Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, duck
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(20-05-2012, 04:56 PM)Rain. A scris: [ -> ]Ryuu, de unde esti? ^^
De pe langa Motru, si anume in Meris. Scoala o fac la Motru.. In fine. Dupa a 12a ma mut la Craiova, poate chiar la Bucuresti.

Voua va merge jocul de mai sus? Mie imi zice ceva de Java tm platform se 6 u31...
Serios ? Scuze History, nu am observat. Ma duc sa ma uit imediat dupa ce ma duc sa mananc.

Eu ma simt batrana cand ma gandesc ca fac 18 24. Si tu chiar nu mai ai cum sa te intorci deloc, Lia, sa te vezi cu ei? Plus ca, nu stiu, mi-ar placea si mie sa ne intalnim odata - si cu Ramona - sa-mi faci Peppermint-ul ala la care tot poftesc de cand mi-ai zis de el. Si mai era si dark_anime pe care voiam sa o vad neapara, dar de care nu am mai auzit. A fost prima tipa de pe zup cu care am vorbit pe mess, cand aveam nick-ul Kyandee.
Darky 8, I know Darky, ne-am cunoscut dupa ce am plecat din Brasov din pacate, probabil ne-am intalnit pe strada de multe ori 24 ca stateam in acelasi cartier practic. Ea era din Mesota. Nu am vorbit cu ea de eoni.

Nu prea am cum sa ma intorc momentan, am fost in Mai 2010 ultima oara pentru cateva zile, dar cum toti sunt prin o groaza de orase... Am fost in Bucuresti pe 25 Octombrie anul trecut ca am avut un zbor din Madrid cu escala de 11 ore si am vazut o prietena. Poate ajung prin Bucuresti la un momenta dat si facem un meeting ceva 4
Da, poate, ar fi dragut sa ne vedem/cunoastem. Momentan eu nu mai stau pe mess, iar fb-ul il am dezactivat, dar poate am sa-ti fur id-ul odat' 21. Tocmai mi-am amintit si de o prietena care s-a mutat in Italia cand eram intr-a cincea, a fost tot asa, un fel de prima prietena pe care mi-am facut-o pe net. Si ea era tot din Bucuresti, dar atunci eram prea mica sa ma pot vedea cu ea. Nici nu mai stiu pe unde statea...

Dar sa stii ca ma gandesc de multe ori ca poate m-am ciocnit de multe ori pe strada, la metrou, cafenele sau prin alte zone cu userii de pe forum care sunt din Bucuresti... Ah, de fapt, prin septembrie sau octombrie sau poate chiar noiembrie - nici nu mai stiu cand, am zarit-o fugitiv pe Dawn la statia de metrou Eroii Revolutiei.
pentru lia .:p


Kreator
Obituary
Machine Head
Godsmack
Dimmu Borgir
Megadeth
Motorhead
Motley Crue
Lake of Tears
Soulfly
Placebo
Slayer
Exodus
Anathema
Therion
Messhugah


cam asta e pentru Bucuresti interesant,mai putem adauga ... hmm,Red Hot Chilli Peppers.

Megadeth, Motorhead, Kreator, Slayer, Godsmack <3 - Dimmu Burger and the rest can take a hike down the death hill.
Nu pe 21 trebuia deschis topicul?o,0

Stai, stai. Daria, cu tine organizam concursul,nu?
Uituc mai sunt.
T_T
Ryuu, ala era DOTM 24
hahahahah, dar ti-am zis si pe mess 21
Eeeeee!Voturileee!!! Ca painea calda sa se vanda! 24
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40