Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Sunt fata , am 15 ani , par blond , 1,57 inaltime ochi albastrii , sunt din Resita , clasa a 9a , profil , bio`chimie , imi place sa desenez , ascult rock[/align][/b][/i][/font]

#2
Bine ai venit pe Animezup, dulcica!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit, dulcica! Sper sa te acomodezi aici si sa iti placa la noi ^^
Am si eu cateva intrebari pentru tine... care sunt formatiile tale preferate? Dar anime-urile tale preferate?
Iti place sa citesti? Si daca da, cam ce?

Ma bucur sa vad lume noua pe aici asa ca... have fun posting! Smile *hugs*
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#4
Heya dulcica xD and welcome here xD
Ma bucur pentru ca ai avut curaj si ne-ai salutat pe toti, iti uram bun venit xD sweet Otaku.
Acum pentru intrebari, bineinteles. Anime preferat? Si daca ai unul, de ce? Ai un personaj preferat dintr-un anime? Si daca da, de ce si cine? Muzica asculti? Filme, seriale? Iti place ciocolata? Dar pisicile? Eu le ador pe ambele xD sper ca imi dai cateva exemple pentru cele mentionate mai sus.
Well, sper sa te distrezi aici, pe site cu noi si sper sa iti faci muuulti prieteni xD
Have fun xD
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Yo, dulcica, bine ai venit pe Animezup, cu totii suntem fericiti sa te avem printre noi, acest forum are mereu nevoie de useri noi si plini de viata, gata sa aduca un suflu nou cu personalitatea lor unica. Eu sper ca vei ramane cu noi mult timp de acum inainte si ca ne vei gasi pe placul tau Smile. Daca zici ca ai par blond si ochi albastri, deja sunt sigur ca baietii acestui forum vor fi foarte prietenosi si atenti cu tine 21. Mie poti sa imi spui Ro, daca crezi ca iti vine mai usor si mai putin ciudat. Multi ma considera un zeu pe aici, insa nu ai de ce sa te temi ca nu ma vei vedea pe aici, fiindca imi place sa traiesc mai mult printre muritori decat in ceruri 21

Cateva intrebari acum: 1.Ce AMV bun imi recomanzi? 2. Ai facut cosplay vreodata? Iar daca nu, ai face intr-un viitor? si ultima intrebare.....neah, nu ti-o mai pun, raspunsul oricum este evident 21.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Hey there si bine ai venit printre noi. Sper ca te-ai pregatit indeajuns de mult si ca o sa treci cu note mari :d
Cateva curiozitati legate de tine ar fi care este trupa si melodia ta preferata? Si iti place ciocolata? Sunt sigur ca da, dar curiozitatea mea este care e ciocolata ta preferata? Dar culoarea preferata? Si iti place sa citesti? Daca da ce gen si ce carti awesome le-ai recomanda celor de pe zup?
Inca o data bine ai venit si have fun between us 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)