Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragostea poate fi inselatoare!

#91
Cu toata lenea mea iti voi da si eu un coment.
Ti- am citit tot ficul si ce pot spune, il iubesc si imi pare rau ca acesta a fost ultimul capitol. Revenind, imi place cum descrii, cum naratezi. Dialogul nu este in proportii mari, nu este nici sec. Actiunea nu este grabita. Iti mai spun odata ca iti iubesc ficul, a asuns sa fie unul dintre preferatele mele.
Citat:A fost un fic extraordinar, nu il poti incheia aici, macar ai putea face un al doilea sezon?
Daca faci un al doilea sezon, sa ma anunti :X

#92
pe bune cel mai thare fic... mi-a placut mult...:X pacat ca s-a terminat...8-|
ai avut aici tot ce trebuie, dar sincer mi-e dor de o continuare...^_^
knd apare volumul 2? glumeam... crek nu o sa faci si volumul 2... dak o sa fie nu uita sa ma anuntzi...;;)
poi ce sa mai zic... multa bafta in continuare! multa inspiratie! si mult/multa tot ce-ti doresti uh... :]] ador cuplul SasuSaku...:X ~_O
sa auzim numai de bine!
c'ya! n_n


Feel...Hurt...Love


[Imagine: pisi0.jpg]


You don't know how I feel when you talk like that!
You don't know how I hurt when you talk like that!
You don't know how I love you because you're there!


Valutzu' meu: PSA
Sysu' meu: ~Ade~
BBFu' meu: Miranda^_^

Va luati de ei?! 23 Va luati de mine! :-l

#93
Buna,
Stiu ca commu meu este nefolositor dar totusi o sa'l dau deoarece am citit fic'ul si ar fi lipsa de respect din partea mea daca nu as lasa un comm poate care nu te va interesa.
Deci descrierea mi plashe, este prezenta la tot pasul, ne inveseleste cand ne creioneaza clipele frumoase, si ne intristeaza cand ne zugraveste un moment trist. Naratiunea este frumoasa, dialoogul nu e sec si nici in exces. Actiunea, nu este grabita ci merge gratios printre capitolele facute cu cap. Deci am citit de curand, mai exact de ieri aproape toate capitolele. Cand am ajuns la ultimul nu am observat ca era The End dar apoi spre dezamagirea mea am fost trezita din starea de euforie ce mi'a dat'o acest fic genial ca si autoarea.
Deci am vazut cateva greseli de tastatura dar sunt total insignifiante deoarece naratiuea, descrierea m'au captivat si nu le'am dat atentie.
Cum s'a mai spus si mai sus mi'ar place sa fie un sezon doi dar aceasta este la latitudinea ta.
Oricum eu iti spun ca este un fic cu o idee originala si sa am anunti de alte fic'uri noi :*.
Succesc cu toate fic'urile tale!

#94
e superb pacat ca sa terminat ai avutcatevagreseli da nu stau sa le enumar ori cum spersa mai continui ai talent si sti cum sal folosesti



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Unde dragostea nu poate exista... THE LAST UCHIHA 16 10.278 14-01-2014, 06:53 PM
Ultimul răspuns: SabrynaMe
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.393 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.334 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.941 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Tot ce poate fi bun ...e rau ! - [+18] Grubbie 9 5.282 11-01-2011, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  Zambetul tău poate ucide Kyung.Oppa 2 2.780 19-11-2010, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kyung.Oppa
  Dragoste nu poate fi cumparata cu bani Zuzy Is Angell 7 4.418 18-10-2010, 10:44 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Iubirea poate distruge si cea mai mica parte de tristete eLenuSh-cu-chip-de-inger- 4 4.261 08-06-2010, 07:35 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  ÃŽi vei da ingerului care nu poate zbura…aripi? Axxa.No.Way 39 26.948 20-02-2010, 09:05 PM
Ultimul răspuns: Irukandji
  Fara doar si poate a ta. miChiY 1 2.711 14-11-2009, 12:38 AM
Ultimul răspuns: Vampire


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)