Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Brother Love (+18 incest yaoi)

#1
Ooook!Iata-ma si la primul meu fic yaoi postat vreodata^^.Emotii emotii emotii dar stop!Gluma e gluma iar eu devin serioasa.Sper sa va placa si astept commuri,o sumedenie de commuri,indiferent bune sau rele.Dapz,toate se accepta caci din greseli invata omul^^.Asa ca,va astept si sper sa va placa ;)

Personaje:

Kaito:
[Imagine: normal_3g9f.jpg]
Akihiro:
[Imagine: anime_guy_12.jpg]
Restul personajelor vor fi postate odata cu capitolul in care vor aparea

CAP. I


’Viata de orfan nu e atat de usoara cum ar crede-o toti.Intr-adevar,ai multa libertate si nimeni nu te cearta atunci cand gresesti insa,cand privesc la ceilalti pusti si ii vad atat de fericiti cu familiile lor,simt un mare gol in mine.Sa ai o mama care sa te inveleasca noaptea si sa-ti spuna un ‘’te iubesc’’ cand ai nevoie,un tata care sa-ti ia aparea cand cineva se leaga de tine si sa te invete cum sa devi un adevarat barbat,toate astea...sunt nepretuite.Nici eu nu am fost orfan din totdeauna,am avut si eu o familie insa nu am apucat sa ma bucur de ea inde’ajuns.Totusi,directorul orfalinatului continua sa-mi repete ca nu sunt decat un bastard,ca am fost abandonat cand m-am nascut insa eu nu-l ascult,nu e decat o gura sparta ce are ceva cu mine.In adancul sufletului meu stiu ca am avut o familie.Poate ca ea e inca acolo undeva,asteptandu-ma sa ma intorc.’’

Asta mi-a spus Kaito atunci cand l-am cunoscut,acum doi ani de zile.Speranta acestui pusti ca avea sa se intoarca la familia lui m-a emotionat profund.Vocea lui atat de subtire,flacara sperantei ce ardea necontenit in ochii lui mari si albastrii,chiar ma facea sa cred ca intr-o zi avea sa se intample asta.Credeam orbeste in el si povestea lui m-a facut foarte curioasa insa,cum timpul zboara si fiecare avem propia soarta pe care trebuie s-o urmam,asa s-a intamplat ca,dupa doi ani de zile de cand Kaito imi spusese acele lucruri pe care vi le-am spus si eu mai sus,fusese adoptat si multe i s’au intamplat.Iar eu,dragii mei prieteni,voi fi cea care o sa va povesteasca totul pana si in cel mai mic detaliu.
Totul a inceput intr-o zi frumoasa de vara cand Kaito implinise varsta de 15 ani.Era un pusti simpatic,cu ochii mari,albastrii,parul blond-caramiziu,a carui personalitate te cucerea imediat.Usor copilaros,Kaito era o adevarata incantare pentru femeile ce lucrau la acel orfelinat,fiind ‘’inocenta intruchipata’’ daca ar fi sa le citez spusele.Asa se intampla ca,in ziua cand Kaito a implinit 15 ani,acesta a fost chemat in biroul directorului sub pretextul ca avea un cadou pentru tanarul sarbatorit.Cum blondinul nostru nu putea refuza a-l vedea pe director,fiind mai mult obligat,acesta se duse,nu cu prea mare tragere de inima,in biroul unde era asteptat.Odata intrat acolo isi atinti privirea spre scaunul pe care statea Dl.Akihiro,un tanar barbat brunet,cu o expresie serioasa,a carui inima de gheata il facea un adevarat insuportabil.Kaito il ura pur si simplu si era un adevarat cosmar pentru el ca sa ajunga in acel birou.De ce?Ei bine,o sa aflati in curand.In Momentul in care Akihiro il zari pe blondin,se ridica de pe scaun,apropiindu-se de el cu aer grav de superioritate,purtand pe chip un ranjet larg.
-Nu ma asteptam sa vi atat de repede.Spuse brunetul ce nu se oprea din a-l analiza din priviri pe Kaito.
-Mda...ce pot spune,imi dau silinta sa fiu punctual.Deci,ce doriti?
-Mai,mai,mai,sti ca nu asa se vorbeste cu cineva mai in varsta decat tine,nu?Spuse in timp ce a ajuns in spatele blondului,punandu-i o mana pe talia subtire.Oare nu ti-au fost de-ajuns atatea lectii pe care ti le-am dat?
Simtindu-se atins de mainile infecte ale brunetului,Kaito tresari si il impinse de langa el
-Cine a avut nevoie de lectiile tale stupide ?Nu ai facut nimic altceva decat sa ma obligi sa o fac cu tine!
Da,asa era.Sarmanul Kaito a fost obligat in mai multe dati sa intretina relatii sexuale cu Akihiro si din cauza asta inima lui era cat un purice de fiecare data cand venea vorba de el.Intre timp,cand Kaito reactionase atat de brutal la atingerea brunetului,acesta il privi incruntat,absolut nervos si nu isi putuse controla furia,facandu-i obrazul blondului rosu in urma unei palmi pe care i-a dat-o.
-Fac ce vreau eu,la ce ora vreau.Cine esti tu sa ma imi spui mie ce sa fac si ce nu ?Ne’am cam uitat locul pustiule observ.
Si printr-o miscare rapida,brunetul il tranti pe Kaito pe canapeaua din incapere,stand deasupra lui.Ce era un biet copil de 15 ani in fata unuia de 25 cu mult mai puternic decat el?Nimic,absolut nimic,la fel ca si hainele sale ce au fost sfasiate intr-o fractiune de secunda.Degeaba Kaito se tot agita incercand sa scape,brunetul il tinea mult prea strans de incheieturile mainilor.Un sarut fortat a fost cel care l-a molesit detot pe bietul blondin,simtind cum nu avea scapare nici din asta.Frica ce era instalata in sufletul lui incepuse sa fie deja la ordinea zilei,la fel si durerea ce o simtea in timpul acelor acte. In momentul in care brunetul l-a pentetrat pe Kaito,acesta a strans puternic din ochi incepand sa tipe,poate asa avea cineva sa vina si sa-l scape insa cum usa era incuiata sansele erau foarte slabe.Miscarile pe care brunetul le facea in blondin erau adanci si foarte dureroase,marind ritmul de fiecare data cand acesta simtea nevoia.Ii apuca mandria in mana incepand sa se joace cu ea in timp ce facea cerculete fine de saliva pe pielea gatului lui Kaito,lasand uneori in urma semne de dinti. Gemetele de durere ale blondinului se faceau mereu auzite alaturi de rugamintile ca acesta sa inceteze insa brunetul nu vroia sa renunte deloc ci facea ca totul sa fie un chin pentru bietul baiat.In momentul in care Kaito incerca sa-l impinga de pe el,Akihiro se enervase si intrase pana la capat in el fara sa-i ofere macar un ragaz ca sa se obisnuiasca,impingand ca un salbatic.Atmosfera din jurul lor era apasatoare,corpurile lor incepusera sa se incinga asta pana cand se elibera iar momentul orgasmului sosise.
-Asta patesti daca te crezi destept in fata mea.Esti bun de nimic.
Spuse cu o voce atat de rece incat lacrimile blondului nu se mai opreau din a curge pe obrajii lui rosii,expresia lui atat de pierduta in agoinia ce o simtea in acele momente te zbuciuma.Nu mai era om,nu se mai simtea asa ci se simtea o simpla carpa folosita si apoi aruncata,un caine vagabond ce nu-si va gasi niciodata locul.Brunetul iesise din el si il lasase in agonia lui chinuitoare,privind batjocoritor cum Kaito nu se putea nici macar misca,si pleca din birou,insa,cand acesta deschise usa,in fata ei se afla un barbat inalt ce privea spre Kaito atent.
-Kaito...
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#2
Hey sweetheart, ma bucur ca ai pus primul capitol. Stii ca asteptam asta de mult, nu? (de mult pe naiba, ca de abia te-ai apucat sa il scrii, dar ma rog xD )

Citat:Iar eu,dragii mei prieteni,voi fi cea care o sa va povesteasca totul pana si in cel mai mic detaliu.
Ei bine, de abia astept sa vad pana unde vei ajunge cu ficul si ce idei vei avea, pentru ca deja a inceput sa ma atraga acest capitol, chiar daca e primul si nu iti poti face foarte multe pareri, eu cam mi-am dat seama cum sta treaba pe aici. Inca de la prolog mi-am dat seama ca e vorba de un orfelinat... so... ma bucur ca in sfarsit s-a gandit sa faca cineva un fic asemanator, pentru ca sincera sa fiu, imi si imaginam ceva yaoi printr-un orfelinat.
Oh, viol, viol, viol, stii doar, te-ai obisnuit cu replica asta, dear :3 Scena aia, a fost... pff, nemaipomenita =P~ Dar sper sa nu fie ultima si sunt sigura ca nu va fi :))
Ne-ai lasat in suspans, sau cel putin pe mine o,o Cine naiba o fi cel ce a deranjat momentul ?( defapt, chiar trebuai deranjat... saracutul Kaito ). Anyway, sper ca e vreun salvator 8-> Ca fara unul nu merg lucrurile ca la carte.
Dintr-un motiv bine intemeiat nu imi vine sa il pocnesc pe Akihiro ala, chiar daca e cam nesimtit, but.. but :3 l-a violat, si stii ce inseamna pentru mine viol? Eh? Placerea de a citi :perv:

Pai te las aici, ma love, insa o sa revin si cu alte comentarii. Pana atunci bafta multa la scris si idei cat cuprinde, am pretentii de la tine <3 Kisses >:D<

#3
Pai..ce sa zic, unde e fic yaoi e si moi :> :]] Da, da, eu in persoana poreclita si Stress >.> Asta sunt si nu scapi acum ca mi s-a pus pata pe fic-ul tau >:] Sunt malefica, eh..am cu ce sa ma laud :]] Trecem peste mine si ajungem intr-o biblioteca in care e tinut fic-ul, deschid cartea sacra si...bam...de la primele cuvinte ador fic-ul :X
In poza Akihiro nu pale o pelsoana lea :o3 Da, de ce e? Ne vei spune tu, nu? Mi-a placut ca ai inceput sa vorbesti din perspectiva ta, ceea ce face fic-ul muult mai interesant si face si cititorii sa traiasca povestea.
Deci...a fost violat, hmm? :-? Cute! :D Asta e de bine pentru cititorii tai si de rau pentru bietul Kaito >>
Mai facut curioasa, persoana care i-a spus numele este un erou, nu? Un superhero ce-l salveaza pe Kaito din infern si zboara, zboara spre stele, ta ta ta ta da da dam dam!!!! :]] Stiu sunt ticnita, mi se spune des.
Succes darling *hugs*
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#4
Si eu pe aici!
Dupa cum am si recunoscut sunt o adepta a fic-urilor yaoi iar acesta nu este o exceptie. Descrierea este cu mult mai ampla decat ma asteptam, punand accent pe fiecare sentiment al personajului. Trasatura principala ce ma atrage la un fic este ca scriitoarea sa povesteasca din postura protagonistului, ceea ce tie nu iti lipseste. Frecventa figurilor de stil da un aer artistic, nuantand contrastul dintre cei doi frati(antiteza).

Normal ca titlul a avut un impact deosebit, fiind o adevarata legenda pentru mine. Acesta reda multe, acaparand o parte din actiunea narata(o adevarata perversitate in materie de yaoi).

Ideea mi se pare destul de plauzibila, apreciind faptul ca ai expus-o inca din primul capitol(nu prea obisnuiesc sa citesc doar descrieri si nimic mai mult).

Capitolul are dimensiunile potrivita,la fel si asezarea in pagina inca un lucru foarte ce mi-a atras atentia. Bineinteles ca apreciez si punctez acest amanunt, indiferent de continut.

Per ansamblu (realmente) capitolul acesta mi-a placut si am devenit o adepta a lui.
Astept urmatorul capitol si sa ma anunti cand il postezi :D!
[Imagine: large.gif]

#5
Poveste noua yaoi pe site.
Cand am vazut povestea am crezut ca Fani a facut o poveste noua,dar cand ma uit mai bine e Funi. :)) Numele seamana.Oricum eu sunt chioara de felul,dar mi-a placut povestea.
Nenorocitul ala de Akihiro imi vine sa-l strang de gat,sa-i dau foc,sa-l trimit cu o racheta pe luma.Ah...
Bine ca a aparut un necunosct(care va fi prietenul lui,fratele lui?cine?)dupa ce a fost violat Kaito.E asa dragut.:001_wub:
Nu prea am ce comenta deoarece e primul capitol,dar astept capitolul viitor.
Bye!

#6
Multumesc foarte mult pentru commurile voastre.Inseamna mult pentru mine^^ Ma bucur ca primul capitol a avut un asemenea impact desi,chiar nu ma asteptam la asa ceva.Iar acum,dati-mi voie sa pun urmatorul capitol si sa-i dezvalui identitatea personajului misterios ce va racaie atat :)) si nu uitati,astept commuri^^

Hunter:
[Imagine: harada56.jpg]


CAP. II

‘’...Si l-am vazut.Statea acolo si ma privea cu ochii lui caprui si ageri,ma examina cu mare atentie si,pentru o clipa,am avut impresia ca citesc in expresia lui o tristete si o dezamagire ce ma faceau sa ma simt si mai mizerabil decat eram...’’
-Si tu cam cine ai fi?Se auzi vocea aspra si plina de importanta a lui Akihiro,in timp ce privea absolut dezinteresat persoana din fata lui.
Insa nici un raspuns nu se lasa auzit din partea acelei persoane misterioase.Nici macar nu-l privi pe brunet pentru o clipa ci atentia lui era indreptata numai si numai asupra lui Kaito.Il impinse pe brunet din calea lui,croindu’si drum spre birou,intrand inauntru si apropiindu’se de blondin.Isi dadu jacheta ce’o avea pe el jos si il ajuta pe Kaito sa se ridice in sezut,invelindu-l in acea bucata de material ce-i venea ca o patura.Se vedea cu ochiul liber diferenta dintre blondin si persoana misterioasa insa,ce nu intelegea sarmanul nostru baiat,era de ce el se afla aici si-l ajuta.Il privi atent in timp ce lacrimile lui continuau sa curga iar obrazul lovit inca’i zvacnea.Nu putuse trece cu vederea privirea lui atat de tandra,calda si protectoare pe care tipul o avea acum,total diferita de ce-a de mai devreme cand astepta la usa.Il stranse pe Kaito la piept,sarutandu-i crestetul capului,soptindu’i ceva la ureche ce’l facuse pe pusti sa tresara usor si sa se agate de tip,apoi se intoarse spre brunet ce privea totul cu un mare dezgust
-Am avut mari pretentii din partea dumneavostra,Dl.Akihiro,insa m-ati dezamagit iar eu nu suport sa fiu dezamagit.
-Serios?Si ma rog cine esti tu sa-mi spui mie asta?
-Osagi Hunter,nu va mai amintiti de mine?
Si in clipa urmatoare chipul brunetului pali asemenea unei stafii,instalandu’se nelinistea si agitatia in comportamentul lui.Acel nume il bulversa de tot ca si cand insusi Satana era in fata lui si’i spusese ca venise dupa el.
-H-Hunter...eu...iertati-ma,nu am stiut...
-Taci!Nu mai vreau sa aud nici o scuza.Esti pur si simplu patetic si ai indraznit sa te atingi de ce’i al meu.Inadmisibil!
-Domnule,ati inteles totul gresit,nu e ceea ce pare...
-Am vazut totul cu propii mei ochi,am auzit strigatele disperate ale lui Kaito si jignirile tale.Voi avea eu grija sa fi tratat cu aceeasi moneda.Cat despre Kaito,e timpul sa se intoarca la familia lui.
Si auzind asta,Kaito il privi confuz si speriat.Nu intelegea nimic din discutia asta insa nici nu era in stare sa inteleaga fiind inca bulversat de cele intamplate.Hunter il lua pe blondin in bratele lui ca si cand si-ar fi purtat mireasa spre patul unde aveau sa devina un tot intreg,iar acesta se ghemui speriat la pieptul lui.Un simplu gest din partea lui Hunter a fost de-ajuns ca doua namile de oameni sa intre in incapere si sa-l inhate pe Akihiro.Dupa cum si el a spus,brunetul a platit cu aceeasi moneda.A ajuns sa fie violat de cei doi la fel cum si el il violase pe Kaito,poate chiar mai rau.Camera se umplu rapid de strigatele disperate si pline de durere a brunetului insa nimeni nu-l auzea la fel cum nici blondinul nu a fost auzit.Cei doi l-au pus in pozitie de capra,legandu-i mainile la spate,impingand in el ca intr-o papusa gonflabila ce nu avea sentimente,gemetele lui fiind blocate de mandria unuia dintre namilele alea ce i-a fost baga in gura pana la capat.Intre timp,Hunter il luase de-acolo pe micul blondin ducandu-l afara unde masina ii asteptau.Tot drumul Kaito nu si-a putut lua ochii de la salvatorului lui.Il coplesea sentimentul ca avea sa scape de tot chinul si nu putea uita cele trei cuvinte ce Hunter i le-a soptit atunci la ureche:’’Sunt fratele tau’’.Atat i-a fost de-ajuns blondinului sa se linisteasca si sa se lase pe mainile lui.Nu stia de ce insa avea mare incredere in el inca din momentul in care l-a privit.Ar fi putut fi un impostor,s’ar fi putut da drept fratele blondinului doar ca sa’i faca rau insa Kaito simtea ca nu era deloc asa,ci din contra,vedea numai bunatate in ochii lui Hunter si se simtea atat de bine in bratele lui mari si protectoare.Credea ca in sfarsit a scapat de anii aceea de chinuri si injosiri,ca va fi fericit si ca nu va mai trebui sa faca lucrurile la care Akihiro l-a supus insa...oare chiar asa era?
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#7
Capitol nou ! Yes ! Deci cu ce sa incep cu altceva decat cu incepututl? Iar inceputul este... chiar poza cu Hunter. Deci, sweety, cred ca m-am indragostit de personajul asta inca de la inceput :x Ce sa mai zic de comportament? Ei bine, nici Kaito nu e mai prejos.
Stiam eu, stiam ca o sa il salveze cineva pe micutul ala. Si bine i-a facut Hunter aluia, deja ma calca pe nervi, cu toate ca na, mi-a placut scena aia cu violul din primul capitol :">
Anyway, credeam ca nu vei aduce aminte vreodata de ce i-a soptit Hunter blondului, dar uite ca ai facut-o... Si, dupa cum ma gandeam si eu ca e fratele lui...
Citat:’’Sunt fratele tau’’
Cum ti-am mai zis, replica asta mi-a transmis o multime de sentimente si fiori, foarte dragut. Ce pot spune doar ca astept nextul? Cam naiv blondul sa il creada, dar na, ar fi culmea sa nu fie fratiso :))

Ba'bye pui :3 chuu~ :*

#8
____________________________________________________
*nu ai zis nimic de un nou capitol.dezamagire/inacceptabil*
_____________________________________________________

Sa incepem. Nu am ce comenta pe baza acestei noi creatii, descrierea inca fiind complexa. Cel mai mult apreciez faptul ca exprimi sentimentele pustiului, avand in vedere ca tu esti povestitoare si nu in ipostaza de protagonist(*dificil*). Capitolul a fost definit in totalitate de captatio benevolentiae, implicandu-l pe lector ca si martor.

Modul de expunere a nuantat "incidentul", reluand atmosfera tensionata odata cu violul lui Akihiro. Cuvintele tale au transmis incordarea dintre cei trei (fac trimitere la registrul imagistic variat).
Dialogul continua sa ma surprinda, indeplinindu-mi toate criteriile de punctare. Cu siguranta greseli pe alocuri as gasi daca as studia capitolul cu atentie, dar momentan nu prea am timp de asa ceva, de aceea ma rezum la impresia creata.
Limbajul folosit avantajeaza fic-ul tau, devenind expresiv (sugereaza sentimentele personajelor). Am observat ca nu ai precizat momentul debutativ, ori am uitat acest mic amanunt (spre deosebire de incipit clasic, cu indici de timp si spatiu)

Gata ca incepe sa fie cam tarziu si voi intarzia :|. Trecand peste asta, fic-ul tau mi-a placut si din nou ti-a aratat maiestria in materie de yaoi. Ideea mi-a placut si continua sa-mi placa, sperand ca ai ca si intentie de a-l continua *prea bun pentru a-l lasa*

Mult succes si sper sa ma anunti !:D
[Imagine: large.gif]

#9
Uau.Daca ar posta toti asa de repede cum ai postat tu ar fi Rai pentru mine.Eu sunt foarte curioasa de felul meu.
Uau.E fratele lui?E fratele lui Kaito?Da?Serios?Pana in capitolul urmator ramane un mister.
Hunter e asa sexy.Cand am vazut poza lui am ramas fara cuvinte...Si mi-a placut cand a facut un simplu gest si au intrat cele doua namile de oameni.Pare aici genul de bad guy. >:)
Asa ii trebuie nenorocitului aceluia de Akihiro pentru ca i-a facut rau blondului. :grr:
Astept capitolul viitor...
Bye!

#10
Cand am vazut poza cu Hunter eram in plin soc, nici nu ma mai gandeam la nenorocitul de Akihiro, Hunter e mai bun :"> si vad ca e bun si in senul bun al cuvantului[ ce ai inteles?:|] :))
-H-Hunter...eu...iertati-ma,nu am stiut... hmp...de parca ar conta ca-ti ceri tu scuze :|
Totusi...imi e mila de...cum il cheama? Oh Akihiro c-a fost violat >>
Hm..deci ii e frate :-? Dragut, insa asta nu inseamna ca nu pot fi impreuna, nu? :]] Doamne la ce ma gandesc si eu cand saracul Keito e urat de sparta T_T
[...]nu va mai trebui sa faca lucrurile la care Akihiro l-a supus insa...oare chiar asa era? Bine, aici pun semnul intrebarii "?" d-abia astept sa vad ce o sa urmeze :X

Iti urez multa bafta si inspiratie incontinuare!!! <3
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.901 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.889 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.964 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.681 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.123 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.824 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.435 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 21.116 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.635 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith
  Love does not take account of race! (~Yaoi~) Aliss_anime 4 3.303 09-09-2010, 10:11 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)