Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm your lover +18*naruxsasu love yaoi

#1
sal la toti...bun asta da fic nou..este yaoi si este +18...este yaoi
si este fik cu naruto...bun inca ceva si va las..am mai postat acest fic pe alt site..NU este plagiat...

Capitolul I *un sentiment nou*

In mijlocul unei gradini privea panorama incantatoare.Vantul adia, jucandu-se cu suvitele blonde, in timp ce ochii albastri ca marea, erau atintiti catre un trandafir. Aceasta floare, ilvrajea pe adolescentul de 16 ani.Pantaloni negrii ii completa tinuta cu o camasa alba.Trandafirul il vrajea pe Naruto, asa ca baiatul nu se abtinu sa nu-l rupa si avea de gand sa il dea iubiteie lui Hinata.O floare, o va ajuta sa treaca peste dorul plecarii fratelui ei, Neji, care plecase la antrenament timp de un an, cu kakashi, Sasuke si Lee.Rupse trandafirul...imediat ce il mirosi, blondul simtii un sentiment de dor fata de Sasuke.O energie mistica, parca il cuprindea. Fiecare petala a trandafirului spunea ceva...atinse bland o petala si vazu ca este extrem de catifelata.In minte ii veni imaginea iubitei lui care il astepta. Se desprinse din magia trandafirului si cu pasi usori se indrepta spre parc.Ajuns acolo, blondul o zari pe adolescenta.Statea, ca de obicei, in leagan, cu privirea atintita catre peisajul plin de farmec al parcului.
-Salut Naruto! spuse fata deloc timida.
-Buna si tie...asta este pentru tine...Naruto, ii imana trandafirul Hinatei, care, si aceasta de asemenea, se lasa purtata de vraja acelei flori.
-Este frumos iubitule..Momentul lor de admirat se sfarsise, cand un baiat veni langa ei.Avea parul maroniu strans intr-o coada cu ochii mati caprui.
-Konohamaru...s-a intamplat ceva...Intreba Hinata deja speriata.
-In sat a venit Neji, Sasuke, Lee si Kakashi sensei...sunt in biroul hokagelui. La auzul acestor vorbe, adolescenta se ridica in picioare si fugi spre biroul lui Tsunade.
-De abia astept sa o anunt pe Saku-chan.
-Stie..l-a vazut..a fost cam disperata dupa el.
-Atunci..ma duc sa ma schimb. Konohamaru aproba din cap, apoi disparu intr-un nor de fum, lasandu-l pe blond singur, apoi se teleporta si acesta acasa.
-----
In biroul lui Tsunade, cei tri baieti erau deja acolo, kakashi deja plecase spre casa.Lee nu mai era de loc ca inainte...se schimbase mult, Neji si Sasuke ramasese la fel, doar ca, cu siguranta erau mai puternici.In birou, o silueta isi facu aparitia.Era Hinata si zambea larg.Era destul de schimbata, ceea ce ii atrase destul de mult, atentia lui Neji.Dupa aceasta, aparu si rozalia, care era in culmea fericirii, care ramase atintita ce ochii la brunet.
-Wow baieti...ce v-at schimbat...Spuse Sakura incantata.
-Si noua ne pare bine Sakura-chan, ca te vedem...zambii Lee, atragandu-i intr-un mod ciudat atentia fetei.Aceasta ramase atintita la el, mancandu-l din privire.Pe usa isi mai facu aparitia Naruto foarte vesel.
-salut..ce mult v-am dus dorul. Hinata il lua de brat pe Naruto, fara nici o jena il saruta apasat, introducandu-i limba, in vazul tuturor, mai ales in fata varului ei, care murea de invidie.Ii venea sa-l ia la bataie, sa-l faca sa sufere...dar ce era in inima lui...nimeni nu stia.
Sasuke, insa isi controla toate sentimentele...furie, ura, dispret.
-Sakura hai sa mergem...spuse in cele din urma Lee, rupand astfel si sarutul acela indecent.Toti plecara rand pe rand la casele lor.
Soarele apunea incet peste sateni, lasand loc mamei luni, care, ca de obicei, nu intarzia sa apara.Blondul ratacea prin sat, neavand somn. hotara sa mearga la lac.Lunea, mereu isi atintea razele, pline de farmec,spre acel loc, creind un paradis pentru cei care apreciau minunatiile naturii. Se dezbraca de haine, ramanand gol.Nu stia ca, in acest moment, doi ochi negri, il priveau cu dorinta nebuna de a-l saruta.Era Sasuke, intra in apa, dupa ce se elibera de haine, venind pe la spate.Blondul tresari, cand simtii o atingere in zona sensibila si se intoarse brusc, dand ochii cu brunetul...
-Ti-a fost dor de mine pisicuta balaie.Intreba brunetul..
-Da mi-a fost...
-Mi-a fost dor de saruturile tale..stii asta? intreba Naruto.
-Eu te-am visat noaptea...stii cum te-am visat?
-Arata-mi! il atentiona blondul.Brunetul, il saruta cu multa pasiune, ii rasfata corpul cu saruturile pline de farmec.Se lasa in jos, sarutandu-i zona sensibila.Blondul scoase un strigat de placere.
-Naruto...mai tii minte ce am facut noi anul trecut? il intreba Sasuke intr-un mod mai pervers.
-Da sasu-chan..imi amintesc...te iubesc..
-Si eu Naru-chan..Sasuke isi iubeste pisicuta balaie....

Cam atat...ceva comentarii? In capitolul urmator va fi mult mai bine acum...o introducere in peisaj...gomenasai daca ester scurt sau a avut greseli..^:)^ mi se pare ca am grabit actiunea...
la capitolul urmatie nu va mai fi...promit....Gomenasai inca o data..
si nu este plagiart...va mai spun...am facut cateva modificar...

#2
Hmnm, frumos la inceput, nu-mi prea place finalul, adica, ceea ce nu-mi place este faza cu Naru-chan si Sasu-chan,. Te-as ruga din inima sa ;le zici Naruto si Sasuke.

In rest, no comment! E prima poveste de genu pe care o citesc(NarutoxSasuke) insa-mi place.

Astept continuarea, cu mai multa descriere la partea yaoi, oky;) ?
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#3
Destul de interesant ficul tau.Ce pot zice imi place cum ai inceput,doar ca mi se pare ca ai prea grabit actiunea mai ales la sfarsit.Dupa cum a zis si Anyoka le mai spune Naru-chan si Sasu-chan.:pray:
Am gasit cateva greseli de tastare destul de mici si putine(imana-inmana )iar in unele locuri exprimarea e un pic fortata.
Cam atat te las in pace,am terminat cu criticile iti mai spun doar ca abea astept sa pui urmatorul capitol!
Gambate!Ja ne^

#4
ok nu mai spun sasu si naru, aveti dreptate... ficul l-am terminat pe alt site, dar am sa schimb tema.Am inceput asa dar am sa-l termin altfel.

Capitolul 3

Naruto, se trezea deranjat de razele solare.Se ridica din patul moale spre baia unde avea sa-si faca siesta de dimineata.Ca intodeauna punea pret pe haine si pe bunul gust.Era adevarat ca se maturizase intr-un timp asa de scrut.Naruto se pregati si pleca la academie, unde avea sa se intalneasca cu Sasuke si Sakura.Mult si-ar fi dorit sa sara in bratele lui Sasuke, dar era de preferat6 sa nu o faca.Altfel, toti si-ar fi dat seama ca sunt impreuna.Relatia lor ar fi pusa in mare pericol daca despre cei doi s-ar fi aflat secretul.

Mergea linistit pe drumul prafuit al Konohei, fara sa sara sau sa se zbantuie cum obisnuia sa faca atunci cand era mic.Zambea in sinea lui, cand vazu muntele, unde era sculptat fetele hokagelor satului.Il vazu pe Yondaime si zambi...cate amintiri dar triste.Tatal lui nu era cu el, dar daca da cum ar fi reactionat daca ar fi aflat ca sunt impreuna.Multi i-ar fi cresut nebuni, dar era mai bine decat asta.Deodata o zarecete pe Hinata.Flarea lui de liliac.Asa obisnuia sa o alinte, cand erau singuri.Aceasta era cam abatuta, dar lui Naruto nu ii dadea de banuit nimic.Fata se apropie de el si il saruta cu pasiune, in timp ce ii mangaia obrazul catifelat.
-Ce mai face floarea mea de liliac? intreba blondul zambind
-Bine...vii la academie si eu treceam sa te iau.
-Cum sa ma iei..eu trebuie sa te iau, tu esti fata.
Plecara pe drumul mic.Nu mai era mult si ajungeau.Intre timp vorbeau despre diferitele lucruri, cum ar fi echipele de genini, relatia lor si multe altele.In sfarsit ajunsesera la academie, unde nu era nimeni in afara de Kakashi.Blondul il privi mirat, apoi intoarse capul spre4 Hinata...
-Unde ati fost si unde este Sasuke? intreba Kakashi aparent calm.
-Pai...nu stim! spuse blondul.Dar, cand intoarse capul, mare i-a fost mirarea sa-l vada pe Sasuke cu Sakura.Atunci, o tristete apasatoare puse stapanire pe el.Nu se putea controla, asa ca disparu intr-un nor de fum....
-Ce a aptit? intreaba rozalia.Kakashi stia prea bine ce se intamplase, dar prefera sa taca....asa ii promisese lui Sasuke.Acesta disparu si el, lasandu-le adolescentelor o urma de intrebare.


-Nu se poate sa-mi faca asta....Naruto era de-adreptul depreimat de aceasta situatie.Nu se astepta ca el sa fie pus in aceasta situatie.In spatele lui, Sasuke, il apuca de talie, intorcandu-l spre el.
-Ce crezi ca faci? tipa blondul deprimat.
-Doar pe tine te vreau....
Sasuke ii indeparta hainele, sarutandu-l pe abdomen.Acesta nu ezita sa faca miscari ale picioarelor.Camera era goala si intunecoasa, asa ca doar gemetele lor se auzeau.Isi trecu mana prin parul balai, apoi ii facu nevazuti pantaloni, care ii opreau de la alte lucruri.....Il mangaie in zona sensibila creind un sentiment nou si inovator.Placerea se imbina cu durerea.Era ca un ecou al clipelor romantice care se imbina.Il patrunse usor, acesta scotand gemet de placere....Fusese o noapte fierbinta, care va fii urmata si de alta, imediat ce blondul.....
data viitoare,Acum ceva comuri totusi, daca citit sa va spuneti si parerea.(*)
o sa postez s-ar putea maine, cand am sa am timp, dar
acum am sa va las o poza cu cei doi
indragostiti:-"

[Imagine: 525483654.jpg]

maine sar putea sa postez.Pana atunci criticati cap anterior.
-

#5
Pozele sunt frumoase, insa firul narativ e destul de slabut. Intr-un anime/manga inteleg axarea doar pe yaoi, a unora desigur, asta o fi menirea lor. Dar intr-o poveste incearca sa mai detaliezi si cate un pic din actiunea propriu-zisa. De asemenea, avertizarea 18+ nu se justifica in momentul de fata, daca intelegi. Poti detalia si descrierea scenelor, sau poti sa scazi avertizarea, lumea cand intra aici se gandeste "uite peste ce yaoi am dat", dar pana la urma este destul de nevinovat!

In fine, sfatul neu este sa gasesti si ceva actiune sau sentimente pe care sa le detaliezi mai mult.

In rest, felicitari pentru exprimare si idee. Nu am citit niciodata ceva NarutoxSasuke[dupa cum am mai spus], pentru ca nu eram si nici nu sunt de acord cu aceasta "convertire a unui anime "normal", dar trebuie sa fim deschisi, nu?

Gambate pentru amandoua :bye: , + pt fiecare;)
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#6
multumesc pentru coment, dar vreau sa-ti spun ca eu sunt deidara-chan4ever, numai ca mi-am pierdut parola de la acel cont asa ca mi-am facut altul.Cum am mai spus [la nou veniti]. Asta denota faptul ca am lipsit atat de mult timp si am sa continui de unde am ramas.deci in concluzie eu sunt deidara-chan4ever, si asta este noul meu cont fiindca parola de la primul cont am uitat-o.Deci pe acel cont nu voi mai intra.Asta este contul care voi intra de acum incolo Si imi voi relua activitatea [ficurile]



4


Inca in visare, blondinul imbratisa perna moale si alba ca fulgul de nea.Parul blond si ravasit ii era dat la o parte de catre mana brunetului.Cu miscari usoare il saruta pe gat, coborand mai jos spre abdomenul gol al baiatului.Naruto nu constientiza ceea ce Sasuke ii facea, el fiind cufundat intr-un somn adanc.Limba brunetului lasa o urma de saliva pe abdomenul lui Naruto.Acesta se misca usor, trezit de atingerile suave ale partenerului sau.Sasuke il intoarse spre el, asezandu-se pe Naruto.Isi scoase tricoul de culoarea abanosului pe care il purta, apoi se lepada si de pantalonii care il incomoda.Boxerii ajunse si ei intr-un colt al camerei.Cu miscari usaore, ii scaose lenjeria intima aruncand-o intr-un colt al camerei.
Isi dadu suvitele de par negre din ochii de aceias culoare, incepand sa-l sarute patimas pe pielea ca spuma laptelui.Atingerile acestuia reusi in cele din urma sa-l trezeasca pe Naruto.Opservand ce are de gand sa faca, fugi de langa acesta in baie.Dupa el, Sasuke incerca sa-l prinda.
-Vino aici Naruto...striga Sasuke incepand sa rada zgomotos.
-Nu am chef! striga blondinul din baie.
-VIno ca stii ce patesti! striga brunetul apropiidu-se de usa incaperii unde Naruto incepea sa faca dus.Sasuke cum auzi sunetul apei, intra in baie.Incaperea fiind descuitata de Naruto.Intra usor acolo, incuind-o dupa el.Merse spre cada, unde Naruto isi dezmierda trupul.
Sasuke isi musca buza inferioara, dandu-si sangele.Naruto il lua langa el, trantindu-l de cabina de dus.Sasuke il trase violent spre el, sarutandu-l pasional.Ii musca buza inferioara, dandu-i sangele.Limba brunetului facea miscari usaore peste buzele blondului.Dintii lui Sasuke muscau limba blondului.O durere surda simtii acesta.Naruto se aseza in genunchi, tinandu-l pe Sasuke de talie.Cu miscari bruntale, acesta masa zona sensibila a lui Sasuke.La contactul acesta, brunetul il trase puternic pe iubitul sau de parul de culoarea spicului de grau.

Naruto scoase un geamat de placere care se intersecta cu durerea, creind un sentiment inovator.Limba blondului crea o dara de saliva pe piciorul brunetului.Limba crea o traectorie cat mai sus, ajungand iar catre zona sensibila.In urma protestelor brunetului de a inceta, Naruto parca nu-l asculta.Pur si simplu nu se oprea, lasandu-l parca sa se chinuie in palcere.

Sasuke il apuca de par pe Naruto, tragandu-l catre el.Acesta scoase un scancet de durere, in timp ce il trantea de peretele cabinei de dus.SE aseza in acea pozitie in care fusese blondul pana acum.Cu miscari usoare, brunetul il apuca serios de zona sensibila.Naruto timpa cat putu de tare, dar nimeni nu-l auzea.De fapt, nici nu vroia salvare, sau ca cineva sa-i deranjeze.Vroia sa petreaca multe clipe minunate impreuna cu iubitul sau secret.

Il apuca bruntal de zona sensibila, muscandu-l violent.Naruto simtea ca nu mai poate, dar mai vroia.Era ca un drog, de care nu vroia sa se lepede.Sasuke il trase spre el, intorcandu-l cu spatele la el.Se aseza pe jos, punandu-l pe blond peste el.Il patrunse puternic, dand dovada de multa iubire.
-In..ce..tea..za..te roog! vorbele lui Naruto parca nici nu erau auzite.
-Si nu..iti place? intreba curios brunetul epuizat de asemenea.
-Sti bine ca da....Sasuke il indeparta pe blondin, plecand cu el spre dormitor.Il aseza pe suprafata moale, adormind imediat.Erau epuizati si nu mai puteau rezista pentru inca o partida.
-Sasukle vreau sa dorm! spuse incet micul Uzumacki
-Atunci hai sa dormim..si mie imi este somn...M-am epuizat cu tine.Sa stii ca esti foarte bun la sex iubitule.
-Mai taci...si dormi.Naruto deja era rosu la fata, dar prefera sa nu dezvaluie ca inca ii era rusine sa pronunte anumite cuvinte.In schimb Sasuke nu se jena sa pronunte multe cuvinte.El era destul de libertin si Naruto stia asta.In sfarsit cei doi adormi linistiti unu langa altu.Se simteau bine unu in compania altuia si preferau sa stea asa.



-Kakashi-sensei...ce s-a intamplat cu Naruto si Sasuke? intreba HInata ingrijorata pentru iu8bitul sau.
-La antrenamente...stii cum sunt cei doi...De fapt Kakshi stia apsolut tot despre cei doi.Stai ca aveau o relatie, care ii putea pune in pericol.Ca orice satean, el aprecia relatiile dintre fete si baieti, nu baietii si si baieti.Dar prefera sa taca, altfel ii punea in pericol pe cei doi indragostiti care nu avea nici o treaba.Relatiile lor sexuale erau in regula si iubirea dintre cei doi era mai puternica ca oricand.Nimeni nu-i putea desparti, ei fiind legati de o iubire eterna.
-Hinata-chan stai calma, nu s-a intamplat nimic cu cei doi fii sigura! o incuraja rozalia, strangand-o la piept.
Se parea ca nimeni nu stia de relatia celor doi si se parea ca doar Kakashi stia despre secretul lor....

cam atat comentarii>>:victorie:
-

#7
Well... here I am again... Apropos, stii ca puteai sa zici "mi-am uitat parola" si ti-o resetau, nu?:))

Oricum... trecand la fic, repetitii cam multe: "dandu-i sangele" fiind un exemplu.
Ai cam scapat multe acorduri: "cei doi adormi ", si multe altele...
"Uzumacki"-> Uzumaki
"iu8bitul" -> greseli de tastare, doar un singur exemplu am apucat sa dau
"M-am epuizat cu tine" -> asta suna ca si cazut din pom....


Umm... vad ca te-ai grabit. Incearca sa scrii din placere nu din dorinta de a posta mai repede un nou capitol. Intradevar, observ ca ai dezvoltat si iti multumesc pentru ca mi-ai ascultat sfatul... nu am vrut sa spun sa te grabesti...

Do your best! :bye:
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#8
E interesant...in sfarsit Naruto yaoi!Ma saturasem de clasicele SakuXSasu.Nu va suparati pe mine...gome...stiu k cei care le-au scris au pus multa munka dar sunt prea multi cei care au scris despre Sakura si Sasuke nu credeti?In fine...nu vreau sa par nesimtita si rea.Nu sunt asa!!!In fine....Sa revin la parerea mea despre fcul tau.Te felicit si abia astept continuarea!
Sper k,Kakashi nu va ciripi despre relatia dintre Naru si Saku k ii rup gatul chiar dak il plak la nebunie!!!
Ma intreb cati vreti sa-mi dati in cap pt k am comentat un articol destul de negativ despre ficurile SakuraXSasuke.Sorry si sper k nu ma urati!!!Ja ne si spor la scris!

#9
fetelor va multumesc pentru ca imi citit ficul iar tu sakura-haruno95, fikul este facut dupa cum vreau nu dupa cum vrei tu.Macar eu scriu ficul corect.
Pana im prezent nu-l voi mai continua asa ca rog un moderator sa-mi inchida ficul pentru o perioada de timp.[nu stiu cat.]
multumesc anticipat.

topic inchis la cererea autoarei
set by Aly
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.923 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.906 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.989 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  SasuSaku lover ~FreaKy and CuTe~xD 28 16.905 03-08-2011, 10:40 AM
Ultimul răspuns: ~FreaKy and CuTe~xD
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.068 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  SasuSaku lover ~FreaKy and CuTe~xD 0 2.024 24-06-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: ~FreaKy and CuTe~xD
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.745 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.168 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.834 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.464 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)