Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inima fara speranta

#1
Hey dragilor ! Am sa incep un nou fic :D Sper sa va placa ! Va contine multe parti hentai, este +18 100%. * hugs *


Varsta minima: +18
Gen: Romance
Observatii cu privire la continut: injuraturi, cuvinte cu tenta sexuala..
Tipul de comentariu solicitat: Simplu sau Avansat , alegerea voastra.



[center] ღ Hopeless Heart ღ




Primul Capitol - Profesoara de sexologie[/center]


- Pe dracu , ce tot spui?
- Jur pe Dumnezeu.
- Esti un mincinos Benny.
- Lamar, tu ce zici ? Mint sau nu? O curva nu te poate excita doar folosindu-si gura?
Lamar Grifith il privi critic pe cei mai buni prieteni ai sai , Tom Jolly si Benny Jung.
- Nu stiu Benny. Chiar poate?
- Pai asta incerc sa va explic , ii ironiza Benny. Na-i fost niciodata la o curva?
- Pai tu ai fost ? rase in hohot Tom.
- Da, de mai multe ori.
Cei trei liceeni din ultimele clase ocupau un separeu in localul "Anabell". Lamar si Tom stateau impreuna pe o banca de vinilin , Benny era intins pe cealalta , in fata unei mese rozalii de plastic.
-Nu cred nici o vorba , zise Tom.
-Tata m-a dus la ea , explica Benny.
Lamar facu o starmbatura la acest gand.
-Nu te-ai simtit prost ?
- Ba ,deloc.
Tom il privi batjocoritor pe Lamar.
- Minte, prostule !
Intorcandu-se din nou spre Benny il intreba :
- Si unde-i casa asta de curve ?
Benny isi urmari imaginea in geamul de la capatul separeului. Chipul lui frumos il privea la randul sau. O cantitate perfecta de suvite de un roscat inchis ii atarnau peste sprancene, deasupra ochilor sai verzi, erotici. Scurta lui, maron cu alb, ca izmenele scolii, cam uazata, ii atarna degajat pe umeri.
- Nu am zis ca m-a dus la o casa din aia. Am zis ca m-a dus la o curva.
Tom nu avea un fizic atat de atragator ca prietenul sau Benny. Era un baiat inalt, stangaci, cum umeri lati, ososi si cu parul maro stralucitor. Avea niste urechi ce parca ii ieseau drept din teasta. Aplecandu-se mai mult spre ei isi linse buzele carnoase. Vocea ii era soptita.
-Vrei sa spui ca e o curva ? Chiar aici in oras ? Cine i aia ? Cum o cheama? Unde sade ?
Benny ii zambi lenes prietenului sau.
- Credeti ca o sa va destainui un secret ca asta? Mai cresteti baieti !
I facu semn chelneritei si mai comanda inca un rand de coca-cola. Dupa ce li s-au adus bauturile , Benny scoase pe furis un flacon de metal de la buzunarul de la piept al scurtei si turna din plin peste bautura lui inainte de a oferi si celorlalti. Tom se servi si gusta bautura amestecata cu droguri, extazy.
Se plictiseau. Noptiile de duminica erau intodeuna plicticoase. Fetele usuratice se odihneau dupa chefurile de sambata si nu vroiau s afie deranjate. Fetele cuminti se duceau la biserica. Benny , seful si indrumatorul lor, i-a luat pe cei doi tovarasi ai lui cu masina lui sport si au cutreierat strazile din Watford, cautand ceva sa se distreze. Dar dupa ce au strabatut de cateva ori centrul nu au gasit nimic de facut in oras. Ultima posibilitate era sa se duca la localul Anabell, cu speranta ca vor da de ceva de facut. Atata timp cat vor comada ceva si nu vor face scandal , directoarea nu-i va da afara. Tom inghitea al doilea hamburgher. Comportarea lui la masa il deguzta pe Benny. Manca intodeuna de parca era ultima lui masa , lua bucati mari, inghitea zgomotos, nu se oprea din vorbit in timp ce mesteca. Lamar le era intodeuna ca un ac in fund. Era vesnic ingrijorat, dar Benny il tolera din cauza sentimentului de vinovatie al lui Lamar. Era amuzant sa ai mereu prin preajma un prostanac care sa fie calul de bataie al tuturor glumelor si tinta vorbelor grele. Lamar era aratos, dar servea doar ca sac de box pentru Benny.
Un grup de fete intrara ametite in bar. Benny le cantari pe fiecare cu cate o privire dulce, dar o alesese pe cea mai simpla dintre ele. Benny a dansat cu ea pana cand se topise -realmente . Cand o scoase afara si isi baga mana sub rochia ei, intre picioare, degetele i se umezisera. Tocamai cand incepuse sa devina interesant, maica-sa venise sa o caute. Distractia a luat sfarsit. Benny se bucura ca mama lui murise decand era copil. O serie de doici l-au crescut pana a devenit prea mare ca sa mai fie batut si a inceput sa dea si el indarat. Mama sa , Rebeca Flory Jung, fusese blonda , palida si cea mai rece femeie la pat pe care o avuse Ivan, tatal sau, sau cel putin asa ii spusese Ivan lui Benny cand baiatul aratase curiozitate despre firea mamei sale. Rebeca era o mititica draguzta, dar sa faci amor cu ea era ca si gand ai fi patruns un bulgare de gheata. Dar cel putin i daruise fiul mult dorit. Benny se gandi ca era destul de greu sa dea socoteala unui singur parinte, dar mite doi . Ivan platea pentru Benny amenzile de depasire a vitezei si acopera costul obiectelor pe care le distrugea. Benny era cel mai bogat baiat, in varsta de 18 ani , din Watford si ca atare isi permitea orice.
Acum statea intins pe bancheta, invartindu-si o suvita din par intre degete. Tom rupse tacerea si adauga :
-Am auzit ca de maine ni se va introduce o noua materie in clasa a 12 a la liceu.
Benny nu era prieten bun cu scoala. Practic o ura , adaugarea unei noi materi il socase .
- Ce zici ma ?
- Da ma, sexologie !
Lamar izbucni untr-un ras asurzitor.
-Si ce dracu o sa facem la ora aia ?!
- Cica vine una si ne explica despre sex si alte chesti.
- Mda..vine una sa-mi suga p***.. adauga Benny in timp ce zambea smechereste.
-Sa sti ca am auzit ca e buna tipa. Adica blond, tate mari si fund bombat. Au au !
- I `auzi ma . Interesant, poate nu o sa fie chiar atat de nasoala ora.
- Asa zice-am si eu bunul meu prieten.
- Ma-i facut curios idiotule.
Benny isi imagina profesoara de sexologie in timp ce zambea erotic.
- O sa fie interesant baieti !



[center][Imagine: tumblr_ljp85yDnif1qhk7cjo1_500_large.jpg...wERIH3KuPA]
[/center]

#2
Hey dragilor ! Am venit si cu un next..sper sa va placa. Recunoc ca este putin mai sec ...dar este doar o introducere in celelalte capitole ! :D


~ Capitolul doi ~



-Hey Benny ! Cand crezi ca ajunge profa' ? Sunt asa de curios sa o vad.
-Nu stiu. Probabil profa se sexologie este retinuta ...
Lamar si Tom rasere puternic la ironia sefului lor. Au inteles din prima jocul lui de cuvinte.
-Femeia asta e data dracu. Ii place sa fie asteptata , chicotise Lamar.
-Nu inteleg de ce sunteti asa de nerabdatori..v-a veni ea pana la urma. Daca nu..avem ora libera.
-Ai dreptate Benny , dar tot curios sunt.
-Esti prost !
Era ora treisprezece fix. Ora de sexologie era ultima pe ziua de azi. Cei trei prieteni stateau toleniti pe niste banci in mijlocul clasei vorbind de ale lor. Erau si obositi si plictisiti , daca nu ar fi fost asa de curiosi in legatura cu noua profesoara ar fi plecat inca de la ora noua. Benny se gandise mult la aceea profesoara . Asa de mult incat ii venea sa se duca la cancelarie si sa o aduca in clasa.
Intr-un final asa ziza profa de sexologie isi face aparatia. Intra dreapta , cu privirea inainte si mersul leganat , in clasa. Baietii o privira cu interes iar fetele cu invidie. Leyla Kazahn , profesoara de sexologie , era o femeie inalta si supla cu picioare lungi si forme generoase.Avea parul lung auriu si niste ochi albastri si senici asemeni cerului. Nu era frumoasa , dar cu siguranta atractiva. Emana eleganta si stil intr-un mod simplu , nedorind sa atraga priviri asupra sa. Nu se considerase niciodata desteapta , dar stia ca are ceva special. O gandire logica. Nu stia de ce alesese aceasta meserie. Nu era o maniaca sexuala si nici de cum o obsedata . Pur si simplu o atragea adevarata fiinta a omului. Semanta vieti , apoi crearea ebrionului si dezvolatarea acestuia intr-un bebelus. Carcaterul ei special si calmul atat de puternic o ajuta sa traiasca asa cum dorise. Fara prejudecati sau temeri , posibil si fara griji. Bennyamin Jung o admirase pret de cateva secunde in tacere. Aspectul ei nu ii provocase cine stie ce uimire , dar cu siguranta ii captase atentia. Cu o voce moale , profesoara spuse :
- Eu sunt profesoara de sexologie si ma numesc Leyla Kazahn.
Aceasta privi plina de tupeu prin clasa . Douazeci de ochisori o privira la randul lor.
-..si ce ne pasa noua ?
Leyla isi atinti ager privirea catre elevul cu parul rosu valvoi.
-Daca nu iti pasa , poti oricand sa parasesti clasa , raspunse Leyla cu calm.
-..si daca nu vreau ? continua Benny sa o enerveze pe profesoara.
-Te-as ruga tinere...?
-Bennyamin Jung , fiul cel frumos , talentat , cuceritor , inteligent si bogat al lui Ivan Jung. Detinatorul acestui oras mic , dar prosper. Mai aveti ceva de comentat profa` ?
-Nici nu am auzit de el. Imi pare rau tinere , dar nu am chef de glume. Te asezi in momentul acesta la locul tau sau iesi afara.
-Cum dracu sa nu auziti de tatal meu ? Sunteti batuta in cap ?
Leyla isi risipise rabdarea cu acest pusti. Presimtea ca Benny era un baiat de bani gata care tanjea dupa popularitate si bani asemeni unui peste pe uscat dupa apa. Desi acest gen de oameni ii inspirau scarba , incerca sa se abtina si sa nu comenteze nimic. Leyla se ridica calm de pe scaun si se indrepta curajoasa catre usa.
-Ma intreb ce va spune directorul despre asta , zise ea si tranti usa in urma ei. Benny se tranti nepasator in scaunul lui in tim pce zise ironic :
-E proasta daca crede ca directorul imi va face ceva.
-Ai cam intrecut masura , zise Lamar.
-Mai da-te dracu Grifith , izbucni Benny.
Cei doi prieteni tacura.
Leyla se indrepta cu pasi repezi catre biroul directorului. Batu de trei ori la usa apoi intra. Domnul Kent statea la biroul lui si fuma dintr-un trabuc. Mirosul fumului inabusea biroul lasand putin oxigen respirabil. Cand Leyla intra , directorul tusii de cateva ori apoi se ridica de pe scaun venind spre ea.
-Cu ce te pot ajuta ?
Leyla trase putin aer in piept apoi spuse grabit :
-Am probleme cu un elev domnule..
Domnul Kent se apropie si mai tare de ea , pufaindu-i fum in fazta.
-Nu mai spune-ti..ce elev? intreba directorul sec.
-Despre Bennyamin Jung vorbesc.
Directorul o fulgera cu o privire rece pe Leyla apoi spuse rastit:
-Auzi-ti doamna ..va place in scoala asta ?
-Desigur..
-Atunci sa va placa si de domnul Jung , se rasti directorul apropiindu-se din ce in ce mai mult de Leyla. Ii puse mana pe talie , obligand-o sa se frece de el. Acesta gemea speriata in timp ce directorul o lingea pe gat.
-Sa stiti ca nu sunteti o profesoara foarte rea. Doar trebuie sa fiti imblanzita.
Domnul Kent ii mangaia piciorul , indreptandu-si degetele catre acel locsor interzis. Leyla riposta dar nu reusi sa scape din stransoare. Doar niste batai nevinovate in usa biroului o salvasera . Era secretara. Acesta venise cu niste hartii la semnat. Directorul le semase furios cu gandul la domnisoara Leyla , dar aceasta disprause.
Intoarsa in clasa , se aseza furioasa la catedra. Tanarul domn Jung o privea erotic in timp ce ii arata degetul mijlociu. Leyla tacu si inghiti insulta. Se simtea ofensata si dea dreptul dezgustata de acesti oameni care cred ca au totul. " Orice lucru are o limita .." , spuse aceasta inchizandu-si ochii si lasansu-si capul pe spate.
[center][Imagine: tumblr_ljp85yDnif1qhk7cjo1_500_large.jpg...wERIH3KuPA]
[/center]

#3
Ma-i captat atentia cu prima propozitie si chiar ma-i amuzat. Una din ultimele propoziti a fost mortala : "-Cica vine una si ne explica despre sex si alte chesti.
-Mda..vine una sa-mi suga p***.. adauga Benny in timp ce zambea smechereste." Sa suga p*** ? =)) Am ras la fraza aceea. Ideea cu profesoara sexy si pustiul smecher nu este originala..dar ti-am mai citit din fic-ul celalat si stiu ca va fi originala. Din prima propozitie iti dai seama ca e hentai , injuraturi alea alea. Un fic hentai nu trebuie sa contina doar doar sex, si niste vorbe mai deochiate.
well este scaietor cand cineva se crede atat de mare din cauza banilor ce as putea spune decat ca ma deranjat acel Beny cu atitudinea sa de copil prost crescut gata de bani gata .
Pika-Pika-Pikachu !!! ???
[Imagine: 4459488_66.jpg&sa=X&ei=mJaQT6SvEYiSswa-z...81n70LWRfw]

#4
(03-05-2012, 03:18 PM)Hope A scris: Hey dragilor ! Am venit si cu un next..sper sa va placa. Recunoc ca este putin mai sec ...dar este doar o introducere in celelalte capitole ! :D


~ Capitolul doi ~



-Hey Benny ! Cand crezi ca ajunge profa' ? Sunt asa de curios sa o vad.
-Nu stiu. Probabil profa se sexologie este retinuta ...
Lamar si Tom rasese puternic la ironia sefului lor. Au inteles din prima jocul lui de cuvinte.
-Femeia asta e data dracu. Ii place sa fie asteptata , chicotise Lamar.
-Nu inteleg de ce sunteti asa de nerabdatori..(aici mergeau 3 puncte de suspensie, nu doua)v-a veni ea pana la urma. Daca nu(si aici la fel)..avem ora libera.
-Ai dreptate Benny , dar tot curios sunt.
-Esti prost !
Era ora treisprezece fix. Ora de sexologie era ultima pe ziua de azi. Cei trei prieteni stateau tolaniti pe niste banci in mijlocul clasei vorbind de ale lor. Erau si obositi si plictisiti, (aici ori in loc de virgula mergea un punct, ori puteai pune in fata lui 'daca' un 'insa' si suna mai bine) daca nu ar fi fost asa de curiosi in legatura cu noua profesoara ar fi plecat inca de la ora noua. Benny se gandise mult la aceea profesoara . Asa de mult incat ii venea sa se duca la cancelarie si sa o aduca in clasa.
Intr-un final asa ziza(asazisa) profa de sexologie isi face aparatia. Intra dreapta , cu privirea inainte si mersul leganat , in clasa. Baietii o privira cu interes iar fetele cu invidie. Leyla Kazahn , profesoara de sexologie , era o femeie inalta si supla cu picioare lungi si forme generoase.Avea parul lung auriu si niste ochi albastri si senici(senici? poate senini ca altfel nu inteleg ce-ai fi vrut sa zici) asemeni cerului. Nu era frumoasa , dar cu siguranta atractiva. Emana eleganta si stil intr-un mod simplu , nedorind sa atraga priviri asupra sa. Nu se considerase niciodata desteapta , dar stia ca are ceva special. O gandire logica. Nu stia de ce alesese aceasta meserie. Nu era o maniaca sexuala si nici de cum o obsedata . Pur si simplu o atragea adevarata fiinta a omului. Semanta vieti , apoi crearea embrionului si dezvolatarea acestuia intr-un bebelus. Carcaterul ei special si calmul atat de puternic o ajuta(mergea mai bine un 'ajutase' in loc de ajuta, fiindca la finalul propozitiei ai pus acolo un 'dorise') sa traiasca asa cum dorise. Fara prejudecati sau temeri , posibil si fara griji. Bennyamin Jung o admirase pret de cateva secunde in tacere. Aspectul ei nu ii provocase cine stie ce uimire , dar cu siguranta ii captase atentia. Cu o voce moale , profesoara spuse :
- Eu sunt profesoara de sexologie si ma numesc Leyla Kazahn.
Aceasta privi plina de tupeu prin clasa . Douazeci de ochisori o privira la randul lor.
-..si ce ne pasa noua ?
Leyla isi atinti ager privirea catre elevul cu parul rosu valvoi.
-Daca nu iti pasa , poti oricand sa parasesti clasa ,(aici trebuia pus punct, nu virgula) raspunse Leyla cu calm.
-..si daca nu vreau ? continua Benny sa o enerveze pe profesoara.
-Te-as ruga tinere...?
-Bennyamin Jung , fiul cel frumos , talentat , cuceritor , inteligent si bogat al lui Ivan Jung. Detinatorul acestui oras mic , dar prosper. Mai aveti ceva de comentat profa` ?
-Nici nu am auzit de el. Imi pare rau tinere , dar nu am chef de glume. Te asezi in momentul acesta la locul tau sau iesi afara.
-Cum dracu sa nu auziti de tatal meu ? Sunteti batuta in cap ?
Leyla isi risipise rabdarea cu acest pusti. Presimtea ca Benny era un baiat de bani gata care tanjea dupa popularitate si bani asemeni unui peste pe uscat dupa apa. Desi acest gen de oameni ii inspirau scarba , incerca sa se abtina si sa nu comenteze nimic. Leyla se ridica calm de pe scaun si se indrepta curajoasa catre usa.
-Ma intreb ce va spune directorul despre asta ,(trebuia sa pui punct nu virgula) zise ea si tranti usa in urma ei. Benny se tranti nepasator in scaunul lui in tim pce zise ironic :
-E proasta daca crede ca directorul imi va face ceva.
-Ai cam intrecut masura ,(punct!! zise Lamar.
-Mai da-te dracu Grifith ,(semnul exclamarii) izbucni Benny.
Cei doi prieteni tacura.
Leyla se indrepta cu pasi repezi catre biroul directorului. Batu de trei ori la usa apoi intra. Domnul Kent statea la biroul lui si fuma dintr-un trabuc. Mirosul fumului inabusea biroul lasand putin oxigen respirabil. Cand Leyla intra , directorul tusii de cateva ori apoi se ridica de pe scaun venind spre ea.
-Cu ce te pot ajuta ?
Leyla trase putin aer in piept apoi spuse grabit :
-Am probleme cu un elev domnule..(aici erau 3 puncte de suspensie)
Domnul Kent se apropie si mai tare de ea , pufaindu-i fum in fazta.
-Nu mai spune-ti..(la fel si aici, tot 3 puncte de suspensie trebuiau.) ce elev? intreba directorul sec.
-Despre Bennyamin Jung vorbesc.
Directorul o fulgera cu o privire rece pe Leyla apoi spuse rastit:
-Auzi-ti doamna ..(punctele de suspensie)va place in scoala asta ?
-Desigur..(punctele de suspensie.)
-Atunci sa va placa si de domnul Jung ,(mergea semnul exclamarii, din moment ce s-a rastit la femeie.) se rasti directorul apropiindu-se din ce in ce mai mult de Leyla. Ii puse mana pe talie , obligand-o sa se frece de el. Aceasta gemea speriata in timp ce directorul o lingea pe gat.
-Sa stiti ca nu sunteti o profesoara foarte rea. Doar trebuie sa fiti imblanzita.
Domnul Kent ii mangaia piciorul , indreptandu-si degetele catre acel locsor interzis. Leyla riposta dar nu reusi sa scape din stransoare. Doar niste batai nevinovate in usa biroului o salvasera . Era secretara. Aceasta venise cu niste hartii la semnat. Directorul le semase furios cu gandul la domnisoara Leyla , dar aceasta disprause.
Intoarsa in clasa , se aseza furioasa la catedra. Tanarul domn Jung o privea erotic in timp ce ii arata degetul mijlociu. Leyla tacu si inghiti insulta. Se simtea ofensata si dea dreptul dezgustata de acesti oameni care cred ca au totul. " Orice lucru are o limita ..." , spuse aceasta inchizandu-si ochii si lasandu-si capul pe spate.

Acum sa revin la povestea in sine. O profa de sexologie care da de pustiu' tupeist si de bani gata al orasului. Poveste tipica, deloc originala, dar asta nu ma va impiedica sa-ti citesc in continuare ficul. Leyla mi se pare destul de draguta, in timp ce Jung e enervantul clasei. Mmm, mi-ar placea tare mult ca, cineva, oricine sa-i dea peste nas cu orice, doar sa sufere putin. Este prea infumurat si crede ca lumea e la picioarele lui. ^.^ Ei bine sa afle ca nu-i asa! (dar totusi imi place, ca-i tipu rau:-". Ador tipi rai). Am observat ca ai probleme cu punctele de suspensie. Nu-i mare lucru, si eu am avut probleme cu asta cand am inceput sa scriu ficuri. In loc sa pui doua puncte, pune trei si este ok. De asemenea, e prea mult dialog si putina descriere. Si uitasem sa mentionez! Pe directorul ala pervers l-as distruge cu propriile maini. Bosorogu' ala nu merita sa traiasca >.<

Am mai observat o greseala in text:
tim pce - timp ce

Mmm, cu toate astea spuse astept urmatorul capitol. (mai ales ca acum e vacanta si avem mai mult timp). Spor la tastat si Kissez! zbyeee.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#5
Mersi Lexxu, dar te asigur ca nu este nimic tipic in fic, doar ideea. La inceput este putin mai invalmaseala, dar apoi se leaga toate. Inca o data mersi ! :D


Capitolul: 3


- Blestemat sa fie profu` de Bio. Ne da referate la greu..de parca am fi biologi sau neamuri cu el.
-Benny calmeazate , sopti ea , voi face eu referatul. Tu poti sta linistit.
El privea smechereste la tocilara clasei care scria ceva rapid in carnetelul ei. Era ora 16 fix . Se aflau de o ora in sala de biologie incercand sa termine un referat. Benny statea tolenit pe un scaun in timp ce Lara , desteapta clasei , facea toata treaba. Acesta nici nu comentase , stia ca Benny nu va face nimic si va primi nota pe treaba ei. Larei nu-i pasa. Ea era happy ca putea petrece timpul cu Benny. Se inrosea mereu cand acesta o privea fix in ochi. Benny era constient de admiratia pe care i-o purta Lara. Fiind un baiat rau , ii placea sa o tachineze privind-o insistent si zambindu-i dulce.
-Mai ai mult cu referatul ..am si eu treaba pe acasa.
Lara presimtea despre ce treaba era vorba.
-Imediat termin..
Benny o privi smechereste apoi chicoti incet.
-..si cum ti se pare profa` de sex ?
Lara se rusina la auzul cuvintelor lui Benny. Nu-i placea sa vorbeasca cu nimeni despre sex , si cu atat mai putin cu Benny. Inca isi mai amintea ce facuse azi noaptea in timp ce se gandea la el. Se afla goala in fazta oglinzii , privindu-si corpul. Nu era draguzta. Doar interesanta. Ochi frumosi. Pometi inalti. Silueta frumoasa. Se apropie si mai mult de onglinda. Oare se va uita Benny vrodata la ea ? Brusc , Benny se afla langa ea. Mainile lui ii mangaiau usor sanii si simti sfarcurile intarindu-se. Degetele alunecara peste abdomenul plat si mainile lui se alaturara alor ei , coborand usor. Ajunsera intre picioare acum , atangand incet , mangaind , frecand , mai tare , mai repede si mai repede , pana cand fu cuprinsa intr-un vartej de senzati , care explodasera , in cele din urma , inauntrul ei. Ii sopti numele si cazu pe pat.
-Este ok..tie cum ti se pare ? intreba Lara
-Idioata si poate sexy...
Ce n-ar fi dat ea ca Benny sa-i spuna si eu " sexy" . " Vise draga mea..." . Lara se apuca din nou de scris. Deodata simti respiratia calda al lui Benny mangaindu-i gatul. Acesta inrosi puternic. Benny nu mai fusese niciodata asa de aproape de ea.
-Cred ca ai scris destul..eu vreau ceva actiune , spuse el in timp ce-i musca lobul urechii.
Lara stia ca avea sa urmeze ceva ceva infiorator si mult asteptat. Ar fi fost consumata de spaima scenei , daca nu ar fi existat intelepciunea nebanuita a trupului ei , care se pregatise mereu pentru acest moment si stia exact ce are de facut. Ea se ridica de e scaun intanzindu-si bratele spre el. El veni sa o acopere cu trupul lui si dulceata limbii lui patrunse in gura in acelasi timp in care duritatea dintre picioarele lui batu la poarta intimitatii ei. Un fel de nebunie lenta o cuprinse , asa incat trupul ei , neajutorat de atata placere , era totusi cunoscator si indraznet in miscari. Benny o dezbraca rapid iar ea facu la fel. Ea il tinu de solduri , indrumandu-l incet , in timp ce propriul ei sarut se adanci in gura lui. Brusc , Benny o patrunse. Chiar si durerea ascutita pe acre o simti la venirea lui era extaz si placere. Il auzi gemand , iar micile ei tipete de incantare venira sa-l mangaie , in timp ce ea i se dadea tot mai complect , cu soldurile ridicarte ca sa-l traga mai apropae , cu degetele tinandu-se de soldurile lui dure , iar sanii ridicandui-se ca sa-i simta cu sfarcurile pieptul tare. Apoi , totul paru ca explodeaza. Acel Benny la care visase atata timp era pierdut in furtuna ce erupea in ea si toate gandurile desprea ea insasi era arse de senzatia fierbinte care se rifica in fiecare particica a ei, Ea nu mai stia cine este si ce insemnatate au toate lucrurile , dar nu-i pasa. Trupul ei nu-i mai apartinea . In timp ce era sub el , pe o masa , nu putea vedea ceea ce vedea Benny : o profesora de sexologie blonda si frumoasa , subtire , transformata de placere, cu trupul ondulandu-se seducator , cu micile sfarcuri fierbint dansand sub miscarle lui , maini dulci de femeie sprijinite iubitoare de soldurile lui ca sa-l ajute s-o posede mai total , cu coapse lungi , albe , care il mangaiau in ritmuri si mai senzuale , mai irezistibile.
In timp ce focul devenea tot mai fierbinte , ea nu mai stiu daca propriul ei abdomn era de vina sau daca el insusi isi pierduse controlul . Simtea ca pluteste si ar fi vrut sa continue la nesfarsit , dar Benny nu mai rezista si isi lasa suvoiul alb sa izvorasca din el. Lara il privi rusinata in ochii , cand acesta ii admira inca trupul dupa act. In liniste se imbracara , apoi Benny parasi clasa spunand :
-Sper sa luam 10 pe referat.
Lara ramase singura in clasa , cugetand la cele intamplate. Se simtea folosita , dar tot odata fericita si mandra ca se descurcase bine. " De ar stii cat il iubesc..! "
[center][Imagine: tumblr_ljp85yDnif1qhk7cjo1_500_large.jpg...wERIH3KuPA]
[/center]

#6
In primul rand nu ai de ce sa-mi multumesti, Hope, si in al doilea rand daca spui ca nu-i nimic tipic in fic decat ideea te cred. Abea astept sa vad ce se intampla in continuare. Mmm, scena dintre cei doi a fost destul de fierbinte si smexy, insa biata copila, Lara, nu-si dadea seama cat de folosita este de catre baiat. In timp ce aceasta incerca sa-l ajute sa se simta bine si isi daruia trupul, atat cat si sufletul el continua sa se gandeasca la profa' lui de sexologie. Interesant. In locul ei l-as fi lovit si nu i-as fi facut nici un referat! Oricum, acum sunt mai curioasa. Cu cine o sa ramana pana la urma baiatul? Cu profa sau cu Lara? Greselute de tastare am vazut si exprimari destul de urate care-mi zgariau vazul, insa nu e nimic. Si eu cand am inceput sa scriu am avut probleme de exprimare. Punctele de suspensie, pune 3 nu 2. Ti-am spus si-n postul anterior ^.^ Pai, cam atat am sa-ti spun. Astept nextul si bafta la tastat. Kissez! Zbyeeee
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#7
Capitolul 4


Leyla statea intinsa pe pat , in camera ei intunecata. Privea in gol tavanul apoi isi indrepta privirea asupra unui fluture negru. Sarmanul fluture nimerise intr-o panza de paianjen , aflata intr-un colt al camerei. Aprope ca simtea bataile puternice ale fluturelui , care se zbatea de spaima. Pajanjenul , atat de mic pentru Leyla si totusi atat de mare pentru bietul fluture , isi insfaca rapid prada apoi o invalui cu tentaculele lui in panza alba si mortala. Prin sunetele morti parca auzea paianjenul vorbindu-i fluturelui : " n-o sa te doara asta " . Vorbele erau ca un ecou intunecat in mintea ei. " Asta nu o sa te doara , draga... era vocea tatalui ei vitreg care ii soptea in intunericul infricosator. " O sa-ti placa. Desfa picioarele. Haide , catea mica ! " Ii inpinse picioarele la o parte , isi inpinse in ea taria barbateasca si ii puse mana peste gura ca sa o inpiedice sa urle de durere. Avea treisprezece ani. Dupa noaptea aceea , totul deveni un ritual ingrozitor in fiecare noapte. " Ai noroc ca ai un barbat ca mine care sa te invete cum sa faci amor " , ii spunea el. Si cadea peste ea si o insfaca si nici plansetele si nici rugamintile nu-l puteau opri.
Leyla nu-l cunoscuse pe tatal ei. Mama ei era femeie de serviciu si lucra noaptea la o cladire de birouri de langa micul lor apartament. Tatal vitreg al Leylei era un barbat urias ce fusese ranit intr-un accident la o otelarie si statea acasa majoritatea timpului. Noaptea , cand mama Leylei pleca la lucru , el venea in camera ei. " Daca spui ceva mamei tale , te omor ".
Intr-o dimineata , ingrozita de amenintarile tatalui ei vitreg , ea decise ce trebuie s-ai spuna mamei ei ce se intampla. Mama ei va orpi treaba asta.
-Mama , sotul tau vine in patul meu noaptea cand tu pleci la lucru si ma obliga sa fiu a lui.
Mama ei se uita fix la ea un moment , apoi o lovi tare pe Leyla peste fazta.
- Sa nu indraznesti sa inventezi mincinui din astea , curva mica !
Leyla nu mai deschise discutia si hotarase sa ramana acasa de frica. Dar , in ziua in care afla ca este insarcinata , fugi de acasa si se duse sa stea cu o matusa , in Kanssass.
Din ziua in care Leyla fugi de acasa , viata ei se schimba total. Matusa Sophie o ajutase si ii dadea sfaturi. Leyla hotarase sa faca un avort. S-a aranjat pe tacute , la un sfarsit de saptamana , si a fost facut de o moasa , prietna a matusi Leylei. Dupa ce totul se termina , Leyla se gandi cu furie : " N-am sa ma las vreodata un barbat sa ma atinga. Niciodata ! " Se inprietenise la scoala , dar nicidecum cu un baiat. Toate prietene ei aveau intalniri , dar Leyla era o singuratica si prea mandra sa spuna cuiva de ce. Ea se lua dupa matusa ei la care tine foarte mult. Kat nu avuse prea mare interes pentru scoala sau pentru citit , dar matusa ei schimba toatea astea. Casa ei era plina de carti , iar entuziasmul lui Sophie fazta de le era molipsitor. " Poti fi oricine vrei , dar asta depinde de tine " . Acesta era inceputul.
Leyla a devenit cea mai buna eleva din clasa. Era o cititoare avida. Cand Leyla veni acasa de la scoala , intr-o zi , ii spuse matusii Sophie :
-Am sa fiu doctorita. Una faimoasa.
Visele ei ramasesera doar simple vise. Nu ajunse doctorita , dar chiar si asa ii placea sa fie profesoara de sexologie. Nu se astepta sa devine profesoara , si mai ales sa vorbeasca despre sex si tot ce avea legatura cu el. Nu era o maniaca sexuala , nu stie nimic despre sexul in sine . Intamplarile cu tatal ei inca o inspaimantau. Nu ! Ea alese sa fie profesoara de sexologie pentru ca avea legatura oarecum cu o doctorita , cel putin partea cu cunostintile , dar si pentru ca o atragea adevarata fiinta a omului. Semanta vieti , apoi crearea ebrionului si dezvolatarea acestuia intr-un bebelas.
Acum privea inspaimantata cum paianjenul isi devora prada. Hotorata se ridica de pe pat , luase un bat si distruse panza paianjenului eliberand fluture. " Fiecare merita sa fie liber " , gandi ea apoi se aseza din nou pe patul rece. Brusc , mintea ei fu invadata de Benny. Acel tanar arogant si ingamfat , pe care ea il detesta atat. Il ura si stia bine ca nici ea lui nu-i era pea draga. Ei bine , sentimentul de ura era reciproc. Avea de gand s-al invete minte pe Benny cum sa se poarte. Se intreba oare unde era acum : " Probabil intr-un pat cu vreo fufa ". Acest gand o intrista si nu stia de ce.
Intre timp , Benny statea cu ce-i trei prieteni ai sai la aceasi masa rozalie in localui " Anabell ".
- Eu am facut-o cu toate fetele din clasa..mai putin tocilara , zise Lamar in timp ce sorbea din paharul lui de Coca- Cola.
-Lara ? Eu nu asi face-o niciodata cu ea ! Ati vazut cum se imbraca ?
- Eu am facut-o cu ea..si nu a fost prea rau..
-Vorbesti serios Benny ? Intreba Tom.
- Da ma , afirma Benny apoi isi mai turna suc in paharul lui.
- ..si cum a fost ? Adica ..cum ai putut ? Cum s-a intamplat?
-Nu a fost nici cum . Am facu-to in clasa dupa ore..era virgina.
-Normal ca era...cine s-ar uita la ea?
-Sa sti Lamar ca dezbracata nu arata rau deloc. E chiar simpatica plus ca era stramta si fierbinte..
-Poate am sa incerc si eu..
-..sau poate nu Tom. Ma indoiesc ca si-o trage cu toti idiotii.
Tom nu baga de seama ironia lui Benny gandindu-se la trupul gol al Larei.
- In fine Benny , interveni Lamar , macar te-ai distrat ?
Benny zimbi in sinea lui apoi adaugase lenes :
- Nu a fost rau. Stiam ca e virgina..a fost si timida. M-am mirat ca nu a tipat cand i-am bagat-o..
Lamar si Tom izbugnira in ras apoi il privira serios pe Benny care continua :
-La un momant dat , m-am gandit ca o fac cu profa se sexologie..
Tom il intrerupse.
- Ma indoiesc ca o vei face , profa` e prea distanta.
-Nu ma provoca Tom , stiu de ce sunt in stare.
- Atunci sa facem un pariu , propuse Lamar . Daca castigi iti dau 5000 de dolari daca pierzi imi dai tu.
Benny cantari atent ideea . Ideea i se paru buna , dar pretul pariului pueril.
- Eu zic sa nu o facem cu bani. Am alta idee..
Ce-i doi il ascultara atenti.
- In loc de bani sa castig altceva , adica cel care pierde sa faca altceva.
-Cum ar fi ? Intreba Tom.
Benny continua :
- Daca Lamar castiga ii dau masina mea rosie , dar..daca pierde va trebui sa o faci cu un baiat. Eu il voi filma.
Lamar il privi socat . Lasandu-si uimirea la o parte , cantari ideea. Erau ceva sanse ca Benny sa castige , dar si mai multe ca el sa piarda. Ii trebuia o masina , dar gandul ca o va putea face cu un baiat il scarbise. Mai ales ca Benny va filma , putea face atatea cu filmul ala.." La naiba ! Ma bag , daca pierd vad eu cum fac .. "
- Ma bag Benny , ai la dispozitie o saptamana..
Benny il privi stupedfiat.
- Esti idiot Lamar , pana la sfarsitul anului.
Lamar inghiti in sec , apoi aprobase cu teama. Daca se bagase nu mai putea da inapoi. Benny avea sa piarda iar el sa castige.
[center][Imagine: tumblr_ljp85yDnif1qhk7cjo1_500_large.jpg...wERIH3KuPA]
[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.378 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  Speranta Pierduta Ai_4ever 13 7.751 11-08-2013, 02:41 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Inima Diavolului Yami 8 5.338 05-06-2013, 07:46 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Muzica pentru inima mea Hope 3 3.356 05-08-2012, 03:29 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Franturi de speranta Katniss 160 75.293 22-06-2012, 11:16 AM
Ultimul răspuns: Katniss
  O noua speranta . Un nou inceput [ Naruto Fic ] Sayumi 4 3.719 21-01-2012, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Otrava pentru inima mea Elena. 2 2.398 23-10-2011, 12:20 AM
Ultimul răspuns: kyra_kyralyne
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.679 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Inimă de ceară LoloMark 7 3.072 06-09-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: LoloMark
  Mai exista speranta? Ame 3 3.079 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)