Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

Edit Ryuji : Ba Cruz date ma de aici venisi repede tu intre noi pleaca ca sa nu iti dau cu sticla de cola in cap, hai.
Etete la el vine repede 33
off daca ma trezesc langa tine iti dau un picior si iti spun "ce faci ma aici, hai dute acasa"

@adiţăgirl: Hmmm iar ma trezesc langa tine. 15
Deja te stiu prea bine, iti dau un hug hug si iti aduc si o ciocolata calda si dupaia stam de vorba, daca mai doresti ceva, vedem noi Smile
[Imagine: 25zqem1.png]

Pff de m-as trezi langa tine, un baiat, m-as gandi ce naiba am facut aseara deoarece in viata mea m-am trezit doar langa doi baieti : varumio si vecinumio cel super mega extra ultra hot 24 [nu-ntrebati 21) ] . Asa ca presupun ca as face niste fetze foarte ciudate .-. apoi as tipa si te-as trezi [daca dormeai] sii si si .... te-as intreba cine naiba esti si cum ai ajuns in patul meu. cand se clarifica tot te invit la un mic dejun si apoi la o plimbare prin minunatul Cluj 15 mergem la mall si vedem noi ce facem acolo 39 apoi te-as trimite acasa si ti-as zice : sa te mai trezesti langa mine ! 21)))
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













scuze dar tot eu sunt 4
Mda m-am trezit iar langa tine, uu deja te cunosc iti fac un mic dejun, dupa te invit sa ne plimbam, ori unde vrei tu poate iar prin mall sau vedem noi atunci 15
[Imagine: 25zqem1.png]

Poi daca m`as trezi langa tine... habar n`am ce as face21. Probabil as tipa, dupa aceea te`as privi [vreo cateva minute], dupa care as discuta cu tine24. Am lua micul dejun la pat si am sorbi cafeaua impreuna21). Apoi... nu mai stiu22

Sa presupunem ca m-as trezi langa tine ... asta ar inseamna ca am baut intr-un asa hal incat sa nu-mi mai amintesc nimic , n-as tipa sau chestii din astea ,pentru ca n-ar fi prima data cand ma trezesc langa cineva pe care sa nu-l fi vazut vreodata fara sa-mi mai aduc aminte nimic 21 , sper insa ca tu sa-ti aduci aminte , deci cred ca asta as face te-as intreba daca iti amintesti ceva 10 dupa care in functie de cele amintite te-as da afara sau te-as invita la o fanta 10 vad ca si tu ai acelasi mod drunk deci probabil nici tu nu ti-ai aminti nimic 21
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

- Băăăă, gogoşică, ce cauţi langă mine, în patul meu ? al meeeeeeeeuuuuuu !!!!
Ce am făcut aseară, hai ca ştiu ca nu beau de obicei, dar cine stie ce mi-a trecut prin capul meu.... Deci îţi amintesti ? eu nu am nici cea mai mica idee.... ohhhh....
Apoi ai spune tu ceva, ce o sa spui n-am idee... poate iti vei misca buzele iar cuvintele nu vor putea iesii afara.

Am iesi apoi la un suc si la final un fotbal !!!! asa, ca intre baieti 24)
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


Dacă m-aş trezi lângă tine... nush, probabil că te-aş întreba clar şi răspicat :Cine eşti şi ce cauţi în patul meu? Nici tu nu o să şti...aşa că o las mai moale cu interogatoriul. După ce îmi dau două palme să mă trezesc... şi îmi pun ordine în gânduri, mă aşez, cu picioarele încrucişate şi cu mâinile în sân. Facem cunoştiinţa, imi spui că eşti de pe Zup(nici-un motiv de îngrijorare)... şi mai vorbim puţin. După care te ridici, şi pleci. De ce? Well... ai de rezolvat ceva pe shout ^_^
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Well...daca m-as trezi langa tine Akasha, probabil ca te-as da jos din patul meu, pentru ca nu-mi place sa-l impart cu nimeni *exceptie facand pisica mea da' aia nu ocupa mult spatiu* apoi iti dau o perna si o patura sau ceva ca sa te invelesti si sa dormi confortabil, asta daca mai poti dormi. 21 Daca nu, te invit la o cafea si mai discutam. Si probabil ca la cat de adormita as fi atunci, te-as intreba ce ai cautat in patul meu chiar inainte ca tu sa pleci. 21
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

Daca m-as trezi langa tine ... clar te trezesc si pe tine Smile si dupa un scurt interogatoriu ... zodia ma intereseaza pe mine 21) decid ce fac cu tine pe mai departe 21 --> daca esti fecioara , balanta sau pesti Smile atunci e bine daca nu ... lasa tot bine Smile dar nu asa bine 21 ... in orice caz iti dau o fanta 21)
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

Sucre
Ei bine, daca m-as trezit langa tine...Hmmm...Pai cred ca m-as trezi automat ce ti-as auzi cea mai mica miscare si m-as ridica si as injura putin fiindca am fost trezita [urasc sa ma trezeasca cineva...eu dorm cat am nevoie65]. Ma rog, pe urma m-as uita mai bine la tine si as pune o intrebare ade genu: De pe Zup, nu? nu te mira, te-am vazut la Pozele Userilor 21...Si ma rog, apoi in bucatarie, eu mi-as lua o cafea mare si cred ca si tu ai avea aceeasi soarta, sa bei cafea. Si as lua un kg de zahar si l-as punea pe masa in fata ta [pentru ca esti Sucre]...SI apoi am merge sa iti arat minunata si incantatoarea mea scoala
KyuMin.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 17.966 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 297.614 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.853 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.487 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.379 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)