Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eu, moi, je ...

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, Jokeru!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Yo, jokere, bine ai venit pe cel mai tare forum de anime ever, cu cele mai sexy fete si mai zmei baieti din partea aceasta obscura (insa foarte exclusivista) de internet. Ar trebui sa fii mandru ca esti aici si inca si mai mandru ca insusi zeul suprem, epifania intruchipata a frumusetii si bunavointei, invidiat de multi, dar inteles de putini...*drums* ROMANIAAAA-SAAAAN....dar poti sa imi spui simplu Ro 21.

So, acum ca ne-am prezentat si ne cunoastem amandoi ataaaaaat de bine, am speranta ca acest forum iti va fi pe plac si ca vei gasi persoane interesante cu care sa discuti despre orice iti vine in cap, prin urmare nu fi timid si evidentiaza-te, remarca-te, deoarece stiu ca ai ce-ti trebuie, eu unul inca astept pe cineva sa imi ia locul pe tron intr-o buna zi 10. @Yondaime, pe care am inteles ca il cunosti, tot incearca de cand a revenit, dar mai are mult pana departe 21 (glumesc Yonda, sa nu te superi din nou pe mine 10)

Acum intrebarile intrebatoare 1. Care e personajul tau anime/manga favorit? 2. Ai vreun AMV preferat pe care vrei sa mi-l recomanzi? 3. Vii la Otaku? si acum urmeaza o intrebare destul de subtila, chintesenta ei este destul de subliminala incat nu stiu daca vei putea sa-i patrunzi talcul, insa eu am incredere ca vei reusi 4. Nu e asa ca sunt un user awesome? 21

Take care si te aspteptam si pe chat-ul nostru, but be warned....once there, you will not be in Kansas anymore 21
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#4
Heya there.
Mi-a atras atentia Kuroko no Basuke, e obsesia mea in acest moment. Cine e preferatul tau? Din Generatia Miracolelor, vreau sa zic. Si de ce?
You like Bleach? Imi place avatarul tau xD Ah si mai doua intrebari, iti place ciocolata? Dar pisicile?
Sper sa iti faci prieteni si sa iti auzim parerile pe site.
Well, have fun here xD
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Buna Jo,baba forumului te saluta calduros!!!!!! Bine ai venit! De placut cu siguranta o sa-ti placa aici! Intrebari....hmm....a,da.... de unde esti,adica in ce oras locuiesti? Sper ca vei ramane cat mai mult pe aici si de asemenea sper sa vorbim si pe chat! Distractie placuta! Pupi,pupi.
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#6




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)