Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mai exista speranta?

#1
Sha, la, la...Well , am si eu un fic si as vrea sa va stiu parerile. Este un fic cu vampiri , doar atat pot sa spun. Sper sa va placa si spor la citit!^_^


I. Tu chiar esti idiot ?


"Oare mai are rost sa zambesti intr-o lume plina de lacrimi? Oare mai are rost sa visezi intr-o lume in care esti prizonier ? "

Da. Aceste vorbe poate par doar simple cuvinte , dar sunt ceea ce simt inca din momentul cand lumea mea s-a naruit. Totul a fost distrus. Pana si amintirile care ma legau de ei. Tot. Nici nu imi mai amintesc cine am fost inainte de acea zi , ziua sfarsitului meu. Acum sunt doar o fantoma in cautarea trecutului pierdut. Cat de mult tanjesc la momentele care imi luminau atunci fiecare clipa. Imi e dor de ele. Dar ce rost mai are acum sa regret ? Am pierdut tot , chiar si libertatea . Tot doar pentru a putea sa indeplinesc o misiune imposibila.

Stau pe pervazul geamului din camera mea, in timp ce eram hipnotizata de minunata regina a cerului intunecat , luna. Iubesc sa o privesc cand ma simt singura. Ea mereu mi-a fost alaturi , chiar si atunci. Micutele stelute o pazesc de intuneric , o pazesc de ce e mai rau.

- In aceasta seara e luna plina ... exact ca in acea zi . Nu-i asa, Tsuki? Dau afirmativ din cap fara a-mi muta fata de la astrul nocturn. Stai putin…Acea seara ?

- Akiro ! De cate ori ti-am spus sa nu mai intri in camera mea fara sa ceri voie ? Spun extrem de iritata de comportamentul brunetului care sta in pragul usii. Ochii sai abisali ma priveau jucausi in timp ce el se indreapta spre mine.

- Scuze, pisicuto , dar nu trebuie sa tipi asa de tare ! Stii ? Glasul sau avea o tenta glumeata de fiecare data cand ma vede posomorata. Era imbracat intr-un tricou negru mulat , care ii punea in evidenta corpul bine lucrat , blugi de aceasi culoare cu cateva lanturi aurii si in picioare avea o pereche de adidasi de la puma , albi. Se apropie tot mai mult de mine si imi ia o suvita din parul negru ca pana corbului , incepand sa se joace cu ea . Ravy iar nu ai mancat, corect ? Pe chipul sau se putea citi cu usurinta ingrijorarea pe care mi-o purta. A fost alaturi de mine inca de cand totul pentru mine a incetat in a mai exista.

- Altceva nu ai de facut ? Spun, incercand sa aman raspunsul. Uram cand ma privea asa si cand imi punea aceea intrebare, el stiind foarte bine raspunsul. Stii bine ca nu imi place sa fac asta. Destest sa beau sange , mai ales cand trebuie sa ucid pentru asta. Inca nu suport gandul ca am devenit ceea ce urasc mai mult. In vocea mea se putea citi durerea pe care o simt in acel moment , iar pe masura ce cuvintele imi ieseau din gura , glasul meu se ridica putin cate putin pana cand am ajuns sa tip . Da. Urasc sa fiu vampir , sa beau sange , sa omor si cel mai rau , sa fiu exact ca acel monstru care mi-a distrus viata, luandu-mi ce aveam mai drag . Privirea mea a fost captata de podea , neavand curajul de al privii pe Akiro. Si el e vampir. El este cel care m-a salvat de atatea ori de la moarte.

- Esti o proasta ! Bine. Detesti sa fii vampir , urasti vampirii. Bine. Si cu ce te ajuta infometarea in situatii ca astea ? Tu mi-ai spus ca vrei sa te razbuni. Unde e acea fata de acum cativa ani care imi spunea mereu : Il voi ucide cu pretul vietii ! Nu pot sa accept asta, sa accept faptul ca am fost slaba si nu am putut sa il opresc ? Hmm ? Unde e aceea sclipire din ochii tai ? Unde ? Era pur si simplu enervat de vorbele mele. Nicodata nu i-a placut sa ma vada asa, distrusa. Stia foarte bine prin ce am trecut si prin ce trec. Acesta e motivul care ne-a adus impreuna. Mereu avea grija de mine si eu nu suportam asta , dar tineam mult la el , desi nu prea imi placea sa arat asta. Incerc sa zic ceva , insa ceva m-a oprit. Atunci am simtit pentru prima data buzele sale dulci. Am ramas total socata de fapta sa . Nu puteam sa ma misc . Apoi, dupa cateva minute in care Akiro mi-a gustat buzele inca neatinse de nimeni , a coborat spre gatul meu, infingandu-si coltii albi in el si band din lichidul vital care imi curgea prin vene. Scancesc putin, nerezistand tentatiei de ai gusta sangele. Ochii mei luand o noata rosiatica , il musc incet de gat cand acesta tocmai si-a terminat de savurat masa.

- Pofta buna ! Spune acesta, zambind de fapta pe care a facut-o. Ah ! Mereu ii intru in plasa, dar nu am ce face. El e singura persoana careia i-am supt sangele. Si era atat de dulce ! Dupa cateva minute ma indepartez incet de gatul sau , apoi il plesnesc destul de tare , palma mea facand contact cu obrazul sau. Pentru ce a fost asta ?

- Pentru ca esti un dobic ! Ce naiba ti-a venit sa ma saruti ? Eram foarte rosie , mai ales dupa acel sarut neasteptat.

- Am vrut sa-ti gust buzele , Ravy ! Aceste cuvinte au iesit din gura sa , imediat dupa trecandu-si limba peste buze. Delicios ! Bine, pisicuto, eu am plecat. Ai grija sa vanezi , daca nu te iau cu forta la vanatoare. Ai inteles ? Nu mai spun nimic si il dau afara cu o lovitura de picior care il tranteste direct in perete , dupa inchid usa cu putere. Nenorocit pervers ce esti ! Eram inca rosie , dar pe fata mea apare un mic zambet in momentul cand privirea imi este atintita spre luna. Asa va fi mereu ? Aceeasi intrebare pe care o am de cand l-am intalnit. Am renuntat in a mai admira-o pe regina noptii , lumea viselor chemandu-ma.

- Nu uita ! Maine aveam scoala ! Il aud pe vampir cum striga de la parter , imediat ce capul meu a atins suprafata moale a pernei. Nu mi-a placut niciodata sa merg la scoala , mai ales cand stiam ce creaturi sunt acolo. Nu inteleg de ce acele fiinte se numesc oameni. Sunt pur si simplu inutili, infometati de putere si bani , si pe langa asta, mai exista si anumite persoane obsedate sexual , violand cate o fata sau doua in fiecare zi. Acele persoane saliveaza mereu cand ma vad , ceea ce mie imi provoca greata. Si iate uita, maine trebuie sa merg iarasi intr-un loc ca acela, un loc al chinului, scoala.

Privesc tavanul camerei de mai bine de cateva ore si tot nu pot sa adorm. Este deja ora sase am. Ce naibii am facut eu o noapte intreaga? La ora sapte va trebui sa ma scol din patul moale si sa ma pregatesc , atat mintal, cat si trupeste, de una dintre cele mai lungi zile din viata mea, pe care oricum o detest. Incerc sa mai inchid ochii pentru un minut , insa razele jucause ale soarelui intra prin perdeaua de culoare crem a incaperii , luminand-o si nepermitandu-mi a cadea prada somnului. Ma ridic lenesa din pat , privind buimaca prin camera de culoare albastra , incercand parca sa caut ceva. Privirea imi este atinta de un mic medalion care era pe biroul din stanga dulapului cu oblinda si stralucea in bataia soarelui. Il ridic , sub el aflandu-se un mic biletel. Pe bucatica de hartie impaturita se afla un scris caligrafic, un scris frumos usor de recunoscut de catre mine. Pisicuto , mai bine te-ai trezi si pregatitii pentru o zi plina de surprize. Iti promit ! Dar mai intai ar trebui sa mananci ceva sau vrei iarasi sa incerc… Akiro. Mda, mereu stie ce gandesc. Ma citeste precum o carte deschisa , greu de citit pentru altii. Fara sa mai zabovesc debeaba prin camera , imi aleg o tinuta apoi merg sa fac un dus revigorant. Ies pe coridorul intunecat si pasesc somnoroasa spre baie. Este foarte spatioasa , pe jos si pe pereti fiind gresie de culoare neagra. Cabina de dus este plasata intr-un colt al incaperii , langa fiind ghiuveta cu oglinda in care imi privesc chipul obosit , nedormit de atatea nopti pierdute visand. Fara a mai sta pe ganduri , intru in cabina si dau drumul lichidului transparent. Picaturi mici de apa incep sa-mi atinga corpul , curatandu-l si in acelasi timp revigorandu-l. As fi stat mai mult de douazeci de minute , daca un anume idiot nu ar fi apasat pe clanta usii , incercand sa patrunda in incapere. Mi-am infasurat rapid prosopul alb si moale in jurul corpului , brunetul , in momentul intrarii sale grandioase , fiind intampinat de o lovitura de picior in fata , acesta fiind aruncat , din nou, in perete.

- Dobitocule ! Nu sti sa bati la usa inainte sa intri intr-o camera ? Chipul meu capata incet o noanta de rosu aprins cand mi-am dat seama ca sunt in fata unui baiat doar in prosop. Dau sa ies din baie si sa ma indrept spre camera mea , cand cineva ma prinde de incheietura mainii , obligandu-ma sa ma indrept spre el. Akiro ma tranteste usor de perete si ma priveste cu ochii plini de dorinta. Acesta se apropie incet de buzele mele, gustand cu pofta din ele. Isi strecoara incet limba in lacasul meu umed , creand un joc al pasiunii , in timp ce mana sa jucausa se plimba dealungul capatului prospului. Ma inrosesc mai rau si incep sa ma zbat. Brunetul imi da drumul , insa primeste in schimb o palma din partea mea.

- Tu chiar esti idiot? Cum de incerci sa iti bati joc de mine? Nemernicule ! Il mai lovesc o data, dar mana imi este prinsa de el care imi sopteste un 'imi pare rau' sincer, dupa care imi da drumul , eu grabindu-ma in camera mea , unde ma refugiez pana la ora sapte si jumatate , ora la care trebuia sa plec daca nu doream sa intarzii la 'chin' . Baiatul asta e tare ciudat. Dar nu pot sa recunosc ca nu mi-a placut. Oare ce surprize mai are pentru mine ? Imi spun in minte , pe chip aparandu-mi inca un zambet.

- Ziua abia a inceput si se pot intampla multe doar intr-o simpla zi ! Zic in timp ce iau micutul medalion de pe birou si il pun la gatul meu alb.

#2
Hey, dragut fic :)
Sincera sa fiu titlul ma atras si m am gandit ca citesc si acest fic, ca tot nu aveam altceva mai bun de facut :">
Deci, descrierea este chiar buna, dialogul nu este sec iar actiunea nu este grabita, greseli de tastare nu am vazut.
Este intersanta povestea ta si abea astept sa citesc al doilea capitol :)
sa ma anunti cand pui next ul :P
Bye! :*
To the right, To the left, we will fight to the death
To the Edge of the Earth, It's a Brave New World from the last to the first
To the right, To the left, We will fight to the death
To the Edge of the Earth it's a Brave New World it's a Brave New World It's A Brave New World
A Brave New World
The war is won,
the war is won,
a brave new world



[Imagine: beautyfullgrl.png]





I am a simple girl and you're a crazy boy....we can be friends? [+16 / +18] - http://animezup.com/forum/showthread.php...649&page=1

Inimile noastre bat ROCK [+16/+18] - http://animezup.com/forum/showthread.php...548&page=1

#3
'Ello there. Am revenit cu un comentariu, be happy 'cuz nu prea am dispozitii de comentat.
Incepand cu titlul, imi place are un anumit mister daca te gandesti la raspunsul intrebarii si la intrebare in sine, plus ca e in romana, nu ca as avea ceva cu titlurile in alte limbi. Greseli nu ai, vad ca le'ai corectat pe toate si ma bucur. Bun, trecand peste, stii ca mi-a placut scenele cu saruturile si ca vreau mai multe. Si faza cand a iesit din baie a fost hilara de-a dreptul. Dialogul e bun, descrierea e bunicica, desi nu cred ca trebuia sa detaliezi ce este in baie, se presupune ca acele lucruri exista, don't ya think? Asa, ideea imi place, e cu vampiri si asta ma incanta. Si sunt curioasa, nu puteai da ceva mai multe detalii despre Akiro? E brunet cu ochii negri, asta am inteles, plus ca are un trup lucrat. Dar altceva? Pierce, tatuaj, nimic? Trecand peste, imi place cum narezi, relatia dintre cei doi si cum se desfasoara actiunea. Hmm nu stiu ce sa ma spun, grabeste'te cu nextu' ca lasi lumea in suspans.

Zbye~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#4
So , am adus next-ul si sper sa primesc mai multe comentari. Un ;ucru am de spus legat de capitolul doi: are o mica tenta de hentai. OKy...spor la citit si criticati!

II. Mda. O sa-l omor


-Mai astept mult dupa tine ? Sunt trezita din visare de catre brunetul care statea in pragul usii, admirandu-mi frumosul corp. Ma intorc cu fata spre el si il privesc confuza. Acesta se apropie de mine , un zambet pervers intiparindu-se pe chipul sau. Ma dau un pas in spate doar pentru ai intarzia sosirea. Fereastra camerei mele era deschisa , pe ea intrand o usoara adiere de vant care ma face sa tremur. Abia in acel moment mi-am dat seama ca inca aveam pe mine prosopul cel alb. Obrajii mei incep sa ia o nuanta de roz cand il zaresc , iarasi, pe Akiro atat de aproape de mine. M-am mai dat un pas in spate , dupa care bietul baiat s-a trezit din nou aruncat in perete.

-Perversule ! Iesi imediat din camera mea ! L-am mai lovit inca o data, dar am ratat tinta. Akiro fugise deja. Am urat mereu la el comportamentul sau de baiat rau, insa asta era si ce imi place mai mult. Cand l-am intalnit era diferit. Era rece, ura tot. Tot ce isi dorea mai mult era sa ucida, asta pana ce ne-am intalnit. Nu voi putea niciodata sa uit acea noapte, noaptea inceputului noii mele vieti. Nici acum nu pot sa cred ca au trecut cinci ani de atunci.

Cu miscari mecanice , reusesc sa imi pun pe mine imbracamintea aleasa pentru aceasta zi. Imi prind parul negru precum smoala intr-o coada la spate , renuntand in a ma mai machia. In cateva minute eram gata. Ma privesc pentru un minut in oglinda . Purtam o pereche de blugi negrii cu cateva taieturi in genunchi , o bluza alba cu un fluture albastru pe piept , iar in picioare aveam o pereche de tenesi negrii. Privesc absenta reflexia mea, intrebandu-ma mereu daca eu sunt aceea.

-Pisicuta, pis , pis , pis …Cat mai ai de gand sa zabovesti ? Simt o rasuflare calda pe gatul meu si din reflex , persoana din spate este lovita. Revin cu picioarele pe Pamant si ies din camera fara a-l ajuta pe Akiro. Cobor grabita scarile si merg spre iesirea casei in care locuiam cu perversul. Defapt , aceasta casa e a lui. Eu sunt doar un intrus in ea , un intrus care aproape l-a distrus acum un an.

Flashback

Alerg speriata printr-o padure in miez de noapte. Afara ploua cu galeata. Prind o viteza destul de mare pentru mine in momentul cand aud urletul disperat al unei fiare infometate. Desigur , eu voi fi masa. Ce idee proasta in a ma desparti de Akiro. Calc prin fiecare baltoaca formata pana cand ma opresc brusc, simtind ca se apropie. Ma uit disperata prin jur, incercand sa gasesc un loc unde sa ma pot ascunde. Ochii mei rosii emanau numai frica. Simteam ca in orice moment as putea sa cedez nervos , asta aducandu-mi sfarsitul. Incep iarasi sa alerg pana imi vine geniala idee de a ma catara intr-un copac. Zis si facut. In urmatoarea secunda coroana deasa a unui copac urias ma adapostea. Ma uit in jos si privesc fiara ce adulmeca locul in incercarea de a-mi gasi urma. Inghit in sec , incercand sa pastrez linistea. Un singur lucru mi-a scapat. Cu putin timp inainte ma ranisem destul de rau la mana , rana sangerand abundent. Monstrul a simtit mirosul si a sarit sa ma atace, cand…

Endback

-Hey ! E cineva acasa ? Il observ pe Akiro cum isi flutura mana in fata mea, incercand sa ma readuca cu picioarele pe Pamant. Dau afirmativ din cap si urc in decapotabila rosie a brunetului, pe locul din dreapta al soferului. Tot drumul spre scoala am visat. Ma gandeam la acea zi. In mintea mea amintirile se amestecau intre ele , daruindu-mi dureri groaznice de cap. Tresar usor cand pe umarul meu simt mana rece a baiatului ce ma anunta ca am ajuns . Ma dau jos din masina si privesc uriasa cladire alba cu trei etaje care se intindea inaintea noastra. Intram in curte, Akiro fiind imediat inconjurat de fete. Mironositele ii cereau intalniri , incercau sa-i atraga privirea sau chiar sa-l atinga.

Cu greu m-am abtinut sa nu le pocnesc cand au incercat sa-l sarute. Ma indepartez rapid de grup , lasandu-l singur singurel pe Aki sa se descurce cu acele fete.
Intru in incinta , urcand cu rapiditate fiecare treapta, dorind nespus de mult sa merg in clasa si sa ma calmez. Insa , cum ma asteptam , dau peste cateva cupluri care faceau lucruri interzise minorilor . Privesc cu dezgust scenele si pe fiecare persoana printre care si dirigintele meu , aceste bucurandu-se de o blonda care se juca cu jucaria sa. Acesta gemea de placere in timp ce isi infigea mainile in parului fetei , tragand-o mai aproape. Mda…Total dezgustator. Vreau sa dispar din acel peisaj si astfel dau un pas in spate, lovindu-ma de ceva sau mai bine zis, cineva.

-Unde vrei sa mergi , frumusico ? Nu vrei sa te alaturi si tu spectacolului ? Ma intorc si il privesc pe tip cu raceala. Ochii sai albastri privesc pofticiosi la sanii mei. Isi trece o mana prin parul sau blond spre castaniu , aplecandu-se pana la nivelul meu. Ii zambesc dulce , dupa care il lovesc la bijuterie, luand-o la fuga pe scari. Tipul urla de durere si isi trimite maimutele dupa mine. Ma simt ca in acea noapte. Alerg cat pot de tare pe scari , in cele din urma ajungand pe acoperisul cladirii. Ma apropi de margine si privesc in jos. Puteam sa sar , dar in curte sunt prea multi copii si astfel riscam sa fiu descoperita. In fata idiotilor astora nu puteam sa imi folosesc puterile , normal ca m-as pune si mai mult in pericol. Deci perfect ! Pur si simplu perfect ! Matahalele se apropie de mine periculos de mult. Nu puteam sa ma misc. Sangele imi inghetase de spaima. Da. Era la fel ca in acea seara. Nu , nu , nu pot sa cred…Pas cu pas …Unul dintre ei ma prinde da tricou , rupandu-l in bucatele. Tremuram…Imi era frica de ce va urma. Inchid pentru o secunda ochii si simt cum sunt trantita la pamant. Scancesc de durere in momentul cand trupul meu firav a facut contact cu cimentul rece. Plangeam…Lacrimi reci curg in rauri pe obrajii mei. Nu puteam reactiona cu nimic. Nu ma pot apara. Inchid ochii si in fata lor se astern iar acele imagini.

Flashback

Mi-a prins in ghearele sale piciorul, tragandu-ma in jos. Fac destul de repede cunostinta cu pamantul ud , scuipand putin sange. Ma uit in ceata la bestia ce se infatiseaza in fata mea , coltii sai uriasi stralucind in noapte. Atunci am simtit frica. Inima imi inghetase in piept de teama. Nu mai respiram normal, tremuram toata si speram ca se va intampla o minume. Aud maraitul demonului , iar in urmatoare secunda se napusteste asupra mea. Asta e. Pana acum mi-a fost dat sa traiesc.
Inchid ochii, asteptand inevitabila moarte, insa ii deschid rapid cand aud vocea lui Akiro care se afla deasupra bestiei. Am incercat sa ma apropii , dar aceasta imi interzicea . Imi spunea sa stau la distanta si sa ma ascund undeva. L-am ascultat pana la ultimul cuvant. Ma tarasc pana in spatele unui copac unde privesc cu groaza scena care mi se infatisaza. Era precum intr-un film de groaza. Akiro si monstrul se luptau cu multa indarjala , asta pana cand fiara cade rapusa la pamant.

Baiatul se ridica victorios si se uita la mine. Privirea sa era goala. Avea rani pe tot corpul , rani din care curgea abundent sange. Pe chip se intipareste un mic zambet sters. Face un singur pas , apoi cade si el cu puterile la zero. Simteam ca nu mai rezist. Ma ridic de jos cu greutate si ma intrept spre el. Ajung langa trupul sau insangerat si il privesc cu lacrimi in ochi. Cad in genunchi si incep sa-i strig numele. Nu doream sa-l pierd. Nu si pe el. Refuzam asta. Dar ce puteam face ? Pierduse prea mult sange. Chiar daca este vampir nu va rezista. In acel moment imi vine o idee geniala. Ma musc de incheietura mainii, lasand sangele sa curga, apoi mi-o aduc la nivelul buzelor sale , acestea atingandu-mi piele zgariata si insangerata . Atunci am simtit cum sangele din corpul meu incepe sa se scurga rapid , ceea ce inseamna ca planul meu a mers. Akiro deschide incet ochii, afisandu-mi abisul din privirea sa. Zambesc dupa care totul devine intunecat, eu pierzand contactul cu lumea…

Endback

Lacrimile nu imi dau pace. Se varsa neincetat peste obrajii rosii. Simt lama rece a unui cutit pe pielea spatelui meu , in timp ce nemernicii astia incearca sa imi taie legatura de la sutien. Imi venea sa urlu de durere , mai ales cand ii mai scapa cutitul pe spate, facandu-mi rani superficiale, dar de nesuportat pentru mine. Cand acestia se hotarasc sa imi rupa si pantalonii , unul dintre ei primeste o lovitura de picior in fata , zburand cativa metrii distanta. Imi deschid ochii si il observ pe Akiro nervos la culme de scena de fata. Ceilalti doi se reped la el , insa procesul de repeta , ambii ricosand in perete. Injura ceva printre dintii insangerati si pleaca in graba de la fata locului.

Incerc sa ma ridic , dar pic repede in genunchi. Inca tremuram, socul suferit disparand cu greu. Simt cum sunt invelita in ceva moale, apoi sunt luata in brate. Imi placea caldura pe care o emana , chiar daca pielea sa este rece ca gheata.

-Sa mergem acasa. Ai trecut prin multe azi si ar fi mai bine sa te odihnesti. Glasul sau dulce imi rasuna in urechi neincetat. Era un glas care emana atata iubire si grija pentru mine. Ma inrosesc instantaneu si ma apropii mai mult de el. Sunt fericita ca este aici , langa mine.

Seara coboara incet peste orasul zgomotos, lasand in urma o zi de cosmar. Ma trezesc putin ametita si privesc in jur , cautand ceva sau pe cineva. Il zaresc pe brunet cum cauta cu privirea ceva de pe cer. Ma ridic in sezut , atragandu-i atentia, acesta uitandu-se la mine cu multa caldura. Intelegeam ce gandea doar privindu-i ochii superbi. Dar in urmatorul moment…este peste mine, sarutandu-ma posesiv, plin de dorinta. Degetele sale reci se plimba pe piciorul meu in sus. Tremur usor la atingerea sa , mii de fiori strabatandu-mi sirea spinarii. Isi baga o mana sub tricoul meu, incepand sa se joace cu unul dintre sani. Atunci a pus punctul pe I. Il plesnesc , imediat primind un genunchi in stomac , apoi fiind propulsat in perete.

-Cred ca am sa te omor daca mai incerci una ca asta ! Ai inteles ? Tip la el nervoasa. Nu imi ajungea ca astazi eram pe punctul de a-mi pierde virginitatea, mai trebuie sa isi bata si el joc. Obsedat sexual ce esti ! Rostesc tare , cat sa inteleaga ,in timp ce il scot afara , abtinandu-ma cu greu sa nu plang. Trantesc usa si ma las pe ea in jos, strangandu-mi genunchii la piept , incepand sa plang.

-Te iubesc ! Aud soapta sa in timp ce si el se lasa incet pe usa maro. O lacrima se prelinge pe obraz in timp ce pe chipul meu apare un zambet micut.

-Si eu te iubesc ! Aceste cuvinte le-am spus mai mult in soapta, dar ajungea atat. Stiam ca el m-a auzit. Ei bine, de azi totul se va schimba. Totul depinde de noi daca in bine sau rau.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Unde dragostea nu poate exista... THE LAST UCHIHA 16 10.245 14-01-2014, 06:53 PM
Ultimul răspuns: SabrynaMe
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.395 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  Speranta Pierduta Ai_4ever 13 7.868 11-08-2013, 02:41 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.575 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  Inima fara speranta Hope 6 3.878 05-08-2012, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Franturi de speranta Katniss 160 76.127 22-06-2012, 11:16 AM
Ultimul răspuns: Katniss
  O noua speranta . Un nou inceput [ Naruto Fic ] Sayumi 4 3.740 21-01-2012, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.789 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.817 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Speranta moare ultima MooN. 7 5.023 08-03-2011, 03:53 PM
Ultimul răspuns: MooN.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)