Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asociaza userul cu un altul

#11
Madu. . . hm. . . tu eşti ca un user nu mai ştiu nikul ei, dar en fin era o tipă pe aici cu care semeni. Amandouă vorbeau despre anumite persoane aşa degeaba fără să ştie nimic despre acestea. Doar aşa să fie acolo de flori. Amândouă vorbeaţi despre X numai uitându-vă la posturile altora şi trăgând acolo cu părerea
presupunând doar ce e luna şi în stele.
Amândouă vorbiţi aşa doar ca să vă aflaţi în treabă PRESUPUNÂND doar aşa. . .
En fin sper că nu aud supărări. E opinia mea btw ^^
-

#12
Lynn . . . Well . . . Nu prea îmi vine în minte. 39 Cred că cel mai bine te pot asocia cu blueapple. Vă cunosc destul de bine pe amândouă, deci am cum să îmi dau seama dacă semănaţi. ^^ So, both of you sunteţi sensibile, dar totuşi dure. Adică nu sunteţi genu` care se lasă călcate în picioare. xD Şi când vine vorba de apărarea prietenilor, sunteţi ca nişte fiare. De asemenea, sunteţi foarte de treabă şi drăguţe and so on. Oh da, alt lucru în comun : amândouă mă suportaţi. 65
Nu sunteţi identice, dar aveţi destule lucruri în comun. ^^
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#13
Nya^^^ Well, io nu te cunoscut foarte bine dar mi se pare(zik eu) ca semeni destul de bine cu Denny...
Amandoua sunteti de treaba si prietenoase. Denny e foarte sweet si cred ca si tu esti la fel de sweet hug Plus ca mi se pare ca aveti un stil comun in cea ce priveste scrisul... ( putin tutusi... cel putin asa mi se pare)
Nu spun ca sunteti la fel dar semanati destul de bine in unele privinte^^^
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#14
♫rocky_ann♫ , nu te cunosc prea bine, adinca nu te cunosc deloc, dar mi s-a parut ca semeni oarecum cu MEtal , cred ca din cauza ca ascultati acelasi gen de muzica ( i think 22: ) si pentrui ca sunteti atrasi de supernatural ( tu ai un fic despre gorgone, sau ceva de genul, el scrie despre zane ) .
Sper ca nu am gresit 17

#15
Fantasy 39 well pe tine te asociez cu Fallen, imi paret foarte asemanatoare. Amandoua de treaba, glumete, visatoare si va plac ficurile. Sincera sa fiu inainte sa va cunosc va confundam 24) cand te vedeam pe tine, fantasy, ziceam ca-i fallen si invers. 21 En fin, cu fallen ramai <3 asociata.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#16
Nu stiu daca ar tr sa ma simt prost pt ca eram confundata cu altcineva21) anyway..
Denny tu te asemeni foarte mult cu teh... va completati una pe cealalta si stii foarte bine ca ti-am mai zis asta de cateva ori bune. tu esti cea inocenta, care scrie scene fluffy-whoffy in timp ce teh se ocupa de scenele hard21 nu cred ca o sa scapati de aceasta parere, se pare ca tot zup`ul crede astaSmile19



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Cherie 308 138.052 05-09-2011, 03:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 302.169 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.414 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)