Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SasuSaku lover

#21
Hello all!!! am venit cu sfarsitul ficului,si m-am gandit sa fie Happy ending:x asa ca.....sa incepem!!!


END OF STORY


Era dimineata,dar nu era o dimineata ca si celelalte,era o dimineata friguroasa,nori cei negri impiedica razele soarelui sa incalzeasca pamantul,vantul batea din ce in ce mai tare,si incepe sa ploua cu picaturi mici ca si lacrimile pe care Sasuke le varsa asteptand sa poata intra la rozalia lui,care era ca un trandafir atat de firav,asistentele care o ingrijau inca nu ii dadeau voie lui Sasuke sa intre in salonul fetei dar nu stia de ce.Brunetul statea pe o canapea aproape adormind deoarece nu dormise toata noaptea.Iata ca in sfarsit apare si doctorul care vorbea cu asistentele,brunetul numai avea rabdare asa ca s-a dus la domnul doctor sa intrebe cum se simte rozalia lui.
-Domnule doctor,va rog,imi puteti spune cum se simte Sakura?
-Imi pare rau sa zic asta dar.....este intr-o stare foarte grava,a suferit un traumatizm cerebral foarte grav,acum doar aparatele o mai tin in viata,doar daca ii facem o operatie care este si ea,de asemenea,riscanta......
-Dar daca ii faceti aceasta operatie v-a fi bine?
-Aici depinde de organismul ei.....
-Dar Ino?ea este bine?
-Da,ea doar a avut o zgarietura,a avut noroc pentru ca a purtat centura de siguranta.
-Multumesc domnule doctor,si va rog sa ma anuntati daca veti face operatia!
-Desigur!
Si brunetul ramase iar singur,uitanduse pe geam si gandinduse la rozalia lui,si se simtea atat de vinovat,constiinta il mustra fara incetare.Ploaia se oprise,iar printre norii fumurii se zareau cateva raze calde ale soarelui,dar norii imediat le acopereau,brunetul se uita si prin imprejurimi si vazu la balconul unui salon un trandafir mare,de culoare parului Sakurei,era atat de frumos dar mai avea putin si se ofilea din cauza ploii si frigului,asa ca Sasuke se duse sa il ia pentru ca nimeni numai era in acel salon.Se gandea sa il duca Sakurei cand se v-a putea duce sa o vada.Sasuke tinea trandafirul langa el care incepea usor usor sa isi revina.
Sasuke astepta,astepta si iar astepta pana se facu seara,odata cu seara incepu si o furtuna imenasa cu picaturi mari de ploaie,cu fulegere care iti taiau respiratia,vantul rupea crengile copacilor,iar norii ucideau orice raza a luni care puteau lumina locurile.Doctorul care vorbise mai devreme cu Sasuke venise sa il anunte ca v-a face operatia si ca acum o poate vedea.
Sasuke a luat trandafirul roz si a intrat in salonul Sakurei,era conectata la multe aparate si inca dormea,Sasuke puse trandafirul pe noptiera si se duse langa rozalia lui,se uita la ea,la chipul ei ca al unui ingeras si se juca cu parul ei,moale si catifelat la fetalele unui trandafir,i se sfarama inima cand o vedea in starea asta si se simte vinovat,o lacrima ii aparu pe obraz,o lacrima rece care se cazu pe obrazul rozaliei,brunetul o saruta usor pe obraz si apoi veni doctorul sa o i-a pe rozlie pentru operatie.Sasuke se indeparta de patul rozaliei pentru a o lua si s-a dus si el pana in sala de operati,apoi i s-a cerut sa iasa pentru ca vor intra in operatie.Brunetul vedea cum o puneau pe patul de operatie,iar apoi usile s-au inchis,el s-a dus dinou la geam si se uita la furtuna care nu inceta sa se opreasca.Trecura 2 ore,iar operatia inca nu era gata,apoi pe Sasuke il suna fratele lui.
-Sasuke vino repede la firma,s-a produs un scurt circuit din cauza furtuni!!
-Nu pot veni,Sakura este intr-o stare grava si nu o pot lasa,te rog incearca sa rezolvi tu problema!
-Bine frate,am sa incerc,sa ai grija de tine pa-pa!
-Si tu sa ai,pa!
Acum brunetul mai avea inca o problema,apoi vazu ca lumina se stingea si se aprindea mereu si asta il facea curios,iar dintr-o data toate luminile din spital au incetat sa lumineze,era ca un abis intunecat,nu se m-ai zarea nimic,nimic nu se mai auzea,nori ucideau orice raza a lunii,Sasuke isi aduse aminte de ce spunea doctorul,ca Sakura era tinuta in viata doar de aparate,si apoi alerga catre sala de operatie chiar daca nu vedea nimic,apoi isi aduse aminte ca in buzunar are o mica lanterna,scoase lanterna din buzunar si se indrepta catre sala de operatie,alerga cu disperare si cu lacrimi in ochii,cand ajunse,numai era nimeni,doar rozalia lui care avea pulsul foarte slab,doctori plecase la parter pentru a vedea ce se intampla.Sasuke cazu in ghenunchi si incepu sa planga si o tinea de mana pe rozalie,care era sub efectul anesteziei,chiar daca operatia era gata,dintr-o data,aparatul care arata ca inima Sakurei,se oprise.

Si asta e tot,dar o sa termin pentru ca acum trebuie sa plec la Brasov dar o sa vin repede v-am pupat:*:x:X:bye:
[Imagine: 15yjabr.jpg]
The Day I will STOP lovin` you,Is the Day I close My eyes FOREVER ! >.<


#22
heloo
Asta este o bucatica din final sper, ca altfel esti blestemata : " Sa nu ai parte niciodata de iubire, sa nu-ti citeasca nimeni ficul, sa pierzi la olimpiade, sa ai parte numai de rau ." Descrierea mi-a placut, ai descris foarte bine sentimentele lui Sasuke, mi s-a facut mila de el pentru o mini secunda. Desi ideea la inceput era un cliseu total, acum s-a transformat putin. Nu pot sa cred ca ai treminat ficul in doua pagini, eu sunt la a treia si inca mai am de scris cel putin zece capitole. Actiunea afost lenta, a fost in regula. Dialogul, faza cu Itachi cred ca putea sa fie indirecta, nu-si avea rostul. Cam atat am avut de spus.

:bye:

#23
Lai terminat doamne fereste un fic trebuie macar sa aibe 20 de capitle sa il termi sa lasam astea
Descrierea:VERY GOOD:BV:
Atiunea lenta frumos
Sa revenim
Dialogul faza cu Itachi mai bine nu o puneai ca iti dadeam 9,50 acuma iti dau doar 9.eu te sfatuiesc sa il continui sau sa il inchizi suntem un site serios si nu permitem ficuri in baitaie de joc sorry dar ai 6 capitole puteai sa il inchizi o bucata de vreme si sa il redeschizi eu am plecat la londra si tot am scris un capitol ca ma enervau uni de pe un forum sasusaku in orice caz sper sa il continui ca asta nu e bataie de joc si e pacat de el si chiar imi place that's is good daca faci lucrurile in acest fel cu ficurile tale mai bine nu mai scri nota mea pentru tine este
9
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#24
Buna!!Mersi ca m-ai anuntat si scuze de intarziere.
So...e mult mai bine,se vede ca ai progresat mai mult.Descriere ai avut,dar trebuia sa descrii mai mult ca aveai ce.(hai ca nu te mai bat la cap cu descrierea ca e enervanta :)) )
Actiunea s-a petrecut cam repede.Nu trebuia sa te grabesti atat de mult.
Greseli de tastare sunt cateva.
Paii....cam atat.Nu te mai bat la cap cu alte chestii plictisitoare.

A si apropoo acesta e finalul!!Atat de repede.Am inteles ca mai ai o parte din el de scris,dar totusi cred ca mai trebuia sa faci cateva capitole!!!

Sa ma anunti cand pui nextuu!!!Bye!!!
...Kiss me...
...Love me...
...Suck me...

[Imagine: eb1f934drag_var05.jpg]

http://light.sunphoto.ro/photos/thumb/Q/...SKOZCL.jpg

#25
Hey all!!!am venit si eu de la mare,sincer a fost plictisitor si deabia asteptam sa ajung acasa,sa pun continuarea(dar nush dc,dar am o senzatie de Deja-vu:-?) si ms tuturor pt comm,acum sa incepeeem:yes:


Brunetul era ca o stana de piatra,nu iti mai putea misca nici macar un deget,simtea ca toate sperantele lui ca Sakura sa fie bine,se stingeau usor,usor....in salon era liniste,iar aerul rece de afara te facea sa simti un fior rece,ca si cum cineva iti sufla in ceafa.Brunetul incepea sa isi revina din acea stare,si realizand ca rozalia lui era in mare pericol,dar nu putea face nimic,se simtea foarte vinovat si fara rozalia lui,viata sa numai avea nici un rost,chiar daca avea tot ce isi doarea,dar rozalia lui era mai presus de toate si ii veni in minte sa isi i-a viata.Se uita prin sala de operatie,se mai uita si la chipul Sakurei apoi....zari pe o masuta un cutit,se ducea usor catre acea masa cu lacrimi in ochi,care ii curgeu fara oprire,a luat cutitul in mana,s-a uitat la Sakura si cu jumatate de gura a spus \'\'Imi pare rau ca ti-am facut asta\'\'apoi se auzeau sunete pe holul spitalului,erau doctori impreuna cu politia si pompieri pentru a vedea daca se intamplase ceva grav Sasuke stranse cat a putut de tare cutitul si vroia sa se injunghie direct in inima,puse cutitul in dreptul inimi si cand sa isi infinga cutitul politia impreuna cu doctori au intrat pe usa ca o furtuna impiedicadul pe Sasuke a face o mare prostie....doctori o stabilizase pe Sakura si era din nou bine,usor usor isi revenea din anestezie,dechidea usor ochisori ei verzi,si prin care...parca puteai vedea stelele.In sfarsit isi revenise si l-a vazut mai intai pe doctor iar apoi,pe Sasuke care se uita la ea si era foarte trist si pe ganduri.Rozalia zambi putin smecher si cu greu a putut vorbi.
-Sasuke....ti-a placut cursa?mie una mi-a placut foarte mult!
-Mie nu prea mi-a placut....
-De ce? ce s-a intamplat?spunea ea cu multa curiozitate pentru ca ea nu stia ce se intamplase
-Era sa te pierd,si crede-ma ca mi-as fi dat viata!si am sa iti povestesc alta data ce s-a intamplat da?
-Da....
Apoi Sasuke se ridica de pe scaun si o saruta pe obraz.
Doctorul veni in salon la fel de fericit ca si cei doi,si le-a spus ca pot pleca maine dimineata,deoarece Sakura era bine,apoi rozalia si-a adus aminte de Ino.
-Domnule doctor dar Ino,cum se simte?
-Ea este foarte bine,a avut doar o zgarietura putin mai mare.
-Si unde este?
-Este la parter,in sala noastra a doctorilor si daca doresti putem merge chiar acum sa vedem ce face.
-Desigur!sa mergem!
Sakura se ridica usor din pat ajutata de Sasuke,si cum ea era putin slabita au mers cu liftul.Cand au ajuns in sala unde stateau doctori era Ino,cand a vazut-o pe Sakura a tipat de bucurie si a strans-o cat a putut de tare,apoi il observa si pe Sasuke si il lua si pe el in brate,de atata bucurie incepuse chiar si sa planga.Sakura mai calmando-o i-a spus ca maine dimineata vor pleca acasa.Apoi,rozalia se uita la Sasuke si l-a intrebat:
-Sasuke....o sa vi si tu cu noi acasa?
-Pai...
-Pai ce?
-Pai normal ca o sa vin acasa!spuse brunetul cu un zambet larg apoi o lua pe rozalie in brate.
Sakura o lua pe Ino si s-a dus si ea sa se imbrace,dupa ce s-a imbract cu o rochita albastra au luat un taxi si au plecat catre aeroport,drumul catre aeroport era pe langa plaja,si soarele apunea,era o privelniste nemaipomenita,si fara sa isi dea seama au si ajuns la aeroport,nu erau prea multi oameni care cumparau bilete asa ca au luat repede 3 bilete si s-au urcat in avion,s-au asezat la locurile lor,Sakura statea la geam,Sasuke in mijlor si Ino langa Sasuke.Urma o lunga calatorie catre....acasa.....

Si cam atat pentru azi:) continuarea o s-o aduc cat mai repede posibil;) Ja ne!!!:bye:
[Imagine: 15yjabr.jpg]
The Day I will STOP lovin` you,Is the Day I close My eyes FOREVER ! >.<


#26
heloo
Se pare ca pana la urma nu ai incheiat ficul, ma bucur ca ai realizat cat de important este ficul asta.

Citat:ochisori ei verzi,si prin care...parca puteai vedea stelel
Ce? Cum poti vedea stelele prin verdele pe care il detine Sakura ? Inteleg la Sasuke, dar si la el ciudat. Dar sa trecem peste asta. Descrierea nu pot sa spun ca mi-a placut, dar nici ca am fost indiferenta, ma asteptam sa simt mai mult bucuria pe care a simtit-o Sasuke cand s-a trezit Sakura. Dialogul a fost muuult mai mult, si fara suparare a fost sec. Ideea nu pot sa spun ca ma supara. Dra gata, la si iertat pe Sasuke ? NU pot sa cred, cat de suparata a fost,a uitat pur si simplu. Aiurea.


:bye:

#27
Pai mai intai o sa va zik ca acest capitol o sa fie cam scurt pentru ca imaginatia meah a cam slabit:)) dar tot am sa continui fic-ul;)deci sa incepem!

Sakura nu putea adormi,era atat de bucuroasa si nerabdatoare ca o sa isi vada din nou familia,ii era foarte dor de parinti si de prieteni,ii era dor sa rada de Naruto,sa vorbeasca nu Hinata si sa discute cu Temari despre haine,si altele,apoi rozaliei ii veni in gand o intrebare:cum vor reactiona parinti cand o vor vedea.Asta a pus-o pe ganduri.Rozalia era plictisita,nu a vazut nimic pe geam decat intuneric,nici macar o luminita cat de mica.Cand aporope asi pierde speranta ca nu o sa vada nimic tot drumul,intunericul trecuse si parca un val de lumini a trecut peste acel stat.Sakura dupa ce in sfarsit a vazut ceva in afara de intunericul noptii a putut adormi pe umarul brunetului tinandu-l de mana.Noapte a trecut ca un fulger,si soarele isi facea usor aparitia,razele soarelui incalzeau ori ce corp.Cei trei au fost treziti de soarele arzator dar si de zgomotul avionului,rozalia s-a uitat pe geam si a vazut ca erau aproape de casa.Inima ii tresari din piept de fericire si se uita la Sasuke care era cu totul pe alta planeta si nici nu a scos nici macar un cuvat tot drumul.
-Sasuke uite uitee!
-La ce sa ma uit ce s-a intamplat?
-Nu s-a intamplat nimic,doar uitete pe geam!
-Bine,ma uit si ce sa vad,un oras mare.
-Pai si....
-Si....
-Si am ajuns acasa!spuse ea cu un ton putin rastit iar Sasuke se uita la ea putin miarat dar apoi cand mai arunca o privire pe geam a vazut aeroportul si s-a bucurat si el dar nu la fel ca si rozalie sa ii i-a te toti in brate.Avionul ateriza usor,usor cei 3 erau in suspans,isi tineau respirati dar cand rotile avionului au atins pamantul dupa atatea ore de mers s-au linisit si au asteptat pana ce stewardesele le spuneau ca poT parasi avionul.Dupa ce au asteptat 10 minute toti pasageri au coborat din avion.Inima rozaliei batea din ce in ce mai tare,era invadata de emotii dar nu stia de ce,dupa ce au trecut prin toate controalele,au mers pe o scara rulanta si cand sa iasa din aeroport afara erau toti:Naruto,Hinata,Lee,Gaara,Kiba,Shikamaru si toti ceilalti cand i-au vazut au sarit pe ei,Naruto,ca de obicei s-a dus mai intai la Sakura si era mega bucuros si a strans-o tare in brate,Sasuke era si el bucuros ca l-a vazut pe Naruto chiar daca ei nu se intelegeau chiar atat de bine,dar totusi ii era ca un frate.Ino o luase in brate pe Hinata si a inceput sa planga de atata fericire,apoi il vede pe Kiba impreuna cu Akamaru,si cand la vazut s-a inrosit putin,deoarece ii cam placea putin de Kiba,dar si lui ii placea de ea.Dupa ce s-au vazut cu toti au urcat in masina,era un Audi Q7 mare,dar tot a trebuit ca Sakura sa stea in bratele lui Sasuke,daca se punea si ea langa el stateau mult mai inghesuiti asa ca mai bine statea in bratele brunetului.Dupa o ora de mers au ajuns acasa,Sakura era foarte emotionata,aproape ca numai putea respira de la atatea emotii,inima ii batea foarte tare,si in ochii ei se putea vedea nelinistea.Rozalia s-a dat jos din masina,a luat-o pe Ino de mana si a a intrat in casa,a intrat usor,in living nu era nimeni,decat pisica ei Kitty,se mai uita in jur apoi auzi un zgomot la etaj,parea sa vina din camera ei l-a chemat si pe Sasuke sa vina cu ele au urcat usor scarile si nu era nimeni pe holul de la etaj,cand au ajuns in fata camerei Sakurei a deschis usa si....

Si o sa va tin in suspans:)) pana aduc si next-ul,sper ca o sa v-a placa v-am pupat dulke dulke:*:*:X
[Imagine: 15yjabr.jpg]
The Day I will STOP lovin` you,Is the Day I close My eyes FOREVER ! >.<


#28
heloo
Ma bucur ca ai continuat, merita, ficul tau este dragur. Nu s-a intamplat mare lucru in capitolul acesta, dar trebuia sa-l realizezi, altfel actiunea era grabita. Descrierea este mult mai buna ca la inceput, se vede ca ai evoluat, dar mai ai putin de lucru, insa cu munca o sa reusesti. Dialogul este bun, multa distanta ai parcurs de la inceput pana acum, bravo. Ideea trebuie schimbata, imbunatatita, tranformata... trebuie sa te ocupi de ea.

:bye:

#29
Buna toata lumeaa:x am adus si celalati capitoool sper sa va placa si astept comm-uri:)


Si...cand a intrat in casa,nu era nimeni dar nu stia de unde venea acel zgomot dar apoi rozalia s-a gandit ca poate era de afara,asa ca a intrat in camera ei singura,trimitandu-i pe Sasuke si Ino sa se mai uite prin casa sa vada daca este cineva.Sakura se uita prin camera si vedea ca totul era la fel,nimic nu se schimbase,toate erau la locul lor,apoi pe noptiera observa o fotografie cu si cu parinti ei,tristetea se putea observa pe fata ei,zambetul ii disparuse si se intreba oare unde sunt parinti ei,dupa cateva secunde Sasuke,i-a spus sa vina repede jos.Sakura a lasat poza pe noptiera si a fugit jos,cand a ajuns l-a vazut pe Sasuke citind un biletel scirs de catre parinti ei,si in bilet scria asa:
''Sakura,daca vei mai veni in aceasta casa,si vei citi acest bilet vrem ca tu sa sti ca am plecat la casa de vacanta din Canada,pentru ca numai puteam sta singuri fara tine,am fost foarte ingrijorati pentru tine si nu numai noi,si vecinii si prieteni tai,politia te-a cautat in toata tara dar nu erai de gasit,eram disperati,nu stiam ce sa mai facem,toate lucrurile tale ne aduceau aminte de tine,eu si tatal tau plangeam chiar si o zi intreaga asa ca ne-am hotarat sa plecam,si ti-am lasat si numarul de telefon,care este pe frigider,ca sa ne suni daca vei vedea acest mesaj si sa ne spui ca esti bine si in siguranta,te iubim foarte mult!Cu drag mama si tata.''
Dupa ce a citit,a ramas socata,numai putea scoate nici un cuvant,lacrimile indurerate curgeau pe obraji rozaliei ca si un rau,fara oprire,stranse biletul in mana si il lua pe Sasuke in brate,nu se mai putea opri din plans,tricoul brunetului era deja udat
ce lacrimile indurerate ale rozaliei si incerca sa o linisteasca spunandu-i ca totul o sa fie bine si el era la fel de trist ca si ea ,Ino o privea si ea cu tristete in ochii si o lua usor din bratele lui Sasuke si o puse pe canapea sa se linisteasca,intre timp Sasuke s-a dus sa se uite pe frigider daca este numarul de telefon acolo,si il gasise imediat,i-a cerut lui Naruto sa ii aduca telefonul mobil din masina,dupa ce ii la adus a format numarul si ia dat telefonul rozaliei,care se mai linistise,telefonul suna,dar nu raspundea nimeni,mai suna inca odata si inca odata,deabia a 5-a oara raspunse mama sa.
-Alo....mama tu esti?S-s-sunt Sakura...
-Sakura?!da eu sunt!off iubirea mea,ce dor imi era de vocea ta,spunea mama Sakurei printre suspine
-Si mie imi este foarte dor de tine si de tata,sper ca ma puteti ierta pentru ca am placat de acasa asa fara sa spun nimanui,dar,il iubesc pe Sasuke si nu vroiam sa il pierd,imi pare atat de rau!
-Stiu draga mea,noi nu am fost suparati pe tine,si nu vom fi niciodata,am fost doar foarte ingrijorati ca ori ce parinte...
-Te cred mama,si acasa cand veti veni?...
-Peste o luna,acum nu putem pentru ca tatal tau a fost a intampinat o problema grava de afaceri in care poate ajunge la inchisoare,sper ca nu te vei supara dar nu vreau ca tu sa suferi si din cauza tatalui tau.
-Aha,bine mama am inteles,stai linistita,nu ma voi supara!si asa am cu cine sa stau,toti prieteni mei sunt cu mine!
-Bine draga mea,sa aveti grija de voi!te iubim foarte mult,pa-pa!!
-Si eu v-a iubesc,paa!
Sakura se linisti in sfarsit,era bucuroasa ca a putut vorbi cu mama ei,ca i-a putut aude vocea ei dulce,chiar daca veneau peste o luna,se putea descurca si singura,avea prietenii langa ea tot timpul,pe Sasuke,o luna avea sa treaca extrem de repede.Brunetul se puse langa ea,o lua de gat,si o saruta pe frunte.-Ti-am spus eu ca totul o sa fie bine,ti-am spuuus...
-Tu mereu ai dreptate!
-Stiu,stiu spuse el putin smecher.
-Nu te mai flata atat!spunea ea razand si ciupindu-l de obraz,obrazul lui se inrosi,ridica din sparnceana si sari pe ea gadiland-o,si dupa inca 5 minute de gadileala,Sakura ii spuse sa se opreasca pentru ca numai putea de ras si ii era si foame.Ino i-a chemat si pe ceilalti sa intre in casa,dupa ce s-au asezat toti rozalia s-a uitat in portofel sa vada daca are bani,si avea destui,apoi se mai mai duse si prin camera parintilor ei sa vada daca au mai lasat bani,dupa ce s-a uitat in dulap a gasit o de gramada bani,si s-a gandit sa comade o pizza mare!Le-a spus si celorlalti si Naruto a luat telefonul si a comadat pizza.Dupa 10 minute a aparut si tipul cu pizza.Sakura i-a dat banii tipului si a pus pizza pe masa,arta bine,si avea un gust excelent,dupa ce au mancat si au glumit,toti au trebuit sa plece acasa pentru ca era deja ora 22:30,cu Sakura a mai ramas doar Hinata,Ino si Sasuke.Sakura le-a rugat pe cele doua sa doarma la ea in seara asta,ca sa mai joace ceva,sa mai barfeasca chestii care pe fac fetele.Cele doua nu aveau pijamalele la ele asa ca Sakura le-a inprumutat niste pijamale de la ea,pentru ca avea multe,fetele s-au dus in camera Sakurei,s-au pus toata in pat si au inceput sa joace carti,dupa ce s-au jucat,au mai vorbit despre fetele de la scoala,despre profesori si alte chestii.Fetele au vorbit si s-au si batut cu perne pana la ora 12 noaptea.Ino si Hinata erau obosite si s-au dus sa doarma in camera de alaturi,rozalia se indraba unde este Sasuke,si apoi il vazu pe canapeaua din camera ei,dormind.Sakura era si ea foarte obosita asa ca se tranti in patul ei,pufos si-a luat ursuletul ei in brate si a adormit....
[Imagine: 15yjabr.jpg]
The Day I will STOP lovin` you,Is the Day I close My eyes FOREVER ! >.<




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SasuSaku lover ~FreaKy and CuTe~xD 0 2.018 24-06-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: ~FreaKy and CuTe~xD
  I'm your lover +18*naruxsasu love yaoi deidara-chan4ever 8 9.743 30-11-2008, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)