Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concursuri la scoala

#11
AM fost la multe concursuri , deoarece mereu ma trimitea invatatoarea xD Pe a 5 a am intrebat'o pe diriga dc nu mai mergem iar diriga :"E , mai dati'le n***a de concursuri , ce va trebuie , voua ?" Mda crede'ti'ma imi venea sa'i sar in cap xD Am fost la concursuri de matematica , romana si la desen am fost am fost la multe concursuri si de poezie Locul I si ce poezie aiurita facusem , intitulata "Vara", am avt toate trei locurile 21 Si parca am si cateva mentiuni xD

#12
Am fost şi eu pe la câteva 39
Am fost în clasa a cincea la olimpiada de română şi parcă am ajuns până la faza judeţeană, sau pe municipiu, nu mai ştiu sigur. În clasa a şasea am fost la olimpiada de religie, la insistenţele repetate ale profei. :]] Am mai fost pe la diverse concursuri de creaţie dar nu am luat vre-un premiu or smth like this 78. Poate câte un 10 sau un punct în plus la vreo notă, dar mai mult nu cred 39
Ce e drept, eu sunt foarte lejeră din fire. :]] Şi cu o lene kilometrică-n mine. Deci nu mă prea omor cu concursurile sau olimpiadele 78. Anu' ăsta poate mă duc la română şi să văd dacă este şi la alte materii care-mi plac. [aka, olimpiadă, se subînţelege, nu? 5]
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3

#13
Am participat si eu, din nefericire, la olimpiade de romana si mate.. Pur si simplu ma stresau - in fiecare an romana, mate, concursuri de desen la care nu castigam nimic pentru ca sunt varza dar nu vroia nimeni sa se inscrie si profa ma punea pe mine sa particip etc etc
In clasa a 6a am participat la un concurs gen olimpiada, "Ionel Teodoreanu etc" se numea si am luat locul 1 pe oras si locul 2 pe judet. In rest nicio realizare prea mare..
Si la olimpiadele de matematica sunt un dezastru 21 Tin minte ca intr-a 7a am luat 8 puncte din 40 =]] Nota mare..
Cam atat cred.. Oricum nu-mi place sa particip, sunt obligata..
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#14
Ok, încep.
ÃŽn clasa a IIIa am luat 100 de puncte la Winners, premiul I.
Apoi la concursuri mai importante. Din clasa a Va am ajuns la faza judeţeană a olimpiadei de română, anul trecut chiar am avut prima menţiune. În acest an vreau mai mult.
La engleză anul trecut am luat tot prima menţiune pe judeţ, dar nu făcusem absolut deloc pregătire, mă dusesem cu ce ştiam eu. Anul ăsta voi face pregătire, pentru că tocmai la exerciţiile pe care ar fi trebuit să ştiu să le fac mi-au scăzut puncte.
Tot anul trecut am mers la naţionala de religie =] Nu ştiu cum am reuşit, dar am avut cel mai mare punctaj la judeţeană şi am mers la Suceava 8

În rest am mai participat şi am mai luat premii la concursuri mici, de română şi mate. Am uitat de premiul I la concursul de literatură Ars Nova din clasa a VIa.

Oricum, plănuiesc să mă pun serios pe treabă anul acesta şi să fiu mai bună la toate olimpiadele ^^

Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Experiente amuzante la scoala βεκi 202 104.131 16-07-2013, 12:47 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Prima zi de scoala /liceu Khonsu 41 34.140 15-04-2013, 08:08 PM
Ultimul răspuns: Fear
  Aveti ambitie la scoala? Ryoto 6 5.099 18-03-2013, 11:30 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Fara scoala Khonsu 21 14.060 15-05-2012, 12:23 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  Scoala KarinaD 16 9.620 19-07-2011, 04:23 PM
Ultimul răspuns: North
  Incepe scoala ! [ 2010 - 2011 ] Flash 33 19.657 14-10-2010, 08:18 AM
Ultimul răspuns: *ILY Yaoi Maniac*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)