Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum vi se pare ficul ? :)
E super misto . Dar mai trebuie lucrat .
82.35%
14 82.35%
E O.K. , n-am ce zice . E normal .
17.65%
3 17.65%
Naspa . Mai bine lasa-te de scris .
0%
0 0%
Total 17 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

There is no escape from the real hell [ + 16 / 18 ]

#11
Deci wow :O:O:O.
La asta chiar nu maa steptam sa te ia naiba daca nu pui nextul, e prea tare acest capitol hmm pai nu aia vut greseli chiar nu am vazut. Descrierea buna, dar puteai sa mai adaugi. >:D<
Oricum m-ai dat pe spate cu asta.. te rog eu cred ca o sa lesin. Deci e mult prea super acesta capitol, chiar nu maa steptam sa intalneasca asemenea buanciuni care desigur au mai si ucis .. wow.
No comment no comment.. :X:X:X:X
Eu una iti urez succes sa scrii al fic si multa inspiratie.[/size]

#12
Multumesc pentru K.OG esti singura care imi comenteaza fapt care ma induce intr-o banuileala , am impresia ca nu va place ficul meu ... :( Ma rog spre doar sa fie o banuiela doar atat . Am folosit in acest cap. un pic de vulgaritatea - don't kill me - :))) Enjoy please
>:)


Cap. 5

P.O.V. Buzz :
Ma trezesc dimineata cu o duere de cap insuportabila , ma ridic din pat si cu pasi mici ma indrept spre baie , ma intorc ca sa vad ce frumoasa adormita , cum ma gandeam doarme ca un prunc , ma intorc si o invelesc acoperindu-i tot spatele . Doamne ce bine m-am distrat aseara , n-am avut niciun stres , totul a fost perfect , m-am imbatat , am fumat , am dansat si am facut si sex , ca venii vorba de asta , tipa chiar stie ceva treaba nu gluma . Revenind . Ma indrept cu pasi marunti spre baie adunand hainele de pe jos si punandu-le pe un scaun din coltul camerei . Camera era vopsita in rosu cu cateva picatele negre , patul era asezat in mijlocul camerei si in stanga si dreapta patului cate o noptiera pe fiecare parte . Intru in baie si las stropi de apa sa curga incetisor pe trupul meu bine facut , dupa ce termin dusul imi infasor prosopul in jurul taliei. Ies din baie , ducandu-ma la un ghiozdan aruncat de-a valma prin camera , de acolo imi scot o perche negri de boxeri , o camasa si niste blugi gri amestecati cu un albastru inchis . Ma imbrac si ma duc in bucatarie . Imi caut tigarile prin camera , dupa aproximativ un sfert de ora le gasesc sub o perna , imi aprind una si ma asez pe fotoliu . Trag tare din tigara si imi las capul pe spate si incep sa fac cercule , ce-mi place cand fac asta .
- Buna dimineata ! Aud o vocea somnoroasei umm.. am uitat cum p*** mea o cheama pe tipa , ma rog .. Imi intorc capul spre ea , era imbracata intr-un tricou negru pe care era imprimat o poza cu HIM , mai lung si niste chilotei roz cu dantela , parul il avea ciufulit si se uita la mine ca la felul paispe' . Se indreapta spre mine si ajungand in fata mea imi da un sarut prin suprindere , ii raspund la sarut bagandu-mi limba in cavitatea ei bucala , limbile noaatre isi incep renumitul si vechiul dans . Se desparte de mine si se duce la un pachet de tigari de pe masa si-l zdrangane un pic si observa ca era gol , se intoarce la mine cu o fata de genul ,, Imi tai venele daca nu-mi dai si mie o tigara ,, si cum ziceam se intoarce la mine si ma roaga frumos sa ii dau si eu o tigara . Ii dau si ma intreaba :
- Vrei sa iti fac si o cafea ?
- Da as dori una . Dar am uitat un lucru sa te intreb aseara , cum ziceai ca te numesti ? intreb schitand un zambet dragalas sa nu se simta stanjenita .
- Pai Jessica , Jessica Reilly . Si venind vorba de asta tu cum te numesti ? Ryan sau Victor ? intreaba ea "masandu-si " parul , in timp ce facea cafeau
,, Cred ca glumeste , e prima data cand o tipa uita cum ma cheama . "
- Hmm... Buzz . Ca ce lucrezi ? Adica lucrezi , nu ? Ca vad ca iti permiti sa stai intr-un apartament scump.
In timp ce o intreabam aceasta imi dadu-se cafeau , iau o gurita si observ ca e foarte buna .
- Sunt profesoara la un liceu de aici din Bucuresti . Tu te ocupi cu uciderea oamenilor importanti adica astia din mafie , si mai esti si traficant de droguri . Am dreptate sau nu ? intreaba ea zambind smecher .
Cand am auzit aceste cuvinte am ramas masca , intelegeam ca m-a vazut omorand oamenii aceia dar nu ma asteptam sa isi dea seama ca ma ocup cu trafic de droguri si omorarea persoanelor din mafie , din cate imi amintesc nu iam zis nimic aseara de genul asta .
- Exact ! Ai ghicit . Cum de stii cu ce ma ocup eu ? intreb nerabdator .
- Mi-am dat seama imediat , am mai umblat cu asemenea persoane . spunea sorband din cafea .
- Inteleg .. . Spun asta si ma indrept spre pat spunandu-i Jessicai ca ma duc sa mai dorm , aceasta dadu din cap in semn de afirmativ .
Doamne ce somn in mie . Si asa maine am o misiune si am nevoie de somn neaparat .

To Be Continued . Scuze ca e scurt :) ma voi revansa eu >:D<
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"



#13
Personal îţi ador ficul. Un lucru care nu mi-l pot exprima, but anyway... So.
Ai avut nişte greşeluţe mici, cred că de tastare. N-o să le mai expun. Don't kill me, please. Îmi place că ai folosti limbaj mai coloat, dă un farmec aparte capitolului. Totuşi mi-aş fi dorit să descrii ce-au făcut cei doi aseară *perv eyes*.
Citat:se intoarce la mine cu o fata de genul ,, Imi tai venele daca nu-mi dai si mie o tigara ,, si cum ziceam se intoarce la mine si ma roaga frumos sa ii dau si eu o tigara
Partea asta a avut o parte bună şi una rea. Cu care să încep? Binee, cu aia rea: nu mi-a plăcut că ai repetat „se întoarce”. Partea bună: m-a amuzat faza cu "îmi tai venele dacă nu-mi dai şi mie o ţigară".
Acţiunea a fost uşurel grăbită, ia descria nu a fost tocmai pe gustul meu -vreau mai multe detalii despre tip şi despre ce-au făcut cu o noapte înainte-.
Deeeci. În concluzie, îmi place ficul tău şi sper să pui repede nextuleţu'.

[Imagine: MANOWAR.jpg]
Brothers everywhere
raise your hands into the air
we're warriors, warriors of the World !

#14
uh ok ...... ce intorsatura de situatie , cred ca nimeni nu se astepta la asa ceva ( sau cel putin eu nu :D ) Oricum imi place ca evoluezi tot mai mult si ca incepi sa iti dezvolti un stil propriu .... Ok , fata asta , le da clasa sa intra repede in joc . E flexibila si deschisa la orice obtiune atata timp cat asta o tine in viata , asta-mi place cel mai mult la ea . Oricum ai avut o trecere brusca , dintr-o perspectiva in alta , dar cred ca asta te face originala . Naratiunea , dialogul si descrierea sunt bine proportionate . Actiunea nu mai e grabita . Ce mai pot spune .... Astept next-ul
Spor la scris !
Bye

#15
Buna , scuze ca adurat atat :) Dar am avut o lene in mine :)) Deci multumesc pentru commenturi fetelor :)) >:D< Sper sa va plac si scuze ca e cam scurt :)






Capitolul 6 - +16

Buzz imi spune ca se duce sa se culce ca are ceva important de facut mai tarziu asa ca ma asez incet pe canapea ca o doamna ce sunt si sorb dn cafeaua cu gust amarui si imi ridic tigara din scrumiera . Doamne ce seara am avut ! Sunt asa de mahmura .

- Flash Back -

- Da baby ! Asa te vreau , mai tare , vreau sa te simt mai bine in mine ! Ahh , asa e mult mai bine !
Tip eu incat glasul meu se aude in tot apartamentul .
- De unde p*** mea ai invatat sa faci sex in halul asta ? ma intreaba Buzz .
- De la Razvan . Spun eu zambitoare .
- Cine-i Razvan ?
- Fratele meu . Spun incepand sa rad.
- Tu vorbesti serios ?
- Da . Eram prin clasa a 8-a si eram curioasa cum se face sexul si nu vroiam sa fac cu vreun necunoscut asa ca m-am dus la Razvan si i-am spus sa imi arate dar noi sa revenim la treaba noastra . spun facand miscari de sus in jos pe el , dandu-mi capul pe spate si tinundu-ma de abdomenul lui bine lucrat .Doamne de cand n-am mai mai avut o asemnea partida de sex , toti erau varza nu stiau ce fac si tipul asta chiar se pricepe .
- Tu nu esti sanatoasa , sincer iti spun . De ce toate fetele nu sunt ca tine ? Intreba el cu o urma de tristete in glasul sau .
- Nu stiu . Ii spun si ma aplec peste el incepand sa-l sarut pe abodmen ducandu-ma pana sus la gat lingandul incet ajungand la gura , imi introduc limba in cavitatea sa bucala jucandu-ma cu limba sa si incep sa-l sarut in toate modurile posibile .
Ma ridic de pe el ca sa se puna peste mine , isi baga "barbatia" in vaginul meu , apucanduma de sani , masandu-mi .
- Ahh , ce bine e ! Tip eu de placere .
Trage de sfarcuri bangadu-le apoi in gura .
- Poti sa mi-o sugi ?
- Nu . Nu ma ating de asa ceva . Zic razand .
Dupa aproximatv doua ore ne trantim in pat gafaind .
- Am fost buna de ceva ?
- Daca ai sti . Spune el si incepem amandoi sa radem .

- End flashback -

Exact a fost o seara infierbantata rau . Pun ceasca neagra de cafea in ghiuveta si ma indrept spre camera incet sa nu il trezesc pe Buzz .
Imi aleg din dulap o bluzita stil camasa , mova si o pereche de pantaloni inchisi la culoare si o geanta mov in care imi pun testele pregatite pentru elevi , cartile , telefonul , cheile si portofelul .
Ma duc la usa si imi aleg niste cizme negre cu toc .
Ajung la masina si observ un tip cu fata de soparla care se uita ciudat la mine de parca scria pe fruntea mea : Doar ce-am facut sex salbatic aseara . Mda , grozav .
Urc in masina si in douazeci de minute ajung in fata scolii , parchez masina si ma duc la magazin si cand vreau sa deschid usa , in reflexia oglinzii vad tot acelasi tip pe care l-am vazut acum douazeci de minute . Sunt cumva urmarita ? Ca numai de asta nu aveam acum nevoie . Cand ma introc numai e . Ce ciudat .

To be contiuned
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"



#16
Yey ajung sa-ti las comm.
Ok hai ca incepem si am multe de spus, tinete bine. :))

Deci, greseli de tastare nu ai avut, deci nu am vazut practic, insa limbajul pe care l-ai folosit, pai m-a cam zgariat pe ureche si pe creier, puteai sa mai adaugi aici ceva figuri de stil. Chair mergeau, ca asa suna cam ciudat sa fiu sincera si in mare parte ma deranjeaza. [sorry. >.<]
Ok am si ras ca o enbuna mai ales la acel flash back, insa nu mi-a prea placut cum aid escris, trebuia sa bagi mai multe, mai multa descriere nu numai dialog sa stii. E lasa ca faci mai bine data viitoare, insa se observa ca te-ai grabit sa-l pui, ca asa sigur aveai sa faci totul cum trebuie.

Nu prea stiu cum sa-ti spun, dar vreu ca pe viitor sa mai bagi descriere sa folosesti multe cuvinte, sa folosesti si fig. de stil.
Oricum asa am ras deci fi sigura de asta, mi-a palcut, insa sper ca in urmatorul capitol sa nu te grabesti asa cum ai facut in acesta. Ok. :*:*

#17
Am revenit cu un nou capitol asa ca de ziua femei sau a fetelor :)) . Deci Kt.Kat iti multumesc pentru comment si stiu ca a fost cam varza capitolul cred ca nici asta nu e prea stralucitor . Asa ... as vrea sa am minim 2 comment-uri :) Hai ca nu va doare mana sa postati , macar doua :) E un pic mai lungut fata de celelalte , cel putin mie asa mi se pare :)

Capitolul 7 - Surprise !

Iesind din mini-magazin cu un pachet de tigari Kent8 in mana , observ ca tipul care ma urmarea intra in incinta scoli . Ciudat , dar in fine .
Ma indrept spre curtea scolii in care se afla doar gradinarul in rest era goala si cum ma uit plictista observ niste elevi care fugeau dupa scoala , probabil ma vazusera . Incep sa maresc pasul , trec in viteza pe langa bancile pustii si vechi si il salut in graba pe gradinar . Ferestrele scolii erau inchise si prin ele se putea vedea cu ochiul liber ca orele incepusera . Odata ajunsa dupa scoala , ii surpind pe baietii fumand . Acestia vor sa plece insa strig la ei :
- Stati putin baieti! Nu vreti sa ma acompaniatii la o tigara ?
Acestia se uita la mine ca la felul paispe' si le apar pe chipuri un zambet , care sincer nu mi-a placut .
- Domnisora profesora , sigur ne-ar face placere . Spune tipul din mijloc zambind si dand un cot tipului din stanga . Care m-a bagat la banuielii .
Toti patru am inceput sa ne indreptam catre bancile vechi si prafuite . Odata ajunsi , ne-am asezat si s-a lasat o tacere adanca . Dupa aproximativ 2 minute unul dintre noi trage fermoarul de pe buze . Tipul arata foarte bine , era blond cu suvite verzi cu niste ochi de un albastru adanc de te puteai ineca in ei , buzele carnoase si nasul frumos conturat . Era imbracat intr-o camasa neagra desfacuta la primi patru nasturi , blugi negri cu multe buzunare . Era super "hot" .
- Domnisoara la ce clase predati ?
- Pai , sa vedem ... La 9- A , B ; 10- B , D ; 11- A si clasele 12 - A,B,C,D . Voi de la ce clasa sunteti ? intreb eu cu speranta sa predau la ei .
- Eu la 12- B si prietenii mei la 11- C . Eu ma numesc Bogdan si ei Alex si Andrei . Pe tine ?
Ridic o spranceana cand aud ca nu mi s-a adresat cu dumneavoastra . Sunt asa de bucuroasa ca predau la clasa la el si mai ales azi am ora cu el , dabea astept.
- Jessica Reilly . Bine baietii eu va las ca trebuie sa ma duc ca am ora cu 12 - B si sper ca Bogdane sa iti faci aparitia . Spun eu cu un zambet imens pe chip .
Ma ridic de pe banca ruginta si ma indrept catre intrarea scolii cand dau sa intru atunci toti elevii navalesc peste mine si din neatentie ma impiedic de ei si cad pe jos . Atunci cand am ridicat capul in timp ce imi strangeam foile si cartile de pe jos , il vad pe el . Pe acelasi tip cu ochii rosii , fata pailda , ochii albastri . Inainte nu credeam in dragoste la prima vedere dar acum imi vine sa cred in orice fantezie , cand il vad genunchii mi se inmoaie , obraji mi se inrosesc si incep sa am fulturasii multii in stomac . Mii si mii de sentimente ma doboara cand il vad , imaginea lui imi provoaca o senzatie pe care nici drogurile nu mi le pot da . Glasul lui rece si lipsit de orice alt interes ma innebuneste , el e ca un vis pentru mine .
O iubire dintr-un profesor si elev nu suna prea bine . Oricum , cred ca ar trebuii sa evitam sa ne mai intalnim in timp ce eu cad , deja e patetic . Se uita plictisit , ridicand din spranceana si un zambet ii apare pe fata . Se apleaca usor si ma ajuta sa imi strang lucrurile , e asa atent cu ele ... Doamne Jess nu mai te gandii la prostiii .
Ridica capul si se uita intens la mine si buzele incep sa se miste , dar fiind prea bagata in transa nu imi pot da seama ce zice , ma misca un pic :
- Da ? Spun eu confuza , ridicandu-ma in picioare si landu-i lucrurile punandu-le in posteta .
- Tu chiar nu m-ai auzit , nu? Spune el razand si punandu-si pumnul la gura .
- Scuze , nu eram atenta . Ce-ai zis ? Il intreb eu curioasa de raspuns .
- Te-am intrebat daca mai ai de gand sa ne intalnim in felul asta ? Spune el continund sa rada .
- Ce ? A , da . Asa e . Si eu m-am gandit la asta .
- Tu esti noua profesoara de engleza si romana , nu ?
- Da , chiar eu . Spun gesticuland din maini .
- Ei bine atunci ne vedem peste zece minute .Pa !
Zece minute dar unde ? Ca eu am ora . Aaa . Da , ce proasta sunt , el e in a 12-B . Ce fericita sunt .
Cele zece minute au trecut incet , incat am avut timp sa mai beau o cafea si sa fumez o tigara . Imi iau catalogul rosu de pe masuta si postea si man duc spre clasa , dupa ce am urcat mai mute scarii ajung in clasa . Toti se ridica in picioare cand ma vad , atunci imi iau si o atitudine serioasa . Ma pun la catedra si ma uit prin clasa . Bancile era asezate pe patru randuri fiecare cu cate sase banci pe fiecare rand , bancile erau de o persoana . In a doua banca din spre geam era Bogdan si in spatele lui era tipul de pe hol . Zambesc satisfacuta ca baietii erau la ora si incep sa fac prezenta .

To be continued >:D<
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"



#18
Yey un nou capitol. :X
Pai nu e asa de rau, este mai bine ca cel anterior. Insa cu toate acestea, eu una tot cred ca ar fi mai bine sa nu te grabesti ca sa postezi, mai bine asteapta, gandestete.. ca nu te impinge nimeni de la spate. :*
Adunati gandurile si scrie un capitol frumos si plin de toate. Adica : descriere, dialog etc..
Oricum, multa actiune nu sa prea petrecut, dar chiar si asa mi-a placut.
Vezi ca atunci cand ai spus de tipul acela cu fatza palida, ai spus la inceput ca are ochii rosii, iar dupa aceea ai scris ochi albastrii.
Sa te hotarasti cum ii are, daca ii are in combinatie puteai sa o reformulezi ceva in genul : "Pe acelasi tip cu ochii care combinau noanta de rosu si albastru..". Ceva de genul. :))

Pai eu astept nextul, scuze ca acest comm nu este foarte lung, insa sa stii puteam sa scriu multe. Dar am spus lasa. :))
See you in the next chapter. :*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Heaven or Hell? yuko_hataki 2 2.636 24-02-2013, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Lain
  A dream become's real(InuYasha) Matt 3 3.127 23-01-2012, 10:48 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Escape from the dead Zummy 49 18.582 11-08-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  Made in Hell Andrei. 13 6.296 28-06-2011, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Jun
  Escape me nimeni 42 27.241 04-02-2011, 10:20 PM
Ultimul răspuns: •нąкü•
  Hell's child MiraA 15 7.780 28-12-2010, 11:44 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Love or hell...you be the judge of that :.:.:Ratsuky:.:.: 1 2.282 22-06-2010, 03:55 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)