Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Nopti uitate

#1
Si un nou fic. Am lucrat ceva la el, deci sper sa va placa<3.


Varsta minima: + 18
Gen: Yaoi/Hentai
Limba: Romana
Observatii cu privire la continut: limbaj vulgar, relati intime intre persoane, scene sadice.
Tipul de comentariu solicitat: Simpla





[center]Capitolul 1.
Jeff's P.o.v [/center]





Stau asezat pe o masa, si-mi delectez privirea cu niste funduri bombate. Ahm, e prima data cand doar privesc si nu actionez, desii ar fi de ajuns doar un pocnit din degete pentru a avea ce-mi doresc. Pur si simplu nu mi-e pofta de niciuna dintre tarfele astea.
Prietenul meu cel mai bun se indrepta cu pasi rapizi in directia mea. De cand ne-am sarutat in masina imi vine sa rad de cate ori il vad. Recunosc, nu imi pasa ce fut atata timp cat ma simt eu bine.
Parul saten e lipit de fata lui, din cauza transpiratiei. Cine stie cu ce fata si-a mai facut de cap. Ochii sai verzi precum iarba proaspata ma atinteau pe mine si numai pe mine. Printr-o miscare am sarit, ajungand pe podea. El se afla in fata mea. Mi-a zambit. I-am intors gestul.
- S-a intamplat ceva? am intrebat, servindu-ma cu un pahar plin de alcool. Am dus cana la buze, sorbiind din continut.
- O sa te detroneze un pusti. A spus si a ras.
Am scuipat tot lichidul ce-l agitam in gura. L-am privit un moment, dandu-mi seama ca un alt dobitoc isi va masura popularitatea cu mine. Deci careva sa zica, a cucerit si el cateva pizde de-ale mele si acum, atinteste la „ tronul” meu. Deci, un nou rival. Abea astept sa-si faca aparitia aici, ca sa-l umilesc asa cum se cuvine. Nici nu inteleg de ce ma stresez atat, e doar o puslama rasfata care vine aici sa se faca de rusine.
- Sa ma detroneze zici? L-am intrebat, ducandu-mi mana la barbie. Pai tu stii dragul meu, ce-o sa fac, cu el.
- Da stiu. Un nou spectacol aici.
L-am prins de dupa spate si l-am tras inspre mine. I-am aruncat o privire plina de amuzament si la fel a facut si el. Mi-am impreunat mainile cu ale lui si am spus;
- Uite, pana vine pustiu' ala, ce-ar fi sa ne distram si noi?
A dat afirmativ din cap, iar eu nu am mai avut de asteptat nimic. Am inceput sa dansam si sa bem ca doi nebuni. La un moment dat l-am eliberat si mi-am ales o p****' blonda cu ochii albastrii, iar prietenul meu cel mai bun si-a ales una la fel. Gemene. Ce ironie.
Dupa ce urmatoarea piesa s-a facut auzita in boxe, am inceput sa ne facem de cap. Imi plimbam mainile pe corpul tinerei necontrolat, dar ea nu imi zicea nimic, oricum nu ar avea ce sa-mi spuna. Toata lumea ma cunoaste si-n plus tarfelor le place asta. Mi-a cuprins organul prin pantaloni, i-am tras cu ochiul.
- Ce-ar fi sa ne retragem intr-un loc mai linistit? i-am strigat la ureche pentru a ma face auzit.
Mi-am apropiat chipul de al sau amenintator fara sa astept un raspuns, si i-am prins buzele intr-un sarut violent. Am prins-o de sani, masandu-i prin maieul ce-l purta. Si asa ma comportam eu cu fiecare fata ce-mi iesea in cale. Asa merita toate.
Nu pot sa uit ca nu m-am indragostit niciodata pana acum. Nu stiu sigur motivul, insa pur si simplu nu am putut si nici nu vreau. Mi-e bine asa cum sunt, un bad boy pana la moarte.
De obicei aduc o fata in asternuturile mele, apoi ma comport ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic ori ii spun "tarfa" sau mai exista posibilitatea unei noi partide daca mi-a placut cum isi misca fundu'.
- Hei tu' blondu' de acolo.
Mi-am intors capul, crezand ca de mine era vorba. Si chiar am avut dreptate. In fata mea statea un tip inalt, solid si blond cu suvite rosii. E imbracat intr-o pereche de pantaloni negri si largi, o bluza verde care-i ajunge aproape pana la genunchii si la gat poarta un lant de aur ce avre inscriptionat pe el semnul „$ ”. Am ranjit.
- Ce vrei? am intrebat pe un ton superior. Nu vezi ca-mi intrerupi distractia? Hai cara-te.
Blondul s-a incruntat la mine si mi-a oferit un pumn „ cadou” in falca dreapta. Mi-am dus imediat mana in acel loc frecandu-l usor. Cine naiba se mai crede si asta de da buzna asa la party-ul meu si ma loveste in halul asta? Am vrut sa-i intorc lovitura, insa m-a prins de incheietura mainii. Am privit mai apoi la tipa' de langa mine si la cea de langa prietenul meu cel mai bun. A strambat din nas.
- Careva sa zica, aici va petreceti voi timpul. A spus pe un ton grav. Miscati-va afara, masina va asteapta, iar acasa o sa aveti o gramada de explicati de dat.
M-am intors spre fata cu, care imi petreceam timpul inainte sa apara asta, si si-a mutat privirea in pamant. Off, trebuie sa-mi caut alta tarfa, nu?
Arata chiar traznet tipa. Partea de sus este acoperita de un maieu negru mulat, care ii scoate sanii in evidenta. Nu are sutien pe ea, am putut sa simt asta, cand am pipait-o si se observa sfarcurile intarite. Si pe langa asta poarta o pereche de pantaloni scurtii din blugii, care-i vin perfect. La fel ca sora-sa.
Cat ai clipi, si-au luat talpasita. Tipu' asta a ramas. Inca ma tinea de incheietura si tin sa spun ca devine chiar incomod. M-am smucit putin. M-a eliberat. Insa nu pentru mult. M-a luat de gulerul camasii, ridicandu-ma in sus. Ma privea cu ura.
- Iar tu, piticule' ai face bine sa nu te mai apropii de surorile mele. S-a inteles? mi-a spus pe un ton rastit.
Am ranjit.
- Deci tu esti. Daca imi vrei tronul mai ai mult de lucrat. Am spus pe un ton superior si l-am privit rece.
Mi-a dat drumul.
- Mai vedem noi, piticanie.
Mi-am intors capul si l-am vazut. Se poate observa cu ochiul liber ca fierbe de nervi. Daca e un lucru care-l deranjeaza cel mai tare acela e; de a-i intrerupe cuceririle sau aventurile, cum prefera el sa le spuna. Am dat negativ din cap. Stiu ce are de gand.
Fara doar si poate s-a avantat cu toata puterea in blond, dar acesta nici nu s-a clintit. L-a prins de par si l-a ridicat in sus cu mana libera. E destul de evident ca tipul asta care mi-a futut petrecerea are mai multa putere decat Lucas. Satenul a scancit si a cerut sa i se dea drumul, dar tot ce a primit a fost un ras batjocoritor.
- Lasa-l Spike, asta e intre noi.
I-a dat drumul prietenului meu saten si m-a piruit cu privirea.
- Ai dreptate, jeg. - a tacut un moment- Auzi, ai avea ceva impotriva sa-mi sugi p***? a spus, uitandu-se inspre saten. Stai linistit, o sa faci si asta cand o sa fiu seful tau.
- Nu te-ai schimbat deloc, blondule. I-am spus si i-am aruncat un pumn in falca dreapta. Luc' e prietenul meu si nu permit asemenea limbaj catre persoana lui.
A vrut sa-mi intoarca pumnul insa Sasha l-a prins de incheietura mainii.
- Lasa-i in pace si hai sa mergem, pun pariu ca Dei ma asteapta.
A aprobat din cap.
- Nu vreau sa va mai prind prin preajma surorilor mele. Pa jeg, ne vedem cu alta ocazie.
Sasha... careva sa zica, cu prietenu' lu asta isi petrecea timpul. M-a cam ignorat de cand i-am pus-o.
In momentul urmator am vazut doua brate subtiri cum il cuprind intr-o imbratisare. E cam popular gunoiul asta.
- Spike, lasa-i in pace si hai sa ne vedem de ale noastre. Parintii tai ne-au cam intrerupt cu telefonul ala.
Eloise Emily ce cauta ea cu un tip ca asta? Tarfa asta. Simt cum sangele imi fierbe in vene.
- Ai dreptate iubita'. Hai sa mergem. A dat sa plece insa s-a intors cu fata in directia noastra, aratand cu degetul la noi. Va mai zic odata! Stati departe de surorile mele sau va rup testiculele si le dau de mancare la pesti. a spus, sarutand-o pe roscata.
- Deci te-ai intors. Asta ar putea fi interesant pentru mine, Spike. Am rostit soptit si m-am intors la party sau ma rog, ce a mai ramas din el.





[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#2
Hmm, mi-a placut, ma intreb cu care dintre cei doi o sa fie :-? Titlul mi-a atras atentia si am vazut ca e si al tau fic`ul asa ca am zis , de ce nu? Mai spre sfarsitul capitolului cateva fraze nu le-am inteles, dar am priceput in mare ce s-a intamplat. Jeff are un caracter amuzant si pervers, dar ce baiat nu e pervers :)) Bun, ce altceva sa mai mentionez.. nu ma pricep la fic`uri cine stie ce ca sa-mi pot da detaliat cu parerea, dar ce stiu sigur e ca vreau sa citesc in continuare ^^
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..

#3
Ceau, ceau! Am trecut pe aici caci de mult nu am mai citit ceva scris de tine si chiar doream sa mai purec capitole. *laughs*
Nu stiu care e ideea principala, dar idea acestui capitol imi da cateva idei despre ceva anume, insa tot raman in ceata si ca tot am adus vorba de asta, pe la final mi s-a parut ca lucrurile au luat o intorsatura, de care inca nu m-am prins - cine cu cine vorbea sau cine cu cine se lua in gura, sau mai stiu eu ce... De asemenea as vrea sa-ti spun ca ar fi mai bine daca ai mai cenzura putin, inteleg ca vor exista cuvinte vulgare, dar totusi ai putea da o alta forma unora ca sa nu para prea 'stridente'. Nu spun ca nu ar fi bine sa le folosesti, totusi din moment ce ai mentionat e dreptul tau sa faci cum doresti din fic, dar incearca sa cenzurezi putin prin folosirea altor forme ale cuvintelor... ca sa spun asa.
--
Hmm asa in rest a fost interesant intr-un fel sau altul, suspansul s-a facut simtit mai mult la final, ai incheiat destul de bine, parerea mea. Oricum consider ca putea fi si mai dinamic de atat, dar din moment ce este primul capitol, nu trebuie sa ma astept la foarte multe asa ca voi astepta nextul.
Aaa.. imi place ca nu sunt greseli de tastare, eu una nu prea am vazut, dar chiar si asa este un capitol impecabil, bravo.
Iti urez succes si multa inspiratie. *hug*

#4
Mersi pentru comentari fetelor. Stiu ca acum sunteti cam in ceata, dar pana nu trec, cateva capitole nu o sa va lamuresc nicicum, oricum sper sa va placa:o3. So' next:




[center]Capitolul 2.
Randy's P.o.v [/center]



„Ai simtit vreodata cum e sa fi liber in adevaratul sens al cuvantului? Ai avut prieteni, pe care sa-i ajuti in momente dificile? sau ai suportat singuratatea, sufletul adancindutise in cel mai intunecat colt al lumii...? Ai simtit vreodata cum e sa fi... iubit?”

Mi-am deschis ochii lenes, privind in jur. Sunt singur din nou, atat de singur incat sufletu-mi urla de durere in interior. Am zambit trist, amintindu-mi de vorbele bunicului meu. Si acum puteam sa-i vad chipul albicios, ridat, insa sincer si pe el mereu cu un zambet calduros. „Un om singur va acceptat usor sa fie tinut captiv de alta persoana, doar ca sa scape de singuratate.” Acum imi pare destul de rau ca nu am tinut cont de vorbele tale, batrane, imi pare atat de rau...
Am cascat, incepand sa cant, cantecele specifice mie. Se auzise un mormait slab, apoi o voce binecunoscuta mie.
- Te-ai trezit destul de repede, galagiosule. Spusese frecandu-si cu mainile ochii.
- Scuze ca te-am trezit, dar ma stii, nu prea pot dormii. Am spus intr-un final, pe un ton copilaros, atat de specific mie...
Stapanul meu se apropiase incet de colivie si ma servise cu apa proaspata. Am luat putin in plisc, pentru a-mi uda gatlejul si asa destul de minuscul. Mi-a deschis usita, iar eu iesisem, atat de repede incat ma uimisem pe mine. Nici eu nu-mi dadusem seama cat de mult doream sa zbor. Dadusem a pleca, insa observasem ca geamul e deschis, si am oftat.
- Sti regula, sa nu te intorci tarziu. Imi spusese roscatul, deschizandu-mi geamul. Ai grija, e periculos afara. A mai adaugat.
Nu am mai raspuns caci imi luasem zborul in larg, printre nori... asa cum visam cand eram mic. „Pentru ca o sa fi din nou liber, cand vei gasii dragostea adevarata... sau cand dragostea te va gasii pe tine.
Am tresarit usor, amintindu-mi cuvintele roscatului, mai apoi zambiind trist doar pentru mine. Nu am fost niciodata optimist in legatura cu aceast sentiment, pe care uni au tentinta sa-i spuna iubire. Cand locuiam cu bunicul, l-am pus odata sa-mi explice, ce inseamna acest lucru. „Nu e un lucru, Randy, dragostea e un sentiment puternic, ce uneste doi oameni. E... cum sa-ti explic? Pai, inima ta e doar jumatate iar tu... trebuie sa-ti cauti cealalta parte. Cand o sa gasesti persoana aceea, o sa sti. Asa cum am stiut si eu cand am gasit-o pe bunica ta.” Ce pacat ca eu nu am gasit-o bunicule... Am avut prietene, destul de multe, si am ajuns sa facem chiar si sex, insa... tot nu mi-am gasit jumatatea. Mi-am indreptat privirea spre un nor, intrebandu-ma...
- Bunicule, am sa o gasesc vreodata?
Imi desfacusem aripile si mai tare, facand cercuri, iar din intamplare vazusem un parculet. Oricum sunt destul de extenuat, de ce sa nu ma odihnesc putin?
In scurt timp piciorusele mele atinsesera solul, usor. Penele mele albe precum zapada straluceau in lumina soarelui, incantandu-ma. Mi-am facut curaj, apropiindu-ma de tanarul ce atipise pe banca.
Am incercat sa zbor in dreptul chipului sau, si m-am mirat un pic de frumusetea lui. Pentru prima data eram curios de culoarea ochilor, a unei persoane. Trebuie sa recunosc, trasaturile sale imi dau de inteles ca e englez. Buzele mici, rozali, pielea nici prea alba dar nici prea neagra si pletele blonde care-i ajung undeva pana la baza gatului, se armonizeaza perfect. Ca sa nu mai zic de corpul sau, ce nu se lasa mai prejos.
Am dat din aripi, facandu-l sa se trezeasca, injurand printre dinti. Ma luase in vizor, si atunci am vazut... doua perechi de lagune, adanci, frumoase...
- Hei micutule, ti-e foame? spusese uitanduse la mine.
Asta ma incurajase sa ocup loc pe palma ce tocmai si-o intinse in directia mea. In ochii mei, parea destul de bland, insa nu stiu daca ma insel sau nu.
Se ridicase de pe banca ciocolatie, indreptandu-se spre primul magazin. Cumparase seminte pentru mine si un corn pentru el. M-am hranit cu mancarea oferita de el, ciripindu-i un „multumesc” pe care sigur nu-l intelesese. Doar stapanul meu ma intelege cand spun ceva...
- Ma cheama Jeff, cred ca tie o sa-ti spun... Cuky.
Ramasese uimit pentru faptul ca primisem un nume, de la un strain, un strain care-mi oferise si mancare. Am ciripit in continuare de fericire. Nu am mai fost asa de vesel niciodata, adica aproape niciodata, caci pe vremea bunicului meu eram cu adevarat fericit.
- Sti, micuta pasare, aseara am cam baut si deaia am ajuns aici. Defapt nici nu stiu cum am ajuns aici, insa iti multumesc pentru ca m-ai trezit. Daca nu erai tu cine stie cat mai ramaneam pe banca si as fi ajuns mort sau batut.
Cascasem ochii involuntar la spusele sale. Cine ar dorii moartea unui om atat de incantator ca si Jeff? In orice caz nu unul bun. Acum chiar ma simteam apreciat si util cuiva. Ma bucur ca l-am zarit, si ca l-am putut ajuta. Ma bucur ca, cuiva ii pasa de mine intratat, incat sa-mi dea un nume...
- Sper sa ne mai intalnim. Imi spusese ducand mana pe care sedeam in dreptul buzelor sale. Mi-a sarutat pliscul usor, dar dulce soptindu-mi un multumesc apoi plecase.
Eu ramasesem fara oxigen, caci plamani mei minusculi refuzau sa se umple cu aer. Un fior imi strabatuse intreg corpul, iar inima incepuse am bate mult mai tare. Am privit cerul, desfacandu-mi aripile si luandu-mi zborul. „Hei, bunicule, asta inseamna iubirea?”
Incercasem sa uit ceea ce tocmai se intamplase, urmand sa ajung la stapanul meu de drept, roscovanul, Codi. Nu-mi suradea ideea de a-mi petrece viata intr-o colivie, insa n-aveam de ales. Acum ca am gasit o cale, nu, mi-a gasit „bucata” lipsa pot sa ma eliberez.
Ajuns la locuinta tanarului, am patruns inauntru pe geamul larg deschis. Culorile deschise dominau incaperea, facandu-mi vazul sa fie incantat.
- Astazi ai venit mult mai devreme, Randy. S-a intamplat ceva? intrebase pe un ton mieros, atat de prefacut...
Imi intorsesem chipul inspre' el si i-am raspuns:
- Nu, nu s-a intamplat nimic special stapane. Doar m-am plictisit eu...
Venise in directia mea, mangaindu-mi capul.
- Am nevoie de servicile tale, Randy. Mi-e foame si...
- Stiu ce am de facut, stapane. Spusesem si-mi luasem talpasita din nou.
Se pare ca astazi va trebui sa culeg spirite de prin oras, va trebui sa-i aduc de mancare roscatului.
Cand privisem cerul, mintea imi zburase la Jeff. Ochii aceia, parca meniti sa ma farmece reusisera sa-mi atraga atentia intrutotul. Vreau sa-l vad din nou fiindca in curand voi fi liber, stiu asta... o pot simti.




[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#5
prima.. scue ca nu am comentat la primul capitol, insa, desi l-am citit, cred ca nu am avut timp. oricum...wow..nu ma asteptam sa citesc un capitol povestit de un papagal, care pe deasupra se mai indragosteste si de un baiat, oricum cred ca frumosul papagal se va transforma intr-un print:)) glumesc si eu, oricum idea a fost originala si chiar vreau sa vad ce se va intampla in continuare, astept cu sufletul la gura nextul si spor la scris si inspiratie:*:)
“E mai bine sa meriti laude si sa nu le primesti decat sa le primesti fara sa le meriti.” (Mark Twain)

[Imagine: caeb32ab60edb0_full.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sentimente uitate *|Dea|* 14 8.088 16-04-2012, 10:32 AM
Ultimul răspuns: *|Dea|*
  Obsesia unei nopti sau mai mult [+18] aly_lady_kiss 2 2.858 03-08-2010, 01:51 PM
Ultimul răspuns: Paradox
  Nopti de vara Shadow. 17 14.420 03-08-2009, 05:38 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*
  Amintiri uitate [shounen-ai / yaoi] Mitsukai Yoru 39 24.484 03-04-2009, 01:36 AM
Ultimul răspuns: Amaya_89


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)