Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Franturi de speranta

#1
imi place ficul :) ideea este originala si asta este bine. dialogul inexistent deci... nici o sansa de a fi sec :)) descrierea imi place si pot sa spun ca au fost putine greseli de tastare dar aproape ca nu s-au observat. eu iti zic sa il continui pt ca ideea imi place :)
Atunci cand o sa plangi si o sa-ti para rau... sa-ti amintesti un singur lucru: Tu mai lasat sa plec! Zuppy11

#2
ei uite ca am ajuns si eu :)) putin cam tarziu nu? dar oricum...

imi place descrierea si dialogul nu este deloc sec dupa parerea mea. cum scria si mai sus, ai un mod special de a scrie si asta da o nota de originalitate ficului ;) actiunea nu este deloc grabita, defapt chiar suna foarte bine :) greseli nam vazut decat foarte putine si neinsemnate :-j
eh cam atat pot spune si astept cu nerabdare nextul :*
Atunci cand o sa plangi si o sa-ti para rau... sa-ti amintesti un singur lucru: Tu mai lasat sa plec! Zuppy11

#3
Imi place foarte mult Multumesc ca mai anuntat sper sa faci asta si cand apare urmatorul capitol
Imi plac numele descrierea e perfecta,Dialogul e asa cum imi place putin si bun cat despre naratiune
se imbina discret cu celelalte doua moduri de expunere. Deci e un inceput promitator, continua tot asa si o sa iti iasa un fic uimitor
c-am atat
succes in continuare

#4
Ti'am zis ca vin? Deci iata'ma :> Poi imi place :X Scrii foarte frumos:X Descrierea este buna :> Ceea ce imi place :P Naratiunea este buna :P Actiunea nu este grabita ceea ce e bine >:D< Dialogul este putin si bun :P Nu e sec. Ai cateva greseli de tastare si de exprimare dar nah toti mai gresim. So, astept nextu si nu uita sa ma anunti :P
[Imagine: EnvYQ.png]

#5
Wuaaai da tu scrii nu gluma :> Ce mi'a placut faza cu telefonul :)) Si cu ,,cearta" de la scoala :> Imi place de Rose :> :X E asa :X nu stiu... Perfecta:x Descrierea este prezenta desi ar mai trebui.. Si cand zic ca ar mai trebui ma refer la sentimentele lui Rose, dar si la peisaje... De exemplu cum arata curtea scolii. Avea copac, n'avea... Chestii de genul. Naratiunea e buna sh ea:> Actiunea nu mi se pare grabita, iar dialogul nu este sec. Inca am mai vazut niste greseli de exprimare dar sper ca pe viitor sa se rezolve. Niste semne de punctuatie puse pe unde nu trebuie...In rest nik. Astept nextu
[Imagine: EnvYQ.png]

#6
deci a fost foarte interesant din punctul meu de vedere . Jake e un baiat care cu siguranta se va indragosti de Rose :> .Mi se pare ca Rose va fi sau este un pic confuza . Sunt de parere ca are dreptate Vexy , Rose oarecum s -a simtit ranita de pariu si de aceea i - a dar palma respectiva . Si misterul cu roscatul , camasa aceea si blugi hmm... yami yami si decapotabila ..:> Imi trec prin minte numai idei necurateee:)) :>

Astept capitolul urmator ca vreau sa vad ce se va intampla in continuare :>



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  £>Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.405 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  Speranta Pierduta Ai_4ever 13 7.892 11-08-2013, 02:41 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Inima fara speranta Hope 6 3.887 05-08-2012, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Franturi de speranta Katniss 160 76.339 22-06-2012, 11:16 AM
Ultimul răspuns: Katniss
  O noua speranta . Un nou inceput [ Naruto Fic ] Sayumi 4 3.748 21-01-2012, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Mai exista speranta? Ame 3 3.135 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Speranta moare ultima MooN. 7 5.032 08-03-2011, 03:53 PM
Ultimul răspuns: MooN.
  [split] Franturi de speranta Crazy.Froggie.InTown 3 2.656 16-02-2011, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Arikashika
  Fara speranta ! Denny 19 9.705 18-02-2010, 04:24 PM
Ultimul răspuns: Denny
  Ultima speranta Kazuki 15 9.748 11-07-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)