Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 3 Fan fiction ;)

#31
Pai sa vedem....
1.Suflet rebel by Yaku-chin-dhoamne io aproape ca venerez cum scrie fata asta iar povestea mi se pare interesanta si captivanta.Si personajele sunt kawaii :x
2.Crazy Love by Yoruichi si Kaname Gackt-yap primul meu yaoi citit.Povestea a fost super interesanta si imi place cum scriu cele doua fete(intr-o vreme eram obsedata de ficu asta l-am citit de 14 ori si l-am si scris intr-un caiet)
3.Twice temptation by mikaru-chiar daca mikaru nu prea are de gand sa puna continuarea ficul e extraordinar(imi vine sa o spanzur ca nu pune continuarea)Imi place idee ficului si chiar scrie super.Pacat ca ea nu intelege asta.

Cam asta ar fii......dar asta nu inseamna ca celelalte ficuri nu le citesc....doar ca astea sunt mai...speciale ^_^!
I'm Kira.

#32
Topul meu este:
1. The Life of a Male Prostitute by Lithium-angel- acest fic m-a captivat de la primul capitol.
2. Where eagles dare...-" The Eagles" by Liet and Namine- mi se pare interesanta ideea lor cu piratii si imi pare rau ca nu au continuat.
3. Once upon a time by kaleido_miranda- imi place deoarece a creat si o poveste cu Tohma si Ryu si imi plac mai multe, dar din pacate a trebuit sa aleg trei.

#33
My Top:

1)Inocenta dragostei ->Lexy.The.Kitty Il adorr:X
2)Mirror of Love -> Rikku Stie sa scrie un fic ..si pune capitolele rapid :X
3)Atractie Fatala -> Yoruichi Desi in ultimul timp nu s-a mai intamplat nimic interesant pe acolo ;)) dar ma rog .

tHIS iS My ToP!
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#34
Randul meu....
Inocenta dragostei by Ursuletzu Lexi sys meu.Am ce sa invat :D
Naruto fic by Yourichi adoor stilul ei de scriere
si in final...
Naruto fic by Yourichi *again* dar a doau parte:))

Imi plac toate trei la fel de moolt:D
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#35
Ok
...Topul meu....

... Atractie fatala -> Love_Yuki_Eiri...

... Obsession -> Love_Yuki_Eiri...

... Konoha High School -> Annya...

... Pe urmele Diavolului -> Hitman ...
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#36
so I like a few fan fiction:
1.Menit ei by ~Tsukadu~ este un fic care pur si simplu m-a emotionat
2.Tabara iubirii by SasuSaku_4ever ficul imi place, are actiune in el si nu o spun doar pentru ca SasuSaku_4ever e bff a mea:-<
3.Accidentaly in love by Silverrose wow! si acest fic imi place tare mult pt ca... nu stiu...
4.Molecule tale prezente in trupul meu{SASUxSAKU}by chrissta am inceput sa-l citesc de curand dar chiar imi place
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#37
Topul meu:X

1. Legături puternice by Teh - e ficul meu preferat din toate punctele de vedere, al actiunii, al personajelor, al descrierii [ in special cand vine vorba de sentimente]. Imi place absolut tot cand vine vorba de fic...deci de la A la Z nu cred ca gasesc ceva de criticat. Tine-o tot asa si felicitari pentru fic:*:X!
2. More than money by Mitsukai Yoru and Teh - bun deci ficul e foarte bun, ideea originala si felul in care personajele gandesc si se comporta e mereu interesant si pastreaza un strop de mister. Inca de la primul capitol l-am adorat si acum nu se lasa mai prejos:X
3. Umbrele amintirilor by Yaku-chin - Heh Ay [adica Yaku-chin] scrie multe fic-uri insa eu am decis sa-l aleg pe acersta ca fiind preferatul meu. In primul rand imi plac personajele in special Xen care are o atitudine exact asa cum imi place mie. De asemenea actiunea e interesanta si te tine mereu in suspans ;;)

p.s. topul meu e numai din fic-uri yaoi pentru ca citesc in mare parte numai acel gen:-"
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#38
Să mai trec şi eu pe aici.

[center]I[/center]

Pe primul loc se află, hmm let me see, Vampire Blood de Blood_Saya.
Îmi place foarte mult acest fic şi am continuat să îl citesc, fiecare capitol în parte şi am comentat mereu. Asta poate pentru că nu au venit pera repede capitolele şi am avut şi eu timp să citesc xD HI hi hi . Nu contează, oricum ficul îmi place foarte mult deşi draga mea Blood_Saya mai are de lucrat la el, ştie şi asta dar perfectiunea nu există, aşa că eu sunt multumită de actuala sa evolutie. Ficul este minunat şi pentru că nu are acea aură de ' omege e perfect ', asta îl face şi mai interesant. Îmi place că mai sunt şi greşeli, e atât de imperfect că îl face minunat. Heh, ador acest fic şi personajele sunt super.

[center]II[/center]

Sange-n exces (when screaming and crying is not enough )(16+) scris de deathmemories and bloodyghost [ da ştiu, lung nickname ]. Pai ce pot să spun? îmi place foarte tare acest fic, atât de sadic şi hentai :]] . Este hard, este super şi fară milă, rautate pură în acest fic, vă zic :]] e chiar de recomandat. Capitolele nu sunt lungi şi ar parea poate că şi continutul nu ar fi cine ştie ce, dar este pur şi simplu genial. Îmi place foarte tare, scârbos nu este, doar e hentai :]] şi ... Hmm, ce pot să zic? Actiunea sângeroasă este absolut captivantă, nu am nimic de comentat... Îmi place, e foarte tare!

[center]III[/center]

Another Stranger Me scris de Renya of Tír na nÓg , yeap de Liet. Mă gândeam că nu ştiu ce fic îmi mai place, din moment ce nu prea am citit aşa mult în ultima perioadă şi nu puteam să pun aici one-shoturile lui Liet, sau puteam? :]] Enfin , am ales acest fic care îmi place, este plin de mister şi la prima vedere fară prea mult înteles, ceea ce ador. Îmi place modul ei de a scrie, de a expune personajele şi în special numele pe care le alege personajelor sale. Dacă spun că sunt geniale ar fi prea putin. Îmi place foarte mult cum scrie şi ficul este super duper, so I adore it [ succes în continuare cu el x: ] .

Şi cam ăsta e Top 3 la mine, momentan D: .

#39
Atractie fatala -Love_Yuki_Eiri
Sweet and Spicy-Goddess
Suflet rebel - Yaku-chin
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#40
1. Ingeri si vise
2. Sa ramana intre noi, in familie
3. Love is for everyone
Imi plac toate. Lista ar mai continua dar trebuie doar 3.
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Site de fan-fiction [idee] Flaw 10 8.750 24-06-2011, 06:08 PM
Ultimul răspuns: Sângerica :3
  Fan Fiction Contest ~ 2011 ~ Flash 43 28.365 25-05-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  RE: Culoriile copilariei original fiction by me:P Luzer 18 11.273 10-03-2011, 11:54 PM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  Junjou Romantica Fiction[18+] EvilManiac 8 6.640 20-07-2010, 03:49 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Ajutor pentru Fiction Jasmine 10 7.074 12-12-2008, 04:19 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Gravitation Fiction EvilManiac 1 8.785 08-02-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: EvilManiac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)