Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Heaven or Hell?

#1

#2
Capitolul I partea a -II-a
,,Aceasta merge sa se schimbe''

Era imbracata intr-un tricou rosu si pantaloni de blugi de un albastru inchis.Aceeleasi cizme.Yuko merge in camera tatalui sau sa citeasca.Acesta avea o biblioteca imnsa.Calatorea cu ochii printre rafturile biblioteci.Puse ochii pe o carte cu coperta verde.Incepu sa citeasca:
,,Sunt cu Yuko sub ramurile unui copac.....''Acela era jurnalul lui Madara.Ea afla totul despre trecutul ei,iar lacrimi amare curgeau pe fata ei.Cazu in genunchi plangand cu mii de ganduri in cap.
,,Cum arata mama?,Cine e Naruto?,De ce nu m-a cautat?De ce stau in casa asta?De ce sunt prinsa intr-o lume plina de ura?Oare Matilda a terminat tortul?''Mda...
Aceasta cobora jos.Deidara,Sasuke,Itachi,Sasori,Madara,Matilda(menajera)si Pain.Acestia erau nedumeriti.De ce este Yuko asa de serioasa?Yuko sare in bratele lui Madara plangand.
Yuko:Multumesc!Il urasc pe Naruto!Mersi ca m-ai luat!Stiu ca nu esti tatal meu,dar stiu ca ma iubesti!
Madara era un tip rau,plin de ura ce nu stia ce e dragostea,pana atunci nu o iubea pe Yuko chiar asa de tare.Defapt o iubea dar nu intelegea sentimentul acela.Dar,acum toti erau cu gurile cascate.Madara o imbratisa pe Yuko si incepu sa...sa planga.Simtea ce e iubirea si cum e sa fii iubit.
Madara:Tu,esti,ai fost si vei fii Yuko Hataki Uchiha.Ma bucur ca acum nu trebuie sa-ti ascund nimic.Membrii mafiei sunt aici.Ti-au adus niste cadouri superbe si se bucura sa te cunoasca.
Toti membrii inafara de Matilda erau niste perversi care abea asteptauca Yuko sa afle adevarul.Nici eu nu stiu cu ce ii ajuta asta,dar stiu ca nu aveau planuri bune pentru Yuko.Era oricum o fata frumoasa,plina de forme.Era superba intr-un cuvant.Pacat ca ea,nici nu stie ce o asteapta.
**************
A trecut o luna de la incident.Membrii clanului locuiau in casa lui Madara care nu avea 9 etaje,avea doar 6,dar nu era mai prejos ca celor de la Akatsuki.Yuko se trezeste de dimineata.Era ora 6:30.Se imbraca intr-o pereche de jeans negri cu o bluza de trening alba pe spatele careia scria cu mov ,,Bad Girl''.Parul ei lung si negru pana la fund ii era prins intr-o coada,iar ca de obicei lasa libere 2 shiuvite.Coboara in bucatarie.Matilda ii pregatise micul-dejun.Nici nu se apuca de mancat caci intra Deidara cu o fata trista:
,,Madara a murit intr-un accident de masina''.La auzul acestor lucruri,Yuko scapa lingura jos.Lacrimi fierbinti curg pe chipul ei ca de inger.Deidara pleca si cand iesi din bucatarie scoase un ranjet sadic.Deidara impreuna cu ceilalti l-au omorat pe Madara.In timp ce Yuko plangea in bratele Matildei,membrii clanului,mafiei sau cum vreti voi faceau planuri pentru Yuko.Din cauza ca era foarte....sexy...sa zicem le furara inimile baietilor.Avea ceva special,avea feminitate.Nu era la felca c****le cu care ei se culcau.Nu era la fel ca si Karin sau Konan.Nu era ca Temari sau altele.Matilda stiia ce se intampa si incepu sa ii povesteasca:
,,Draga mea,fugi de aici departe.Fugi unde vezi cu ochii.Acesti oameni nu sunt de tine.Cauta-l pe Naruto.Nu e un tip rau.E un baiat extraordinar.L-am cunoscut.Am fost acum 2 ani cu tatal tau,sa vedem daca mai traieste.Tatal tau avea un sharingan special,putea vedea viitorul.Stia ca va murii,de aceea a vrut sa pleci de aici.Pleaca''.
Auzind aceste cuvinte Yuko iesi speriata pe usa.Viata ii trecea in fata ochiilor.Se temea.Stia cat sunt de periculosi,stiau ca o vor cauta.Nici ea nu stia de ce,dar simtea asa.Era din cauza puterii sale.Tatal ei,o atrena cand era mica.De la 3ani pana la 8 ani,dar pentru a controla asta avea nevoie de antrenament.Incepu sa fuga spre padure dar Deidara o prinde de mana si o opreste.Se uita foarte pervers la ea dar nu apuca sa faca nimic.Primeste o palma si o vede pe Yuko fugind.
Capitolul al -II-lea
Oare ma vor gasi?
Era o noapte rece,norii acopereau luna pe care Yuko o urmarea noapte de noapte.Din pacate nu putea.Nu era acasa nici vremea nu era favorabila.Incepu sa picure su dupa asta ploua.Cerul plangea de mila fetei.Era plina de zgarieturi,hainele ii erau rupte,ii era foame si animalele padurii o puteau devora.Se ascunse sub un copac mare.Era atat de speriata,afara fulgera si tuna.Mai ales ca ei puteau veni oricand.De ce?De ce eu?De ce tata?De ce?erau cateva din gandurile fetei.Se aude o masina.Yuko incepe sa tremure.Din fericire nu erau membri Akatsuki.Erau doar niste membrii Anbu.Hinata Hyuuga,Sai,Sakura Haruno si Naruto Uzumaki.
Cautau probe impotriva lui Madara,o cautau pe Yuko.Sakura.o fata cu ochii de smarald si parul ca florile de cires se apropie de ea si striga:Heeey am gasit o fata.
Toti se aduna in jurul ei.Cu ochii mari ea ii privea,putin nedumerita.
Naruto:Buna!Eu ma numesc....dar Sakura il intrerupe
Sakura:Il cheama....Kay!
Yuko:,,Poate ei i-au trimis,sa nu-mi spun numele real''Eu ma numesc Saki.Saki...uhm...Saki Hataki
Hinata:Ce cauti aici?
Yuko:,,Nu le voi spune adevarul''M-am pierdut.Voi sunteti ninja?Tata vroia sa fiu un ninja dar....acesta se intrerupe dar continua....a murit.
Sai ramane inmarmurit de frumusetea ei.Avand pe ea doar rochita de noapte cu care iesise afara.Mai ales cum ploua aceasta era transparenta.Sakura il ghionti pe Sai care o facuse pe Yuko....pardon Saki sa roseasca.Sakura isi da jos vesta si o pune pe Yuko.Sai ramane in urma cu Hinata.
Sai:Buna!
Yuko(Saki):Heey...unde mergem?
Sai:In Konoha.
Yuko:Konoha?Yuko ramane socata.Se va intoarce in satul unde s-a nascut?Il va gasi pe Naruto?
Pacat ca ea nu stie ca Naruto era chiar in fata ei.Sakura si Naruto vorbeau:
Sakura:Hey,fata asta e suspecta...
Naruto:Nu stiu de ce...dar simt ca mi-e dor de Yuko.
Sakura:Nu cred ca ea traieste.
Naruto:Nu-i adevarat.Iar blondul fugi inaintea tuturor.Avea lacrimi in ochi.
La fel si Yuko.Vroia sa il gaseasca.

#3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Made in Hell Andrei. 13 6.275 28-06-2011, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Jun
  There is no escape from the real hell [ + 16 / 18 ] sickness 17 8.770 07-03-2011, 10:01 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Hell's child MiraA 15 7.718 28-12-2010, 11:44 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Love or hell...you be the judge of that :.:.:Ratsuky:.:.: 1 2.271 22-06-2010, 03:55 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Hell or heaven. Poisonous snake of the shadow~in romana~ SasukeRockGirl 2 2.641 03-05-2009, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Mabel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)