Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#15

[align=center][b]Capitotul 16
Nu vreau sa plec...


Mainile lui se plimbau pe spatele meu cand...cineva bate la usa.Cum naibaEram doar noi 2 in casa aceastaCred ca si-a invitat prietenii la el...Atunci il aud pe vizitator spunand
-Sasuke,estiil intreba el.
-Nu!ii raspunse acesta.
-Vino!Trebuie sa vorbim!
-De ceil intreba el.
-E legat de Rose!
Se dadu jos de pe mine si placa in graba.Cine e RoseAre o alta prietenaCred ca daca sta cu el e foarte norocoasa.Inchise usa si o incuie.Ma dau repede jos din pat.Pun urechea pe usa si ii aud spunand
-Deci...
-Ce eil intreba Sasuke.Nu am timp de prostii Sasori.
-Credeam ca iti pasa de Rose!
-Imi pasa doar de acel copil,inca nenascut!spuse el.
Ce naiba!Mai este o fata insarcinataTot cu elSigur a violat-o si pe ea,de s-a intamplat una ca asta.Fata mea se umplu de lacrimi.Ma durea,ma durea inima stind una ca asta.Fara sa vreau ma dezechilibrez si cad.Sasuke a auzit acea cazatura si se grabi sa ajunga inapoi in camera.Eu deja eram in pat,imi sransesem genunchii la piept si plangeam.Sasuke se apropie rapid de mine.Imi apuca barbia si ochii mei fac contact cu ai lui.Atunci il aud spunand
-Ce s-a intamplatma intreba el.
-Cine e Roseil intrebai eu.
-De unde sti de ea
-V-am auzit vorbind.Este si ea insarcinatail intrebai eu.
El dadu din cap aprobator.
-Si totusi,ce iti pasa asa mult de ce fac euma intreba el.
-Fiindca te iubesc...idiotule!abia am putu sa spun acele cuvinte cu sute de lacrimi in ochi.
-Atunci arata-mi asta!imi spuse el.
Nu mai aveam cuvinte.Cum pot arata ca-l iubescEl este pentru mine ca un ,,Inger Cazut,adica este frumos in felul lui,dar are sute de defecte.
-Deci poti sa faci astama intreba el.
-Cum ai vrea tu s-o fac
-Daca scap de Rose,tu vei fi cumintema intreba el.
-CeCum poti sa zici astaEa este o fata nevinovata!Nu poti sa faci as-
Nu apucai sa termin si el ma saruta pasional.Ma tranti in pat,el find deasupra mea si nu-mi dadea drumul.Mainile lui se plimbau pe sub maieul meu.Rupsei acest sarut,dandu-mi capul intr-o parte.El se uita furios la mine.Puteam sa vad cu ii apar 2 colti in gura,iar ghiarele lui imi mangaiau spatele.Tremuram,tremutam sub trupul lui greu de frica.Il iubeam,dar el ma facea sa-mi fie foarte frica si nu puteam rezista asa.Simt cum imi saruta apasat gatul si coboara pana la umeri.Imi rupse rapid bluza si o arunca pe jos,ramanand doar in sutien si pantaloni.Ma intoarse cu spatele la el si imi sfasie si sutienul.Nu-mi putea vedea sanii,fiindca ei erau pe partea celalta.Atunci de ce a facut astaDeodata isi infige ghiarele in spatele meu.Imi facea rani imense care ajungeau la os.Contunua asa si in cele din urma,imi facuse semnul Uchiha pe spate.Privirea lui era atat de diabolica si satisfacuta.Imcepu sa linga sangele care se scurgea din interiorul meu,lasand rana curata.Cat avea de gand sa continuie asaDupa ce termina,simt cum ma ridica,amandoi stateam in genunchi,eu cu spatele la el si imi uneste corpul cu al lui.Atata caldura...Parea ireal.Ranile acelea de pe spate imi disparura,dar nu si semnul clanului sau.Imi las capul pe umarul lui.Simt cu imi saruta fiecare particica a gatului.Simteam cum imi masa sanii.Era atat de placut.Ma intoarce invers si se pune deasupra mea.Cobora de pe gat,cu saruturile pana la sanii mei.Lingea si sugea pe rand sfarcurile mele,in timp ce cu o mana imi masa un san,iar cealalta se plimba pe spatele meu.Este exact cum a zis si el.Sasuke este bucuria,dar si suferinta mea.Simt cum coboara cu mainile jos,prea jos.Abia reusi sa-l opresc
-Opreste-te!ii spusei eu.
Vad ca aceste vorbe nu aveau nici un efect asupra lui.
-Sasuke...nu face asta...sunt insarcinata!ii spusei eu,cu o ultima speranta.
El isi ridica capul.Continua sa urce de pe abdomenul meu pana la buzele mele.Deodata isi lipeste buzele de ale mele formand nu sarut lung si umed.De data asta nici eu nu-l opream.Ba chiar imi pusei mainile pe capul lui,adancind si mai mult acel sarut.Abia ne mai despartim ca sa mai luam o gura de aer.Intr-un fanal Sasuke rupe acest sarut.Atunci il aud
-Trebiue sa plec,Sakura!imi spuse el.
-Nu pleca!Stai cu mine,te rog.Imi este frica fara tine,Sasuke.
-...
-Sakura,sti si tu ca noi nu putem continua asa!imi spuse acesta pe un ton calm si putin trist.
-Orice este posibil,Sasuke!ii raspund eu.
-Sakura...eu nu am sentimente...nu simt nimic pentru tine si nici pentru Rose.Totul este doar o placere adusa asupra corpului meu.
-Atunci de ceil intrebai eu.
-Ce vrei sa spuima intreba el.
-De ce m-ai pastrat in viata pana acum,doar ca sa nascChiar daca as naste,ce vi face cu mine dupa astaO sa ma omori nuil intrebai eu,fara pic de speranta.
-Sakura-nu-l lasa-i sa termine.
-Nu-i asaCu prima ocazie sau chiar dupa ce voi naste ma vi ucide!
Deodata ma trage din pat si ma izbeste de perete.Imi musca usor din lobul urechii lasand o mica urma a coltisorilor sai.Atunci il aud saptindu-mi
-Daca tu vrei asta,eu nu am nimic in potriva.
-Atunci fa-o tu sau mai bine m-as sinucide chiar eu.
Mana lui imi mangaia usor obrazul.Deodata cad in genunchi si scuip sange din gura.Sasuke ramane uimit.Ma ridica si ma ia in brate ce pe o miteasa si ma intinge in pat.Se aseza langa mine,imi lua mana si isi infige colti in ea.Toata durerea disparu.Nu mai era nimic.Isi scoate coltii din pielea mea si ma strange in brate.Atunci ii spun
-De ce mai faci astail intrebai eu cu lacrimi in ochi.
El putea vindeca orice,dar nu si inima.O inima franta foarte greu se mai vindeca.
-Gata,gata...sunt aici.Nu mai plange,te rog.Iti faci singura rau.
-Atunci voi continua asa pana voi muri!ii raspunsei eu.



Sasuke

De ceDe ce vrea sa piara asaChiar nu o inteleg.Orice fata am avut m-ar fi strans in brate si nu m-ar fi lasat in pace.Ea este diferita.Era pura.Chiar si pe mine m-a facut sa regret ca am violat-o.Era absolut speciala.Atunci ii spusei
-Daca vei incerca sa pleci,te voi opri.Daca vei incerca sa te sinucizi,te voi opri...nu te voi lasa sa stai departe de mine!ii spusei eu.
O strang si mai tare in brate si ii sarut apasat gatul.Ea isi ridica barbia,usurandu-mi treaba.Era epuizata.A trait prea multe intr-o singura zi.O luai in brate si o pusei pe masa.Ea statea cu privirea in jos.Ii dadui jos pantalonii,acum ea ramanand doar intr-o pereche de chilotei visinii.Luai un sutien si il pusei.Sakura se facuse rosie la fata.O sarutai usor pe buze spunandu-i cu nu ar trebui sa-i fie rusine de mine.Luai o rochita de noapte si i-o pusei.Chiar ii statea bine cu ea.O luai de pe masa si ma asezam in pat cu ea in brate.Trasesem patura peste noi si o aud spunand
-Multumesec...
-Nu e nevoie sa spui asta.
Rozalia isi sprijinii capul de umarul meu si adormi rapid.Ma simteam atras de ea,dar n-o iubeam.O stransei si mai tare in brate.Mai statui asa cateve minute si fara sa vreau adormi.In acea pauza de somn avusei un cosmar.
Era noapte.Eram inchis intr-o camera.Nu vedeam nimic,dar dintr-o data imi apare cineva in fata.Era Orochimaru.Se indrepta spre o fata.Acea fata avea un copil in maini[align].Ea fugea speriata.Atunci Orochimaru scoase un pistol si-l indrepta asupra fetei,imaginea se facuse alba si 2 gloante se auzira.Singurul lucru care il mai vad era sangele care se scurge incontinu...
[b]

Sper ca v-a placut!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 01-12-2013, 06:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.428 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.632 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.875 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.957 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.168 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.485 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.050 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.355 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.973 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.211 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)