Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer !

#1
Salutare ! Suntem trei surori asa ca sa nu o lungim .
O vom lua in ordinea varstei :

Liliana / Lily ( Pop ) - Este cea mai mare dintre noi cu varsta de 15 ani . Iubeste muzica mai ales cea pop . Artisti care ii plac sunt : Selena Gomez , Demi Lovato , Nick Jonas etc . Este desteapta , mai timida , o prietena adevarata si o soro incredibila . Cu ea poti vorbi orice fara sa te simti jenat . Ii plac Dramele Koreene mai ales cele istorice , desigur avand multi idoli din aceste filme .

Cristiana / Cristy ( Goth ) - Ea este mai mare cu 2 luni si ceva de cat " Rock " avand 13 ani ziua ei find pe 1 mai . Iubeste stilul Gothic mai ales cel Lolita . Este o fana a Asiei in special Japonia . Adora anime-urile , iubeste muzica , ii plac filmele Indiene / Koreene / Japoneze . Artisti ei favoriti sunt : BoA , Ayaka , Kitade Nana , High and Mighty Color etc . Este o fana a artistului Kamenashi Kazuya .

Gabriela / Gaby ( Rock ) - Cea mai mica din grup avand 13 ani iar ziua ei find pe 23 iulie . Iubeste Asia in special Japonia , Koreea si pe ultimul loc Thailanda . Iubeste o ramura a Rock-ului si acea este : Rock-Sinfonic . Adora sa asculte muzica avand o multime de artisti in comun cu " Goth " si " Pop " ( BoA , High and Mighty Color , Ayaka , Kitade Nana , Mizrock , Skillet etc . )

2 iulie reprezinta ziua in care am devenit surori . Daca cineva se i-a de una din noi se i-a de toate trei .
[Imagine: SemAZ.jpg?t=1310565668]

Nu uita ca poti visa , nu uita cine esti , nu uita ca poti zambi si sa ajungi la cer .

[Imagine: chibi_10600.gif]
Sis, chibi-ul lui PopRockGoth

#2
Bine ai venit pe Animezup, PopRockGoth!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ok Salut, Salut ÅŸi a da Salut!

Întrebări pentru toate trei:
Culori favorite?
Culoarea ochilor?
Ce preferi, un răsărit de mare, sau un apus de munte?
Cărţi favorite?
Personaj anime favorit? De ce?

Cam atât pentru moment.

Sper să vă distraţi , noroc!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#4
"2 iulie reprezinta ziua in care am devenit surori . Daca cineva sa i-a de una din noi se i-a de toate trei ."
M-ati si speriat asa...

Welcome!
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#5
Raspuns pentru Saint Ocea Smile

Culori favorite :

Pop : Albastru deschis
Rock : Albastru inchis
Goth : Mov

Culoare ochilor :

Pop : Negri
Rock : Caprui inchis
Goth : Verzi

Ce preferi, un răsărit de mare, sau un apus de munte?

Pop : Amandoua pentru ca rasaritul semnifica o zi plina de speranta iar apusul sfarsitul unei zile plina de sperante .
Rock : Un apus la munte pentru ca semnifica o zi trecuta care se va transforma intr-o amintire .
Goth : Un apus la munte pentru ca roseata cerelui imi aminteste de sangele ce curge .

Personajul anime favorit :

Pop : Ei bine ea nu a intrat in lumea anime-urilor de prea mult timp asa ca e destul de greu sa se pronunte .
Rock : Hmm ... Ei bine ambele personaje sunt din Vampire Knight , daca nu te superi o sa fie unu feminin si masculin . Feminin este Rima Touya pentru ca este dupa parerea mea frumoas si inteligenta , arata ca o papusa gothica . Este talentata si puternica si mai retrasa de restu din grup stand mai mult cu Shiki . Personajul masculin e Zero Kiryuu , imi place de el pentru ca este mai rece , este misterios , puternic , incapatanat , o iubeste sincer pe Yuuki .
Goth : Imi place Amu Hinamori din Shugo Chara pentru ca este puternica si desi toti o cred rea , ea de fapt se ascunde doar dupa o masca , si imi mai place si Tosukiomi Ikuto din acelasi anime pentru ca este mistic si puternic .

La cartea favorita am cam ramas mute 21 Lui Rock nu ii vine nimic in minte , Pop nici atat ... O sa primesti raspuns doar de la Goth : Nora Roberts - Vis in alb .
[Imagine: SemAZ.jpg?t=1310565668]

Nu uita ca poti visa , nu uita cine esti , nu uita ca poti zambi si sa ajungi la cer .

[Imagine: chibi_10600.gif]
Sis, chibi-ul lui PopRockGoth

#6
Bine ai/ati venit pe acest minunat forum ! Sa speram ca veti avea fun aici ... si ...


AVETI/AI FACEBOOOK !!!!!!!!!!!??????????
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#7
Multumim de urare.
Ei bine,facebook au doar Pop si Rock.Smile
Dar de ce intrebi?
[Imagine: SemAZ.jpg?t=1310565668]

Nu uita ca poti visa , nu uita cine esti , nu uita ca poti zambi si sa ajungi la cer .

[Imagine: chibi_10600.gif]
Sis, chibi-ul lui PopRockGoth

#8
Bună! Bun venit pe AnimeZup!
Mă gândeam că sunteţi surori şi încercam să mă gândesc cum mama voastră a reuşit să le nască pe *verifică* Goth şi Rock la un interval aşa scurt/lung.
Anyway, vă urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată pe forum. Happy posting without spam and have fun! x]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#9
Pai nu suntem surori de sange ci de legamant .
Ne-am intalnit intamplator si am inecuput sa ne cunoastem si asa am hotarat sa fim surori .
Deci 21 Nu iti bate capul . Desi ar fi fost chiar tare sa fim de sange ...
[Imagine: SemAZ.jpg?t=1310565668]

Nu uita ca poti visa , nu uita cine esti , nu uita ca poti zambi si sa ajungi la cer .

[Imagine: chibi_10600.gif]
Sis, chibi-ul lui PopRockGoth

#10
Well, asta trebuie scrisă în cartea recordurilor. Chiar e tare că trei fete împart un cont. Eu nu aş fi în stare. ._.
Deci, bine aţi venit, sper să vă simţiţi bine toate trei, no spam, no warn and so on. Sunt sigură că vă veţi acomoda rapid toate trei. ( De ce tot repet ' toate trei ' ? o.o )

Câteva întrebări.

1. Ce zodie sunteţi?
2. De unde sunteţi?
3. De ce vă înţelegeţi aşa de bine?
4. Pop, ce iţi place cel mai mult la Rock?
5. Rock, ce îţi place cel mai mult la Goth?
6. Goth, ce îţi place cel mai mult la Pop?

O.K. , ultimele 3 întrebări au fost ciudate pentru mine dacă nu pentru voi. o.o
Nu am vorbit niciodată în viaţa mea în termeni de muzica la adresa unei anumite persoane. 21
Încă o dată, bine aţi venit şi sper să ne mai intersectăm pe aici. hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare noobs Yondaime 11 4.608 01-11-2020, 01:11 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  Salutare! Yato 16 8.740 18-06-2016, 03:01 PM
Ultimul răspuns: cartof
  Salutare! Vicky 2 3.142 09-03-2016, 10:39 AM
Ultimul răspuns: Miauti
  Salutare PuncT4Romania 5 3.650 20-03-2015, 11:14 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Salutare tuturor fanilor Anime! Aiko88 8 4.246 07-03-2015, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Aiko88
  Salutare tuturor !:D Dobby101 13 5.648 06-10-2014, 03:49 PM
Ultimul răspuns: Dobby101
  Salutare! TripleM 5 2.799 25-07-2014, 04:00 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Salutare tuturor K3nJy 8 2.676 02-04-2014, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Salutare binutza 3 1.723 31-08-2013, 05:27 PM
Ultimul răspuns: binutza
  Salutare... Onii-san 3 1.898 24-08-2013, 01:14 PM
Ultimul răspuns: Onii-san


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)