Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Crazy Sex-Crazy Night (thriller-yaoi)18+

#1
Hey, am revenit cu un nou-nout fic, adoptand un nou stil. Sper sa va placa, din primul capitoul nu veti intelege prea multe, dar din viitoarele va veti lamuri. Deci, bafta la citit! :*

"Capitolul 1"

The Nights !

Then...

Ceata densa se lasa treptat peste lacul imens ce scotea aburi infundati, vrand sa para o sauna perfect naturala. Brazi ce-l inconjurau cu ale lor crengi zimtate, prindeau viata in lumina difuza a lunii, rotunda precum un cerc de foc. Noaptea aceasta se arata speciala, parca anuntand ceva nemai intalnit, ceva mistic ce astepta de mult sa prinda viata.
La cativa metri de lac se arata o frumoasa cabana din lemn, inconjurata de un mic gardulet, despartit in mai multe locuri. Luminile erau stinse, domnind asupra ei o liniste de mormant, amestecata cu o senzatie stranie de frica. Numai podul parea sa contina mici licariri stinghere ale unor lumanari de ceara, albe precum spuma laptelui, ce incercau in zadar sa mai lumineze. Atmosfera se incingea treptat, aerul devenind insuportabil, primele zgomote isi faceau aparitia infundat, lin pentru auzul omului.
Cu miscari senzuale degetele lui patrund in carnea frageda a pulpei, facand coborari si urcari, incete dar sigure. Ea il prinde cu ambele brate de gat obligandu-l sa-si lipeasca buzele de acesta, pentru a suge toata acea carne fierbinte precum un vulcan. Halatul din matase, negru ca o pantera, este dat jos in cateva secunde, lasand la iveala o pereche de sani perfecti si un trup splendid. Corpurile lor formeaza unul, frecandu-se unul de altul pana ce incepeau sa roseasca, el o patrunde cu duritate sarutandu-i sanii cu ambele buze, apoi folosindu-si limba pentru a-i acoperi cu saliva. Ea isi infrige unghiile in parul lui pentru a mai atenua placerea ce o lasa fara grai. Acest joc fierbinte incepuse cu mult timp inainte, acum fiind la neobositul final. Minutele se scrug neverosimil peste corpurile lor obosite, parul blond, bucalat zace aruncat pe suprafata pernei, dandu-i ei senzatia de eliberare. Pecand al lui, negru, statea lipit de frunte, ascunzandu-i privirea inspaimantatoare. Se ridica de pe cearceaful alb, imbracandu-se in perechea se pantaloni negri aruncati pe podea, tragandu-si peste pieptul bine sculptat helanca de aceias culoare. Luand intr-un final paltonul ce avea sa-i tina de cald. Se apropie de pat, asezandu-se pe marginea acestuia, o priveste pentru cateva secunde, apoi isi varaste cutitul cu lama perfecta in inima ei. Nu mai apucase sa tipe, impactul fusese rapid si mortal, lasand in urma lui o balta de sange fierbinte.
Buzelele lui se arcuiesc intr-un zambet plin de satisfactie, gusta cu ajutorul ochiilor maronii din savoarea sangelui, parasind linistit incaperea.

Now...

- Haide Rayen, de ce te plangi atat? Locul acesta este fantastic ! - murmura fata ridicandu-si bratele in aer pentru a simti briza rece a vantului de munte.

Chipul ei tanar de adolescenta la varsta de cincisprezece ani, se imbujorase, atunci cand palmele baiatului cuprinsesera obraji reci. Ochii de un verde hipnotizant fixasera un anumit punc al pamantuli, in timp ce varfurile degetelor se rafuiau in parul roscat.
Baiatul din fata ei, un barbat in devenire datorita varstei de optisprezece ani, ii sarutase fruntea fetei, adaugand apoi un zambet plin de caldura. O iubea atat de mult, nu numai pentru naivitatea ei ci si pentru reactiile atat de sincere. Ii apunca palma intr-a lui aratandu-i drumul catre intrarea in cabana, deschide bucuros usa, insa nu intra, se opreste...

- Iubit-o, nu stiu, senzatia...-rosteste aproape fara glas.

Roscata il priveste intrebatoare, dar la vederea minunatului living se desprinde de baiat, intrand inauntru. Sunrade emotionata catre ochii de un rosu mistic ai iubitului ei, insa nu mai primeste nimic, nici-o reactie calda. Dupa cateva minute de stat in dreptul usii, intra si Rayen tragand adanc aer in piept. Se lasase seara, iar focul in semineu inca nu era facut, riscand prin frigul de afara sa se risipeasca tot romantismul. Isi revine repede, aprinzand voios focul, se apropie de fata mangaiandu-i senzual obrazul stang, pentru ca mai apoi sa-i cuprinda buzele intr-o sarutare apasata. Se lasa amandoi purtati de aroma imbatatoare a lemnului de brad, cazand unul peste altul pe canapeaua pufoasa, ciocolatie. Curand ambii ramanand fara haine, concepand impreuna primul act sexual al fetei. Saruturile, mangaierile, atingerile tanarului pareau atat de fragile, aratand prin asta dragostea ce i-o purta adolescentei de sub el. O priveste adanc in ochi, prevestindu-i urmatorul pas, asigurand-o ca va fi bland ca pana acum, ca nu o va rani sub nici-o forma. Ea, Rosa, caci asa o cheama, aproba cu teama, inghitind in sec ultima picatura de saliva ramasa in gura. Simte cum este patrunsa incet, si strange materialul canapelei in pumni datorita dureri ce o simtea pana in oase. Isi lasa lacrimile mari sa-i colinde obraji, tipand cu o voce ragusita, apoi trecand la gemete infundate, pline de placere. Totul fusese dupa cum sperase, cel mai important lucru din viata ei ii fusese luat de cel pe care il iubeste, virginitatea. Se lasa amandoi purtati de somn, imbratisati ca doi ingeri, sub lumina protectoare a lunii.

Simteam o dorinta nebuna de a iesi in toiul noptii pe malul lacului, ce-l observasem inca de la venire. Ma ridic de langa iubitul meu tragandu-mi pe deasupra doar un halat alb. Ii sarut apasat fruntea, iesind afara din cabana fara a face vreun zgomot, nu-mi permiteam sa-l trezesc din acel somn profund. Am inceput sa ma plimb prin acea liniste chiar infricoasatoare, dar calmanta, amintindu-mi cu placere minutele petrecute alaturi de Rayen. Nu-mi imaginasem ca acel act avea sa fie atat de, atat de magnific. Placerea pe care am simtit-o, Doamne, a fost atat de fierbinte ! Ma opresc pe un pod din lemn ce se intindea pana la sfertul lacului, imi adancesc picioarele inauntru, privind fermecata luna. La un momentdat aud un micut fosnet, dar nu-l bag in seama, imi simt picioarele trase la fund, ma zbat..apoi..Simt cum plamanii imi sunt inundati de apa, vreau sa ies la suprafata, dar el...el nu ma lasa..si..

Next, Coming Soon...!
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
Crazy Sex-Crazy Night (thriller-yaoi)18+ - de Aliss_anime - 30-10-2010, 09:07 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Crazy love[one direction]. cucubau1000 1 2.432 06-05-2013, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  [+18] Deep in night Nywa 17 9.019 25-12-2012, 04:42 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  One Night in a Million ayame_chan 0 1.653 13-02-2012, 12:37 PM
Ultimul răspuns: ayame_chan
  Crazy or lucky - [+18] Nywa 20 26.163 17-12-2011, 01:41 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  I am a simple girl and you’re a crazy boy….we can be friends? [16+ / 18+] Heartagrama 41 19.863 07-07-2011, 02:58 AM
Ultimul răspuns: Akie
  A night to remember![+16] Ryuu 3 3.356 11-08-2010, 10:49 PM
Ultimul răspuns: A'Svear
  The night of blood and scream [+18] ellamanu 17 9.420 26-12-2009, 11:30 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  If the night seems endless, the day will come soon [vampire] angeliqueVampire 6 3.989 04-08-2009, 02:21 PM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire
  Myuu-Zapada patata cu sange [+16] [thriller] Strawberry Ice 4 3.805 11-07-2008, 12:29 AM
Ultimul răspuns: minako


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)