Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare tuturor !

#1
Salut lume ! Numele meu este Cosmin - Andrei [ ştiu ... proastă combinaţie>.> ] si locuiesc in minunata capitală a României .
Mmm ... am 14 ani ... mă rog , pe 24 decembrie împlinesc 15 , dar acum am 14 21
Îmi plac toate culorile cu excepţia rozului, maroului şi ... atât 21
Animeuri ... păi am urmărit câteva , nu prea multe , iar manga nu am citit pâna acum , dar niciodata nu - i prea târziu .
Mmm ... chiar duc lipsă de inspiratie în momentul acesta asa că vă las pe voi să - mi puneţi intrebări .
Vă aştept ! ^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, ~Eyes~!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ah , bine ai venit pe animezup Cosmin. Sa te distrezi si sa - ti faci multi prieteni .
Cateva intrebari ; ; )
1. Citesti ? daca da , care - i cartea favorita ?
2. Trupa preferata ?
3. Cum ai aflat de zup ?

Again , bun venit ^ h u g s ^

punct.

#4
Carcaterizarea ta deja ma face sa te sufoc prin PM . Nu iti face griji . . . nu sunt asa cu nou venitii . Revenind . Imi place ca nu ai acelasi scris ca multi nou venit .
AnimeZup si eu , mai ales eu , te primeste cu bratele deschise si cu multe multe nou informatii despre animeuri .
Sa stii ca ar trebuii sa citesti cateva mangauri . Dar nici mie nu imi placeau si acum as da orce pentru ceva Yaoi Hard cu violuri in el - maniaca de mine .
Iti doresc multi multi ani inainte !

Intrebari :
Culoarea ochiilor ?
Floarea preferata ?
Masina clasica sau de curse ?
O limizina neagra cu sau fara sofer ?
Steaua sau Dinamo ?
Crezi ca is nebuna ?
Iti place mascota Zuppy ?
Ce parere ai avut la prima vedere a acestui forum ?
Yuri sau Yaoi ?
Ai trecut pe la regulament ?
Ciocolata sau vanilie ?

Sper ca AnimeZup sa fie la standartele asteptariilor tale .
La cat mai multe posturi si anisori .
Dumnezeu sa te ierte ! :]] Poate nu mai prind ocazia . :]]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Hei^^ Andrei . Eh la sfarsitul lunii e ziua noastra [si a lu' mami (Omogen)+multi altii ] 71 Hehe^^ Sa revenim xD Iti zic La Multi Ani de pe acum , pentru ca pana in decembrie "baba" de mine uita =]] So ? Asa , interesanta descriere xD Asa cateva intrebari :
1.Si care ar fi anime-urile pe care le-ai vizionat ? xD
2.Ce tari iti plac ? E cumva Japonia sau Coreea printre ele ? xD
3.Hmm39 daca te-ai apuca de citit manga ce genuri ai alege ? Cam atat pentru ca , scumpa mea Omogena =]] te-a intrebat cam tot ce vream si eu sa te intreb xD Iti urez distractie placuta aici pe Zup xD Si sper sa'ti faci multi prieteni si sa te intelegi bine cu noi xD

#6
Mihaela.

Merci pentru întâmpinare , Mihaela. Da , şi eu sper să mă distrez şi să - mi fac cât mai mulţi prieteni .
Acum sa-ţi răspun la întrebări :

1 . Da , citesc! Cartea mea preferată este „Pădurea spănzuratilor” .
2 . Pai ... nu am o trupă preferată . Se poate ca azi să - mi placă o melodie de la o trupă şi următoarea zi să nu - mi mai placă . Ascult ce - mi place ^^
3 . De pe google 21

Şi eu îti mulţumesc incă o data pentru întampinare ! ! !


Omogen: [imi place nick-ul 21 ]

Merci mult pentru întampinare . Mamă câte intrebari . Eh , nicio grijă .. îmi place să răspund la întrebari .

Da ... cred că o să mă apuc şi eu sa citesc manga . Ştiu că pare ciudat , dar şi mie îmi place yaoi - ul [nu - s pe invers 24 ]
Ai să - mi faci nişte recomandări de manga - uri ?

Acum să - ţi răspund la întrebări :

Culoarea ochiilor ?
Verzi
Floarea preferata ?
Trandafir
Masina clasica sau de curse ?
Ambele
O limizina neagra cu sau fara sofer ?
Daca e limuzină , atunci cu şofer .
Steaua sau Dinamo ?
Dinamo ... cred ... nu prea sunt microbist 21
Crezi ca is nebuna ?
Nu , de ce aÅŸ crede asta ? 24
Iti place mascota Zuppy ?
[b] Da , e chiar cute !

Ce parere ai avut la prima vedere a acestui forum ?
Mi - a plăcut şi incă îmi place!
Yuri sau Yaoi ?
Ambele
Ai trecut pe la regulament ?
Bineînţeles.. dinainte de a mă înregistra...
Ciocolata sau vanilie ?
Ambele

Îti mulţumesc pentru întâmpinare.

Defapt , vă mulţumesc amândurora !
Bye ÅŸi ne mai citim pe forum ! ^^'

Edit Scuzele mele ^^Micuts'a^^ . N - am văzut că ai postat şi tu !
Merci pentru urare ! 21

1.Si care ar fi anime-urile pe care le-ai vizionat ? xD
Naruto , Inuyasha , Blood + , Yu Yu Hakusho , Bleach , Slayers , Sailor Moon , Death note , Kuroshitsuji , Gravitation , Blue gender , Nana şi cam atât ...
2.Ce tari iti plac ? E cumva Japonia sau Coreea printre ele ? xD
Bineînţeles , Japonia si Coreea sunt primele 21 . Păi ar mai fi şi Egipt , Franţa , America , Austria şi Spania .
3.Hmm daca te-ai apuca de citit manga ce genuri ai alege ?
Nu ştiu sigur . Cred că pentru început aş citii ceva de comedie . Un one - shot , poate . 21

Îţi mulţumesc şi ţie pentru întampinare şi sper şi eu să ne întelegem bine .

#7
Yuhuuu,bun venit!5Soooo..sper sa iti faci multi prieteni pe aici si em.."? sa te distrezi ! 15
Well..Andrei 71..ai vreo fobie?...ai sau ai avut vreo porecla?...ce zodie esti?..ce hobby-uri ai?..ce genuri de filme iti plac?...animalul preferat?...culoarea preferata? ...ai frati/surori?...iti place sa desenezi?...Caaaam atat 5..am pus deja destule intrebari...desi mai am:yada:.
Well...se ya'!:bye:
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#8
Vin şi eu cu maare întârziere. Welcome here, sper să te distrezi alărturi de noi.
Te primim cu braţele deschise 8.
Dacă nu te superi, mai exact, unde stai în Bucureşti?
Şi, ai vrea să fim prieteni? [sper că nu-s prea directă, dar mie îmi place să-mi fac mulţi prieteni 4]
Ah, pe mine mă cheamă Andreea 21. Coincidenţă 4.
Multe posturi şi puncte la reputaţie .
ÃŽÅ£i place popul coreean?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#9
buna ^^ scuze ca nu am putut saluta mai devreme , eram prinsa intr-o zup-aiala 4 ^^ sper sa te distrezi ^^
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#10
Nu ai pentru ce . 10
Na , mi l - am schimbat nick - ul . Sunt diabolica !!
Ahh . . . se poate spune ca ai pus rosul in fata taurului cand ai pomenit de recomandari yaoi .
Deci iti pot recomanda un anime yaoi hard care , cred , ca daca nu il vedeam nu mai eram maniaca din zilele acestea , Ai no kusabi . Are o grafica buna , personajele sunt bine conturate , iar din primul Ova incepe deja cu o scena destul de . . . excitanta , dar din Bl , parca , pricepi mai bine ce se intampla , pun accept pe parca . Ideea de baza e foarte foarte originala iar sirul actiunii il poti intelege foarte usor .
Manga am vazut multe multe multe dar iti dau unul care povestea are si comedy si romance dar si niste scene de te lingi pe bot , povestea desfundatorului de wc - uri care ajunge sa fie violat de ala care satura wc - urile 21 asa l - am intrepetat eu , originalitatea mea isi spune cuvantul !21 Hey! Doctor . Acea poveste misto incepe prin capitolul 4 [ sunt 6 10 multe dar merita vazut neaparat ] prin paginiile 20 sau ceva in genu ' . In primul capitol prin pagina 17 incepe actiunea 21 Hai ca am si memorat chestiile astea .
Deci >:d< sper sa ne imprietenim and so . . . Fii cat mai activ ! Si sper sa tinem legatura strans unita pana cand dai coltul popi : P adica maine . :]]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare tuturor fanilor Anime! Aiko88 8 4.227 07-03-2015, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Aiko88
  Salutare tuturor !:D Dobby101 13 5.624 06-10-2014, 03:49 PM
Ultimul răspuns: Dobby101
  Salutare tuturor K3nJy 8 2.664 02-04-2014, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.457 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth
  Salutare Tuturor!!! SdL 6 2.994 15-06-2010, 11:19 PM
Ultimul răspuns: SdL
  salutare tuturor ^^ Kujireika 1 1.733 15-09-2009, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Salutare tuturor! stefi_carmen 6 3.677 08-10-2008, 08:46 PM
Ultimul răspuns: stefi_carmen
  Salutare tuturor!!! nefram 5 3.003 02-09-2008, 02:39 PM
Ultimul răspuns: Hana-chan
  Salutare tuturor dark4ever 0 1.640 19-07-2008, 03:42 PM
Ultimul răspuns: dark4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)