Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Brother Love (+18 incest yaoi)

#21
Imi place ca postezi zilnic. :D
Ah...Vreau sa-l omor pe Hunter.Il omor.Il omor.Il omor...Ce pretenti are el de la blond.Kaito e doar un copil.. :die:
Ma dispera ca blondul nu are voie sa vorbesca ca daca as fi in locul blondului i-as spune cateva chestii.Dar nu poate.Nu are unde sa se duca sa stea in alta parte.Asa ca are cam mult ghinion baiatul asta.Dar am ramas surprinsa ca el chiar sa respecte regula aia.
Cat despre Carolina.Nu stiu ce sa zic.Cred ca va fi de treaba si draguta.
Astept capitolul urmator.
Bye!

#22
Eu cred ca Hunter a vrut sa vada daca [,] Kaito a facut-o des si de placere, si a vrut sa vada daca s-ar lasa pe mana unui strain :| Parerea mea ><" Oricum am intraziat T_T.
Deci... Hunter nu e ceea ce pare si nici Carolina :]] Bai da' buna Carolina asta :]] (nu sunt lesbi, ma apar :))
Bai....e naspa ca nu poate vorbi, adica...pe bune? Eu as cauta bani prin casa, as face un dus, m-as imbraca si as fugi de acolo, desigur toate astea in visele mele caci in realitate m-as piti sub pat :))
"Nici o Dudii sub pat, nu, nu, nu cauta:-""
Astept cu nerabdare next-ul sweetheart *hugs*
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#23
Imi place ficul tau mi se pare destul de interesant, mai ales ca sunt nou pe aici. Saracul Kaito cred ca sufera mult. Astept sa vad ce se va mai intampla nu ma lasa sa astrept.

#24
Bun, acum ca Gaby e in sesiune, si ii e greu sa puna nexturi, am trecut si pe la tine si mi-am zis WoW asta trebe sa-l citesc. Imi place ideea, totusi am o senzatie de dejavu, poate am vazut ceva anime cred ca Uraboku da ma rog sa trecem la lucruri serioase. Vai, cred ca ma indragostesc de inca un fic :X. Incepe sa devia palpitant :yes:. Imi place mult ideea in sine. Bine inteles preferatul meu va fi Hunter, doar e ala care va fi activ si pe deasupra va fi raul amoros. Pana la urma eu tot cred ca se vor place. Nu am ce spune mai mult, la greseli nu m-am uitat ( de obicei nu ma intereseaza). Mi-ai facut o surpriza placut, astept cu mare rabdare nextu' si sa nu uiti sa ma anunti :).
Ja ne! >.<
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#25
Va multumesc foarte mult pentru commuri si va rog,nu-i purtati pica lui Hunter.O sa vedeti ca nu e atat de rau pe cat pare ;)



Cap. V

‘’In sufletul meu era o adevarata furtuna. Ma durea, si nu stiam sigur de ce, sa-l stiu pe Hunter departe de mine. Vroiam ca fiecare clipa din viata mea sa o petrec cu el, sa radem impreuna si sa-i admir chipul frumos. Oare asta se numeste dragoste?’’
-Hei, esti bine? De ce plangi?
Se lasa auzita vocea ingrijorata a brunetei,in timp ce privea cum lacrimile blondinului continuau sa se scurga din ochii lui aidoma marii. Nici un raspuns, Kaito nu-i putea raspunde. Nu stia ce sa zica, nu stia de ce plangea in astfel de momente, insa stia ca ceva nu era in ordine cu el. Carolina nu mai suporta sa-l vada in starea aia asa ca ii sterse lacrimile, cuprinzandu-l in bratele lui micute, lasand sa se auda in intreaga incapere cuvintele ei dulci de consolare. Intr-un fel bruneta banuia cam ce ar fi in neregula cu el insa nu vroia sa se pronunte inca. Orele treceau cu repeziciune iar blondinul adormise cu capul in poala fetei in timp ce aceasta ii netezea tandru parul de aur. Usa se auzise deschizandu-se, lasandu-l pe roscat sa-si faca prezenta in liniste, cum avea obiceiul. Carolina ii facu semn sa pastreze linistea caci nu vroia ca blondinul sa se trezeasca, iar Hunter se conforma fara a comenta nimic. Se apropie de cei doi, lasandu-se pe vine in fata lor. Un zambet cald, plin de dragoste ii aparu pe buze in timp ce, cu doua degete, ii mangaia chipul atat de palid al fratelui sau, gest ce o facu foarte curioasa pe bruneta. Roscatul se ridica in picioare si-l luase pe Kaito in bratele lui, purtandu-l pana in camera destinata acestuia. Il intinse pe pat unde-l acoperi cu cearsaful alb, inchizand silentios usa in urma lui. Intorcandu-se la fata, se aseza langa ea, oftand adanc.
-Nici nu te mai recunosc Hunter, draga. Acum il faci sa planga ca apoi sa lasi la vedere un asemenea zambet si sa te comporti de parca nimic nu s-ar fi intamplat.
-Ce tot spui acolo? Nu am facut pe nimeni sa planga.
-Ooo, ba da. Dupa ce ai plecat si ne-ai lasat singuri am vazut lacrimi amare curgand din ochii lui frumosi, si asta numai din cauza ta. Stiu ca nu esti deloc rau, Hunter, insa nu te mai pot intelege.
-Nu am incotro, Carolina. Intr-adevar, e fratele meu si sa sti ca il iubesc mai mult ca orice pe lumea asta, el e singura familie ce mi-a mai ramas dupa ce parintii nostrii au murit, insa nu-i pot ingadui sa se ataseze prea mult de mine. Ceea ce fac eu, meseria mea e foarte periculoasa. Acum sunt aici si e posibil ca maine sa mor. Daca el se ataseaza prea mult de mine va suferi, si nu vreau sa se intample asta. Spuse el in timp ce-si infipse coatele in genunchi, stand aplecat in fata, ascunzandu-si fata obosita intre palme.
Carolina il asculta cu atentie si stia ca ceea ce spunea roscatul era adevarat. Il cunostea foarte bine si stia ca era genul de persoana care prefera sa se neglijeze pe sine ca sa le fie bine la altii. Hunter ofta adanc, punandu-si capul in poala fetei la fel cum si Kaito facuse, stand cu fata-n sus. O privea atent,zambindu-i cald.
-Sti, mi-ai fi de foarte mare ajutor Carolino.
Si in clipa urmatoare buzele roscatului le cuprinsese pe cele ale brunetei intr-un sarut pasional. Carolina nu se impotrivi, nu avea puterea sa faca asta, avand in vedere adevaratele sentimente ce i le purta roscatului. Desi nu-i spusese niciodata, ea il iubea, chiar foarte mult, insa stia ca dragostea pe care Hunter i’o purta fratelui sau nu va putea fi depasita de cea pe care o simtea fata de ea, asa ca profita de fiecare clipa in care roscatul simtea nevoia sa se lase dus de val si sa o foloseasca pe ea ca sa-si potoleasca pofta de a’l atinge pe Kaito. Intre timp, venise si momentul in care somnul blondinului se risipise si se trezi. Privi somnoros si confuz in jur,frecandu-si ca un copilas ochii rosii de atata plans. Se ridica alene de pe suprafata moale a patului si pasi spre usa camerei pe care o deschise si iesi. Se inapoie in sufragerie unde roscatul inca profita de faptul ca nu a fost respins de catre bruneta, ramanand socat de ceea ce vedea. Impietrise in fata celor doi, chipul albindui’se mai rau ca inainte. Inima’i batu puternic o singura data dupa care simtise ca se oprise. Genunchii lui ii tremurau si simteau cum se inmoaie.
-HUNTER!!!
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#26
Sa vedem :D

Din nou acelasi soc, acelasi impact. Descrierile tale provoaca dependenta, limbajul caracteristic personajelor imbinandu-se cu dorinta lectorului.
Greselile se raresc, avand mici greseli de exprimare pe alocuri (nu pun accent pe asta atat timp cat fic-ul per ansamblu m-a fascinat).
Actiunea decurge conform idealurilor mele, redandu-mi sentimentele pe care le simt personajele (din nou folosindu-te de captatio benevolentiae).Sunt fraze pe care le-am recitit cu aceeasi intensitate, captivandu-ma atat ca si structura cat si jocul de cuvinte.
Bineinteles nu m-a incantat decizia luata (presupusa decizie) de catre Hunter. *asta e discriminare!*. Oricum, asta produce un adevarat tumul de sentimente, replica sa accentuata transimitandu-mi mici fiori.
Dupa cum am si spus, acest fic este genial in adevaratul sens al cuvantului, definindu-l cu orice mic detaliu!

Astept next'ul si poate :-" !
[Imagine: large.gif]

#27
TeoYaoi scuze ca ma bag dar mai degraba Chimie vs. Alchimie seamana cu Uraboku, adica faza cu fantoma de pe strada, individul ce vine sa-l salveze blah, blah, blah, scuze nu vreau sa te supar >.<
Sa revenim la fic, saracul Kaito imi e mila de el, dar nu prea :]] Eh..se pare ca Hunter il iubeste, dar nu vrea sa il lase pe "micut" sa se ataseze de el, waa...asa de cute si de necute <3 [ce cuvinte pot sa formez si eu:]]
Anyway, sunt fana ta, deci n-o sa scapi de mine, o sa te urmaresc peste tot >:] Mwahahahaha...haha *m-am inecat* hahahaha ha ha ha :"> :]]
Hai ca Hunter e si bun si periculos si frumos O__O 3 in 1, ca nesu'
succes sweetheart <3
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#28
Capitol nou!
Ce ciudat e si Hunter asta.Inainte il uram,dar are si el dreptate.Dar ar putea sa-i explice asta blondului fara sa-i raneasca sentimentele.
Stiam eu ca bruneta e de treaba.Desi blondul a vazut-o saruntandu-se cu Carolina e vina lui.Dar se putea opri fata?Nu.Pentru ca e indragostita de roscat.
Abia astept sa aflu ce se va intampla in capitolul urmator.Cum va reactiona blondul.O va uri pe Carolina?Pe Hunter?Pe amandoi?Hm...
Bye!

#29
Uff, imi pare asa rau ca am ajuns atat de tarziu aici T^T Scuze, mi-as dori sa fiu prima, dar na, sunt cam intarziata *blushing*
Acum sa vedem... Ti-am mai spus cat de naiv mi se pare Kaito? Se indragosteste asa repede, de abia il cunoaste de doua zile si... uff, nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar intampla cu el daca Hunter ar pati ceva. Mi se pare dragut gestul lui Hunter, chiar daca in capitolul trecut il credeam un idiot, acum chiar il cred un protector. Dar haide, stiu ca si Hunter poate fi pasional nu numai cu Carolina ( care apropo, nu trebuia sa se sarute cu roscatul -.- ... dar putina gelozie nu strica ), ci si cu el. Trebuie sa il iubeasca asa mult incat sa nu se mai poata abtine. Apropo, as vrea sa se petreaca si ceva pe acolo cu Hunter, o bataie, o problema cu niste tipi, ceva, ceva :>
Mersi ca ai venit cu capitolul repede si ma bucur ca ai atatea idei frumoase, incat ma lasi cu gura cascata. Bafta multa, pui >:D<:*

#30
In primul rand sa sti .Dudiii ca nu ma supar, asta a fost parerea mea, vei vedea tu mai incolo, dar hai sa nu ne legam de alte ficuri, ca se supara ◄Ḟuni► ca comentam ce nu trebuie la ficul ei.
Revenim. Mai incantat, nu ma asteptam, chiar nu ma steptam sa-l iubeasca (defapt cred ca stia ca se va intampla ceva de genu, dar eu m-am gandit la altceva. ◄Ḟuni► mai lasat data cuvinte, nu stiu ce sa spun.A fost un capitol frumos, cred ca am vazut o singura greseala (Carolino->Carolina). Sa sti ca capitolul asta m-a emotionat profund, nu cred ca se putea mai bine si mai frumos decat ai scris tu, dupa mine. Mi-ai umplut inima de bucurie :x.
Cam atat. Astept nextu'! Nu uita sa ma anunti :bye: !!!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.918 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.897 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.977 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.735 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.144 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.832 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.462 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 21.180 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.636 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith
  Love does not take account of race! (~Yaoi~) Aliss_anime 4 3.321 09-09-2010, 10:11 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)