Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

dragon force u are so cute
in primul rand te duc la un tur de-al orasului in timp ce iti ofer acadele de diverse arome(sper ca iti placsi nu ai alergie) dupa aceea iti dau mancare pt drum si iti spun ceao
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Well it would be like \/

"*rubs eyes* argh... Damn, not again. "
M'as ridic fara sa te misc, rezervand cateva minute pentru a te studia. Ain't that sweet. I'd change and then randomly check your clothes for a wallet, nice ID. Then I'd just give you a kiss on the forehead and go out for a cofee. Tiresome. Poti gasi iesirea singura mai tarziu.

[Imagine: wolf_run.gif]

[Imagine: Untitled-1copy.jpg]

ookami46...when i see you again I thank you for your kiss and i tell you
-I am glad to see you again 'cause you are a nice guy.Whant some coffe or some loli pops?
After that we go on the park for a walk.
At the end i tell you
-See you again,bye bye!
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Well ... well ... snow.demon
Pai , probabil ca primul lucru ar fi sa ti-l arat pe motanelul meu ( te care te vei indragosti , te asigur ) ... Then , te poftesc la un suc , sau ceva de genul ( so , I can cook something to ) . Daca vrei , iti voi canta o melodie la pian ( boring , I know , da stiu sa melodii mai ... pe gustul tau ) . Dupa ce vom vorbii despre o groaza de chestii , si reusesc sa te tin departe de catelusii mei , te trimit acasa , teafara si fericita -.-" ... Bye !

Elusife wolf, da?
Te-as duce la o femeie cate are 5 pisici shi 5 caini sa ii admiri. Apoi, im invit toate prietenele shi stam vreo 3 ore la taclale, apoi ti-as face un tort, shi in cele din urma ashi pune filmul ,,Final destination 3- Tamara" shi ne-am uita la al pana la 12 noaptea, apoi l-as trezi pe tata sa te aduk akasa, pentru ca sa nu itzi fie frik.
Dak dragostea mea s-ar masura, itzi spun k te iubesk pana la cea ma indepartata stea
100% numai a ta
Dragostea e ca o floare. Trebuie sa-i dai apa, lumina shi soare. La fel ca shi floarea, daca dragostei nu-i dai atentie, iubire shi loialitate se va ,,ofili" shi nu va mai reinvia niciodata.
[Imagine: 804a26f6e3aa9007.jpg]

Am incercat sa-ntalnesc alt baiat.
M-am prefacut insa n-am rezistat.
Gandul imi zboara la tine mereu.
Stiu nu-i bine dar asta sunt eu.

De ce imi spui ca ma iubesty
Cand u nu sty sa pretuiesti
De ce imi spui ca ai pe altcineva
Cand eu sunt viata taaaaa



Ingeras din cer picat
Ochii tai m-au fermecat
Dintr-o singura privire
M-am indragostit de tine!!!


Sunt un ingerash nebun
Cand zamesc eu iese fum
Sunt retzeaua tineretzii
Dar sy fiika frumusetzii

Miss.Diva
Ma trezesc:Cine toate cele e in patu' meu.Dupa 5 minute imi dau seama ca nu esti un baiat sau doi( yaoi style 21) asa ca ma plictisesc de tine si te pun sa ai grija de sora-mea (te asigur ca aia mik e evil rau d tot-adik toti copii p care ii cunoastem spun ca noi suntem surorile iadului).Dupa ce aia mik te-a aranjat si ti-a stors toate puterile fiindca e hyper activa te arunc de p geam (pacat ca stau la 8)
-Bye!Bye itzi spun in timp ce cazi p geam.
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Kana Shina....

Dacă m-aş trezi cu tine în pat... la început aş avea o faţă gen: "o_O" ţi-aş da o palma să te trezeşti, dar dacă nu te-ai trezi m-aş duce după nişte gheaţă ;X Aş începe să te iau la întrebări; cine esti? câţi ani ai? cum ai ajuns in patul meu?
Te chem frumuşel la bucătărie, să te hrănesc, sper că-ţi place crema de ciocolata şi lăpticul !
Iar in final te-aş trimite acasă !
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


adiţăgirl

Dacă m-aş trezi lângă tine aş leşina. Nu de alta, dar nu te-aş recunoaşte şi cine ştie cine aş crede că eşti 21
Dacă m-ai lămuri că eşti adiţa de pe Zup înainte să te ucid, te-aş îmbrăţişa. Nu ştiu de ce, dar pari foarte cute şi sweet, at least pe mess. Şi pe urmă.... cred că am înepe să vorbim şi să râdem... Nu de alta, dar am observat că eşti o persoană care râde chiar mai des decât mine 21
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





angeliqueVampire

Pai, draga Angelique, daca tu ai avea ghinionul sa te trezesti langa mine, sincer nu ti-ar fi prea bine. Fiindca cand as reusi sa deschid ochii ca lumea si sa te vad as urla si ai primi o perna in cap si eu as intreba: "WTF? Cine esti? Cu ce ocazie in patul meu?"...Oky, pe urma as afla ca esti Angelique de pe zup si as incepe sa imi cer scuze cam juma' de ora pana sunt sigura ca ma ierti [asta daca ma ierti]...Daca ma ierti te imbratisez si ne punem pe taclale...daca nu ma ierti...continui cu scuzele XD
KyuMin.

Iiiiii <3 Svear daca m-as trezi in pat cu tiiiiine 8 prima data as incerca sa-mi dau seama cine esti 21) siiii apoi, cand vad ca esti fie-mea 8 te hranesc ca pe un bebe <3 [ cu mancare care se mesteca, nu piureui d'alea 68 ] asaaaa, apoi am merge prin oras 8 ti-as lua un tricou si mi-as lua si mie unul asa, identice ca si amintere, mancam o inghetata <3 poate trecem si pe la o pizzarie 15. 21 Siii apoi te-as trimite acasa 33 nu-i bine sa stai pana tarziu.

hug
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 18.297 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 302.083 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.886 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.629 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.412 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)