Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Brother Love (+18 incest yaoi)

#11
Va multumesc din nou pentru commuri :* si pls sa nu ma urati pentru capitolul asta si pentru cel ce va urma T^T(desi am senzatia ca asa o sa faceti) Oricum,sper sa va placa si va astept din nou pe-aici^^


Cap III

‘’Cu cat il priveam mai atent pe Hunter cu atat imi dadeam seama ca nu mai aveam de ce sa ma tem,ca totul era in ordine si’mi voi putea gasi fericirea alaturi de el,insa...nu a fost deloc sa fie asa...Niciodata n-am crezut ca pot indura lucruri mai groaznice ca la orfelinat alaturi de el’’
Nu a durat deloc mult pana ce masina a plecat din fata caminului lasand in urma 15 ani de chin si de injosiri,15 ani de lacrimi varsate zilnic si de gustul amar al infrangerilor.Cu cat masina se indeparta mai mult,cu atat greutatea de pe umerii lui Kaito disparea iar zambetul lui larg si cristalin,dulce ca ciocolata,isi facu aparitia pe chipul a carui urma de palma inca isi mai facea simtita prezenta.Hunter inca il tinea in poala lui,la pieptul lui cald,privind inainte.Bloninul nu se putu stapanii si-l stranse puternic pe pe fratele sau in brate,cuibarindu-se cat mai aproape de el.Credea ca traieste inceputul unui vis.Avusese dreptate,chiar avea o familie si in sfarsit aceasta venise dupa el.Nu-i parea deloc rau ca asteptase atat de mult,merita avand in vedere ca fratele lui pare a fi un om foarte influent si iubitor in acelasi timp.Si chiar asa era.Haide-ti sa va spun un mic secret in legatura cu Hunter al nostru:desi nu arata deloc a asa ceva,ocupatia lui este ca si cap de mafie.Cum se face?Foarte simplu,lucreaza in mafia italiana ca si sef al unei familii insa,ca sa nu se dea de gol,adopta o infatisare cat mai normala si chiar are o slujba normala ca si consultant I.T,asta fiind doar de fatada.Cum ar fi fost ca un mafiot,si mai ales unul foarte important,sa fie prins si inchis?Nici nu vreau sa ma gandesc la asta si la toate ororile ce s-ar petrece in scopul razbunarii.Nu dupa mult timp masina opri in fata unei cladiri imense cu geamuri ce parca alcatuiau acel bloc,de culoare albastru.Se vedea ca era o cladire de lux iar Kaito ramasese absolut uimit privind asemenea construnctie
-Ce-i aici?
-Noua ta casa.De’acum incolo vei locui cu mine,aici.
Kaito mai vroia sa spuna inca ceva insa parca cuvintele i’au fost furate din gura si acum nu le mai gasea.Cand usa masinii se deschise iar Hunter il luase din nou in brate,blondinul se agata imediat de gatul lui lasandu-se purtat tot drumul caci el era descult,si pe deasupra nu avea decat jacheta de la Hunter pe el.Urcand in lift au ajuns foarte repede la etajul 10 unde era apartamentul,noua casa a blondinului si intrara inauntru.Un spatiu enorm,foarte luxos s-a dezvaluit in fata lui Kaito,lasandu-l din nou fara cuvinte.Hunter il puse jos cand intrara,lasandu-l sa exploreze in voie apartamentul urias de parca ar fi fost un catelus.Intre timp salvatorul nostru se asezase pe canapea,privindu-l serios pe blondin,masurandu-l din cap pana in picioare,stand ganditor.
-Niciodata nu am fost mai fericit ca acum!Nu-ti pot multumi inde’ajuns!
Spuse incantat Kaito in timp ce sari in poala fratelui sau,imbratisandu-l puternic.Liniste,nici un raspuns din partea lui Hunter.Kaito isi simti fata atinsa de catre mana roscatului,facandu-l sa-si indrepte privirea spre acesta,ramanand surprins de faptul ca ochii lui atat de blanzi nu acum mult timp,acum erau reci si goi.Fata lui era lipsita se zambet iar seriozitatea pusese stapanire pe ea
-I-a aminte la ce spun caine,de-acum inainte vei face absolut tot ce-ti spun eu,inteles?
-H-Hun...
-Shhh...spuse punandu-si un deget peste buzele blondinului ca sa-l opreasca din a vorbi,in timp ce,cu cealalta mana,inca ii tinea fata.Nu vei vorbi decat daca te intreb eu sau iti dau eu voie.
Si un ranjet larg,malefic dar in acelasi timp pervers se ivi pe chipul roscatului.Asemenea unui vanator,Hunter isi vanase prada si aceasta cazuse in capcana lui.Naiva,lipsita de aparare,acum nu putea decat sa-si planga de mila,acum Kaito nu putea sa faca decat tot ce-i spunea fratele lui,insa nu-i intelegea deloc comportamentul.Cum blondinul privea inca socat si speriat spre roscatul din fata lui,simti cum buzele i-au fost acoperite de un sarut dulce.Nu ii displacea ca atunci cand Akihiro il saruta ci sarutul asta ii dadea fiori pe sira spinarii,fiori placuti si il facea sa se moleseasca sub orice atingere pe care Hunter o aplica corpului firav al blondinului.Il intinse pe canapea,roscatul stand deasupra,continuand acel sarut in timp ce clipele urmatoare vor marca un nou si straniu incep al unei relatii dintre un frate si alt frate.
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#12
Ma bucur ca vii atat de repede cu nexturile, chiar ma bucur. Nu ma lasi mult in suspans, insa au fost indeajuns orele astea cat ma tot gandeam ce o sa se intample. Deci… Hun… Hunter ala e… un ipocrit ! Atat am de spus despre el. Nu intelege gresit, sweetheart, i-ai conturat bine caracterul > :D< si imi place acest bad guy… Dar totusi, incerc sa ma gandesc si la saracutul Kaito. O da din lac in put !!!
Chiar imi e mila de el :-s Ma intreb ce idei mai ai pentru ca deja ma dai pe spate, in sensul bun xD
Citat:-I-a aminte la ce spun caine,de-acum inainte vei face absolut tot ce-ti spun eu,inteles?
Replica asta a umplut paharul, chair imi venea sa bag mana prin monitor ( insa si din cauza ca era serverul ocupat -.-‘ ) si sa il strang pe roscat de gat. Cum se poate adresa asa fratelui sau ? Deci pana la urma sunt frati ( incest, omfg, omfg =P~ ) si o sa fie numai yaoi, yaoi ^^ Da, da, da, buuut… saracul Kaito. Poate mai apare vreun personaj :-< Anyway, ficul il voi citit pana la capat.. deci, stai calma iubita > :D<

Bafta la scris si astept capitolul urmator mult, mult ^^

#13
-I-a aminte la ce spun caine,de-acum inainte vei face absolut tot ce-ti spun eu,inteles?
Caine?!!! Caine-i javra de ma-ta care te-a invatat sa vorbesti asa, nu Kaito al meu!!!!! x( Hai ca devin vulgara si asta nu mi se intampla prea des :| :]]
Hai sa vedem, nu, nu te urasc, de ce te-as uri? Doar pentru ca i-ai dat o soarta proasta lui Kaito?!! Nuuu...nu te urasc.....TE DETEST!!!!! >:P>:P>:P
Glumeam :]]
Continua tot asa, ai talent and..i like it ;)
Bafta!!!! *hugs*
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#14
Ce repede postezi un capitol.Imi place asta.
"-I-a aminte la ce spun caine,de-acum inainte vei face absolut tot ce-ti spun eu,inteles?"Aoleau!Aoleu.Il omor pe Hunter.Il omor.Ma duc dupa el.Prefacutul.Auzi ce zice el blondului.Imi vine sa-l strang de gat.Cred ca Akihiro era parfum pe langa Hunter.:grr::die:
Sa vezi ce o sa sufere Kaito.Parca a cazut din lac in put.Of...
O sa aflu ce se va intampla in capitolul urmator.
Bye!

#15
Let me see.
_________

Atmosfera se schimba intr-o fractiune de secunda, la fel si impresia userului (radical). Mi-a placut acest lucru, nestiind insa la ce ma pot astepta.
Desigur, titlul percepe oarecum o parte din viitor, dar fara el as avea acum parte de efecte speciale. Continui sa iti admir originalitatea, ce de fiecare data ma surprinde. Contrastul nuantat la inceput, dintre Hunter si Akihiro se dovedeste a fi fals, la fel si impresia incoltita in mintea lectorului (recunosc faptul ca sunt o adepta a schimbarii cand vine vorba de personalitatea unuia dintre protagonisti).

Acum ca am recitit ultimul pasaj, sa stii ca te-ai repetat (acum-acum). Acest lucru a fost deranjant, dar nu indeajuns cat sa aiba influenta asupra impresiei create. (in plus, toti fac greseli dear).
Apreciez ca ai continuat sa descrii caracterele, modelandu-le potrivit situatiei. Majoritatea se opresc aici, lasand cititorul sa isi expuna singur parerea cu privire la sentimente *brr!*

Trecand peste tot ce am spus, voi continua sa iti citesc fic-ul nu .Eu una nu pun accent pe greseli (nu pot discrimina o buna scriitoare pentru acest lucru).
Deci parerea mea, este ca acest fic este unul dintre cele reusite !

Astept cu nerabdare next-ul! :D
[Imagine: large.gif]

#16
Hell yea`. Era imposibil sa nu trec şi pe la acest fic, şi ce bine ca ai ajuns de`abia la capitolul 3, astfel, voi putea să ajung mai des pe aici, deci nu-s chiar aşa de întârziată. * laughs * ÎNainte de toate, îţi spun ceva. După fiecare semn de punctaţie [ fie punct, virgulă, semnul întrebării sau al exclamării ], lasă space. Astfel, ficul va arăta mai ingrijit. Nu de alta, dar chiar m-a atras scrierea ta. ^^ Şi.. Well, acelaşi sfat l-am primit şi eu când eram la început. :))
Revenind ... Ştii ce m-a atras la acest yaoi ? [ mda, nu numai ideea în sine ].. Faptul că e vorba de viaţa dură si nemiloasă a tânărului Kaito. Iar acum... God, observ că a căzut din lac în puţ.
Şi eu care credeam că Hunter este un tip de treabă, că ar fii un posibil ajutor pentru puşti. Dar iată ! Iată că m-am înşelat... >.<

Fraza rostită de tip cu atâta ipocrizie, m-a făcut să-l urăsc. Totuşi, titlul îmi dă de bănuit. Pot doar să aştept. E evident. So ... :-" Success with the next ch. >:D< * big hug *

#17
Owww...deja...ok. I-mi plak kapitolele, te descurici bine cu povestitu` si tot ce este legat de un "fic bun". M-a cam surprins comportamentul lui Hunter, foarte schimbator. Sincer ma asteptam sa fie personajul bun al ficului(si poate va fi) sa se simta bine impreuna si altele...dar asa s-ar fi terminat prea repede iar, actiunea ar fi putina, seaca si neterminata...deci...e bine asa.:P
Si cand te gandesti cat de fericit era, credea ca a scapat si el in sfarsit de tot chinu` insa se pare ka a dat de altul...."-I-a aminte la ce spun caine,de-acum inainte vei face absolut tot ce-ti spun eu,inteles? "....m-ai dat pe spate.Bravo!
Astet nextul.:d
BYeByE!!!:X
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#18
Waaa,nici nu-mi vine sa cred cati cititori am:X Merci mult,va ador >:D< Iar acum,panam panam,urmatorul capitol^^ Sper sa va placa:D Btw,multumesc pentru sfat :*

Carolina:
[Imagine: SexyAnimeGirls-353.jpg]



Cap IV

‘’Buzele lui fine si dulci, atingerile lui atat de tandre si calde imi faceau corpul sa tremure sub aroma imbatatoare a acelui sarut. Nu-mi era frica,vroiam mai mult, vroiam sa simt clipele astea repetandu-se iar si iar, pana cand s-ar fi scurs si ultimul fir de nisip din clepsidra vietii, insa nimic pe lume nu e vesnic’’
In comparatie cu roscatul, Kaito nu se simtea decat un nimic. Cum ar fi putut el sa faca ceva ca sa-l opreasca daca nici macar nu vroia? Pentru prima data in viata lui reusise sa simta acei fiori placuti pe sira spinarii, fluturasii ce-si faceau de cap in stomacul lui si mintea ce-i era complet goala. Nu mai putea reactiona in nici un fel, nu vroia sa-l dea la o parte,sa se zbata cum facea cu Akihiro, ci ,se lasa ca o marioneta in bratele roscatului, asteptand clipele ce vor urma. Cu atingeri tandre si atente, Hunter ii mangaie blondinului talia svelta, indreptandu-se spre mandria lui. Cum blondinul nu avea decat o jacheta pe el, si aia a roscatului, intr-o fractiune de secunda ramase gol. Insa, dupa cate am inteles din vorbele lui, nu mai simtea dezgustul gandului ca avea sa o faca cu un barbat ci, de data asta, inima ii batea cu putere in sensul cel bun. Hunter se ridica de pe el, stand in genunchi in fata lui in timp ce si-a dat jos camasa sangerie ce’o avea pe el, lasand la vedere un bust perfect. Se deschise la pantaloni, lasandu-si mandria intarita libera, privindu-l la fel de serios pe Kaito, parca spunandu-i ‘’sti ce ai de facut,altfel o incurci’’. Blondinul nu a avut de ales si s-a intins spre el, cuprinzandu-i mandria in gura, tinand-o cu o mana. Nu era prima data cand facea chestia asta si se poate spune ca avea o experienta improprie. Se juca cu ea de parca i-ar fi fost draga, o sugea ca pe o acadea, lucru ce-i oferea placere roscatului insa, pe chipul lui se putea citi un mare dezgust. Il apuca de par pe Kaito si-l obliga sa se duca cat mai adanc, astfel intreaga lui mandrie fiind in gura blondinului, miscandu-i capul involuntar pana cand substanta alba ii umpluse gura. Il impinse de langa el brutal, privindu-l cu un aer superior.
-Ma dezgusti pur si simplu. Spuse plecand de pe canapea, luandu-si camasa pe care o imbraca dupa ce se incheiase la pantaloni.
Acele cuvinte il lasara masca pe blondin. Acum nu mai intelegea absolut nimic. La inceput fusese atat de tandru cu el deparca ar fi urmat sa faca dragoste si nu sex, iar in clipa urmatoare, chiar daca se descurcase bine, se comporta oribil cu el. Dar nu asta a vrut Hunter? Nu a vrut el ca blondinul sa il faca sa se simta bine? Daca nu, atunci ce anume? Kaito il privea rugator cu ochii lui mari cand vazuse ca Hunter vroia sa plece de langa el. Ar fi voit sa strige sa nu plece, sa mai stea putin insa isi aminti ca nu avea voie sa vorbeasca decat daca ii era permis, asa ca si-a inghitit propriile cuvinte, lasandu-si privirea in jos in timp ce s-a sters la gura de firicele din substanta alba ce-i cursese in colturi.
-Carolina va veni si va avea grija de tine. Cat timp sunt eu plecat nici sa nu te gandesti satreci de pargul usii, ai inteles?
Blondinul dase afirmativ din cap, ridicandu-si privirea spre fratele sau, incercand sa inteleaga ce era cu el, insa si-o lasase imediat inapoi in pamant. Cateva ciocanituri se lasara auzite la usa iar roscatul s-a dus s-o deschida. In spatele usii isi facuse prezenta o tipa bruneta, foarte atragatoare, cu forme generoase ce ar fi dat pe spate orice barbat. Aceasta se apropie de roscat intr-un mod foarte lasciv, punandu-si mainile finute pe pieptul lui, intinzandu-se pentru a-l saruta pe buze, lucru ce s-a intamplat chiar sub ochii lui Kaito. Bruneta il observa pe blondin si-l privise intr-un mod ciudat, de parca ii era rival. O privire rautacioasa si plina de infumurare ce-l cutremura pe Kaito.
-Ai grija ce faci iubitule, bine? Se lasa auzita vocea Carolinei in timp ce-i aranja gulerul lui Hunter
-Voi avea. Nu stau mult.
Si roscatul disparuse, lasandu-l pe blondin cu Carolina. Aceasta se apropie de el,si, spre uimirea blondinului, comportamentul ei se schimba radical. Un zambet larg si cald, ca de copil zacea pe chipul fetei, facand-o sa para foarte draguta. Se aseza langa Kaito pe a carui umeri ii pusese jacheta.
-Esti bine ? I se adresa cu o voce calda blondinului
-D-da...
Acum chiar ca in mintea blondinului era o ceata completa. Parca ar fi intrat in zona crepusculara si nu stia cum sa iasa. Carolina observase repede asta asa ca, avusese grija sa-i explice totul
-Tu trebuie sa fi Kaito, nu? Hunter mi-a povestit multe despre tine si te vad tare confuz. Ei bine, eu sunt Carolina, si sunt o veche prietena de-a lui Hunter. Ah, sa nu intelegi gresit, nu este nimic intre mine si el, doar copilaria din capul nostru ne face sa ne comportam astfel. Si lasase sa ii scape un chicot inocent dintre buze.
Kaito o asculta cu atentie si rasuflase usurat cand auzise explicatia insa, aceea usurare nu facea decat sa-i sporeasca durerea din suflet
-Atunci...de ce se comporta asa?
Iar o lacrima amara se scurse pe obrazul palid al blondinului, perla cazand pe genunchii ce-i tinea strans la piept, uimind-o pe Carolina.
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#19
Capitol nou!


Ca de obicei acest capitol m-a marcat, avand acelasi impact asupra mea. Ce-i drept, starea protagonistului m-a cuprins si pe mine, fiind realmente confuza. Continui sa folosesti limbajul ce pe mine ma ameteste, imbatandu-ma cu maiestria ta. Avand in vedere ca mi s-a transmis sentimentele, acest lucru adauga in punct forte fic-ului tau. Imi place ca in continuare subliniezi antitezele existente, nuantand fiecare detaliu.
Adaugarea unui nou personaj mi se pare necesar, atat timp cat ai o idee cu acesta. Sper insa, sa nu ii atribui un rol negativ.
Dialogul vad ca se rareste din ce in ce mai mult, insa cele care necesita importanta sunt adresata in mod direct *like*
Per ansamblu, m-ai socat cu noul capitol, fiind ceva neasteptat . Si cum sunt o adepta a yaoi-ului pot spune ca am fost dezamagita ca te-ai oprit aici . Oricum, nu intervin peste conceptia ta (probabil ai deja o idee de l-ai facut pe Hunter sa reactioneze astfel).
Sincer, nu ma asteptam ca si Kaito sa accepte asta, trecand peste frica ce probabil o simtea (?). A dat dovada de usuratic (? incerc sa evit cenzura), ceea ce stiu ca nu este.

Astept cu nerabdare noul capitol! :D *hugs*
[Imagine: large.gif]

#20
Hello dear >:D< Nici de data asta nu ai intarziat, ce pot a spun decat ca esti foarte punctuala? Ma bucur ca ai adus nextul asa repede pentru ca ma lasasei cam masca in capitolul trecut. Apropo, te descurci bine cu lasatul spatiului dupa fiecare semn de punctuatie, insa chiar m-a amuzat ca am gasit doar intr-un singur loc spatiul ce a lipsit xD pentru inceput e bine, dar o sa te obisnuiesti, esti fata mare, nu? ;))
Asa, acum sa icnep cu comentatul... Am impresia ca singurul personaj aici ce nu joaca doua roluri sau nu e cu doua fete e Kaito, saracuiul si naivul de Kaito. Cand in sfarsit crezuse ca si-a gasit familia, a dat din lac in put. Imi e asa mila de el, iar pe Hunter sincera sa fiu nu il urasc, insa in unele momente replicile lui adresate blondului ma enerveaza. Dar deh, nu exista mereu personaje pozitive. Cat despre Carolina, ei bine, nici de ea nu stiu ce sa zic, poate si ea e o prefacuta la fel ca roscatul, dar ceva imi spune ca o sa fie de treaba si ca il va ajuta mult pe blond cu informatii despre fratele sau mai mare. Haide, zi-mi ca am dreptate ;))

Cam atat am avut de spus, capitolul asta iar m-a lasat masca si bineinteles, in suspans. Deci astept continuarea, bafta pui ^^
:perv:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.918 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.895 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.976 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.734 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.144 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.832 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.461 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 21.180 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.636 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith
  Love does not take account of race! (~Yaoi~) Aliss_anime 4 3.321 09-09-2010, 10:11 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)