Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ajutor pentru Fiction

#11
this is starting to piss me off >_<

sa va explic eu voua, "minunatilor", care e de fapt rostul acestui topic pentru ca se trezira spamerii [ da, voi cei care spamati in dementiala acum cateva luni], ca ei sunt mari critici de literatura, [deh, asta vara la ce ficuri aveati >_> si faceati la fel ca userii carora le luati apararea acuma] si am luat cateva decizii pe care vi le spun dupa ce imi zic si eu parerea.
ideea era, ca ficul care nu primeste critica, si pun accent pe NU PRIMESTE, si autorul acelui topic doreste acest lucru sa lase aici un post, stiu toata lumea stie a critica si nu a fi de acord cu nimica, dar ganditi-va si voi, vreti critici constructive, dar atunci cand le primiti de ce sariti arsi ca focul ca cine se crede acel user sa va critice si pentru a face sa dispara acest lucru, a fost creat acest grup [care in mod ironic nu e nici un grup] format din jasmine si toxic, ele au incercat sa mai scoata putin din toata tampenia care o au unii useri in cap ca ei sunt eminescu, care a scris numai poezii nu si proza a.k.a ficuri ca ale voi, povesti inspirate din anime-uri sau manga, si cum zbiera la mine un user ca ce el are 10 pe linie si ca cine ma cred eu sa ii zic lui sa numai faca spam ca el face ce vrea, voi va ganditi doar la ficurile voastre si la faptul ca sunteti adorati de spameri, dar la mozii care au de sters cu sutele de posturi spam [ pana acuma doar eu am sters vreo 500 de posturi spam ], ;a noi v-ati gandit putin inainte sa incepeti toata aceasta chestie cu "noi suntem impotriva la orice e nou" [parca ati face manifest >_< ]
nu, ce sa stiti voi, tot ce stiti e sa va luati de persoane si de ideile cu care vin ei pentru acest forum, un exemplu bun sunt subtopicurile cu yaoi ficiton si naruto fiction unde ati sarit ca arsi unii dintre voi ca e o tampenie ca nu trebuia ca nu stiu ce si acuma va place ideea dupa ce mi-ati sarit in cap.
si cum toata are o limita pe aceasta lumea am luat o decizie, care nu o sa va placa si veti tipa la noi de ne veti sparge timpanele, acest topic se inchide, fanficton index-urile dispar, acele subcategorii vor disparea si ele [ pt ca tot ati zis ca nu e o idee proasta] si cum va tot place voua sa "criticati" orice post care nu aduce o CRITICA CONSTRUCTIVA gen sa il ajuti pe acel user unde are nevoie va disparea automat, fara drept de recurs sau ceva clar?
sper ca m-am facut inteleasa si la a doua iesire a userilor care ma ignora si posteaza intr-un topic care are doar un anumit subiect si nu au drept de postare acolo [gen fanficton index unde doar mozii sau jasmine pot posta] vor fi sterse
chiar nu se mai poate>_>, cum vin pe zup iar vad useri ce nu le convin ceva.
o sa vorbesc cu .Kvasir a.k.a. aikad sa gasim o solutie care sa va fie pe plac



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Site de fan-fiction [idee] Flaw 10 8.735 24-06-2011, 06:08 PM
Ultimul răspuns: Sângerica :3
  Fan Fiction Contest ~ 2011 ~ Flash 43 28.301 25-05-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  RE: Culoriile copilariei original fiction by me:P Luzer 18 11.197 10-03-2011, 11:54 PM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  Top 3 Fan fiction ;) Green Silver 59 36.652 21-01-2011, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Junjou Romantica Fiction[18+] EvilManiac 8 6.636 20-07-2010, 03:49 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Inscriere pentru echipa de useri a sectiunii de fan fiction Flaw 12 8.088 06-08-2008, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Sol
  Gravitation Fiction EvilManiac 1 8.772 08-02-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: EvilManiac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)