Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Brother Love (+18 incest yaoi)

#31
Waaaa,ce fic super si eu l-am citit tocmai acum!>.<
Cand am citit primul capitol,deja fumegam de furie.Adica mi se pare ingrozitor ca unui tip asa de dragut sa i se intample asa ceva...noroc ca s-a rezolvat,fiindca eu deja o luasem pe alte carari si ma mai si faceam naiva fiindca nu luasem in seama acel "al meu"al lui Hunter.:)) Sa fi vazut fata mea in momentul in care l-a facut caine...
Acum ma intreb cum de la cunoscut...adica blondul nici macar nu-l vazuse vreodata in viata lui.Asta mi-a dat de gandit:)) Acum sper ca sarmanul Kaitou nu va face o criza de inima franta si va face o prostie(cum se obijnuieste,dar eu chiar asta sper)pentru ca a trecut prin multe.La inceput credeam ca Hunter e o bestie fara inima,dar acum sunt de partea lui si ar trebuii sa se mai resfete si el,ca va venii o vreme in care o sa regrete(asa cred):-"
Eu nu sunt cu puricatul,doar cu comentatul.Deabia astept urmatorul cap!Inspiratie cu tona!
Byye>:D<
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#32
Va multumesc again pentru commurile date^^ Nu ma asteptam ca ficul meu sa aiba atata succes si pentru asta THX MY SWEETHEART :x:x:*:*>:d< (dak nu erau amenintarile tale ciuciu fic mai postam eu =)) ) Acu,usurel,sa nu creem certuri,nu e deloc frumos.Sper sa va placa si capitolul asta caci lucrurile se incing >:)


Cap. VI

‘’Sa-i vad intr-o asemenea ipostaza nu mi-a fost deloc usor. Pur simplu mi s-a taiat rasuflarea iar mintea mi se golise. Nu mai stiam de nimeni si de nimic din jurul meu, tot ce vedeam erau buzele lor unite care parca imi faceau in ciuda insa nu ar fi trebuit sa zic asa ceva. Ziua aia a fost cea mai intunecata zi din viata mea’’
In urma tipatului pe care Kaito il scapase mai mult fara voie printre buzele lui tremuranda, atentia celor doi a fost indreptata spre blondin. Il priveau socati, sau mai bine zis speriati ca fusesera prinsi. Se putea citi foarte usor pe chipul lor ingrijorarea iar roscatul fu primul ce a vrut sa-i explice lui Kaito ca ceea ce vazuse nu parea ceea ce credea el.
-Kaito, stai, nu intelege gresit, eu si Carolina nu faceam nimic gre...
-Pe naiba! I-o taie repede blondinul cu mult avant in timp ce ii privea incruntat si dezgustat de fapta lor.
Atitudinea lui Kaito il lasa complet fara vorbe pe Hunter. Chiar daca abia se mutasera impreuna, roscatul stia foarte multe despre fratele lui caci, de ani buni de zile il tot urmarea la orfelinat, asteptand momentul prielnic pentru a-l lua acasa, iar aceasta iesire a blondinului nu ii era deloc caracteristica. Eu una, nici nu ma mir. Cat sa poata indura sarmanul pusti? Oare nu avea si el ceva de spus in toata harababura asta? Ba da, chiar avea, si inca cate, iar de data asta nu-i mai pasa ca nu avea voie sa vorbeasca, avea sa lamureasca absolut totul cu roscatul.
-Kaito, ce tot ai? Ai luat-o razna?
-Da,am luat-o! E vre-o problema? M-am saturat deja de tine! Pur si simplu m-ai adus aici ca sa ma chinui, nu? Am...am crezut ca voi fi fericit acum ca mi-am regasit fratele, am crezut ca in sfarsit voi avea macar o parte dintr-o familie normala insa m-am inselat. M-am inselat ca un prost ce sunt si tot ca un prost m-am indragostit de tine!
Ultimele cuvinte il facura pe roscat sa tresara si sa-si mareasca ochii de-a dreptul socat. Nu-i venea sa creada ceea ce tocmai spusese blondinul. Il iubea? Nu, nu avea cum, nu dupa cate i-a facut. Se ridica de pe canapea vrand sa se apropie de blond. Isi intinse mana pentru a-i atinge chipul insa Kaito se ferise imediat.
-Nu ma atinge! Sa nu mai indraznesti sa ma atingi dupa ce ai pus mainile pe prefacuta aia! M-ai mintit Hunter, m-ai facut sa cred in bunatatea ta si sa ma las prostit ca apoi sa ma aduci aici cu tine si sa-ti bati joc de sufletul meu.
-Kaito, eu nu as...
-Nu-mi pasa, nu-mi pasa, nu vreau sa aud! Stai departe de mine. Si se dase si mai in spate, si mai departe de fratele sau a carui chip incepuse sa se intristeze.
Isi sterse urmele de lacrimi care vroiau sa-i curga din ochii lui atat de reci precum gheata, privindu-l ca un mort viu pe roscatul din fata lui.
-Speri sa mori Hunter, sa mori si sa scap odata de chinurile astea. Imi era mai bine langa Akihiro, macar el doar pe mine ma avea si nu vroia pe altcineva. De-acum, eu nu mai am frate, sunt complet orfan.
Vocea lui atat de serioasa a carui menire era parca sa-i inghete sufletul lui Hunter il atinsese exact in inima. Roscatul simtise cum inima lui se opri din a mai bate in momentul in care blondinul rostise acele cuvinte. Pali ingrozitor si incerca sa caute o urma de sclipire in ochii lui Kaito insa aceasta nu mai era, pierise odata cu gandul ca in sfarsit ar fi fost si el fericit langa fratele sau mai mare. Desigur, acele cuvinte, dupa cate mi-a spus Kaito, au fost rostite la nervi. Nu a vrut sa aiba o insemnatate ci a fost doar in scopul de a se mai calma. Niciodata nu s-a putut gandi ca ceva groaznic avea sa se intample insa uite ca se intamplase. In timp ce Hunter a vrut sa-i spuna ceva blondinului, usa de la apartament fusese trantita de perete, in incapere facandu-si aparitia o gramada de namile de oameni, toti mascati, prevestind ceva ingrozitor. Blondinul se speriase imediat iar Hunter, luat si el prin surprindere, s-a repezit pentru a-l apara pe Kaito insa fusese lovit direct in ceafa de catre una din namilele alea, lasandu-l inconstient la pamant. Un tipat se auzi din partea blondinului cand isi vazu fratele doborat insa cand a vrut sa isi miste corpul, cineva il apuca de la spate punandu-i o batista urat mirositoare la gura ce-l facu sa lesine.
-Hmmm...acum e timpul ca si eu sa ma razbun.
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#33
Capitol nou, aceeasi intensitate :>!

Lasa-ma sa-ti spun cat de mult ma atrage modul tau de a povesti, fiind inzestrata cu aceasta calitate de cand te stiu. Am avut un soc in momentul in care am vazut schimbarea brusca al lui Kaito, dar aceasta are o explicatie *normal.il ador*.
Frazele inca de caracterizeaza personal, avand grija sa te puncteze. Imi place ca ai nuantat fiecare detaliu, din nou acaparandu-l pe lector astfel incat sa devina martor la acea situatie tensionata.

Actiunea continua sa ma surprinda prinzand din ce in ce mai mult tenta de originalitate, pe care eu una o gasesc la fiecare cuvant citit. Cu toate ca mi-ar fi placut ca acest capitol sa fie lung (de cativa metri daca era posibil) , cred ca ar trebui sa ma multumesc cu atat.. (retoric/ironic)
Imi place cum au decurs lucrurile, acestea schimbandu-se radical prin interventia asa zisului razbunator (Akihiro presupun). Bineinteles nu-mi face placere sa , intuitiv vorbind, acesta sa intervina brusc dar asta ofera tensiune si suspans.

Din nou acest capitol m-a lasat fara cuvinte! :D Astept cu nerabdare urmatorul !
[Imagine: large.gif]

#34
Akihiro se intoarce?/:) Ar fi un titlu de capitol bun :]] Anyway nu sunt sigura ca e Akihiro, insa Hmmm...acum e timpul ca si eu sa ma razbun. <- asta m-a facut sa ma gandesc la Akihiro :-?
Sa vedem: Wow si-a recunoscut dragostea? E nebun?! Defapt nu e,doar sufera si el :-<
-Nu-mi pasa, nu-mi pasa, nu vreau sa aud! Stai departe de mine.
-Speri sa mori Hunter, sa mori si sa scap odata de chinurile astea. Imi era mai bine langa Akihiro, macar el doar pe mine ma avea si nu vroia pe altcineva. De-acum, eu nu mai am frate, sunt complet orfan.
Si mie mi s-a luat rasuflarea cand am citit astea:| Wow, e si normal sa reactioneze asa, bine la mine e normal si cand un om il omoara cu cruzime pe altul, dar eh...trecem peste :]]
Waa....dear, esti fantastica, succes in continuare >:D<
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#35
Continuarea...!!! :D
M-a lasat gura casca cand blondul i-a spus lui Hunter ca s-a indragostit de el.Am ramas fara cuvinte...
Cam dureros ceea ce a spus Kaito.Insa ii dau dreptate.A suferit destul de mult.Mai intai Akihiro,acum roscatul.Ce situatie nasoala!
O,Doamne!O,Doamne!Sigur sunt namilele lui Akihiro.Pun pariu.Pun pariu!Vrea sa se razbune pe Hunter pentru ca i la luat pe Kaito?Sau pentru ca a fost violat de namilele roscatului?Sau ambele?
Ma intreb daca Hunter e mort?Nu prea mor personajele principale...:P
Ah...vreau sa postezi capitolul urmator!
Bye!

#36
Hello dear >:D< Ti-am zis eu ca trebuie sa il pui, de obicei pe aici sunt multi fani yaoi si de ce sa nu citeasca si ei? Eh, nu fi egoista [-x
Asa, sa revenim... Am impresia ca in urmatorul capitol va fi ceva picant, un viol sau... nu, nu, un viol mai bine ;x. Oh, saracutul Kaito, mi-a placut ca i-a raspuns asa lui Hunter, ba chiar imi place mai mult comportamentul sau de acum, inainte era prea... eh, stii tu ce vreau sa spun! Ceva imi spune ca va reveni la acel comportament imediat.
Apropo, oare cine sunt indivizii? Am o vaga banuiala ca au legatura cu Akihiro, dar nu stiu sigur. Oricum, nu ma asteptam ca roscatul sa pice asa dintr-o data la pamant o,o... Il credeam mai fortos. Felicitari din nou pentru capitol, te perfectionezi din ce in ce mai mult, ceea ce e bine. Sincera sa fiu, nu am vazut greseli de tastare, deci capitolele sunt curate ( yeah ! ^^ ).

Cam atat am avut de spus, sweetheart >:D<:* Bafta la scris si sa fii punctuala ca de obicei! chuu~

#37
Va multumesc pentru commuri dragi prieteni^^ Iar acum nextul ca apoi mir ca ma injurati >.<


Cap. VII


‘’Daca cineva mi-ar fi spus odata ca voi fi rapit,cu siguranta i-as fi ras in fata insa, acum ca ma aflam exact in situatia asta, mi-a pierit intreaga pofta de viata. Chiar daca in sufletul meu dragostea pe care i-o purtam lui Hunter se transforma incetul cu incetul in ura, niciodata nu i-as fi dorit cu adevarat sa treaca prin ce a trecut atunci. Am simtit cum viata mi se termina.’’
Un aer inchis,urat mirositor il facu pe Kaito sa se trezeasca din inconstienta lui. Deschizandu-si ochii, a fost capabil sa vada o incapere asemanatoare unui depozit parasit. Goala si lipsita de sens acum, perfecta totusi pentru a izola pe cineva. Fiind inca ametit de la acea substanta ce-l facuse sa lesine, blondinului i-a trebuit ceva timp sa-si dea seama ce se petrecea. Era inchis in incaperea aceea unde nici un fel de zgomot nu se lasa auzit, cine stie unde, cu o groaznica durere de cap. Dadu repede din cap sperand ca asa avea sa-si mai revina, abia atunci observand cine se afla in fata lui, la o distanta destul de considerabila: era roscatul legat cu sfoara de un scaun, avand capul apelcat in fata, semn ca era inca inconstient. Frica se instala din nou in sufletul cat un purice a blondinului. Era si el legat asemenea lui Hunter iar legaturile aproape ca-l sufocau si-i raneau bratele. Privi in jurul lui in speranta ca va gasi ceva care sa-l ajute sa scape, insa degeaba privea caci nu era nimic. Isi indrepta din nou privirea spre fratele sau, inghitind in sec.
-Hunter, Hunter, trezestete! Striga la fratele sau insa nu chiar atat de tare cat si-ar fi dorit.
Roscatul, auzindu-i vag vocea blondinului, stranse din ochi incepand sa-si revina. Asemenea lui Kaito si el avea o durere ingrozitoare de cap, lovitura fiind destul de puternica atunci. Isi ridica capul, privind confuz in jur, injurand printre dinti cand isi aminti ce se intamplase. Isi privise fratele vazand in ce conditie era, enervandu-se.
-Esti bine? Intreba roscatul cu o voce destul de ingrijorata.
-Da, sunt bine. Unde suntem, ce cautam aici?
-As vrea sa stiu si eu asta insa singurul lucru pe care-l stiu e ca am fost rapiti si adusi aici. Si mai stiu si cine a facut asta!
-Aki...
-Exact, bravo!
Se lasa auzite aplauze din partea unei singure persoane, in timp ce vocea aceea le dadea dureri de cap celor doi caci era foarte tare rostita.
-Ma bucur ca v-ati trezit. Am crezut ca trebuie sa astept o vehnicie insa ma bucur ca nu a fost asta. Sincer, nu sunt genul caruia sa-i placa sa astepte.
Era Akihiro. Se apropie de cei doi cu pasi inceti insa hotarati, purtand pe chipul lui un ranjet victorios. Vazandu-l, Hunter mai avea putin si izbucnea in draci, insa se potoli cat-de-cat caci corpul lui era inca slabit.
-Caine ce esti! Cum indraznesti sa faci asa ceva?
-Cum indraznesc? Simplu, asa usor. Dar spune-mi, Hunter, nu-ti place ospitalitatea mea? M-am purtat frumos cu voi si m-am abtinut sa nu-ti fac un rau prea mare tie si fratelui tau, nu momentan caci, dragul meu, nu am uitat ce mi-ai facut atunci.
-Asta nu are de-aface cu Kaito! Lasa-l sa plece, asta e doar intre noi doi!
-Sa-l las sa plece? Nici vorba de asa ceva. Nu ma intelege gresit, eu chiar tin la ce-i al meu iar Kaito imi apartine din clipa cand a calcat in orfelinat. Insa tu esti prea prost ca sa intelegi. Acum, a venit si randul meu sa ma razbun. Spuse in timp ce se apropie de blondin.
Ii prinse barbia intre degetul mic si cel aratator de la mana dreapta, ridicandui-o, facandu-l sa-l priveasca drept in ochi.
-Mi-ai lipsit bastardule, insa nu te teme, in curand vom fi din nou impreuna, cat despre tine Hunter, zilele tale ca si sef de mafie se termina aici!
-Mai vedem noi asta, sa nu crezi ca vei scapa atat de usor. Nu sti in ce joc te-ai bagat insa vei afla foarte curand.
-Asta-mi suna cumva a amenintare? Caci eu asa cred.l
Si il lasa in pace pe blond, apropiindu-se amenintator de Hunter, si, sub ochii albastrii ai lui Kaito, il lovi pe roscat cu pumnul in fata.
-Indraznesti sa ma ameninti pe mine?!
-Nu, stai! Tipa speriat Kaito, smucindu-se de pe scaun dar nu reusi decat sa-si creeze o mai mare durere.
Akihiro isi indrepta privirea spre blondin, uimit de reactia lui, zambind prosteste.
-Ai spus ceva? Vrei cumva sa incetez sa mai fac asta?Si-l lovi inca o data, facandu-l pe blondin sa tresare.
Un firicel de sange i se scursese roscatului din coltul gurii, ranjind malefic.
-Doar atata poti caine? Si bunica lovea mai tare ca tine!
Aceste cuvinte nu facuse decat sa-l enerveze si mai rau pe brunet, urmand inca doua lovituri destul de puternice, acompaniate de tipetele de implorare a blondinului, cu scopul de a-l determina pe Akihiro sa se opreasca. Acesta se indeparta de roscat, apropiindu-se de Kaito. Ii prinse din nou barbia, ridicand-o spre el, aplecandu-se ca sa ajunga cat mai aproape de fata lui Kaito.
-Esti cumva ingrijorat pentru scumpul tau frate? Pentru mine de ce n-ai fost asa cand aproape m-a distrus atunci, in biroul meu?
-Pentru ca meritai! Ai meritat ceea ce ai patit insa el nu merita! De ce sa merite? Pentru ca m-a luat departe de tine, pentru ca m-a salvat de la atatea umilinte la care tu m-ai supus? Ti-a pasat macar o singura data de sentimentele mele, daca eu vroiam sa ma culc cu tine? Ti-a pasat macar cand ma vedeai plangand sub tine? Nu, insa lui ii pasa de ce vreau eu. Murat Akihiro, si mereu te voi ura. Spre deosebire de tine, Hunter ma iubeste, si il iubesc si eu pe el din tot sufletul ! Pentru mine nu esti decat un gunoi Akihiro. Si un gunoi vei ramane !
Si imediat dupa ce Kaito termina de spus acele cuvinte, palma brunetului se lipi zgomotos de obrazul palid al blondinului, facandu-l sa se roseasca puternic, in timp ce Hunter, vazand asta, vroia sa se repede la Akihiro ca sa-l joace in picioare, insa era prea bine legat.
-Jur ca te omor! Tipa puternic roscatul, spumegand de furie cand isi vazu fratele lovit atat de brutal, blondinul scancind de durere cand i se aplicase lovitura.
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#38
Eu nu te injur :|
E prea scurt femeie!! Cum crezi ca pot sa rezist eu doar cu atat? :((
Ador sa citesc ceva actiune, deobicei in fic-uri gasesti numai dragoste, dragoste iar dragoste, monoton, vieti plictisitoare, insa o rapireee, waaa <3 asta da actiune
-Pentru ca meritai! Ai meritat ceea ce ai patit insa el nu merita! De ce sa merite? Pentru ca m-a luat departe de tine, pentru ca m-a salvat de la atatea umilinte la care tu m-ai supus? Ti-a pasat macar o singura data de sentimentele mele, daca eu vroiam sa ma culc cu tine? Ti-a pasat macar cand ma vedeai plangand sub tine? Nu, insa lui ii pasa de ce vreau eu. Murat Akihiro, si mereu te voi ura. Spre deosebire de tine, Hunter ma iubeste, si il iubesc si eu pe el din tot sufletul ! Pentru mine nu esti decat un gunoi Akihiro. Si un gunoi vei ramane ! baiatul asta stie sa tina discursuri, va fi un presedinte pe cinste, eu una o sa-l votez :))
-Jur ca te omor! Tipa puternic roscatul, spumegand de furie cand isi vazu fratele lovit atat de brutal, blondinul scancind de durere cand i se aplicase lovitura. asa...simplu...fara o continuare :o3 binee :-< daca nu mai atat ai scris T_T
Vino cu next-ul ca lesin >.<
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#39
>.< Dumnezeule, ce tarziu am ajuns ! * gomene` * Insa... OMG ! Crede-ma, mi-a facut placere sa-ti citesc si ultimele capitole, mai ales ca a avut ceva " actiune "; exact asa cum imi place mie. :-"
Inainte de un comm in adevaratul sens al cuvantului, trebuie sa-ti corectez unele greseli pe car e le-am sesizat. Bineinteles, nu o sa le enumar, sper ca ti le vei corecta tu singura. ^^ Ai ceva probleme la exprimare si la ortografie. Cel putin, eu stiu ca nu se zice " a inceput sa se roseasca ", ci " a inceput sa se inroseasca. ". Ofc, nu te cert, doar vreau sa iei in considerare sfaturile, anume sa fie mai atenta la gramatica / ortografie / punctuatie. Ah, da.. Am vazut ca ai lasat space dupa fiecare semn de punctuatie. I`m glad. * hugs *

Revin acum. :]
Hmm... Si ai zis ca Hunter nu e asa rau.. :-? M-ai facut curioasa, mai ales in acest moment, cand idiotu` de Akihiro vrea sa " se razbune ". Ehh, s-o creada el. -.- Daca Hunter e prin preajma, asta inseamna ca lui Kaito nu o sa i se intample nimic rau. [ cel putin deocamdata ]. Dar chiar nu se stie. Depinde de cat de sadica esti tu. >:) Şiiii pe mine nu m-ar deranja acest lucru... :-" Baftă !

#40
Wow!
Nu-mi vine sa cred ca blondul a spus din nou ca-l iubeste pe Hunter.Iar am ramas uimita.Pustiul asta incepe sa aiba din ce in ce mai mult curaj.Imi place asta.
Stiam eu ca e vorba de Akihiro.Nenorocitul!Ii chinuie pe amandoi,dar cel mai mult ma enerveaza faptul ca la lovit pe Kaito.Sa vedem cum scapa de mine cand o sa-l gasesc. :))
Imi place ca Hunter tine cont de ceea ce zice Kaito.Ma bucur ca tine la blond. :D
Astept capitolul viitor.
Bye!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.918 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.895 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.976 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.734 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.144 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.832 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.461 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 21.180 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.636 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith
  Love does not take account of race! (~Yaoi~) Aliss_anime 4 3.321 09-09-2010, 10:11 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)