Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Obsesia unei nopti sau mai mult [+18]

#1
Nu stiu cat de bine ma pricep eu la scris dar per sa va placa povestea mea inspitata dintr-o fapta reala ,eu voi scrie din punctul de vedere al ambelor persomaje principale .Vreau sa imi spuneti unde am gresit dar vreau ca ficul meu sa fie criticat nu eu ,sper ca macar o persoana sa citeasca ficul meu
Lectrura placuta !


Capitolul1. Lucruri ciundate (partea intai )
Povestire din punctual de vedere al Anelizei:
Dimineata o noua dimineata in care voi avea parea de ingnoranta si ura celui pe care il iubesc .Ma numesc Aneliza si poate vi se va parea o prostie dar sunt indregostita de persoana care nu trebule sunt indregostita de propriul meu frate.Da stiu este o nebunie ,dar simt cum imi bate cu putere inima and el este langa mine simt ca il vreau numai pentru mine.Dar stiu ca el nu stimte acelasi lucru pentru mine ba din contra cred ca ma vuraste cu tot ce are in el .Trebuie sa ma resemnez sa trec si peste asta ce va fi va fi ,asta e viata.Am saisprezece ani si inca nu am un iubit sint multe speculate in scoala .sunt o fatra frumoasa dar asta nu inseamna nimic pentru mien intodeauna mi-am acoperit ochii verzi de zmatald cu niste ochelari imensi parul meu lung si des de culoarea abanosului il tin impletit in daua cozi .Ma imbrac mai sobru.Astupandu-mi corpul suplu cu forme seducatoare.La scoala am doar o singura prietena Clarisa care mai mult o tragea in jos si o saftuia sa fac pe tarfa pentru a atrage atentia celor mai populari baieti din scoala .Am decis un lucru de azi ma voi schimba radical azi incepe o noua zi din viata mea in care voi devein cu totul alta .Ma ridic din patul meu meoale si ma indrept spre masuta de machiaj pe care nu o folosisem nici macar o singura data in 16 ani .
-Adio veche ,eu!Bun venit noi eu ! spun eu privindu-ma in oglinda ce imi arata cum sunt iau un marcar negru si trasez un “x: pe toata oglinda.Ca semn ca ma voi schimba .Trebuia sa ma pregatesc de scoala asa ca ma uit in dulap o multime de haine sunt azezate pe umeras fie impachetate in sertare.Mama mea imi lua merau haine frumoase si la moda dar nu
le-am imbracat niciodata .Imi aleg o fusta alba cu carouri rosi aceasta fusta find foarte scurta imi aleg si o camasa alba cu maneca scurta care venea foarte stramta pe corpul meu imi pun sutienul de culoare rosie abia apoi iau camasa ce surpriza ultimi patru nasturi din dreptul sanilor nu se puteau inchide asta este.Imi las pentru prima data parul liber aratam complet diferit dar nu ma opresc aici ma voi machia putin .Imi dau cu rimel sig los de buze cu aroma de capsuni ,imi dau cu un patfum primit cadou de craciun de la mama cu numele “Temptation” mirosul era unul paradisiac te purta pe culmile delirului .Cu acest ultimo retusi am devenit o alta persoana plina de farmec si gata de orice nu mai eram tocilara timida care sta mereu in umbra prietenei sale .Cobor la bucatarie ca sa iau micul dejun deoarece stiam ca parinti mei sunt iar plecati in delagati .Tipic lor se putea alfel.De fieacre dat cand am avut nevoie de ei nu au fost alaturi de mine.Parca nici nu ar fi parinti mei .Imi along acele ganduri din minete si imi pun un bol de cereal cu lapre mananc incet si aud cum cieva deschide usa bucatariei.Era el am luat o postura degajata si indiferenta .El ptivindu-ma adormit si spunandumi
-Clarisa nu ti-am zis sa plec de aici pana nu te vede soramea?Ce a zis , o nu ma confundat cu blonda aia ma predac ca vorbele lui nu m-au atins ma ridic merg pana la ghiuveta las vasele murdare acolo si imi pun un pahat cu apa de la robinet am grija ca apa sa fie rece .Ma indrept spre pratele meu iubit Alexander va vine sa credeti ca iubesc un asemenea baiat ?Fara nici o explicatie ii arunc paharul cu apa in fata ca s se trezeasca.
–Aneliz ,ai inebunit dracului de tot?ma intreaba el foarte indignat de gestul meu .vrea sa imi dea o palma dar se opreste cu mana ridicata la mine.
–Ce astepti hai loveste-ma !il invite eu fara pic de chef ma asez cu fundul pe masa si astept a vad daca ma loveste.Privirea lui aluneca in decolteul meu adanc .Nu imi vine sac cred ce mitocan. Vreau sa ii dau o lectie si sa ii arat ca nu mai sunt fata aia inocenta de odinioara.si il intreb ceva ce il loveste unde il durea mai tare.
–De ce nu ar fi trebuit sa o vad pe Clarisa?il intreb eu sprijinindu-ma in maini si scotandu-mi pieptul in fata picioarele le tineam unul peste altul.Inca putin si ii iesau ochii din orbita ,acei ochii albastri de care m-am indregostit parul lui blond si corpul lui bine lucrat ce fata sa nu se indregosteasca .Dar eu nu m-am indregostit de felul cum era pe dinafara avea 18 ani se facuse frumos asemeni unui zeu dar mie imi placea interiorul lui .Dar acum privindu-l vad ca m-am indregostit de un demon cu unfatisarea unui inger.
–Aneliz ….eu pai …eu.incerca sa gaseasca scuze ce penibil de parca eu nu stiu ca are o aventura cu Clarisa curva scoli.Va regret asta cu varf sindesat .
–Stii ce scutestema de explicate si da-mi cheile de la masina vreau sa meg la scoala azi !zic eu deja saturata de aceste scene.Inainte daca sar fi putut nu ar fi iesit din camera doar sa nu ma vada iar acum parca vede a opta minune a lumi. Devine agasant.
–In primul rand unde sunt mama si tata ,in al doilea rand tu nu sti sa conduci in al treilea rand ai de gand sa te duci asa imbtacata la scoala???ultima lui intrebare a pus capac la toate .
-Mama si tata sunt plecati in delagatie timp de sase luni sau si mai mult ,gasesc eu pe cineva care stie sa conduca si da asa ma duc vre-o problema?intreb eu in scarab.
-Logic ca am o problema arati ca o …ooo .parasuta .deja daduse in balbaieli si ma numise “parasuta”lasa ca vezi tu .imi spun eu in minte.
–De aceia m-ai confundat cu CLarisa ?zic eu razand ca tocmai si-a facut parasuta propia iubita.
–Nu o amesteca pe ea in treaba asta ,dute schimbate nu mergi cu mine in halul asta.o sa-o crezi tu voi dovedi la toata lumea ca tocilara ai fraiera care era buna doar cand ajuta cu teme sau la teste a disparut de mult.
–Nu stiu cum sa iti zic fratioare dar tocilara ai care toti o ignorau a parasit cladirea .Si tu nu esti nimeni ca sa imi spui cum sa ma imbrac eu mie imi place si voi gasi pe alcineva sa ma duca stai linistit.Spun asta lundu-I telefonul din mana cred ca vorbea cu cineva pana sa intre in bucatarie.
–Alo? Ovidiu cat ma bucur sa te aud scuze dar Alexander este umpic ocupat spun eu fugind de Alexander.Oly poti sa vi sa ma iei si pe mine spun eu cu o voce dulce si raspunsul
-Sigur Lyzi cu ce esti imbracat ma intreaba el pervers ?Alexander aude totul si vrea sa ia telefonul inapoi , nu ma las si fug mai tare .II spun lui Olivar numarul meu de telefon si ii zic sa vina in 5 minute la mine sa ma duca la liceu.
–Aneliz da-mi telefonul inapoi spune el poruncitor eu il las pe masuta din sufragerie sa nu am nici un contact cu fratele meu mai mare . Si ma indrept spre iesire spunandu-I
-Pa fartioare!
-Aneliz treci inapoi spune el in timp ce ma prinde de mana si ma tranteste pe canapeua din piele neagra din sufragerie.Incerc sa il dau jos de pe mine greutatea lui parca strivindu-ma sub el.In cele din urma am renuntat la a ma zbate vazand ca este imposibil sa scap de el .Il priveam in ochii aceiasi ochii albastri simteam iubire in privirea lui dar stiu ca totul e insulator.Mana lui imi manghia chipul .Tremutam da oare de ce ? de nerabdare sau de frica. –Date jos de pe mine,ma strivesti!spun eu cu un ton tare si clar.Dar el nu isi schimba pozitia. –Te invat eu minte sa imi mai nesocotesti ordinele .in momentul urmator simt cum buzele lui se asaza tandru peste ale mele formand aparenta un sarut nevinovat.Il priveam ,tinea ochii inchis savura sarutul din plin .Prind incredere, inchid si eu ochii simt cum limba lui se strecoara printer buzele mele explorand amanuntir fiecare loc adnacinduse mai mult pana imi gasi limba mea si o provoca la un joc sensual si patimas……………….

As vrea sa stiu daca merita sa continui acest fic
multumesc anticipat

#2
Am venit cu partea a doua si sper sa va placa si daca nu va este cu suparare vreau sa stiu daca ficul asta e bun de ceva ?
:zuppy04: Spor la citit!




Povestire din pictul de vedere al lui Alexander:
Ma trezesc dimineata cu o durere incredibila de cap ce dracu mi-o fi turnat pe gat curva ai de Clarisa .Nu mai conteaza acum ,m-am simtit al naibi de bine stiu ca e curva scoli dar sti meserie nu gluma.Incerc sa ma ridic din pat ma indrept cu pasi inceti spre baie.Dupa circa zece minute ies deranjat de soneria mobliului meu.Cine ma deranjeaza la ora asta ce naiba e 07:00 .
-Hey , Alexander ce faci amice?o nu prietenul meu sa gandit sa ma sune sa intrebe ce mai fac .E clar vrea el ceva .Ultia data cand Ovidiu ma luat cu chesti gen “ce faci amice?” mi-a cerut sa ii fac rost de numaru de telefon al profei de spor .O fi el prietenul meu dar tot tantalau este cateodata .
–Neata ,bine ma uite ma pregatesc sa plec la liceu .Tu cum de m-ai sunat la ora asta?
-Uite , vreau sa te intreb ceva foarte important pentru mine .spune Ovidiu parca in soapta ma intreb ce e cu el ,de cand il stiu e cu gandul numai la cum sa agate fete .Nu l-am mai vazut asa serion intr-o discutie .
–Frate sti ca poti sa imi zici orice ,ce ai mai facut i-ai traso directoarei si acum nu sti cum sa scapi de ea?intreb eu incepand sa rad cu lacrimi.Mi-l imaginam pe Ovidiu peste doamna directoare care are nici mai mult nici mai putin de 40 de ani.
-Nu !Doamne fereste ,cum dracu oi fi eu disparat dupa aventuri de o noapte dar cu babe deastea nu o ard .In tonul amicului meu se citea furie ,atinsesem un punct sensibil si se parea ca el e pe cale sa explodeze.Daca eram in fata lui ma lua la bataie. Ma intreb ce are el sa ma intrebe as important?
-Bine ,bine spune cu ce te pot ajuata Don Juan la mana a doua .Spun eu pe un ton vesel.
–Pai uite vreiam sa te intreb .Sorta are pe cineva ? in momentul ala am scapat telefonul pe jos.O nu de Aneliza nu se leaga nimeni,ce sa vada la ea e o tocilara mie imi este rusine ca e ruda cu mine toata scoala rade de ea .Ghinionu ei ,dar ce vrea Ovidiu de la ea ? Cred ca voi afla destul de curand,ridic telefonul de pe jos .si il intreb curios . Soramea e urata cu spume mereu se imbraca in ultimul hal ,nu cred ca m-as uita la ea
-Pai din cate stiu eu nu are pe nimeni,dar ce vrei de la ea? O fi el prietenul meu cel mai bun dar nu il voi lasa sa o raneasca pe Aneliza daca stau sa ma gandesc bine ea era chiar frumoasa dar mereu isi acopera frumusetea .Parul ei negru si lung chipul ei de inger corpul ei zvelt si frumos ochii ei de un verde ca smaraldul te face sa crezi ca a venit din rai .Imi revin repede din visare si imi zic mie insumi .Revino-ti Alxander este sora ta .Apoi realizez ca Ovidiu striga la mine de ceva timp.
–A da zi ca te aud acum .Scuze eram cu capul in alta parte.spun eu in timp ce dau telefonul pe difuzor ca trebuia sa ma imbrac .Imi iau pe mine o cmasa de culoare alba pe care o las deschiza la cativa nasturi si niste pantaloni negri.Ce uniforma tampita bine ca scap de ea peste doua saptamani.
- Uite frate eu vreu sa imi faci lipeala cu sorta.Cred ca daca si-ar schimba putin stilul de a se imbraca ar fi cea mai hot tipa din liceu .aud vocea .Lui ovidiu si raman oarecum cu privirea in gol.
–Uite , o sa fac tot ce pot sa te combin cu soramea dar e cam mica pentru tine nu crezi?zic eu sperand sa o apar pe Aneliza.Dar aud rasul lui si el incepe sa imi faca resprosuri ca am culc cu prietena lu soramea.
–Nu cred ca este mica ,doar implineste azi saptisprezece ani nu?o nu am uitat de ziua e ice mare sa facut imi amintesc fiecare moment petrecut cu ea de cand eram mici dar ciudat ca nu am amintiri cu ea de cat atunci cand ea avea doi anisori. Incetez sa ma mai gandesc la asta si cobor scarile cu directia spre bucatarie continund sa vorbesc la telefon .Cand ajung in bucatarie vad o tipa ce se apleca sa ia nu siu eu ce cu o fusta scurta .Arata destul de bine .Fara sa imi dau seam ace spun ii zic:
-Clarisa nu ti-am spus sa dispari pana nu te vede soramea?spun eu inca adormit privind trupul zvelt ce luase un pahar cu apa .Vad ca se indreapta spre mine si in urmatoarea secunda .Toata apa era pe mine.Abia atunci realizez ca tipa sexy din fata mea nu era lata decat Aneliza frumoasa mea surioara.
–Aneliza ai inbunit dracului de tot?spun eu enervate la maxim.Ridic mana s ao lovesc dar raman cu ea deasupra capului Anelizei.Se pare ca nu am speriato catusi de putin vad ca se asaza de masa sprizinindu-se in maini scotand sani ei voluptosi in fata stand picior peste picior .Si imi spune cu tupeu .
–Ce astepti ,hai loveste-ma ce astepti?fara pic de interes in glasul ei cristalin ,ce sa intamplat cu ea ce e cu schimbarea asta brusca nu numai a infatisari cat si a comportamentului.Simt cum clocoteste sangele in mine si uit cu totu ca Ovidiu tipa la telefon.
–De ce nu trebuia sa o vad pe Clarisa? ma intreava frumoasa bruneta ce ochii frumosi are .Incepusem sa ma balbai si nu gaseam nici o scuza plauzibila.Se saturasevedeam asta pe fata ei.Eram parca hibnotizat de imaginea ei si ma holbam la e de parca nu as fi vazut femeie pan acum .
– Stii ceva scutestema de explicatile tale si dami cheile de la masina vreau sa merg la scoala azi!zice ea rastinduse la mine.Poate ca o meritam de de cand stia ea sa conduca ?
–In primul rand unde sunt mama si tata ,in al doilea rand tu nu sti sa conduci in al treilea rand ai de gand sa te duci asa imbtacata la scoala???eram indicant nu vroiam ca toti tipi din scoala sa se uite dupa ea si cine stie ce sa se intample.Ea mi-a raspuns in scarab ,era clar o jicnisem .
-Mama si tata sunt plecati in delagatie timp de sase luni sau si mai mult ,gasesc eu pe cineva care stie sa conduca si da asa ma duc vre-o problema?logic ca am o problema .Devenisem foarte nervos.si ii raspund pe un ton foarte neagreabil. –Logic ca am o troblema arati ca o……o.o.o parasuta. O vad cum rade sarcastic.
–De aceia m-ai confundat cu Clarisa ?zice ea continund sa rada
-Nu o amesteca pe ea in asta.Dute schimbate,nu mergi cu mine in halul asta .Rasul ei se opreste la fe de brusc la fel cum a inceput.Ma fixeaza cu privire si imi spune:
-Nu stiu cum sa iti zic fratioare dar tocilara aia care toti o ignorau a parasit de mult cladirea.ce tupeu a prins pustoaica asta.Ma facea sa urlu ,ma scotea din minti si cat de tare ma scotea doin minti.
Insa ea nu avea nici o treaba imi ia telefonul din mana si pleaca de nebuna in sufragerie .Ma duc dupa ea si aud sicutia dintrea ea si Ovidiu . –Alo ,Ovidiu cat ma bucur sa te aud scuze dar Alexander este putin ocupat .spune ea fugind ca eu sa nu o prind .Ovy poti sa vi sa ma iei spune. Ea cu o voce de ingeras nevinovat. Cum de i-a zis “Ovy”ce gretos.
-Sigur Lyzi cu ce esti imbracata?il aud pe amicul meu frate habar are sa flirteze.Dupa ce Aneliza ii da numarul ei de telefon ii zice sa treaca pe la ea in zece minute.O gata mi-a ajuns.
–Aneliza da-mi telefonul inapoi.II spun eu poruncitor.vad cum il lasa pe masuta din lemn din sufragerie .Se indreapta spre usa si imi spune .
-Pa fratioare! Si vrea sa plece .Eu ii strig la ea . –Aneliz treci inapoi.Spun eu tragand-o brutal de mana si trantind-o pe canapeaua din piele negra .Ma pun peste ea si incep sa ii mangai chipul angelic . –Date jos de pe mine ma strivesti! Spuse ea in timp ce continua sa se zbata .
-Te inavat eu sa imi mai nesocotesti ordinele.In momentul urmator o sarut cu atata pasiune de care habar nu aveam ca zace in mine.Buzele ei sunt asa de moi si dulci .Savuram fiecare clipa a sarutului .In acel moment nu imi mai pasa ca este sora mea sau ca nu este bine ce faceam.Simteam cum tremura sub corpul meu ,am adancit sarutul asfel transformandu-l intr-un joc pervers.Vad ca si ea imi raspunde la sarut si asta ma excita la maxim incep sa imi mangai trupul .Simt cum ea isi pune bratele in jurul gatului meu .Se juca in parul meu blond.Eu imi strecor mana sub fustita ei scurta .Ma jucam cu dantela chiloteilor ei ,continund sarutul.Intr-un moment de slabicune din partea mea ea ma loveste la “amicul” meu .Si asfel ea find libera .Imi trage o palma zdravana si cu ochii in lacrimi imi spune.
-Sa nu mai faci asta ! si pleca lasanduma intins pe covorul alb si pufos
[align=justify]

#3
Ahahahahahaha...

*after an hour*

...ahahahahahaha!

Lol, dude, spune-mi ca e o gluma ce am citit. Zi-mi ca e parodie sau ceva de genul asta... Am fost sceptica in ceea ce priveste compozitia propriu-zisa inca de cand am vazut titlul. Obsesia unei nopti sau mai mult? Are vreun sens si sunt eu prea batuta in cap ca sa imi dau seama?

Si stii ce m-a facut sa citesc pana la final capitolele astea doua? Am vrut sa vad cat de departe poti ajunge cu absurdul. Grabesti actiunea ca naiba, gramatica ta este absolutamente varza (nu stiu daca ai reusit sa scrii doua cuvinte din cinci corect...), modul de a povesti pueril (cati ani ai? 9? 10?), semnele de punctuatie inexistente...

Nu am ce sfat sa iti dau. Poate sa mai treci pe la orele de romana. Ei, ce zici? Suna tentant? ;;)

Paradox out.
[Imagine: trexwalkn.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mult galben... Val 10 6.536 23-05-2013, 04:04 PM
Ultimul răspuns: Val
  [+18] Muzica si mai mult ..... alex 2 2.525 17-09-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: alex
  [Yaoi] Nopti uitate Lexxu 4 3.254 17-06-2012, 08:39 PM
Ultimul răspuns: Beba.
  Nimic mai mult decât cuvinte. Julliette . 5 2.211 22-07-2011, 11:52 AM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Cică poezii. Mai mult încercări. SnowFlake. 2 1.764 30-05-2011, 07:33 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Mai mult decat ceea ce pare CandyGirl 18 12.235 22-03-2011, 07:23 PM
Ultimul răspuns: Flash
  SasuSaku O iubire aparuta dupa mult timp alexandravega 8 7.952 29-07-2010, 12:51 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Nopti de vara Shadow. 17 14.383 03-08-2009, 05:38 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*
  Mai mult de 50% [+18] [yaoi] Mitsukai Yoru 10 6.716 03-08-2009, 10:14 AM
Ultimul răspuns: I hate maths.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)