Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Garda de Corp a Superstarului [ +18,comedie, romance, actiune]

#26
Capitolul 15 - "Imi acorzi acest dans"


Dupa cateva clipe de rasfat si de placere pe care blonda ii le oferise cu atata ardoare starului, acesta si-a aranjat costumul negru care devenise sifonat din pricina atingerilor iubitei sale, indreptandu-se impreuna cu acesta, care parea destul de ametita spre oaspeti.S-a departat repede de blonda si s-a strecurat printre invitati, incepand sa discute afaceri sau doar barfe.
Insa privirile tuturor au fost atrase de catre o singura persoana care pasea sfioasa si rusinata pe veranda de afara, era Vixy, care reusise sa acapareze la toti gandirea, privirea si inima, era asa de superba si gingase.
Rochita aceea ii scotea in evidenta trupul frumos si sexy, ca ii inebuna pe toti barbatii si baieti prezenti la petrecere, insa pe fetel pe langa ca le lasa uimite le facea si geloase. Rena cad o zarii se panica din nou asa ca isi indrepta privirea spre iubitul ei Kisaki, care se pare ca si el a fost socat de trupul si chipul pur, angelic al garzii sale de corp. Din nou soaptele incepura sa pluteasca in atmosfera incinsa plina de mirosul florilor inconjuratoare ale gradinii din spate.
In spatele ei Akane, o impinsa usor pe politista in faţa ca sa se strecoare si ea printre invitati, pe langa ea si Achii impreuna cu celelalte menajere care imediat se acomodasera la multimea aceea de oameni. Pentru ele era ceva obisnuit, dar pentru Vixy era ceva nou. Niciodata nu vazuse atata lume, ce o infricosa si o facea sa se simta zgribulie erau toate acele priviri aruncate atat de baieti cat si de fete. Pasii incet cu tocurile pe iarba, dar din pacate nefiind obisnuita cu asa incaltaminte se dezechilibra si aproape ca pica pe sol.
Insa nu se astepta ca protejatul ei sa-i sara in ajutor, era un gest foarte dragut din partea lui. O ridica incet si o pusa din nou pe picioare apucand-o de mana si conducand-o spre invitati ca sa-i poata cunoaste pe toti.

- O Vixy, ce superb arati in seara aceasta, spune fericit luand-o in brate tatal lui Kisaki.
- Si eu am bucur sa va vad domnule, ii raspunde aceasta incercand sa se sprijine pe tocurile mari pe care le purta.
- Sper ca te distrezi ? intreaba acesta zambind.
- Da .. nu stiu exact abia am venit.
- Atunci.. Kisaki te rog frumos ai grije de domnisoara Vixy si ai grije cum te comporti cu ea, ai inteles fiule ? striga acesta dupa fiul lui, care se pare ca plecase ca sa ia doua pahare cu sampanie.
- Nu este nece.. ee sar... wah, striga satena in timp ce se dezechilibreaza din nou.
- Ai grije femeie ca o sa cazi in cap, nu esti de loc obisnuita cu tocuri nu ? intreaba razand starul.
- Ti se pare tie ca sunt ? Striga aceasta la el.
- Ok, ok, am inteles, uite poftim bea si tu sampanie, o apuca acesta de mana si ii inmaneaza paharul cu lichidul galbui.
- Daca o sa beau o sa fac ca si trenul in gara.
- Nu-i nimica chiar as vrea sa vad cum ai reactiona dupa cateva pahare, ce zici facem o intrecere, incepe acesta sa rada si sa o apuce pe satena de umar si sa o traga aproape de trupul lui.

Apuca doua sticle de sampanie pe care le ia de pe tavita unui majordom si o apuca pe politista de mana si o duce in mica padurice din gradina. Nimeni nu reuseste sa-i vada, inafara de rena si inca cateva prietene fandosite de ale ei care o urmeaza tot pe drumul pe care cei doi prieteni au luat-o, ca sa poata sa se razbune pe satena. In drumul lor spre o fantanita arteziana mica aflata in inima paduricei, acesta se opresc si trag o gura mare si proaspata de aer, dupa ce Kisaki isi revine si ii inmaneaza sticla de sampanie politistei. Aceasta nu o refuza insa nu doreste sa soarba din lichidul galbui ce se afla in sticla, o tine in mana si se rezema de suprafata rece din piatra a fantanii arteziene. Isi ridica privirea spre cer si admira luna ce stralucea in ughiul in care si ei se adapostisera. Totul era asa de frumos, parea chiar romantic, muzica clasica rasuna foarte frumos si se auzea pana la cei di care se pare ca nu schimbau nici o vorba intre ei.
S-au redus la tacere amandoi, doar ca sa ce ? Sa nu se certe ? Pasarile noptii isi incepeau spectacolul, fiind acompaniate de catre greieri si de catre broscutele ce sareau voinice pe langa fantanita.
Muzica clasica de se auzea de la terasa era combinata cu cea a naturi, versuri melodiuase se strecurau prin urechile ascultataorilor dandu-le senzati placute si ritmul necesar pentru un dans in doi sau chiar in patru.
Kisaki isi arunca privirea asupra tinerei sale garzi ce se uita bland la cerul incarcat de stele, luna ii ii lumina faţa si parul, parfumul ametitor de lavanda pe care aceasta ii purta ii crea starului o stare de liniste si de pace, pe langa uimire si iubire. Se asemana cu o zana cazuta din cer, pe un pamant patat de rau.
Kisaki facu un pas inainte, inca unul si inca unul in asa fel ca bratele lor sa se atinga. Vixy fu rupta din visare atunci cadn simtii materialul matasos al costumului negru pe care il purta protejatul ei.
Privirile lor se intalnira din nou si ramasera asa pentru putin, cand o melodie superba se auzi in toata gradina. Era una din preferatele starului si stia bine ca se danseaza in doi, asa ca mai facu un gest frumos, ridicandu-se in picioare si intizandu-si mana catre satena care il privea uimita.

- Imi acorzi acest dans ? intreba Kisaki zambind .
- Nu stiu sa dansez, raspunsa scurt si la obiect Vixy.
- Te pot invata daca doresti, nu e greu, ii apuca palma si o ridica incet de pe marginea fantanitei.
- Starule asta e vreo gluma proasta de a ta ? intreba repede satena ca sa fie sigura ca nu cade intr-o capcana.
- De ce ar fi, doar pentru ca te-am invitat la dans nu inseamna ca vreu si altceva de la tine, ii raspunde acesta apropiindu-si faţa mai mult de a ei.
- Ok... poate ai dreptate, bine atunci ma las condusa de tine, sar putea sa te mai calc sper ca nu te superi... ? intreaba acesta ranjind cu toata dantura ei alba.
- Absolut de loc, primul pas e asta : mana ta stanga o tine pe a mea in sus.. nici chiar asa, spune acesta in timp ce Vixy isi lasa mana mai jos. Trebuie sa avem mainile stangi la acelasi nivel ca si umerii, dupa aceea tu iti pui mana dreapta pe umarul meu drept, iar eu iti cuprind talia cu mana mea dreapta.
- Cred ca am inteles , dar chiar e necesar sa imi cuprinzi talia ? intreaba aceasta rusinata.
- Da ! Dar ce vrei sa te tin de fund ? incepe Kisaki sa rada copios pe intrebare pe care i-a pus-o satena.
- Sa nu indraznesti sa faci asta ca sigur o sa-ti zbo..
- Da, da stiu o sa-mi zbori creieri, stiu povestea, spune acesta plictisit de avertizarea garzii.

Kisaki o trage mai aproape de el pana cand corpurile lor se unesc.

- Ce sani frumosi ai, ranjeste starul la ea.
- Perversule... !

Aceasta incerca sa se indeparteze de el, insa nu reuseste fiindca din nou o prinde de palma si o trage usor la el. O intoarce in aceiasi pozitie pe care o avea anterior si incep sa danseze, de data aceasta Kisaki isi cere scuze astfel reusind sa isi continue dansul. Totul era cufundat in muzica, toate pasarelele si toate gazele ii admirau pe cei doi cum dansau, politista era rusinata, obrajii ii ardeau continu, facandu-l pe star sa zambeasca si mai mult. Inima starului isi accelera bataile atunci cand garda sa ii zambii si ii multumii pentru o seara placuta, simtea ca arde pe dinauntru, simtea ca nu-s mai putea controla gandirea salbatica si trupul care in orice clipa ar pute sa se napusteasca asupra fiintei din faţa lui. Incerca sa se controleza dar in zadar, de abia daca mai putea sa stea in picioare, ar fi putut sa o care in brate pana in camera lui si sa o tranteasca pe pat, numai ca sa-i simta trupul fin si frumos.
Insa acest sentiment care ii invalui intreaga inima a starului era complet diferit de sentimentele goale pe care le avea in prezenta lui Rena sau a altor fete, care doreau sa-l aiba. Simtea ceva nou, simtea ceva cald, insa nu-si dadea seama ce era acel sentiment cald si placut ce-i sfasia inima. In acelasi timp simtea si tristetea, din cauza ca stia ca aceasta nu ar putea avea vreun sentiment pentru el.
Acesta isi lasa privirea in jos ,dandu-i drumul prietenei lui cu care dansa pentru cateva clipe de bucurie, se aseza din nou pe marginea rece si prafuita a fantanitei ce curgea continu.
Simtind tristetea pe care protejatul ei o purta in suflet, se apropie de el si ii inmana sticla de sampanie si ii propusa sa faca un concurs cu cine bea mai repede sampania. Acesta aproba afirmativ din cap si incepu sa rada din nou, lua sticla din mana satenei si o desfacu. Amandoi incepura sa toarne pe gat lichidul parfumat si galbui care se alfa in sticla.
Dupa cateva clipe de ras si de discutat, amandoi cazura jos pe iarba verde si curata, incepand sa rada in hohote de ce au facut. Fiind aproape beti se ridicara in picioare luara sticlele in amna se apucara de mana si incepura sa cante pana cand ajunsera la veranda unde se aflau cu toti.
Dar nu reusi sa se aseze bine pe scaun ca Rena ii pusa piedica atunci cand o zari pe satena ca era si mai apropiata de iubitul ei. Vixy cazu jos, julinduse de cateva pietre si ranindu-si palmele si gatul, Kisaki se rasti imediat la Rena care pentru ea fu un soc atunci cand isi vazu tigrul asa de nervos pentruu ceea ce a facut. Achii veni cat de repede putu ca sa o ajute, o injura de cateva ori pe rena care imediat isi inchise pliscul si se retrasese de brat bosumflata cu protejatul satenei.
Achii o duse in casa pe vixy, ii pansa ranile si o trimese in camera ei ca sa se odihneasca caci se apre ca a avut parte de destula petrecere pentru ziua de astazi. Nici nu a reusit sa guste din bunatatile pregatite de seful bucatar, insa oa sculta pe prietena ei si ii urma sfatul.
In timpul acesta, Kisaki nu-si putea lua ochii de la nici o fata, era mult prea inebunit din cauza garzii sale, nu stia ce-l apucase. Era atat de dornic sa se satisfaca cu fiecare tanara fata din acel loc, din nou placerile lui animalice ii navalisera in trup, indemnandu-l sa atace din nou. Dar si asa stia ca nu poate sa si le satisfaca doar cu una, ci trebuia o armata de fete pentru asta cel putin asa credea el, insa singura persoana care putea reusi acest lucru era Vixy.
Isi dadu o palma peste faţa, apuca un pahar de sampanie in mana si incepu sa se plimbe printre oaspeti, cautandu-si urmatoarea victima. Ochii lui negrii si adanci zarira imediat o tanara roscata cu parulp prins intr-o coada pe o parte, avea forme apetisante insa nu in de ajuns sa fie pe placul acestuia, dar fara sa mai ezite se lua in vorba cu ea reusind sa o seduca doar printr-o privire. Roscata il urma pana cand ajunsera intr-o camera de unde avea sa inceapa ritualul devorari. Pe langa ea urmara si altele, dar nici una nu era speciala, nu simtea acel sentiment cald pe care l-a avut atunci cana a dansat cu Vixy, pielea lor nu era asa de fina ca a ei, corpul nu era asemanator, nimica nu era asa cum dorea el, deja ii era sila dar pofta lui de sex crestea si crestea si mai mult.
Nimic nu-l mai putea oprii, era o bestie dezlantuita a luat fiecare fata in parte nu-i pasa daca mai e pura sau nu. Tot ce dorea era sa-si satisfaca placerea nebuna da sex.
Dupa ce sera sa mai lasat, invitatii s-au dus catre camerele lor, fiindca toti acei oameni erau partenerii de afacere a domnului Orizumi.
Era liniste si pace, cel putin pentru ceilalti insa in camera starului, inca se mai auzeau cateva strigate si gemete pe care Rena le scotea. Pana si ea devenise o marioneta trasa pe sfori, era dependenta de ceea ce-i facea starul. Insa Kisaki nu putea inima pe acest lucru, nici cand o facea cu "iubita" lui, statea si se uita la ea cum se chinuia doar ca sa-i atraga atentia, nu putea sa-si reccapete acel sentiment, acea caldura fulgeratoare pe care o avea atunci cand Vixy era in preajma lui.
Insa imaginatia nu-l lasa, cu toate fetele cu care a facut numai pe ea o vedea, insa tot nu-i ajungea, fiindca stia ca ele nu au ce are ea. Acesta se incrunta la faţa numai imaginandu-so pe Vixy cum iar sta intr-o ipostaza erotica, iar acel val de neliniste si de necontrolat ii cuprinsa iara. O lua pe Rena si o pusa deasupra lui, saraca era deja stoarsa de puterii, incat nu mai putea suporta nici un minut. Incerca sa-l dea la o parte, sa se elibereze din bratele lui puternice care o strangeau si mai tare, doar pentru a nu scapa.

- Kisaki te rog .. hah.. nu mai pot, lasa-ma, striga ea pe un ton incet si amortit.
- Hmp si chiar crezi ca am sa-ti dau drumul, doar pentru ca m-ai rugat... ? spune acesta in timp ce ranjetul ii se arata pe faţa.
- Te rog.. ahh...

Nici nu apuca sa-l mai roage inca odata sa-i dea drumul. Kisaki fara pic de mila o penetra cu toata forta lui, facand-o sa execute miscare de sus in jos. Strigatele si gemetele infundate ale blondei incepuna sa rasune in toata camera, lui Kisaki nu-i pasa daca cineva il aude sau nu, tot ce dorea era sa-si potoleasca poftele care se pare ca nici dupa trei ore de rasfat nu disparusera. Era ceva imposibil pentru el, nici chiar dupa cateva ore nu se potolise. Ba din contra maia vea destula energie pentru inca cateva ore.
Dupa aproximativ o ora intreaga kisaki o lasa pe Rena sa se odihneasca si sa rasufle usurata pe materialul alb si matasos al patului, isi lua boxerii negrii pe el, lua un pahar plin cu vin alb si se indrepta spre balcon pentru a se calma. Isi lasa greutatea pe umeri atunci cand se rezema de balustrada rece din piatra a balconului si incepu sa admire natura adormita.

- De ce nu ma pot stapani.. de ce ? Si acuma nici nu mi-e somn.., spune oftand starul in timp ce duce paharul la gura.
- Nu ai somn ? intreaba Vixy de la balconul alaturat.
- Pfff, scuipa starul vinul din gura speriat. Ce faci femeie la ora, se uita el la ceasul din camera, doisprezece noaptea ? Vrei sa ma sperii? intreaba el mirat.
- Nu am venit sa iau o gura de aer, ca sa ma pot calma dupa toate aceste intamplari, adauga ea zambindu-i.
- Tu sa te calmezi, eu ar trebui sa fiu acela.., ii reproseaza starul razand.
- Da stiu.
- Ha ? De unde, se mira din nou Kisaki.
- Pai la cate fete ai violat in seara asta si mai ales pe iubita ta Rena, crezi ca altceva inafara de a lua o gura de aer nu ai putea face, spune acesta ranjind amuzata.
- Firar, cum de ai auzit ? intreaba el indreptandu-se de balustrada ca sa se apropie mai mult.
- Omule tu le-ai dus pe toate in camera de dedesuptul meu, asa nu aveam cum sa nu le aud.. credeam ca o sa surzesc. Numai "Ah" si "Oh" am auzit , spune acesta zambind si ducandu-si mana la gura.
- M-am dat de gol, oricum ce sa fac doar stii ca sunt o "bestie", spune el mandru.
- Ce mai bestie, spune aceasta intorcandu-si capul spre cer.
- A si Rena nu e iubita mea, sa-ti fie clar, striga el la Vixy.
- Pai ? Nu o iubesti ? intreaba nedumerita satena.
- Niciodata nu am iubit-o, ea mereu m-a inselat cu multi doar pentru ca este un model asta nu inseamna ca trebuie sa se culce cu toti, dar si asa nu am iubit-o niciodata.
- Si cum ai cunoscut-o ?
- Mama mi-a facut cunostinta cu ea cand am mers la o reprezentare de moda, pe vremea aceea eu devenisem celebru in intreaga Japonie. Ea a venit la mine si a inceput sa se dea grozava, incerca orice doar ca sa ma cucereasca, insa nu a reusit.. dar chiar si asa s-a atasat foarte mult de mine si mereu ma bantuie. Dar asa mai pot si eu sa ma satisfac.
- Folosind-o, pff esti de ne crezut, spune razand Vixy.
- Ea si toate celelalte fete cu care eu m-am culcat nu au ce ai tu si nici nu sunt asa cum esti tu, spune starul in soapta.
- Ce ? intreaba Vixy.
- Nimica.
- Ai auzit aia ? intreaba Vixy.
- Da! Dar ce e ?
- Nu stiu dar se aude de la tine, de unde vine creanga.
- Ce ? striga speriat starul, o creanga se rupe iar acesta speriat sare pana la balconul garzii.
- Nu, stai ! Amandoi cad jos pe cimentul rece al balconului, Kisaki stand deasupra lui Vixy.
- Auu, striga amandoi.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Garda de Corp a Superstarului [ +18,comedie, romance, actiune] - de hiimera - 16-01-2011, 07:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.793 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  Femeia Perfectă [Hentai. Romance] hiimera 15 5.667 27-06-2011, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Kitsu
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 16.046 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Fake love [Romance] Sako-chan 46 23.781 02-04-2011, 07:17 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.362 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  My heart is like a BOMB [Comedy, Romance, Actiune,+18] hiimera 14 10.455 26-03-2011, 11:05 PM
Ultimul răspuns: ~Ioana*Yoanna~
  Vise spulberate[drama,romance,actiune. *titlu nedefinit*] Ichigo. 8 5.993 05-03-2011, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  Liceul Andreez [Comedie, Romance] Icsdeee. 31 15.293 21-02-2011, 12:02 AM
Ultimul răspuns: Moon princess
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.519 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Bad Romance Mishelle 5 5.134 20-12-2009, 04:46 PM
Ultimul răspuns: Onna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)