Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare tuturor

#1
Salut,ma numesc Vlad si am 14 ani.
Sunt din Bucuresti si imi plac foarte mult anime-urile.
Despre mine:
Ascult Hip-Hop,Rock si ceva combinatie intre urban si muzica populara...
Scriu versuri in Engleza, scriu si ficuri dar nu prea bune asa ca pe forum nu o sa postez, practic parkour, am facut si box dar din cauza unei accidentari la mana dreapta a trebuit sa renunt...
Cam atat despre mine 4 daca aveti intrebari, voi raspunde!

#2
Bine ai venit pe Animezup, K3nJy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya K3nJy xD
Welcome here, te primim cu bratele deschise xD
Am vazut ca ai ceva experienta cu site-urile de genul acesta. Asa ca astept sa iti observ parerile pe site xD si sper sa ne intelegem de la bine in sus.
Ai vreun anime preferat? Bleach? Attack on Titan? Any other?
Vizionezi filme? How about TV shows? Si daca da, da-mi cateva exemple.
Iti place ciocolata? Dar pisicile? Eu le ador xD
Have fun and make friends, will you?
Bye bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Aloha Vlad! Bun venit in comunitatea noastra de indivizi cu prea mult timp liber, care impartasesc aceeasi pasiune arzatoare bla bla bla etc etc.

Ma bucur ca mai apare lume pe aici, sper sa te simti bine printre noi si sa-ti faci prieteni. 4 Vei descoperi ca suntem oameni simpatici (fereste-te de chat totusi, stuff happens there). Daca ai vreo problema/ nelamurire te rog nu ezita sa ma contactezi pe mine sau orice alt moderator sau admin.

Distractie placuta si o seara faina sa ai! ^_^
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Nu asculta balivernele surorii mele vrajitoare de mai sus, ea poate are timp (avand in vedere ca doarme 2 zile pe an) dar restul nu au

Abia astept sa-ti citesc versurile si sa-ti arat cat de rai sunt criticii (criticele), fie ei literari sau de moda <3
Btw, ai vazut Kuroko no Basket? Trebuie sa te uiti.

Long live here and don't bite the dust among with the others!~

nu te lasa agatat de Yondaime, are o slabiciune pentru.. orice are 14 ani
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#6
Sleep? What's that? Never in my life have I heard of such things...
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#7
Yo, @K3nJy, bine ai venit pe forumul nostru, sper ca vei gasi ceva pe aici care sa iti atraga atentia si sa te faca sa ramai alaturi de noi pentru o vreme, eu unul abia astept sa te cunosc mai bine si sa vad ce opinii si idei vei impartasi cu noi. Eu unul deja te consider o persoana interesanta, daca spui ca practici parkour, care pentru mine este o arta foarte frumoasa de urmarit, insa mai mult ca sigur foarte greu de practicat. A existat o perioada in care am vrut si eu sa ma apuc de acest sport, insa am constatat ca e destul de periculos daca nu stii exact ceea ce faci, prin urmare m-am lasat de idee 10....poate totusi ne arati si noi o schema candva, ar fi tare fain 21

Aniway, acum pentru intrebarile mele incuietoare. 1. Ce AMV imi recomanzi? 2.Ai facut vreodata Cosplay? Daca nu, ai face vreodata? 3.Care este personajul tau preferat din anime/manga? si intrebarea care ii enerveaza pe multi si ii face sa ma deteste, asta poate pentru ca este cat se poate de evident raspunsul 4. Nu e asa ca sunt un user awesome? 21
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#8
Babuta Zupului iti ureaza bine ai venit! Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni!! Te asteptam si pe chat,sa ne cunoastem mai bine! Referitor la fic-urile tale,de ce nu-i lasi pe altii sa zica daca sunt bune sau nu? Eu personal abia astept sa-ti citesc creatiile!! Ai toata admiratia mea si de asemenea,respectul meu pentru faptul ca practici parkour!! Esti de admirat! Te pup si sper sa mai vorbim!
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#9
Hey there si bine ai venit printre noi si multa bafta cu examenele. Sper ca te-ai pregatit indeajuns de mult si ca o sa treci cu note mari 4
Cateva curiozitati legate de tine ar fi care este trupa si melodia ta preferata? Si iti place ciocolata? Sunt sigur ca da, dar curiozitatea mea este care e ciocolata ta preferata? Dar culoarea preferata? Si iti place sa citesti? Daca da ce gen si ce carti awesome le-ai recomanda celor de pe zup?
Inca o data bine ai venit si have fun between us and good luck with your exams 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare tuturor fanilor Anime! Aiko88 8 4.194 07-03-2015, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Aiko88
  Salutare tuturor !:D Dobby101 13 5.528 06-10-2014, 03:49 PM
Ultimul răspuns: Dobby101
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.362 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth
  Salutare tuturor ! ~Eyes~ 9 3.726 15-11-2010, 06:40 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Salutare Tuturor!!! SdL 6 2.968 15-06-2010, 11:19 PM
Ultimul răspuns: SdL
  salutare tuturor ^^ Kujireika 1 1.719 15-09-2009, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Salutare tuturor! stefi_carmen 6 3.659 08-10-2008, 08:46 PM
Ultimul răspuns: stefi_carmen
  Salutare tuturor!!! nefram 5 2.989 02-09-2008, 02:39 PM
Ultimul răspuns: Hana-chan
  Salutare tuturor dark4ever 0 1.624 19-07-2008, 03:42 PM
Ultimul răspuns: dark4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)