Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare tuturor!

#1
Buna sunt Stefania am 14 ani (adica ii implinesc pe 5.10.2008),si imi plac foarte mult Animeurile,preferatele mele sunt:Inuyasha, Humanoid Kikaider, Paradise Kiss, Nana, Chobits...nu mai stiu momentan.Numele meu in japoneza este Shiotani,numele intreg(si de fam)este Mayoko Shiotani!Daca vreti sa fim prieteni inregistrati id-ul meu de mes(*********)!
Nu mi-am facut nici un fan fic pana acum deoare ce nu m-am interesat, dar acum nu am ce face si vreau sa imi fac foarte multi prieteni.Sper sa ma primiti cu drag in "noua mea locuinta"!Ceea ce vreau sa spun e ca nu mi-am facut fan ficuri aici in acest sit, dar am 3 pe ***********, tot cu acelasi nume(stefi_carmen)!Momentan acolo am bann de mai bine de o luna(o luna jumate).
Mie imi place foarte mult sa citesc si sa stau pe net sau pe mess cu fetele.Am foarte multe carti pe care le-am citit, dar am sa mentionez doar cateva:Memoriile unei Gheise, Legenda Valaha,acestea doua sunt romane si am mai citit Ucenicul Vraciului, Blestemul vraciului si Secretul Vraciului (nu le mai stiu ordinea!erau una dupa alta)Sper sa ma acceptati chiar daca sunt noua!

edit by love_yuki_eiri>nu ai voie sa iti pui id-ul sau link-ul spre alte site-uri in post.Ti le-am sters.

#2
Hei, Stefania, bine ai venit pe Animezup ^^
Multi inainte si La multi ani iti urez de pe acum 4
Sper sa iti placa aici mai mult decat pe forumul unde ai luat ban 21
Observ ca iti place sa citesti ceea ce e un lucru foarte bun. Ar fi bine daca ar citi si altii ca tine 71

Happy posting!

#3
Da imi place, si m-am apucat deja de Elevul Dima dintr-a saptea si apoi dupa ce o termin ma apuc sa citesc La masa umbrelor dupa care am sa citesc Corigent la limba romana si am mai multe dar nu mai stiu cumo//o se numesc 9 le-am scris pe un caiet,acum nu il gasesc nu stiu unde l-am pus!
Dupa ce termin aceste carti am sa citesc si Dansatoarea din Izu.A si am vazut la o librarie inca o carte despre Japonia tot cu o gheisa nu stiu cum se numeste pentru ca am fost in autobuz atunci cand am vazut-o!As vrea sa imi fac o colectie intreaga cu aceste carti cu traditii japoneze!
A si mersi ca ai trecut pe aici!Arigato! o//o

#4
Salut!Ma bucur sa te cunosc Stefania,eu sunt tot Stefania.Am si eu 14 ani(ei eu tre sa implinesc 15 pe 26.12).Pai ce sa zic sunt unele anime-uri care imi plac si mie(din ce ai mentionat tu),iti urez si eu La Multi ani!
Intrebari!
*citesti manga,dak da ce?
*Care sunt personajele favorite din anime-uri?
*ce culori iti plac?
*de unde esti?
*Vrei sa fim prietene?
~So iti urez Happy Posting & have fun!Bye!

#5
Buna stefania,welcome of zup,adika here 21
offf,vad k la fel ksi mine ai bann pe alt forum 4
deci sper c ao sati placa aici 4 jane and
see you around 10

#6
Uff....intarziata ca intodeauna.Laliho Stefania...si Welcome pe Animezup.Sper sa te acomodezi cu usurinta aici.Intrebari pentru tine...nu am deoarece ele au fost puse de useri care au postat inaintea mea.Asa ca nu imi mai ramane sa iti mai spun decat have fun si spor la postat.Daca ai vre-o nelamurire...st pe aici!
Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Te rog, nu ma jigni, love_yuki_eiri, nu aveam timp sa scriu pe aici nimic pentru ca in alta parte cont.Cand am avut Bann pe celalatforum m-am plictisit sa stau degeaba asa ca m-am prezentat pe acest forum.acum nu mai am failed si nu o sa mai trec des pe aici.Dar tot am sa vin, pentru ca nimeni nu ma opreste!
Kahoko*citesti manga,dak da ce?
NU prea citesc asa ceva, pentru ca nu stiu de unde.Daca as avea ce trebuie l-as citi deoarece imi plac desenele animate de pe Animax si mai multe!
*Care sunt personajele favorite din anime-uri?
Personajele favorite...stai sa ma gandesc...aaa,Inuyasha, Kagome Chobits, Nana,Caroline, George,Lina Inverse, Gourry...Jiro, Mitsuko... nu mai tin minte, sunt prea multi!"?
*ce culori iti plac?
Culorile favoritesunt:verdele,rozul, negrul si cam atat!
*de unde esti?
Eu sunt din Vaslui!
*Vrei sa fim prietene?
Nu vreau sa fim prietene, ci cele mai bune prietene!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare tuturor fanilor Anime! Aiko88 8 4.246 07-03-2015, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Aiko88
  Salutare tuturor !:D Dobby101 13 5.650 06-10-2014, 03:49 PM
Ultimul răspuns: Dobby101
  Salutare tuturor K3nJy 8 2.676 02-04-2014, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.468 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth
  Salutare tuturor ! ~Eyes~ 9 3.755 15-11-2010, 06:40 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Salutare Tuturor!!! SdL 6 2.996 15-06-2010, 11:19 PM
Ultimul răspuns: SdL
  salutare tuturor ^^ Kujireika 1 1.737 15-09-2009, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Salutare tuturor!!! nefram 5 3.006 02-09-2008, 02:39 PM
Ultimul răspuns: Hana-chan
  Salutare tuturor dark4ever 0 1.644 19-07-2008, 03:42 PM
Ultimul răspuns: dark4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)