Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Do you like my fic?
Yup, I love it!
76.19%
16 76.19%
Yeah, it's good...
9.52%
2 9.52%
Could be better.
14.29%
3 14.29%
Total 21 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Pure Love [shounen-ai / yaoi]

#7
#:-S in sfarsit am reusit si eu sa postez - of doamne! watch out! cap. IV e pure yaoi dupa mn...>:) enjoy reading!



Capitolul IV - Pedeapsa

Lover era imbracat numai cu o pereche de pantaloni, asa ca Angel incepu sa i-i dea jos, lasandu-si iubitul sa se ocupe de hainele sale. Curand, nici unul nu mai avea nimic pe el - hainele lor erau aruncate prin toate colturile camerei, ajungand pana si pe hol. Trupurile lor erau perfecte - Angel il saruta pe baiat, folosindu-si limba ca sa guste si ultimele urme de capsuni, in timp ce Lover su juca cu parul sau.
-Angel, mie chiar mi-e foame! Uite, imi chioraie stomacul, vezi? spuse baiatul cand stomacul sau incepuse sa scoata zgomote - tanarului de deasupra nu parea sa-i pese si cobora tot mai jos pe abdomenul baiatului, tot mai jos, mai jos...
-An- Aah! Lover voia sa mai spuna ceva, dar inghiti in sec de placere, caci iubitul sau nu era cuminte de loc, atingandu-l cu limba peste tot.
-Hm, cred ca ar trebui sa luam o pauza, nu? zise Angel, dandu-se jos de pe Lover si de pe pat. Sa mergem sa mancam, ca vad ca tie chiar ti-e foame! Tine, imbraca-te cu astia, zise blondul aruncandu-i o pereche de boxeri, o sa fie chiar mai mult decat suficient, pentru ca vreau sa continuam ce-am inceput, pisoias!
-"Pisoias" ?! facu Lover intorcandu-se cu capul int-o parte, imbufnat. Apoi infuleca un bol de cereale cu lapte - Eu ma satur cu atat deocamdata, spuse Lover, dar ma duc sa fac un dus, ca m-ai incleiat tot cu dulceata aia.
Lover intra in cabina de dus si lasa apa fierbinte sa curga in voie pe trupul lui. Angel intra si el in baie imbracat doar cu niste boxeri si deschise usa cabinei, spunand:
-Lasa-ma sa te spal eu pe spate, pisoias! si intra in cabina cu iubitul sau. Stii ce? am chef sa fac si eu un dus...
-Chiar acum?! Dar acum fac eu dus! Cum vine asta?
-Intocmai, zambi Angel pervers si-si arunca boxerii pe gresie. Apoi il lua in brate pe Lover si incepu sa-i mangaie si sa-i sarute trupul ud.
-Hei, parca voiai numai sa ma speli pe spate, nu asa ai zis?
-Si cine spune ca nu pot sa merg mai departe? raspunse Angel printr-o intrebare, trecandu-si mainile pe pieptul lui Lover, care statea cu spatele, si il saruta pe gat. In fond - asta e continuarea, iti amintesti? Inca nu am sfarsit pedeapsa, spuse blondul afisand un zambet pervers si continuandu-si drumul pe trupul ud al baiatului, pana intr-un punct mai sensibil.
Aici se opri, iesi putin din cabina de dus si dadu drumul la apa calda in cada, lasand-o sa se umple. Apoi il trase de mana pe Lover si il tranti de marginea cazii, facandu-l sa cada inauntru, in spuma. Intra si el, urcandu-se peste iubitul sau de parca se aflau in pat - si continua ce incepuse in cabina de dus, printre baloanele de sapun si spuma ce mirosea a fructe tropicale. Acum ii saruta doar buzele, plimbandu-si mainile pe tot corpul lui Lover, ce alunecau usor, fara voie.
La un moment de neatentie din partea lui Angel, baiatul inversa rolurile, impingandu-si iubitul sub el si desenandu-i cerculete si litere cu spuma pe piept. Apoi ii turna apa curata, clatind spuma de pe el si incepu sa-i sarute trupul. Rolurile fura din nou inversate si Angel facu exact ca iubitul sau cu cateva minute in urma - dar nu se potoli aici si cobori mai mult, afundandu-si nasul in spuma - dar intentia lui era deja pusa in aplicare: Lover era in al noualea cer si scotea din cand in cand tipete de placere, incat vecinii care-i auzeau se intrebau oare ce Dumnezeu se petrece. Doar ca celor doi nici nu le pasa de vecini sau de oricine putea sa-i auda - erau mult prea ocupati ca sa-i mai intereseze si altceva.
"Joaca" lor tinuse cateva ore bune, caci deja era noapte afara. Cei doi erau acum in pat, inveliti doar cu un cearsaf - dar nebunia luase sfarsit si acum dormeau. Lover ii folosea pieptul blondului pe post de perna, in timp ce acesta il strangea in brate ca pe o jucarie de plus. Luna trecea usor printre nori, dand un aer romantic incaperii. Cine stie ce visau cei doi!



Capitolul V - O scurta despartire - "Mom, I'm moving from home!"

Trecuse aproape o saptamana de cand Lover se mutase cu iubitul sau. Intamplarea facu ca in acea saptamana, baiatul avea cateva teste importante la scoala - desigur ca nu mai invatase nimic, si chiar de-ar fi facut-o, tot nu l-ar fi ajutat deloc. In fiecare zi, la scoala, mintea lui era pe o cu totul alta lume - se gandea numai la ingerul lui de acasa, la fel cum se intampla si in ziua examenelor.
-Ayumu, ce Dumnezeu e asta?! tipa mama lui furioasa, caci primise lucrarile fiului sau. Nici macar nu te-ai obosit sa-ti scrii numele! Ai scris numai un "Angel" (ce naiba o mai fi si aia!) cu niste litere schimonosite si ai lasat cateva urme cu pixul pe hartie - lucrarea ta e GOALA! Cum imi explici asta?!
-Mama, eu... Imi pare rau, dar nu-mi amintesc nimic din ziua aia...
-"Ziua aia" ?! Asta a fost acum doua zile, baiete! se rasti maica-sa si mai nervoasa. Situatia asta e asa de cand te-ai mutat la "prietenul" ala al tau. De azi inainte, gata! Vii inapoi acasa si nu vreau sa te mai intalnesti cu tipul ala, clar? Baiatul ala ti-a otravit mintea, nu mai inveti nimic de cand cu el. Si asta se termina azi.
Ayumu fu obligat sa isi ia lucrurile si sa se intoarca acasa cu familia lui. Mama lui avusese grija ca Mika sa-l trimita direct spre casa la sfarsitul orelor, fara sa se mai intalneasca cu asa-zisul sau prieten. Lucrurile pareau sa mearga asa cum planuise mama baiatului - cel putin pana la un moment dat.
Trecuse o vreme de cand cei doi nu se mai vazusera, asa ca Angel pleca intr-o zi mai devreme de acasa, cu gandul de a se intalni cu iubitul sau in poarta scolii la terminarea cursurilor. Acum Mika nu mai avea ce face - fratele ei si prietenul lui se intalnisera. Lover alerga spre tanar cu lacrimi in ochi, si cand intr-un final ajunse langa el, il imbratisa strans si nu-i mai dadu drumul pentru o vreme.
-Nici nu ai idee cat de dor mi-a fost de tine, striga Lover ca si cum tanarul era la kilometri departare. Parca a trecut o vesnicie de cand nu te-am vazut, continua baiatul, in timp ce lacrimile i se insiruiau pe obrajii fini, precum siruri de margaritare.
-Gata, sst, nu mai plange! Acum sunt aici, spuse Angel si-i prinse buzele intr-un sarut dulce, menit sa-i curme suferinta si sa-i aminteasca de clipele petrecuta impreuna - il saruta in fata intregii scoli.
Elevii din imprejurimi ramasera cu gura cascata si o privire uimita... Printre ei se afla si Mika, care vazuse scena, doar ca fratelui ei nu-i mai pasa cine ii vede, de ajuns ca era din nou cu cel pe care il iubea.
-Fratioare..., spuse fata, ramanand cativa pasi in spatele celor doi, dar totusi Ayumu o auzi cand il strigase, desi o facuse in soapta. Baiatul si intoarse cu fata spre ea, nestiind ce sa-i spuna.
-Mika, eu..., incepu Ayumu cateva minute mai tarziu, cand cei trei se asezasera pe o banca in parc.
-Asa deci, huh? Voi doi sunteti impreuna, spuse fata cu o privire foarte mirata. Of doamne... Pai ce ma fac eu acuma cu voi?!
-Te rog, doar nu-i spune mamei! Nu trebuie sa stie, nu inca! Nimeni n-ar trebui sa stie, dar..., ofta baiatul privind spre zidurile scolii, de unde mai bine de jumatate din elevi ii vazusera sarutandu-se.
-Normal ca nu-i spun mamei! Stai calm, fratioare, ca totusi nu-s chiar asa de nebuna... Ayumu murmura un multumesc.
-Si acum ce faci, te muti din nou la mine? se amesteca Angel in discutie.
-Nu, nu inca, Angel, dar curand. Foarte curand, spuse iubitul sau pe un ton cat se poate de serios. Peste doua saptamani o sa implinesc 18 ani - asa ca o sa fac niste schimbari.
Ziua mult asteptata sosi in curand si la petrecere fura invitati toti prietenii lui Ayumu - inclusiv Angel, care se dadu drept un simplu amic, si desigur, parintii baiatului si sora acestuia, Mika. In mijlocul unei melodii, Ayumu opri muzica si urca pe scena, luand un microfon:
-Hey, everyone, I've got something important to tell you, so listen up for a sec, okay? First of all, I'm glad that I finally turned up eighteen - after all it only happens once in a lifetime, right? Second - since now I'm an "adult" so I can make decisions of my own - cu totii stiau ca atunci cand Ayumu incepea sa "trancaneasca" in engleza, vorbea foarte serios - my first decision is to move from home.
La auzul acestei vesti, mama lui Ayumu se ingalbeni la fata, in timp ce fiica ei incerca sa o linisteasca, dar fara folos. Stiau amandoua ca nu mai era cale de intoarcere pentru fratele si fiul lor.
-Yeah, that's right, mom! I'm moving from home - so calm down a little, would you? I'm gonna stay at my lover's place, so don't worry, I'll be just fine.
Din moment ce Ayumu spusese "lover", nimeni nu-si imagina ca baiatul avea de gand sa se mute la iubitul lui, si nu la "iubita" acasa. Doar Mika si Angel intelesesera adevaratul mesaj.
In acea noapte pleca direct acasa la Angel, fara sa le spuna parintilor sai unde locuieste persoana cu care avea sa stea. Lover si Angel impartira patul in acea noapte, la fel cum facusera in ziua cand s-au intalnit prima data.
-S-a terminat, nu-i asa? intreba blondul. Nu o sa ne mai despartim niciodata, nu?
-Da, asa e, de acum vom fi mereu impreuna, ii raspunse Lover si il saruta, lipindu-si trupul de cel al tanarului si bagandu-se in cearsaf. Iar eu te voi iubi mereu...

Uitati aici si niste poze cu cei doi:
[Imagine: kirooe8.jpg] - Lover (Ayumu)
[Imagine: th_angelanimeboy.jpg] - Angel (Kisuke) bine, normal ca n-are aripi, chiar daca-l cheama "Angel"!:P
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights



Răspunsuri în acest subiect
Pure Love [shounen-ai / yaoi] - de October - 31-08-2008, 08:27 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de October - 01-09-2008, 08:18 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de October - 03-09-2008, 09:43 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de October - 07-09-2008, 01:27 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de ony-chy - 07-09-2008, 04:06 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de NiyaTai - 08-09-2008, 04:00 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de October - 11-09-2008, 08:08 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de October - 14-09-2008, 09:38 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de October - 21-09-2008, 01:50 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de October - 22-10-2008, 10:32 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de ThorthKa - 23-10-2008, 05:33 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de ...:::LexXutzuo_O_o:::... - 23-10-2008, 11:12 PM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de October - 27-12-2008, 12:16 AM
RE: Pure Love [shounen-ai ; yaoi] - de Argenta - 16-01-2009, 11:07 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pure heart Akane Hime 22 11.077 19-01-2012, 08:52 PM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.981 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.981 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.102 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.148 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.798 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Pure Blood Ellys 6 4.829 07-05-2011, 06:06 PM
Ultimul răspuns: Ellys
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.958 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.313 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.861 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)