai bat o data si cu miscari lejere el imi deschide usa.
Raman uimit de infatisarea si de expresia fetei sale,era imbracat intr-o camasa neagra desfacuta la toti nasturii si o pereche de pantaloni gri.Ochii sai altadata vioi acum erau rosi si umflati din cauza lacrimilor presupun.
Ma invita inauntru spunandu-mi sa iau loc,nu pot explica clar ce simt deoarece eram mult prea afectat de starea lui.Stiu doar ca atunci cand a vrut sa se aseje pe canapea,l-am apucat de mana tragandul la piepul meu.
M-a privit uimit,ii simteam lacrimile cristaline cum picura de pe obraji sai ajungand pe umarul meu.Suferea mult si eu nu il puteam ajuta,daca nu as fi abuzat de fratele lui acum Yuji nu ar mai fi in halul asta, dar nu mai pot da timpul inapoi,deja e prea tarziu.Ii cuprind obraji intre palme obligandul sa ma priveasca in ochi,ii simt nedumerirea si curiozitatea asa ca fara a mai sta pe ganduri imi deschid buzele incercand sa-i explic ce ii facusem fratelui sau.
-Yuji...nu stiu cum sa-ti zic..dar eu..l-am violat pe Misaky spunandui ca tu mi l-ai vandut.Iarta-ma te rog..
Am privit neputincios cum Yuji cade in genunchi ne mai putand sa reziste dureri din inima sa. Am incercat sa ma apropi de el dar acesta m-a impins fugind in camera sa.
Ma simteam mizerabil,acum de ce tocmai acum incep sa am sentimente fata de Yuji?Off nu mai pot ramane aici i-am facut prea mult rau si inima nu ma mai lasa sa-l privesc in ochi.
-Adio Yuji si iarta-ma daca vei putea.Desi nu vei auzi niciodata aceste cuvinte ti-le spun cu toata sinceritatea.

*
* *


Noaptea se lasase incet peste intregul oras,mii de stele licareau impreuna cu maiastra luna prin intunericul dens.
Undeva mai exact intr-o camera slab luminata de luna sta intins pe pat un baiat acompaniat de o sticla de vin negru pe jumatate goala si o scrumiera plina de tigari pe jumatate fumate.
Lacrimile amare se scurgeau pe obrazul lui catifelat,lasandu-i urme negre iar inima ii era plina de regrete,ura si dispret.
Lasa usor capul pe perna incercand sa doarma dar fara nici un efect.Acum intelegea de ce Shin plecase asa fara motiv,regreta ca il lasase singur in asa momente si ura ca trebuia sa iubeasca un nenorocit.
Cu trupul tremurand si cu inima franta,Yuji se duse catre dulap,deschise un sertar dand cateva haine deoparte si lua un pistol negru si micut.
Il privi pret de catva minute apoi si-l indrepta catre inima,desi mana ii tremura pe tragaci nu a mai stat pe ganduri si a tras un glont ce i-a sfasiat carnea ajungand la inima.
Baiatul a cazut jos privindus sangele ce curgea fara oprire din rana provocata de glont,ochii sai se inchideau treptat lasand si ultimele lacrimi sa cada pe obraji.
Acum isi vedea toata viata ca pe un film privit la televizor,corpul sau se racise si ultima suflare se apropia cu repeziciune.
-Bunico...ce ma..bucur..sa..te..vad.Asteapta-ma..vin la tine-spuse el privindus ingerul ce venise sa-l ia departe de suferinta si durere.Atat Rem cat si Misaky au fost pentru el doua iubiri interzise si asa vor ramane pe veci.
Acum era alaturi de ingeri si in sfarsit devenise si el un inger,devenise ingerul fratelui sau.
Cerul inegurat ii varsa lacrimile amare,nu regreta ca plecase asa repede din randul oamenilor,regreta ca nu i-a spus fratelui sau cat de mult il iubeste si cat de rau ii pare ca a gresit.
-Adio micutul meu Misaky te voi apara din cer impreuna ce bunica si nimic rau nu ti se va mai intmpla iti jur..Adio-acestea au fost ultimele lui cuvinte inainte sa-si de ultima suflare.[posturi unite]
Sper sa va placa aceste doua capitole,achira-chan a scris capitolul cu aterizarea in New York si ii multumesc pentru asta.Iar eu am scris capitolul intitulat "Confesiune-durere si suferinta" "Ultima suflare",va multumesc mult ca ati citit si comentat.Astept comentarile voastre despre cele doua capitole.kiss
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste Interzisa Aliss_anime 4 3.314 28-11-2012, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  O iubire interzisa miaunica 11 10.821 27-12-2011, 09:27 PM
Ultimul răspuns: miaunicaReloaded
  [ Bleach / DN ] - Iubire interzisa, Prieteni dar dusmani Liar 1 2.952 06-02-2011, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Razboiul dintre o iubire interzisa Vero 28 12.599 26-12-2010, 04:08 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Iubire interzisa KarinaD 20 15.729 20-11-2010, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Iubire la locul de muncă [yaoi +18] angeliqueVampire 2 2.430 05-07-2010, 05:43 PM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire
  Dragoste interzisa[NaruHina] ♥♫ღYuuÒœi Cяøss♥♫ღ 7 10.767 06-04-2010, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Iubire cumparata [shounen-ai / yaoi] Ice_angel_234 32 25.514 23-07-2009, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  Iubire interzisa [yuri] Apathy 11 9.211 19-04-2009, 04:04 PM
Ultimul răspuns: Apathy
  Iubire de neinteles [yaoi / yuri] Ryuu 5 6.030 22-03-2009, 09:44 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)