Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire interzisa [yuri]

#1
ne-am gandit sa scriem ceva mai neobijnuit...un fic yuri...
este scris de mine si sadnessinmysoul, am sa postez eu primul capitol, iar apoi sis il va posta pe urmatorul...
sper sa va placa... asteptam critici pareri si sugestii:)

Capitolul I - Clubul

Luna palida palpaia disperata pentru a aduce lumina; incerca sa strapunga norii plumburii ce-i stateau in cale., dar in zadar. Acestia erau purtati de o briza usoara, plutind fericiti, fiindca ofereau un sentiment de ingrijorare si nesiguranta, creaturilor umane. Din cand in cand mareata zeita a noptii reusea sa isi arate lumina imbietoare ce o emana. Felinarele incercau sa egaleze luna in acele minute de glorie pe care le avea; astfel intreg orasul devenea un paienjenis de umbre. Printre aceasta lupta continua intre nori si luna; si sentimentul de invidie a felinarelor fata de farul etern; se afla un club aglomerat. Luminile pulsau pe muzica rock, ce era la volumul maxim. Tipetele de placere si durere ale tinerilor se distingeau cu greu in acel zgomot infernal. La intrare se aflau cioburi cristaline si sticle de bere, pe care adolescentii dansau in ritmul muzicii. In interiorul clubului animatoarele isi faceau treaba in custile special amenajate.Furau privirile tuturor prin dansul lor excitant. Toate erau costumate foarte sumar, purtand un sutien alb cu blana alba si chiloti de aceeasi culoare, cu o mica codita de iepure in spate. Parul le era desprins avand o cordeluta cu niste urechi de iepure. Erau imbracate precum niste iepurasi playboy, foarte atragatoare, excitand fiecare baiat.
La o masa se aflau doi adolescenti , care incercau sa poarte o discutie in acel infern.
- Ma bucur ca ai venit Yukki.Stiu ca de obicei stai inchisa in casa, si inveti ca o tocilara... cel putin asa mi-a spus sora ta. Deci... iti place petrecerea mea?
Acestea le spuse un baiat sarmant, cu parul negru precum intunericul de afara, ce ii cadea usor peste ochii sai cuceritori. Acestia aveau culoarea celui mai intunecat abis, iar odata ce erai atrasa in mrejele lui, nu mai exista cale de intoarcere. Cu acea privire ucigatoare si zambetul sau perfect, reusea sa cucereasca fiecare fata. Stia sa se prefaca mai bine decat oricine, caci emana un aer de incredere si siguranta partenerelor sale, cand de fapt sigurul lucru sigur la el era minciuna si viclenia. Trupul sau bine lucrat se observa prin tricoul negru si stramt, care il purta, si blugii albastrii cu taieturi, ce ii ofereau un aer periculos.
- Da..., balbai fata intimidata de prezenta baiatului. E grozava petrecerea...
Era o fata de vreo 16 ani, timida si retrasa, insa avea o inteligenta iesita din comun. Parul ii era rosu si rebel cu cateva suvite aurii, exact ca flacarile nemuritoare ale pasarii phoenix.Chiar daca murea, se intorcea la viata din propria cenusa. La fel ca acest mit era si fata. In ciuda visurilor si sperantelor naruite de dusmani, stia ca noi sanse in care isi putea arata dorintele apareau. Ochii sai negri precum cel mai intunecat colt al sufletului ei, emanau o tristete neobijnuita, cat si inocenta. Ochii aceia patrunzatori in contrast cu un zambet rar si adevarat, o faceau sa para un inger cu aripi de foc.Desi era o fata visatoare si solitara, marele sau defect era increderea. Credea ca toti oamenii merita mai multe sanse, credea in spusele tuturor si rareori ii refuza. Toate acestea din cauza fricii. Se temea ca va ramane singura, fara "prieteni" daca ii va refuza, asa ca a ales sa fie batjocura tuturor, in loc sa ramana printre umbre. Purta o fusta foarte scurta neagra si un sutien cu paiete argintii, ce ii scotea in evidenta sanii voluptosi, aproape perfecti. Atragea atentia tuturor in luminile orbitoare, unde paietele straluceau. In picioarele suple si lungi, ca ale unei balerine, purta niste sandale negre, cu toc, lungi, cu panglici ce se legau la genunchi. In ciuda hainelor extravagante, fata nu parea deloc in largul ei.
- Deci papusa, spuse baiatul sorbind-o din priviri. Hai sa mergem intr-un dormitor de la etaj sa ne facem putin de cap. Asta ar fi cel mai minunat cadou de ziua mea, dulceat-o...
Baiatul mai avea putin si o saruta, tinand-o de barbie cu o mana, iar cu cealalta ii masa usor sanii.
- Imi pare rau dar... Nu pot sa..., balbai fata in timp ce tremura, dorind doar sa paraseasca acel loc.
- Sper ca nu ai de gand sa ma refuzi, pentru binele tau...
Teama puse stapanire pe ea, nestiind ce sa raspunda, scapa repede din mrejele baiatului si o lua la fuga. Trantea diferite cupluri ce se sarutau pasional, dar nu mai dorea sa isi ceara scuze, vroia doar sa fuga de acel baiat.
Intre timp, de sarbatorit se apropie una dintre animatoare. Avea parul blond si lung precum cele mai arzatoare flacari ale soarelui. Se asemana foarte mult cu gigantica minge de foc, fiindca era la fel de vanitoasa, aroganta, inganfata si populara ca el. Stia cum sa atraga privirile tuturor, si adora sa fie in centrul atentiei cu orice pret. Ochii sai albastri precum marea calma si linistita, deveneau foarte usor furiosi si agresivi, exact ca marea in zilele cu furtuna. Privirea ei era ispititoare, astfel incat obtinea mereu ceea ce dorea. Trupul sau perfect se observa prin costumul atragator pe care il purta.
- Deci sarbatoritule, te distrezi? spuse aceasta sarind in bratele baiatului.
-Da. Dar... m-as distra mult mai bine daca sora ta ar fi fost de acord sa se culce cu mine, spuse baiatul cu o urma de dezamagire in glas.
- Deci idioata de soramea nu a acceptat? tipa fata scandalizata, ridicandu-se in picioare. Stai linistit dulceata, o voi convinge eu prin metode mai dure sa iti accepte propunerea.
- Nu e nevoie, ma multumesc si cu tine...
- O partida cu mine si una cu ea. Meriti tot ce e mai bun. Asteapta putin si ti-o voi aduce.
Cu aceste cuvinte fata alerga catre iesirea din club, zarind-o imediat pe sora sa, care incerca sa treaca de un grup de baieti ce blocau iesirea.O intoarse rapid catre ea, dandu-i o palma si tragand-o de par.
- Asculta aici tocilaro ai sa te duci la Mike, si te vei culca cu el, chiar daca iti convine sau nu. Doar nu crezi ca te-am lasat sa-mi porti hainele si sa vii in acest club fara sa oferi ceva in schimb?
Yukki nu stia ce sa raspunda. Mai avea putin si lacrimile isi faceau aparitia pe chip, dar sora sa nu se intimida atat de usor.
- Ai sa-i oferi placere pentru o noapte, ca sa imi compensezi bunatatea. Deci ai de gand sa te duci la Mike?! se rasti aceasta foarte autoritar fiindca sora sa amutise.





#2
E primul fic yuri pe care m-am apucat sa il citesc.Nu pot spune ca ma dau in vant dupa acest gen, insa m-a atras modul de a povesti lucrurile.
Descrierea a fost destul de buna.Si totusi m-a cam socat atitudinea acelei fete...cum adica sa-si oblige sora sa se culce cu un tip? Saraca Yukki..
Abia astept sa citesc continuarea..Presimt ca va fi o poveste interesanta
Bye :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#3
desi nu l-am citit pe tot...:)) :)) te felicit
Nu stiam ca mai ai si idei dintr'acestea :)) (ce exprimare) anyway...tu parca erai cu Emo cu altceva...dar nu credeam ca ai fi in stare de asemenea lucru:)) exagerez
spor la scris in continuare si mult succes

nu mai am ce sa scriu...aaaaaa da..ideea e originala ( da da stiu..nu prea sunt in lacurile mele si nu prea am chef de scris caci e 1 noaptea si ma apuca damblaua pe la ora asta)
cand postezi nextu' sa imi zici pe mess. kiss to my little sis.
and by bye (hai ca am scris prea mult) :))

#4
dragut, well nu pot sa-mi fac o parere in sine, generala, moentan, scuzele mele dar vreau sa vad si urmatorul capitol pentru a-mi face o parere generala.

pe moemnt mi-am facut totusi o parere personala, care nu stiu sigur daca iti va pasa sau nu. Parerea mea este ca ficurile de acest gen ( un exemplu de fic este acesta, al tau ) trebuie sa contina ceva mai violent si mai amanuntit, poate patrunzator, care lasa o amprenta in sufletul si mintea cititorului.

Ceea ce vreau sa spun, este ca iti trebuie foarte multa experienta pentru a pune ceva in valoare, chiar munca pentru a pune in scena violenta, relatiile intre parteneri and all that stuff.Chiar este neobisnuit si sper sa nu ma insele instinctul care prevede ceva nu prea stralucit.

Ai avut greseli dar trec cu vedere, fiindca este mascata de actiunea in sine. Cum am spus, ai mare grija ce scrii si cum scrii. Ceea ce vrei sa specifici trebuie sa aiba un caracter mult preste acest lucru.

In concluzie, trebuie sa scrii ceva brutal si patrunzatori, fiindca din cate am citit, aici trebuie sa explici foarte multe chestii care, chiar daca ti se par banale, ele sunt vitale pentru genuri de ficuri ca acesta. ( yuri combinat cu violenta si stuff )

mie imi place, in sine e frumos. Ai grija la tehnoredactare de rog si mai ales la redactare ( de ce? citeste mai sus )
-

#5
Am aterizat si eu aici din intamplare si ce pot spune?Cred ca in principal m-a atras faptul ca e yuri,insa am fost destul de dezamagita ca nu a aparut nici o astfel de faza in primul capitol.Oricum,e de datoria ta sa ne ti in suspans,asa ca nu te critic in privinta acestui aspect. ^.~
Imi place felul cum descrii,iar personajele par destul de interesante.Oicum,pana acum actiunea nu este mare lucru,insa cred ca pe parcurs va deveni ceva mai ... incendiara :yes:
Hai ca deja m-ai facut curioasa,asa ca sunt nerabdatoare sa citesc si prima faza yuri.
Succes in continuare,pana acum imi place ce ai scris ! =^.^=
[center][Imagine: 2ibj691.jpg][/center]

#6
Capitolul ||

Observand ca nu exista alta cale de scapare decar sa o infrunte pe sora sa, ii raspunse pe un ton rastit, insa se putea simti ca ii era teama.
- Poti sa iti iei hainele astea de usuratica si culcate tu cu Mike, daca consideri asta cu adevarat distractiv... m-am saturat de jocurile tale, in care sunt mereu violata sau maltratata...
Furioasa ca sora ei ii sfideaza ordinele, o trase de par, trantind-o pe jos. Demonul din ea se trezise, fiind gata sa faca orice pentru a-si atinge scopurile.
- Idioata dr**u.. ai grija cum vorbesti... ca pana acum am fost foarte buna cu tine. Daca vrei cu adevarat sa te maltratez, asta voi face...
Se apropie incet de copila, dar incheietura mainii ii este prinsa de Mike.
- Abia daca se mai poate tine pe picioare. O vor duce garzile mele intr-o camera... iar tu ma vei acompania daca doresti...
Baiatul o cuceri pe fata cu privirea lui, asa ca aceasta nu putea sa ii refuze placerile. Intre timp doi bodyguardzy o luara pe Yukki, ducand-o in camera indicata de stapanul lor. O trantira pe patul cu asternuturi albastre, precum peretii ce inconjurau incaperea. Fata era speriata, stia ca avea sa plateasca scump pentru actunile sale de nesupunere. Urma sa o violeze inca un baiat... numai din cauza surorii ei. Incerca sa scape din stramsoarea barbatilor dar unul dintre ei ii dadu un pumn in abdomen pentru a o calma, iar aceasta din cauza durerii sfasietoare, lesina. Cei doi iesira la semnul stapanului sau, lasadu-l doar cu Yukki si Lury in camera.
- Sa inceapa distractia, spuse blondina punandu-se in pat langa sora sa. Totusi esti sigur ca vrei sa o violezi si pe Yukki, e prea...
- Da, chiar mi-o doresc pe mititica asta. Nu-mi spune ca ti s-a facut mila de ea. Multi au violat-o pana acum din ordinul tau... In plus mereu mi-ai oferit cele mai bune fete pana acum. Prietenele tale au fost extraordinare in pat... acum vreau sa vad cum in pat propia ta sora; si din cate imi amintesc nimeni nu a aflat nimic...
"Da... asa-i … dar am ramas fara prietene din cauza actiunilor mele", se amagi fata ingandurata.
Baiatul isi indeparta singur hainele, fara a mai sta mult pe ganduri si se aseza langa cele doua fete in pat. In timp ce Mike o dezbraca pe Lury, Yukki se trezi.Privea inspaimantata cum baiatul ii saruta sora in zona intima. Isi puse mainile in jurul trupul gol, fiind constienta ca in curand ii va veni si ei randul. Exact cum anticipase, peste cateva minute, Mike se intoarse catre ea, sorbind-o din priviri. Se puse peste ea, sarutandu-i gatul si lingandu-l usor cu limba lasadu-i mici urme de saliva.Cobori incet catre sanii, pe care cu un minut in urma ii masa neglijent. Gura sa se delecta cu acum cu sfracurile intarite ale fetei, pe care le musca intr-un mod brutal. Scancete de durere se auzeau in linistea inbietoare, apoi se pierdeau ca un ecou intr-un abis nesfarsit. Sangele se prelingea de pe sanii fetei, iar baiatul il savura cu placere. Apoi cobori la fel de incet catre zona intima. Isi scoase limba din salasul umed, introducand-o in fata. Scancetele se trasformara in tipete ale agoniei, la care Yukki trebuia sa indure. Se ridica, apoi o penetra rapid si brutal. Miscarile lui erau nemiloase, in ciuda lacrimilor pe care le infatisa fata.
Lury ii privea neputincioasa. Pentru priva data parca ii parea rau pentru biata sa sora. Insa nu stia daca era un sentiment de mila, sau unul de invidie. Ceva inauntru-l sau tanjea dupa atingerile lui Mike, dorea sa fie si ea tratata la fel. Baiatul ii promisese ca ii va oferi si ei placere... dar se pare ca uitase. Cand ea se indrepta catre cei doi, acesta deja se ridicase.
- Cam atat a fost.Yukki deja a lesinat, iar eu sunt extenuat asa ca... Mersi pentru aceasta pardita Lury.
- Da... cu placere..., spuse fata cu o urma de amaraciune in glas.
Se imbraca dezamagita, apoi facu acelasi lucru si cu sora sa, asteptand ca toti cei din club sa plece pentru a pleca in liniste acasa. Adolescenta o plezni de doua ori pe sora ei peste fata,facandu-i obrajii de o culoare rozalie. Fata se trezi alarmata si speriata.
- Lury, ce s-a intamplat? grai Yukki vlaguita.
- Nimic. Ai adormit de la atata alcool, spuse blondina indiferenta.
- M-a violat, nu? sopti fata in timp ce chipul sau e din nou innundat de lacrimi.
- Da, dar ti-a placut, nu? ii raspunse adolescenta.
Fetele iesira din cladire, dar Yukki nu prea putea sa se miste deoarece o durea ingrozitor capul si spatele.
- Hei, Yukki esti bine?
- Sigur, hai sa mergem, dar cand vru sa paseasca cazu pe pamant.
Lury se sperie ingrozitor si incepu sa planga, gandindu-se la ceea ce a facut din surioara ei." O sa ajunga la fel ca mine “ spuse ea in gandul ei.
O ridica de pe asfaltul rece si o duse intr-un taxi. Avea de gand sa o duca in aparatamentul ei. Ajungand acasa, Lury , o lua din masina si intra intr-o cladire imensa. Urca cateva etaje, cu mare greutate caci o tinea pe Yukki in brate. Ajungand in fata apartamentului 105, a bagat repede cheia in broasca usii, si a deschis-o, provocand o izbitura si un zgomot puternic. O puse pe Yukki pe canapeaua visinie din living si pleca in baie, sa ia cateva medicamente.
-Unde doamne iarta-ma am pus­-o?! A naibii cutie de prim ajutor.
Intr-un final gasi cutia, luand cateva medicamente din ea. Apoi se indrepta catre living sa i le dea sororii ei. Cand ajunse acolo, fata statea unde o lasase, cu privirea pierduta, de parca doar corpul ei se afla aici, dar mintea ii era in intr-o cu totul alta lume.
-Haide surioara, inghite pastilele astea , spuse Lury trezind-o la realitate.
II dadu un pahar in care puse doua pastile ce se dizolvau in apa incolora. Lua medicamentele involuntar, caci Lury o obliga, apoi se trezi dupa o ora. O durea capul ingrozitor, iar mainile si picioarele ii erau reci.
- Unde Dumnezeul meu sunt? spuse Yukki tinandu-si mana la gura.
- Pai... ai lesinat, te-am adus la mine in apartament si ai dormit cam o ora.
- Cred ca mama si tata sunt ingrijorati... ce am sa le spun...
-Stai calma Yu, i-am sunat eu si le-am spus ca ai adormit la teatru si te-am adus la mine.
-Mersi.. spuse fata sfioasa.
-Scuze ca te-am obligat sa faci sex cu Mike, dar nu avem chef de probleme. In plus si eu am fost nevoita sa ma culc cu el asa ca...
-Dar de ce ai facut-o?
-Poveste lunga, in plus nu vreau sa discut despre asta .Uite ma duc sa fac un dus, tu vezi ce gasesti prin firgider .
Yukki tacu din gura ,dand din cap afrimativ.
Lury pleca spre baie ,unde isi dadu, repede hainele jos pentru a fi rasfatata de apa fierbinte si spuma ce avea un miros dulce de trandafir .
Yukki lua tot felul de mancaruri ciudate din frigider si incepu sa infulece de parca nu ar mai fi mancat de ani de zile .
Dupa cateva minute,din baie isi face aparitia Lury. Era acoperita de un prosop alb, pufos in timp ce parul brunet si ud i se lipea de sani voluptosi .Cand o vazu, roscata incepu sa tremure si bolul de sticla in care se aflau cateva capsuni ii cazu din maini, spargandu-se in sute de bucatele cristaline.
-Doamne,imi pare rau... spuse fata aplecandu-se sa stranga cioburile.
-Ai grija sa nu te… dar Lury nu mai apuca sa zica urmatoarele cuvinte ,ca se se auzi un geamat de durere din partea lui Yukki.
-Offf Yukki, nu trebuia sa le strangi…
Lury se uita la Yukki care avea o rana adanca, din care se revarsa sange. Yukki schita un zambet, in semn ca e bine si ca nu o doare dar sora sa se repezi la ea, cu un material gasit la indemna vrand sa ii bandajeze degetul ranit. Cand materialul a atins rana, Yukki a scos cateva scancete de durere apoi ,cateva picaturi sarate se ravarsara di obrajii rozalii ai fetei.
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#7
innocent_sadness
cum am spus editez. Acum am vazut k faceti amandoua fikul. eh..scuzele mele.
oricum copila mea esti geniala pe bune. Descrii al naibii de bine. Ce am remarcat este ca stii foarte bine sa descrii "scenele" te pricepi + ca ai grija la tastare si redactarea ebuna.
Dupa ce am citit in amanuntit, am vazut ca ai avut vreo cATEVA greselute de tastare, dar sew rezolva dupa o amanuntita observatie. Atunci cand esti pe punctul sa dai "post reply" mai reciteste cu atentie ficul sa descoperi eventualele greseli de tastare.

Ai un dialog bogat, dragut, dar ai grja ca iti cam lipsesc anumite virgulite, iar pe undeva nu prea le pui unde trebuie.
La descriere nici nu mai comentez, pur si simplu m-ai lasat cu o fata gen " O.O "
Nu stiu ce crezi tu, dar la partile "mai haotice" ( sa spunem :D ) esti absolut geniala

[edit]Deci am inteles ca flower_of_hell a facut capitolul, dar asta inseamna ca te-a ajutat la facerea lui. Inseamna ca l-ati facut impreuna. OK, deci sunt surprinsa de tine Flo, nu stiam ca te pricepi asa bine, felicitarile mele :X
-

#8
Asa,am gasit si eu in sfarsit continuarea si chiar mi-a placut! =^.^=
Imi place la nebunie felul in care descrieti,mai ales anumite scene.
Greseli de tastare parca au aparut vreo 3,dar nu e asa mare lucru,asa ca nu ma bag sa comentez aici.
E interesant cum dintr-o data lui Lury ii este mila de ceea ce pateste Yukki din cauza ei ... :smart:
Altceva ... Imi place la nebunie intamplarea cu vasul spart,cioburile si rana de la sfarsitul capitolului! :pls: Pur si simplu iti da anumite idei cu privire la sentimentele fetelor una pentru cealalta ... :"> [pervy mind]
Cam atat,astept cu nerabdare sa vad continuarea! ^.~
[center][Imagine: 2ibj691.jpg][/center]

#9
in sfrasit urmatorul capitol... scuze ca a durat atat insa plictiseala domina... nu e cine stie ce insa acum chiar e nevoie de o avertizare 18+, deci cititi pe propria raspundere...
va multumim pentru comm-uri si sper sa va placa descrierea "scenei"...bye-bye

Capitolul III

Sangele se prelinse pe mana lui Yukki. Materialul nu incetinea deloc lichidul vital sa ramana in interiorul trupului. Lury lua mana sorei sale, indepartand bandajul, si isi apropie limba de rana. Linse usor bratul ei, apropiindu-se de taietura. Dupa ce se delecta cu sangele de la suprafata, ii masa cu limba degetul ranit, lasand urme de saliva. In ciuda scancetelor de durere ale lui Yukki si a cuvintelor fara sens insirate unul dupa altul, in care ingaduia sa fie lasata in pace; Lury nu inceta sa ii linga rana. Placerea trupeasca era mult prea mare cand isi indrepta privirea catre chipul sorei sale, ce emana agonie, dar in acelasi timp placere. Nu indrazni sa faca vreun gest necugetat, asa ca intentiona sa se ridice insa, roscata avea alte planuri. O apuca de mana, obligand-o sa continue.
- Esti sigura Yukki? intreba blondina surprinsa de gest.
Nu avea destul curaj ca sa-i raspunda, asa ca dadu afirmativ din cap, obrajii luand o culoare rosie precum petalele trandafirilor sangerii. Lury o privea nesigura, gandindu-se ca violul din seara aceea in afectase gandirea. Yukki sesiza acea nesiguranta asa ca, incerca sa-i spuna ceea ce-si dorea cu adevarat, insa isi pierdu-se glasul. Ingana cateva sunete ciudate, intelese numai de ea. Nu avea de ales, trebuia sa continue cu saruturile pana cand Lury va intelege, prin acel mod mutual ca, dorea sa-i simta atingerile si trupul cutremurandu-se sub al sau. Isi apropie incet buzele de gura blondinei, incercand disperata sa patrunda cu limba in salasul umed.
Nu stia cauza motivului insa, teama o cuprinse cand sesiza ce facea Yukki. Nu intelegea de ce rolurile se schimbasera, iar acum ea era cea timida si in dezavantaj, iar persoana de sub ea se juca cu trupul sau, precum un papusar cu marioneta sa insa, intr-un mod mult mai intens.Incerca pe cat posibil sa isi alunge sentimentul de placere pe care i-l oferea sarutul si sa scape din stransoare. Miscarile bruste pe care le facea nu o deranjau pe Yukki, de fapt nu parea ca da importanta incercarilor strasnice de evadare si continua sa ii sarute brutal buzele, pana cand limba avea sa-i fie pe deplin satisfacuta. In ciuda incercarilor, aceasta inca nu ceda, asa ca isi indrepta mana dreapta catre zona sanilor, miscand-o in ritmul acelor ceasornicului si invers. Lury scoase cateva gemete de durere printre saruturile ce ii erau administrate constant. Astfel Yukki reusi sa patrunda in gura sorei sale, satisfacand-o cu o placere ce nu o mai simtise pana acum. Ii ademenea limba sa actionese, muscand-o cu dintii si savurand sangele ce curgea. Se straduia sa reziste durerii insa, ceda. Isi indrepta rapid mainile ce inca tremurau din cauza socului catre zona intima. Ii ridica fusta minuscula si trecu pe langa chilotii rosii, bagandu-i adanc degetul din mijlocul mainii. Scancete de durere se auzeau din gura micutei roscate, amplificandu-se ca un ecou in camera spatioasa, apoi pierzandu-se in neant. Desi era in agonie continua sa ii linga si sa-i muste buzele apetinaste ale blondinei. Mainile i se miscau haotic, incercand disperata sa-i rupa hainele ce o mai desparteau de placerea absoluta. Pielea fina a lui Lury capata o nuanta rozalie pe maini, in jurul zgarieturlor din care curgeau firicele mici de sange. Blondina sesiza ca nu avea cum sa reuseasca sa o dezbrace in acel mod violet, asa ca o mai penetra inca o data cu degetul, apoi il scoase si se ridica in picioare. De data aceasta Yukki nu o opri, stia ca sora sa va continua indiferent de consecinte. Se lasese prada dorintelor si sentimentelor. O lua de bratul stang trantind-o violent pe masa. Paharele si farfuriile odata intregi, scoteau un zgomot asurzitor la contactul cu gresia rece, spargandu-se in sute de cioburi marunte. Lury se dezbraca rapid de hainele ce semnificau o povara in calea placerii ei. Yukki incerca sa faca acelasi lucru insa, ii era greu in pozitia in care se afla. Cand blondina se indrepta catre masa, ea reusise sa isi scoata sutienul ce il purta, lasandu-si sora sa o scape de imbracamintea din partea de jos a corpului. Dupa ce trupurile lor nu mai erau pangarite de hainele ce le incetineau, trecura la actiune. Lury ii indeparta picioarele unul de celalt, lingand cu limba zona intima a roscatei. Nu putu sa se abtina mult si i-o intrudu-se. Culoarul stramt ii era largit de limba ce se delecta, penetrand cu miscari constante si bine delimitate peretii vaginului. Gemetele de durere se imprastiau in toata camera, lovindu-se de peretii si geamurile ce nu le lasau sa treaca. Blondina isi scoase limba din interiorul trupului si se urca peste sora sa. Buzele sale inca mai doreau sa se mai delecteze din acel corp firav asa ca ii saruta violent sanii, ce devenira de o nuanta rosu aprins. Ii musca sfarcurile intarite, iar apoi cobora incet catre abdomen lasandu-i cu limba urme de saliva. In timp ce gura sa se ocupa cu partea de sus a corpului, mana stanga facea miscari circulare la bazin, masandu-l intre-un mod agresiv. O patrunse din nou cu doua degete, inaintand cat mai adanc, apoi si le scotea rapid, repetand aceasta actiune timp de cateva minute. Yukki nu mai era stapana pe situatie. Devenise din nou o marioneta, insa de data aceasta ii placea cu adevarat durerea pe care o simtea. Trupul i se cutremura la fiecare sarut, iar intr-un final ceda fizic agoniei, lesinand.
Lury inceta cu actiunea violenta si ii arunca o privire plina de compasiune si mila, apoi o lua in brate cu grija, precum o mama cu pruncul sau. Pasi cu grija printre cioburile de pe podea, ajungand in dormitor, unde o aseza pe patul moale. Isi petrecu intreaga noapte, admirand-o pe Yukki si gandindu-se la cat de mult o maltratase in trecut.





#10
Asa,din nou eu!(wow,ma mir ca nu a postat nimeni aici inca).
Imi place la nebunie capitolul acesta si ma bucur ca in sfarsit fetele au "trecut la actiune" .
Ai un mod foarte interesant de a descrie,purin violent,putin mascat si putin din toate si bineinteles,imi place acest lucru la tine.
Ai avut in 2 locuri niste greseli (una de tastare si in alt loc ai scris gresit),insa nu mi se pare deloc grav,asa ca nu voi face mare caz din asta.
Sunt nerabdatoare sa vad ce se va mai intampla si data viitoare si sa aflu pana la urma ce simt cu adevarat fetele ...

Astept continuarea cat mai repede! =^.^=
[center][Imagine: 2ibj691.jpg][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste Interzisa Aliss_anime 4 3.282 28-11-2012, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  O iubire interzisa miaunica 11 10.698 27-12-2011, 09:27 PM
Ultimul răspuns: miaunicaReloaded
  [ Bleach / DN ] - Iubire interzisa, Prieteni dar dusmani Liar 1 2.941 06-02-2011, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Razboiul dintre o iubire interzisa Vero 28 12.374 26-12-2010, 04:08 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Iubire interzisa KarinaD 20 15.621 20-11-2010, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Dragoste interzisa[NaruHina] ♥♫ღYuuÒœi Cяøss♥♫ღ 7 10.754 06-04-2010, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Iubire interzisa [yaoi] Aliss_anime 19 10.037 05-08-2009, 12:10 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Iubire de neinteles [yaoi / yuri] Ryuu 5 5.997 22-03-2009, 09:44 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Dragoste interzisa [+16] [hentai] Storymaker 3 5.113 20-02-2009, 10:38 AM
Ultimul răspuns: Storymaker
  o dragoste interzisa (hinata&neji) pufu_pis_pis 8 6.640 23-08-2008, 07:55 PM
Ultimul răspuns: pufu_pis_pis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)