Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, duck
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Cine-i Mama Monstru?

Cat despre Eurovision eu nu-l mai urmaresc de ani buni. De asemenea e pacat ca nu se mai tine Cerbul de Aur in Brasov T.T
@Lia, cica Lady Gaga ...

Si mie imi pare rau pentru Cerbul de Aur.
Forget about Gaga, din cate-am inteles vor veni Placebo in Bucuresti pe 6 august. [Imagine: adoration.gif] Macar stiu la ce concert nu o sa ajung. 21
Megadeth si Motorhead si Kreator si altii mari vor fi acolo, iar eu sunt blocata pe insula asta blestemata T.T I envy you people!

Si Guns 'n' Roses si Evanscene la GreenFest intre 29 iunie si 1 iulie parca. Pacat ca nu pot sa ajung la niciunul dintre evenimente. Nu ca as fi avut cu cine, desigur...
As veni daca as putea la Guns 'n' Roses! T.T

Asa, bagati-mi in fata tot ce ratez! Nu-i nimic, o sa va trimit vederi din Insulele Canare in Octombrie! Nu ca v-ar oftica, dar pot ma car sa incerc T.T Ce numai eu sa mor de ciuda?
La Guns as veni si eu, doar asa, sa-mi cante Axl This I Love. </3 Sunt singura care se infioara cand il vede cu ripped jeans si tot felul de aplicatii aurii pe haine? This I love /not.
Diud... am gasit PM-urile de la Athelfirth cand ameninta ca sterge Mangazup ca ma certasem eu cu el si ca nu mai rezista mult Zupul 24

Manutele sus pentru cine il stie pe ratatul asta de pe manga-anime/animax.
Cum eu voi deveni majora abia peste 7 luni, ai mei nu ma lasa sa merg pana nu gasesc pe cineva "major si matur" care sa-mi poarte de grija in ciuda tuturor argumentelor pe care le-am prezentat, de parca eram Dexter din Dexter's Laboratory cand le facuse un grafic parintilor sai legat de filmele de groaza sau asa ceva, nu-mi mai amintesc. Si cum singura mea prietena matura si majora este in Buzau si este ocupata cu bac-ul - precum si cealalta din Alexandria, vezi Teh - adieu, Axl Rose. Asa ca Lia nu esti singura care moare de ciuda! Tu macar nu ai un motiv prostesc si neintemeiat pentru care nu poti sa ajungi. 21 Desi nu imi pare chiar atat de rau cat mi-ar fi parut daca Guns 'n' Roses s-ar fi prezentat in formula ei de succes, aia originala.
Well, obviously it's not the same without Slash and his guitar riffs T.T

Tehie? Adica Ramona 21?

Si da am motiv stupid, ca ei nu vin aici deloc 22 Trebuia Megadeth in august anul trecut... a venit Deep Purple pe 2 mai anul trecut. Eu eram la munca 15 How's that for a stupid reason?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40