Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

Seph 5 My Babayonce 8
Păăi, te-aş întreba cum ai dormit...Desigur, în ziua în care mă voi trezi lângă tine va fi şi o zi perfectă în care ai mei să nu fie acasă :]] .
Te-aş trimite să faci duş, adică doh, musafirii primii, apoi eu, poate mâncaăm ceva *nu prea mănănc dimineaţa* .
Apoi, afară scrie pe noi :3

[Biu.], ma'child...iar dau de tine!
Pai daca m-as trezi langa tine te-as intreba cum ai dormit si cum ai aterizat la mine in pat, apoi am merge la bucatarie sa bem o ciocolata calda/cappucino(your choice!)
Iar apoi...nu stiu....depinde daca ai mei sunt sau nu acasa71
In niciun caz nu te-as goni. I mean hello, I'm your momMy!
hug
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Nami-chan 39
Mh prima reactie:
As incerca sa ma culc la loc dupa mi-as da seama ca nu-s la mine in camera, a doua reactie as injura( nu, nu pe tine, situatia) si cand ma dezmeticesc te intreb daca ma lasi sa fac cafea si daca vrei sa iesim la o tigara pe balcon, chiar daca nu fumezi sa fumez eu si sa palavragim 4.
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

Ich
Nu te cunosc, motiv pentru care primul lucru pe care l-as face ar fi sa te intreb cine esti si apoi vesnicul "Cum ai dormit?" 21Apoi am merge la dush - cum a spus si biu, musafirii primii- am merge in bucatarie -si da, eu mananc asa cum trebuie dimineata 21 - ti-as da niste haine dragute si te-as lua cu mine peste tot in oras Smile.
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

Sephorra

Poi prima si prima data, singurul lucru pe care il voi face este sa ma holbez. Ma holbez cateva minute cred, dupa care imi scutur capul, clipesc si te intreb cine esti, ca poate visez . Imi raspunzi si apoi raspund si eu. Ne cunoastem, apoi incepem sa palavragim despre una alta. Iesim la un suc, apoi mancam o inghetata si s-a terminat ziua. Pleci acasa si gata, uitam de tot.21

^^Don'soara Zapa , daca m-as mai trezi langa tine (am impresia ca m-am mai trezit de cateva ori daca nu-mi joaca imaginatia feste ) de data asta te-as da frumos afara , ca doar am divortat noi doi , plus ca amandoi suntem casatoriti 21 si n-ar fi frumos , asa ca iesi mataluta frumos afara din patul meu respectiv camera respectiv casa mea 10
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

Eh, dacă m-aş trezi lângă tine, cred că vei fi nevoit să auzi ceva ţipete, ori something asemănător :]]
Apoi, te-aş trimite la duş, să mănanci, apoi out din my room, respectiv my house. :]]

Ei bine cred ca prima data as experimenta primul lesin din viata mea.Apoi te-as intreba daca stii ceva despre pasari ca sa faci ceva cu pasarea pe care tocmai a adus-o Liana(sora mea).Ti-as face cunostinta cu familia mea cu Getu,cu colegii mei cu Ionela etc.Ti-as cere numarul de telefon si id-ul (mi le poti da si acum) ,dupa care ti-as chema un taxi si te-as trimite de unde ai venit.Bye!

Lamie


Pai primul lucru pe care l`as face ar fi sa tip. Adica ma trezesc langa un/o necunoscut/a. Te`as intreba ce si cum, si in functie de raspunsul tau te dau afara din casa sau iei micul dejun si apoi te dau afara, inca nu stiu sigur. Bani de taxi sau altceva nu iti dau, ca de`, tu ai venit in patul meu asa ca poti pleca cum ai venit. Imi iau la revedere amabila si gata.15

Pai cred ca prima data ma-as speria.... apoi am face cunostinta, ti-as face micu dejun... apoi iti prezint oraselu meu si mai vedem 10
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 18.261 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 301.755 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.878 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.589 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.391 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)