Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

^^ deci vrei sa ma prezinti colegilor sa inteleg Smile super, preferam sa ma prezinti parintilor dar daca n-ai vrut sa ma ceri asta este 10 glumesc 21

Pai daca m-as trezi langa A'Svear , ne-am culca la loc ? (ce zici de asta ? hai ca la asta nu te asteptai 10 ) si ne-am tezi cu alta ocazie 21 mult mai bine dispusi si cu mai mult chef de comentat 10 vorbesc despre mine acum deci nu ma lua in seama 10 in fine hai ca dupa ce te trezesti si tu te scot la o fanta , nici la asta nu te asteptai 10
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

Sucre...ce cauti in patul meu?! Nici nu te cunosc...22
Mai intai te dau jos din pat si te pun sa dai de mancare la pisica ca sa mai dorm si eu putin. Dupa care cred ca te pun sa imi faci micul dejun...stii sa faci cafea? *asta e micul meu dejun 21* Daca da, atunci e bine, daca nu, te las sa dai foc la bucatarie. 21 Ca deh...ai dormit in patul meu extra, ultra, mega confortabil si moale. 21 Tre' sa faci si tu ceva acum. Dupa ce te mai pun sa mai faci ceva prin casa, mergem la un suc si mai vedem noi. Smile
P.S: sunt scorpion. Nici balanta nici pesti. 21
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

Shanny,

Nu te cunosc, nu mă cunşoti. Clar că noi nu ne cunoaştem ! 21 Păi mă, eu, adică eu dacă m-aş trezi lângă tine aş avea o reacţie gen: Wtf, you're a ice cream !? Iee you're a ice cream ! Şi apoi te dau jos din patul meu, pentru că e al meu şi nu mai al meu. Şi m-aş culca la loc cu speranţa că nu mă voi trezi din nou lângă tine. Şi uite aşa, cum eu, am un sfârşit fericit !
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

Tekami....


I'm not an ice cream...21
Don't eat me...please. 21
Acum a venit randul meu sa te dau jos din patul MEU! Nah...ca sa-ti arat cat de tare e podeaua. 21
Cum ai spus si tu, nu ne cunoastem, asa ca te arunc pe geam, daca reusesc sa te ridic si sper sa nu pici pe masina lu' tata. Sa pici pe cea a lu' vecinu' ca si asa ma exaspereaza destul. 21
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

(08-05-2010, 12:49 PM)Shanny. A scris: I'm not an ice cream...21
Don't eat me...please. 21

Eşti o îngheţată ! Dacă zic eu că eşti o îngheţată, eşti una ! Da ? Şi ftw, citind pă la primărie pe acolo, mi-am dat seama că îmi eşti soră 21. Şi mai ciudat este că nu ne-am cunoscut ... încă 19
Lăsând îngheţata ... Dacă m-aş trezi lângă tine. te-aş vopsi în verde, şi după, ne-am juca cu barbie.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

(08-05-2010, 01:08 PM)Tekami A scris: Eşti o îngheţată ! Dacă zic eu că eşti o îngheţată, eşti una ! Da ? Şi ftw, citind pă la primărie pe acolo, mi-am dat seama că îmi eşti soră 21. Şi mai ciudat este că nu ne-am cunoscut ... încă 19
Lăsând îngheţata ... Dacă m-aş trezi lângă tine. te-aş vopsi în verde, şi după, ne-am juca cu barbie.

Nu's inghetata...>.<" Suntem surori?! o.O. Si tot mai vrei sa ma vopsesti in verde si ma consideri o inghetata?! Macar...ce fel de inghetata sunt? 21
Daca ma trezesc langa tine, sis....te vopsesc in albastru si te expediez la Polul Nord sa-mi aduci un pinguin de acolo, da?5
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

(08-05-2010, 01:24 PM)Shanny. A scris: Suntem surori?! o.O.

Haha o reacţie de genul am avut şi eu. Da ceva gen : Îngheţata îmi e soră! Îngheţata îmi e soră! Şi apoi am avut o expresie deaia idiotă pe faţă . Şi ştii dacă m-aş trezi din nou lângă tine, te-aş vopsi în turcoaz şi preda polţiei :33.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

Tekumi...

Sys'ule...tot nu te potolesti nu? 45...Tin sa-ti spun ca nu prea imi place turcoazul. Ei bine...daca e pe asa, atunci...
Daca m-as trezi langa tine ti-as da cu crosa de golf in cap pana lesini si apoi te arunc in rau. Nu inainte sa te vopsesc in roz. 19 Dup-aia as suna la politie si as spune ca cineva s-a aruncat in rau. 65...

off: daca ar vedea mami ca fetele ei se omoara una pe alta...vai de noi... 2121
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

^^ zici ca nu ma cunosti 21 surpriza ... nici eu nu te cunosc pe tine 10 21 dar pariu ca tu ai vrea sa ma cunosti 24 glumesc 10 ...

bine mai daca tu zici ca e de datoria mea sa-ti fac cafeaua , uite ca nu m-ai nimerit 10 eu nu beau cafea drept urmare habar nu am cum se face 10 ... si de obicei sunt obisnuit sa dorm pe tare si nu pe moale 10 deci nici aici n-ai nimerit-o , asa ca dat fiind faptul ca nu-ti datorez nimic Smile n-am sa-i dau de mancare nici pisicii 10

Sa revin ca iar am inceput sa vorbesc despre mine 21 , daca ma trezesc langa tine , ma gandesc ca ma aflu intr-un cort in vama veche Smile , drept urmare am gresit cortul ... pentru ca eu nu posed unul 10 asa ca ma furisez repede afara ca sa nu bagi de seama 10
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

Shanny..

Pe romaneste: eu nu te stiu, insa prima mea intrebare ar fi: cum ai dormit 21 pentru ca eu dorm nu rau, ci foarte rau, dovedit pe pielea si somnul alor mei Smile. Nu de alta, dar atunci cand iesim in oras nu vreau sa astept ore in sir in timp ce tu esti la dus sa te relaxezi dupa noaptea chinuitoare in care a trebuit cica sa dormi cu mine sau sa adormi in timp ce eu te intreb ce cautai la mine in pat undeva la o terasa sau la o plimbare. Nu te-as da jos din pat, dar cred ca ti-ai fi dorit tu sa nu fi fost acolo..gomen,,4
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 18.299 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 302.120 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.886 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.630 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.412 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)