Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, duck
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Aly, si eu-s la fel T.T.
Am parul lung ca al tau - daca tot zici ca-i aproape de fund - si mooor de mila sa-l tai 2.
Si eu aveam candva parul vostru, fetelor, dar prin clasa a saptea am facut prostia sa ma tund bob si ma tot chinui de atunci sa ajung la o lungime considerabila. Si nah, cum varfurile mi se tocesc trebuie sa ma tund si, desi am lasat-o mai moale cu tunsul - la cel putin 3 luni ma tund. Inainte ma tundeam si la patru saptamani. -, tot nu imi ajunge mai jos de coate. In momentul de fata de abia daca trece de jumatatea distantei dintre umeri si coate.


Eu am parul cret... Good luck with me getting to an actual length of towards the middle of my back... Doar daca il intind, ceea ce o fac des in ultima vreme pentru ca vreau sa ajung inapoi la culoarea naturala blonda si arata naspa combinatia dintre toate culorile din capul meu cand e cret 21
Geez, vreau si eu par cret... Bine, nu chiar cret, mai degraba ondulat, cu bucle lejere, blablauri d'astea. Desi mi-ar placea sa ma vad o data creata ca sa vad daca la majorat - unde cica vreau sa fac o petrecere costumata, ca asa am visat eu - imi va sta bine deghizata in Slash.

Edit: @Lia, ti-am zis cat de genial imi pare setul tau?
Daca tot vorbim de par... acum e scurticel, trece putin de clavicule sa zic asa, dar la spate e mai lung. L-am avut foarte scurt, putin mai lung de ureche, asa mai masculin pentru ca sunt mai baietoasa si am vrut sa vad daca ma prinde xD acum mi-a crescut si il las asa, mai fac o schimbare. Oricum, creste destul de greu; se observa la radacini pentru ca sunt carunta...aaa...asta, vopsita. 21
Ma bucur ca v-a dat Daria tonul sa-mi gasiti nu stiu cate alinturi. 2 Hop-hop.
De ce trebuia matematica sa fie imposibila? >_>
Urasc scoala!
(08-05-2012, 04:22 PM)Ryuu A scris: [ -> ]De ce trebuia matematica sa fie imposibila? >_>
Urasc scoala!

Fi optimist scoala e frumoasa 21 Chiar foarte
@History Love you'r set
(08-05-2012, 04:22 PM)Ryuu A scris: [ -> ]De ce trebuia matematica sa fie imposibila? >_>
Urasc scoala!

Matematica nu e imposibila. Nu e foarte usoara, dar nici imposibila nu e. Trebuie doar sa tii minte o gramada de chestii. Tocmai invatam pentru teza si m-am apucat de niste exercitii in care trebuie sa aplici diverse teoreme, dar pe care nu le poti rezolva daca nu mai stii formulele trigonometrice invatate cu doi ani in urma. De aia pare imposibila, pentru ca daca nu intelegi anumite parti sau nu inveti unele teoreme, nu mai intelegi nimic. E chiar foarte interesanta atunci cand pricepi cate ceva.

Dar sunt de acord cu cealalta afirmatie a ta. Nici eu nu sunt un mare fan al scolii in momentul de fata.
Unia...esti a 11a?

Stiti cum se spune: Daca o problema ti se pare usoara, atunci sigur e grea, iar daca o problema ti se pare grea, atunci sigur e imposibila...
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40