Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, duck
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
History, ce mai faci mama?
( nu merge nici cu cinci )
Incercati cu sase ( 6 ). O sa fac foarte bine dupa ce iti continui ficul. Ala era personajul meu, eram eu intr-un fic. 33 Stii bine despre cine vorbesc, Hodges.
Alabala portocala, spuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf!
Ce s-a mai intamplat pe aici? Cum mai merge cu treaba? Topicul asta e perfect pentru relaxare... Ahh *stretch her hands*
FreeToLove, imi place setul tau. :3
Ce pot sa zic, si mie-mi place 9. Toate laudele catre Daria. *kisses*.
ough, da, multumesc Rain, draga ;3 Mie-mi place textul de la sig ;>
History... ( nu pot sa cred ca inca-mi zici Hodges, hehe ). Uhm, am avut ceva probleme cu inspiratia si nu am fost cine stie ce multumita de scrierile mele in ultimul timp asa ca a trebuit sa fac o pauza un timp. Si am avut oricum probleme si cu laptopul. Daaar sa zicem ca odata ce termin cu tezele reiau si ficul ala, desi eu nu mai sunt asa multumita de el. Dar o fac pentru tine, ca-ti eram datoare pentru setul genial cu Break-cel-bun-de-mori. Si A. in care te regasesti atat de taaaare fiindca era un personaj pe care-l conturasem destul de complex.
.
.
.
asta se mai poate considera spam? 21
Desigur, poti sa spui orice aici - ma rog, aproape orice, lol.
Eu am de gand sa-ncep sa ma plang despre faptul ca nu mai vine vacanta odata! Vreau vacantaaaaaa!!!
Eu tin cu Aly, doar ca vreau verde-praz nu cacaniu. (lol 24))))) )
(06-05-2012, 12:51 PM)Lia A scris: [ -> ]Vai nu, mi-a ajuns mie cat am fost strigata iepuras in clasa a 9a. Sfat pentru fete: nu va faceti un prieten mai mare care crede ca sunteti adorabila si va striga iepuras toata ziua. Sau ignorati-va profesoara de istorie cand face acelasi lucru cu toata clasa.

Apropo de porecle dubioase, intr-a saptea aia de chimie ma striga Cleopatra fiindca eram tunsa bob cu breton. Intr-a noua eram Portal fiindca o profesoara, cred ca aia de mate, imi pocise numele de familie si din Partal a ajuns Portal. Ceva mai tarziu am devenit Vortex. Acum intr-a zecea sunt Latrap (Partal scris invers) sau Gibs/Gibson ( de la Mel Gibson care vine de la Melania, al doilea prenume al meu ).

Acell moment in care te simti pur si simplu banal, gandindu-te ca ai un nume total banal (Roxana) si prietenii te striga la fel de banal (Roxana/Rox). ;-| Feelin` stupid -_-.
FreeToLove asta credeam si eu pana intr-a saptea. Pff, de ce ma cheama pe mine Diana? Ce porecle are Diana in afara de Diddy si alte diminutive care au aparut intre timp precum Didut si Didisor data de Nya? Si totusi, era mai dragut cand nu aveam nicio porecla dubioasa. Stii cat de aiurea e sa te scoata la tabla la ora si sa auzi de undeva din spate sau in fata, depinde, "Latraaaap" iar profesorul respectiv sa pufneasca in ras ? 21

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40