Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Franturi de speranta

#1
Hello my dear!


Sorry ca a durat atata sa'ti las un comm..pai ce pot spune..fic'ul tau este interesant..si personajele la fel..ideea este originala si ma bucur ca te straduiesti!..actiunea nu este grabita..wow..deobicei citesc fic'uri gen: s'au cunoscut,s'au casatorit au facut copii si au ramas fericiti pana la adanci batraneti..descriere ai slava domnului si dialogul nu e sec..e dragutz Jake dar mai dragut este Alexander..cam atat my darling:*

C'ya!

P.S.: sa ma anunti cand pui next'ul please!
I heard my name. Just my name. Like a whisper.[/size][/font]




She drank the blood like limonade!

#2
Hey ma bucur ca mai anuntat ^^ imi place capitolul..dar mi'a placut foarte mult atitudinea lui Rose,ce tata nesimtit,ticalos,mincinos are sper sa ramana cu mama ei si tatal ei sa isi ia zboru de p'aci..hmm imi place cum descrii sentimentele,naratiunea este buna ,actiunea nu este grabita dialogul nu este sec..greseli de tastare nu prea am vazut asa cred eu.. cam atat pe azi hi hi.. A si spor la scris urmatorul capitol my dear!ahh si sa nu uiti sa ma anunti..See ya!>:D<
[Imagine: tumblrlfhtfleu7k1qbgr4n.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Imagine: 5314917591afc54b2dac.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

#3
buna sys. am trecut pe aici dupa cum am promis si imi place :love:. Ma bucur ca Rose a ramas cu mama ei si nu cu taticu ala care nu ii pasa si se gandeste dupa ani buni ca are si el o fiica, nu inteleg persoanele astea [-(. Faza de la laboratorul de chimie a fost superba=)) asa se face:yes:. pot sa ii fac si eu asta la o colega:pls:? nu ca ma ia diriga la rost si nu am chef de o predica:(. pacat:)). Asa cum a spus si Rose ce fac baieti din noi:)). Ma intreb ce vrea acea persona de la ea?:-? ei bine tu stii raspunsul. uite cat am vorbit, dar lasa ca e bun. Descrii foarte bine, naratiunea ok si dialog ok..
Acestea fiind spuse nu ramane decat sa zic ca astept nextu si te iubesc mult:*. P.S: anunta-ma
:bye:
[Imagine: h8v.gif]
 

#4
Doamne , iar sunt ultime care scrie.Ar trebui sa fac un ceas care sa sune mereu sau sa stau 25 din 24 de ore pe contul meu ...
Oricum ... bun deci sa revenim, capitolul e nemaipomenit, il ador. Partea trista a povestii este ca s-a terminat capitolul asa de repede, suspansul ma ucide (chiar daca acest capitol este nou :love: ), stiu cat de greu se scrie un capitol (mai ales ca nici nu prea a timp).
Ochisorii mei nu au cautat greseli de ortografie si ca urmare nici nu au gasit. Descrierea, naratiunea si dialogul au fost excelente.

Pupici multi si dulci pentru autoarea care e si ea o dulce.
Iti doresc muuuuuuuuuuuuuulta, chiar foarte muuuuuuuuuuulta imaginatie pentru next!
"I'm crying inside and nobody know it but me."

„Comparisons are easily done
Once you've had a taste of perfection
Like an apple hanging from a tree
I picked the ripest one, I still got the seed…“


"
"Another head hangs lowly,
Child is slowly taken.
And the violence caused such silence,
Who are we mistaken?

But you see, it's not me, it's not my family.
In your head, in your head they are fighting,
With their tanks and their bombs,
And their bombs and their guns.
In your head, in your head, they are crying... "



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  £>Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.377 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  Speranta Pierduta Ai_4ever 13 7.744 11-08-2013, 02:41 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Inima fara speranta Hope 6 3.807 05-08-2012, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Franturi de speranta Katniss 160 75.271 22-06-2012, 11:16 AM
Ultimul răspuns: Katniss
  O noua speranta . Un nou inceput [ Naruto Fic ] Sayumi 4 3.716 21-01-2012, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Mai exista speranta? Ame 3 3.072 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Speranta moare ultima MooN. 7 4.995 08-03-2011, 03:53 PM
Ultimul răspuns: MooN.
  [split] Franturi de speranta LemonCandy 5 2.752 27-01-2011, 09:43 PM
Ultimul răspuns: Turta Dulce
  Fara speranta ! Denny 19 9.562 18-02-2010, 04:24 PM
Ultimul răspuns: Denny
  Ultima speranta Kazuki 15 9.576 11-07-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)