Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 3 Fan fiction ;)

#51
1. The power of love [by Nya and Metal]
Fiindca pur si simplu ador acest fic. L-as putea citi din nou si din nou si inca o data fara sa ma plictisesc de el. Cei dor scriu intradevar bine si stilurile lor sunt perfecte unul pentru celalat, se completeaza reciproc. Ador ceea ce scriu cei doi acolo.

2. Life is a kinky bitch
Scris de Hanako-chan si Biu, acest fic mie mi se pare grozav. Povestea care se regaseste in el se poate intampla oricui si este descrisa foarte frumos. Ador ce scriu fetele astea. Si ador situatiile in care ajung personajele principale. Trece prin toate punctele unei povesti de dragoste reusite: umor, drama, actiune si romantism bine inteles.

3. Aripi Insangerate
Scris de FallenAngel. Este un fic foarte complex si bine realizat. SI descrierea ei mi se pare superba. Subiectul ficului mi se pare original, reusit si imi place cum a fost dezvoltata povestea. Si pe deasupra toata actiunea este invaluita intr-o aura de mister. Imposibil sa nu iti placa lucrarea aceasta!

Ar mai fi...Dar ma limitez la 3, ca doar asa se cere, nu? :D
KyuMin.

#52
m-am ferit de a scrie pe aici deoarece si pt ca am foarte multe povesti care imi plac, dar o sa incerc sa fac un sacrificiu si pt ca am facut unul si m-am chinuit si raschinuit sa aleg 3 fic-uri care imi plac si nu am reusit eu o sa scriu 4, de fapt 5. nu va convine, depuneti plangere:P glumesc.
1. Atractie fatala de Akasha este absolut minunata aceasta poveste de dragoste si intotdeauna reuseste sa ma uimeasca.
2. Secretul clasei B de Sweet Killer sau A`svear cum isi spune mai nou. desi este de abia pe la inceput imi place pt ca este o poveste foarte originala cu vrajitori si normal, il iubesc pe Ciel.
3.Rock it fairy! de A`svear si Metal. o poveste captivanta in care prezinta greutatile prin care trebuie sa treaca o zana pe nume Errinaya(sper ca am scris bine numele)
4.Vampire Blood de Blood Saya o poveste cu vampiri foarte reusita.
5.Academia vrajitorilor de Queen D sau Denny o poveste originala cu vrajitori in care destinul isi spune cuvantul.:)
si atat. desi ar mai fi multe care imi plac.

#53
Another 3 :

1.Suicide Death[anime]
2.Eleganţă şi pasiune
3.Naruto fan fic

#54
Prima data cand trec pe aici:)). Sa vedem cu ce vin eu:-?.

1. Let me be... your guardian.
Yaoi, cum poate sa nu-mi placa?=)). Da, un fic interesant, plus ca este vorba despre inchisoare chestii, iar personajele mi se par foarte interesante. Gardianul ala e asa de sexy 8->.
2. Stand in ploaie
Fata asta e bestiala. Imi aduce aminte de o scriitoare care a facut opere despre nazisti:)). Nu sunt o amre fana a descrierei, insa a ei imi place imi mod special, deaia se afla in topul asta @-). Plus ca e un copil acolo de 9 ani despre care vreau sa aflu mai multe>:). [ nu's pedofila=))]
3. Hell's child
Lucifer, chestii. Genul meu de fic, sunt curioasa de atmosfera care o va crea Lucfer ca tatic. Sa vedem cu ce vine autoarea. Curiozitatea ma omoara. :>
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#55
1.For you... [CorinaxManu]
2.(sasusaku) Asa m-am schimbat [Blacksmile]
3.Dansul dragostei [Kida]

punct.

#56
1. Ingerul iubirii -Gravity 1/2 scrs de sisul meu Shuichi_Angel
Este bestial,personajele din punctul meu de vedere au un alt contur mai profund.E de vis:x:P A scris capitole speciale cu Ryuichi si Yamada (personaj inventat de noi) special pentru mine.
2.L's journal [shounen-ai] scris de Unde'i punctul?
Iubesc ficul ei,mai ales ca personajul meu preferat este Ryuzaki:P
3. Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16] de angeliqueVampire
Nu conteaza ce spun toti prostii:-j:-j ficul ei e marpha:x
si 4 desi e top 3:d mai adaug un fic:
Reset ~explicit content/18+~ by Vignette& Mitsu
[Imagine: aa17.gif]

#57
1. 10 Întrebări Despre Dragoste. De Svear.
Pur şi simplu ador ficul ăsta, deşi nu are încă foarte multe capitole; bine, poate spun asta pentru că aş vrea să citesc mai mult. Fata asta are un mod genial de a scrie, îmi place foarte mult cum a conturat personajele and so on.
2. Regină printre blonde. De Cherie.
Îmi place mult ficul ăsta, e chiar foarte nais, îmi place mult cum descrie autoare şi deşi nu am lăsat niciodată nici-un comentariu, îl citesc şi-mi place.
3. Iubire la suprapreţ. De Cherie. and Teh.
Fetele astea au un mod genial de a scrie, îmi place mult ideea, îmi place cum au conturat personajele, totul.


Revin cu un edit după multi timp, pentru că mai am un fic în topul meu. Aş putea spune că este pe toate locurile.
Dincolo de singurătate de Child Of Sunset.
Ideea este pur şi simplu magnifică, iar descrierea este superbă; nu am găst defecte, doar părţi care eventual m-au uimit. :]

#58
Pff ...greu de ales:
1. Let's me be... your guardian. (Sunt nebuna dupa ficul asta ...si dupa Lucifer :->)
2.Iubire de liceu.
3.Ingerul negru sakura.

Am citit multe ficuri dar astea sunt preferatele mele :X
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#59
Hmm pai e cam greu sa aleg... dintre cele mai vechi ar fi:
1.More than brotherly love-BlankØPage
2.Obsession-Pride
3.Iubire de liceu-Pride

Iar dintre cele terminate recent:
1.The Way We Are-Yaoi Queen
2.Let Me Be... Your Guardian-Yaoi Queen
3.Atractie Fatala(da stiu asta inca nu e terminata dar nu m-am putut abtine desi se pare ca nu va mai continua...)-Pride
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.

#60
Trei ficuri care imi plac.......sa vedem:
1.for you......
2.the love is a bang!!
3.statuia mortilor.....(din pacate nu s-a mai postat de mult un cap. la ficul acesta)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Site de fan-fiction [idee] Flaw 10 8.737 24-06-2011, 06:08 PM
Ultimul răspuns: Sângerica :3
  Fan Fiction Contest ~ 2011 ~ Flash 43 28.312 25-05-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  RE: Culoriile copilariei original fiction by me:P Luzer 18 11.199 10-03-2011, 11:54 PM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  Junjou Romantica Fiction[18+] EvilManiac 8 6.636 20-07-2010, 03:49 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Ajutor pentru Fiction Jasmine 10 7.068 12-12-2008, 04:19 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Gravitation Fiction EvilManiac 1 8.775 08-02-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: EvilManiac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)