Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 3 Fan fiction ;)

#41
Sa vedem,topul meu...m'am apucat si eu acum o saptamana sa itesc,deci..nu le prea am xDD

1)The Demon's Paradise -- un fic Yaoi pe care il ador nespus de mult,scris de Kaname♥Gackt ,desigur ;)
2)Viata de liceu -- chiar daca nu e Yaoi,ficul e bine realizat si e frumos..este scris de AoiButterfly
3) O iubire tarzie -- este scris de Aliss_anime si pot spune ca nu conteaza daca se afla pe locul 3,asta inseamna ca e printre primeel,deci chiar merita in top si normal..pentru ca e yaoi :X
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#42
Mi-a fost dor de locu' ăsta. <3

1. Why can't a girl fight with love??? by Plisc de vrăbiuţă [ aka Jasmine ]
.
Mda, povestea am citit-o azi şi am menţionat mai multe motive pentru care îmi place într-un comentariu lăsat la topicul respectiv. În fine ideea principală este că îmi place cu adevărat, personajele sunt super tari, acţiunea e bestială. Are o grămadă de chestii ficul, comedie, dragoste, dramă, bătaie [ oooo, da ! violenţă ] şi aşa mai departe. Hmm , am menţionat faptul că I like the guys from ză story? hmm.

2. Elite Damon by shiro
Yeah, povestea e mişto. Deşi încă nu am apucat să citesc toate capitolele postate, o voi face [ probabil după voi lăsa şi un comentariu ]. Mi-a plăcut tare mult primul capitol, a fost super ok. Îmi place descrierea şi dialogul merge : >.


3 . Vampire Blood by blood _ saya

Mda , ştiu, ştiu. Povestea nu a mai fost continuată / nu s-a mai postat nici un capitol. Dar pentru mine a rămas una din poveştile cele mai tari pe care le-am citit. Îmi place mult, şi chiar aş vrea să văd o continuare, cum se continuă cum se termină şi aşa mai departe. Personajele-s tare interesante şi Kimm e o drăguţă de fiinţă umană, care eu încă sper că va deveni altceva :]]. În orice caz, îmi place şi descrierea acestui fic. E super interesant.

#43
1.Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16]

2.The Way We Are [by Myuu and Kaname]

3.Still Hope [16+ Yaoi Mr. Hangover x Yu Phoenix] by Nya & blueapple

imi plac toate trei la fel de mult... le ador :chuu:

#44
1. Atractie Fatala(hentai,+16...+18) - este fic-ul meu preferat de pe acest forum, evident, titlul m-a atras :]]

2. Sex, Blood & Violence [+18] - Bineinteles, si aici tot tilul m-a atras, nu mi se pare la fel de grozav datorita faptului ca sunt mult mai putine capitole postate acolo ...

3. Am citit doar 2 fic-uri de pe acest forum si acelea sunt mentionate mai sus, ma rog, am citit inca un fic ( daca se poate numi asa ) dar se pare ca autoarea a renuntat dupa primele 2 capitole datorita "criticilor" prea duri :))) , oricum era jalnic. =]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#45
1)The Way We Are [by Myuu and Kaname] (ador ficu asta :X )
2)The Demon's Paradise [byKaname♥Gackt ]
3)Gravi Fic 16+ [yaoy]


Acesta este topul meu ^_^

:bye:
[center][Imagine: 4501958357_5eb3134a1d.jpg][/center]
[center][Imagine: 2a7d3ih.jpg][/center]



#46
1)The Way We Are [by Myuu and Kaname]
2) Atractie fatala [By Akasha]
3)The Demon's Paradise [byKaname♥Gackt ]
^^" si mai erau dar pe astea le citesc de cate ori se posteaza:-??
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#47
well...sa vedem :D:
1-O trecem pe feminin ( by TEH :X )
2 -Atractie Fatala (Akasha)
3-Click si Boom (by Denny & Teh )

ar mai fi...avand in vedere faptul ca am citit aproape toate ficurile :D:

#48
1. The power of love [ Nya şi Metal ] . Îmi place la nebunie ficul lor :x . Îmi place mult de Eireen şi de Derik. Chimia dintre ei doi este foarte frumoasă şi tot timpul îmi doresc să citesc mai mult şi mai mult. Şi greşelile de tastare lipsesc aproape cu desăvârşire, spre bucuria mea. Ăştia doi se completează reciproc.
2. Rock it fairy! [ Svear ÅŸi Metal ] . ÃŽmi place extrem de mult personalitatea lui Shane. Este aÅŸa de sweet ÅŸi...ahh...cuul :x ÃŽmi place foarte mult cum scriu Svear ÅŸi Metal :x
3. Atracţie fatală by Akasha . Ea scrie foarte frumos şi...îmi place cum a clădit personalităţile persoanajelor :x

#49
1)The Way We Are [by Myuu and Kaname] - iubesc acest fic ;))
2)A Yusuke & Kurama love story - imi doream ca in acest fic sa existe si o continuare... ;;)
3)Iubire interzisa [ yaoi fic ] - un minunat fic,dar foarte trist...
Bineinteles ca acestea nu sunt singurele ficuri....mai sunt o multime...dar,este necesar sa denumim doar 3 ficuri..... :)
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

#50
1.Atracţie Fatală de catre Akasha
2.Dansul dragostei de catre Kida
3.Elite Damon de catre Shiro

Bine langa ca imi mai plac o gramada...asta e partea a 2-a



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Site de fan-fiction [idee] Flaw 10 8.775 24-06-2011, 06:08 PM
Ultimul răspuns: Sângerica :3
  Fan Fiction Contest ~ 2011 ~ Flash 43 28.464 25-05-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  RE: Culoriile copilariei original fiction by me:P Luzer 18 11.292 10-03-2011, 11:54 PM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  Junjou Romantica Fiction[18+] EvilManiac 8 6.650 20-07-2010, 03:49 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Ajutor pentru Fiction Jasmine 10 7.098 12-12-2008, 04:19 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Gravitation Fiction EvilManiac 1 8.793 08-02-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: EvilManiac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)