Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

Beks, babe. 15
Poooi, daca m-as tezi langa tine in pat, in primul mi-ar fi frica de ce am facut inainte in pat 24).
Apoi m-as intreba daca a fost frumos ce am facut. 24)
Glumeam. 9 Poi nu stiu. M-as holba la tine, muuult, si fix unde nu ar trebui. Si na, nu mai stiu 24).
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

Beki, te-aş uda cu o găleată mare de apa cu gheaţă.
După..
Te-aş băga în congelator.
Trimite în China.
Şi într-un sfărşit aş lua ceva bani pentru organele tare..

Nu ca's "tare ciut"? 5


Daca m-as trezi langa Briskly? oh...serios?!
Pai sa vedem...in primul rand as vrea la baie24) Apoi as veni si m-as holba la ea.(esti fata, nu?24 ) As incerca sa n-o trezesc, apoi cand mi-as aminti de postul sadic(yeah) pe care l-a facut as pune muzica rock screamo si as cauta un furtun si as uda-o din cap pana-n picioare. Apoi i-as pune multe multe...si mai multe intrebari (cum mi-e firea), poate m-as da la ea39
Sau sau as saruta-o cand doarme9 da, cred ca ultimele doua!
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

Daca m-as trezii langa tine in pat [defapt, daca m-as trezi langa oricine in pat ..21], in primul rand as sta ca o idy sa ma gandesc cum am ajuns in aceasta "situatie" [stiiiu, a fost o intrebare pe zup ..21)], apoi, dupa ce imi dau seama unde suntem, te-as impinge pana ai cade din pat [sa te trezesc 921] si dupa cred ca ar urma un asalt de intrebari ..21
[Imagine: YWk6O.jpg]

Aww, nu stiu ce as face. Ar fi ciudat sa ma trezesc cu cineva pe care nu cunosc, dar totusi...ar fi foarte interesant : > Pai cred ca ti-as pune tot felul de intrebari, cum am ajuns noi in pat o.o Ce cauti acolo...etc. Then, cuz i'm bored, o sa iesim la o pizza si o sa ne imprietenim : > . I know you want that too 15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Beki, poi ce ti-ar face o perversa ca mine daca s-ar trezi cu tine in pat? Probabil te-as alerga prin toata casa21 in cautare de raspunsuri, iar atunci cand o sa dai de un perete o sa iti zic ceva genul :WTF? Credeai ca te manc? Vroiam cercelul innapoi! Iesim la un suc?15 Si asa o sa devenim prietene, o sa fi nasa mea la nunta24, a copiilor, blah blah blah Happy And!
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Te-aș lua în brațe, te-aș smotoci până nu aș mai putea și s-ar zgâlțâii patul, apoi te-aș pune să îmi faci micul dejun la pat și să îl degustăm împreună. Aș începe să râd ca o isterică. Te-ai speria. Ai fugi. Ai revenii din nou. Mi-aș cere scuze. Ne-am culca înapoi de parcă nimic nu s-ar întâmpla. Happy end, ăih ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

Oh, as avea o groaza de ganduri perverse 15 Joking...gandurile perverse vin dupa ce ne cunoastem : > M-as bucura sa stiu ca m-am trezit cu cineva langa mine...asa, cineva cazut din cer o_o Ar fi cam ciudat, insa m-as bucura. Nu ti-as mai da drumul sa pleci din casa mea : > Si...da, te-as adopta : > O_O

[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Tipete. Impusaturi. Gandit mult. Incercat sa te impung cu piciorul sau cu mana. Pana la urma m-as calma si as incerca sa fiu cat mai ospitaliera. ^^
[edit] Asta cred ca s-ar intampla. Si pana la urma, nu doar cu tine as incerca sa ofer cam tot ce vrea, ci cam cu oricine, cred. 106
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 18.238 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 301.350 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.874 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.572 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.387 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)