Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#14

[b]Capitoulu 14
Am facut o prostie...



[
[b]Ma trege pana intr-o camera si ma arunca in pat,aprinde lumina si il vad pe...Gaara.De dreq?Ce cauta Gaara in camera Sakurei?Daca ii spune lui Sasuke,aici imi este sfarsitul.Cred ca ma omoara direct daca afla despre sarcina...Imi este frica,pentru prima data in viata mea.Niciodata nu m-am temut de nimeni.Toate gandurile si rugaciunile mele fusera intre-rupte de roscat:
-Chiar credeai ca iti va reusi planul?ma intreba el.
-...
-Sasuke stie ca esti vie,stie sa ca esti si insarcinata.Sunt curios ce fata va face cand te va vedea aici sau cand ii voi spune ce plan aveai?
-...Nu o face,te rog...
-De parca tu ma poti convinge,esti la degetul meu mic,micuto!imi spuse el.Poate rezolvam cumva...
-Ce vrei sa spui?il intrebai eu.
-Dupa cum il stiu pe Sasuke,te va omori imediat.Cred ca te va pastra in viata daca scapi de acea povara din pantecele tale.Tu il satisfaceai foarte bine.
-Ceee...dar totusi,cum sa fac asta?
-Tu nu ai auzit de avort?ma intreba el.
-Nu,imi este prea frica!ii spusei eu cu lacrimi in ochi.
-Eu ti-am dat o sansa!Acum trebuie sa-l astepti pe Sasuke.El iti va decide viitorul.
-Stai...
Parasise camera si o incuie cu cheia,inainte sa termin eu ce aveam de spus.Nu vreu sa vina Sasuke.O sa ma omoare in cel mai dureros mod posibil.Fata mea se umplu de lacrimi amare.Nu mai aveam ce sa fac,decat sa-mi accept soarta.Dupa cateva minute,clanta fu apasata de cineva.Intra in camera.Era intuneric si nu vedeam nimic.Aprinse in cele din urma lumina.Era Sasuke.Asta imi este sfarsitul.Nu se poate...se transforma intr-un monstru cu piele gri,parul ii luase o nuanta de albastru,iar ochii lui negri ma priveau intens.Ce este el?Om este imposibil sa mai fie.
-Ce esti tu?il intrebai eu.
Sasuke se apropie de mine.Ii puteam simti respiratia calda pe gatul meu.Era aproape,prea aproape.Atunci imi spuse:
-Tu chiar credeai ca poti scapa de mine,nu?ma intreba el.
-...
-Raspunde-mi!!!tipa acesta la mine.Acum esti si gravida,asa ca trebuie sa scap numai-decat de tine.
-Dar pe Sakura de ce o pastrezi?il intrebai eu cu sute la lacrimi in ochi.
-De unde dreq sti de ea?ma intreba el.
-Ce iti pasa...oricum ma vei ucide,asa ca nu are rost sa-ti dau tie informatii cu privire la asta!
Deodata simt cum isi infige ghiarele in coapsele mele si imi sfasie pielea.Tipai de durere.El zambea atat de satisfacut de ce tocmai facuse.Era ca si cum as fi trait in... ,,Iad" in acest moment.Ghiarele lui pline de sange sa plimbau pe abdomenul meu.Privea furios in jos,mai precis privea chiar pantecele mele.
-Nu face asta!il implorai eu.
-Ce vrei sa spui?ma intreba el.Ce?Dintr-o data vrei sa nasti?Hmtp...
-Nu vreu sa nasc,dar nici nu vreau sa avortez.Ceva ma tine in loc.Ceva din mine imi spune sa nu fac asta!
-Hmtp...Tu chiar te astepti sa te cred,Rose?Uite cum facem:Tu si Sakura veti naste,iar care va naste baiat o voi pastra atat pe el cat si pe ea.Daca una din voi doua naste fata...O voi ucide atat pe ea,cat si pe copilul ei!Deci...esti de acord sau nu?ma intreba el.
-...Bine,dar Sakura sa nu afle de mine.
-S-a facut!imi spuse el.
Sasuke ma lua deodata in brate si ma stranse tare.Era atat de bine.Toate durerea din corpul meu disparu,chiar si acele rani provocate de el.Ce este el?Este un ,,Diavol"!Nu as putea sa ma indragostesc de el din nou.Nu dupa tot ce mi-a facut.Imi da drumul,ma intinde in pat si ma inveleste.Priveam cu lacrimi in ochi cum se ridica si paraseste camera,inchizand usa cu cheia.Pe hol se preschimba inapoi in om si disparu.



Sasuke

Deci Rose...Hmtp...cine ar fi crezut.Daca a aflat de Sakura,asta inseamna ca este un spion printre noi.Imediat ce il gasesc,voi scapa de el.Nu-mi pot permite ca si alte informatii sa fie divulgate.Nu am timp de asta acum.Ma indreptam rapid sper camera in care era Sakura.Descui usa si pasesc inauntru.Cand ma uit in jur raman uimit...Sakura statea pe pervazul geamului si privea cu lacrimi in ochi cerul cu sute de stele pe el.Ma apropii rapid de ea.Ochii ei nu mai aveau acea culoare de verde crud,exprimau durere si suferinta cand te uitai in ei.Era de asemenea si foarte palida.O luai in brate si o pusei in pat.O strang puternic in brate,iar ea isi pune mainile pe-dupa gatul meu.



[b]Sakura

Ce se intampla?Este atat de cald,atat de bine in bratele lui.Era un monstru,dar tot il iubem mai mult decat orice pe lume.As fi vrut ca el sa nu fie asa.Imi doream sa fie un tip bun,cineva care ar putea sa aibe grija de tine.Cineva real si sincer.Pe scurt opusul lui Sasuke.Ma strangea in brate,iar eu nu-i dadeam drumul.Simt cu trage plapuma peste noi.Imi pun capul in scobitura gatului lui si ma chinui sa nu plang.Atunci il aud pe brunet spunand:
-Culca-te,este tarziu!imi spuse el.
-Nu pot...
-Incearca sa adormi...
-Bine,dar vreau sa fi tot aici cand ma trezesc,ok?
-Bine...
Ma intorsei invers.Nici 2 secunde nu trecusera si il simt cum ma ia de talie si ma lipeste de el.Simt un sarut nevinovat pe gatul meu.Era atat de bine.Ma simteam ca si cand as pluti pe un nor,dar intr-o secunda revin la realitate.Nu mai stau mult si adorm...
In acea seara avusei un vis ciudat.

Eram intr-o incapere.Totul era negru,iar in fata mea aparu...[/b]
[/b]
[Posturi unite]

Capitolul 15
Visul ciudat...


[align=left]Eram intr-o incapere.Totul era negru,iar in fata mea aparu...un om cu trasaturi de sarpe.Era ciudat.Il vedeam cum se apropie de mine.Tineam ceva in brate,dar nu stiam ce.Ma panicam.Incepui se tip de frica.Fugeam,dar nici eu nu stiam unde.O sa mor,o sa mor aici...
Ma trezi brusc si ma ridicai in sezut.Multumesc lui Dumnezeu ca a fost doar un vis,mai degreaba un cosmar.Fara sa vreau il trezi si pe Sasuke:
-Ce s-a intamplat?Esti bine?ma intreba el.
-Sunt bine,dar am visat urat.
Sasuke ma lua in brate.Era minunat.Caldura corpului lui ma linistea intodeauna.Imi saruta tampla si ma intinde inapoi in pat.Vroiam sa stea cu mine.Nu as fi vrut sa mai plece.Il vad cum isi ia un tricou negru cu semnul Uchiha pe spate.Atunci il aud spunand:
-Sakura culca-te,e prea devreme!imi zise el.
-O sa ma lasi iar singura toata ziua?il intrebai eu.
-Acum am treaba,dar ma intorc imediat ce pot,ok?
-Bine...ii spusei lui pe un ton trist.
Il vad cu iese pe usa,dar nu o inchide,cred ca a uitat.Ceva din mine imi spune sa ies din camera,dar tot corpul imi spune sa nu o fac.Cum a zis si el,era 05:00 dimineata.Acum imi parea rau ca l-am trezit.Ma intorsei pe cealalta parte si adormi.
*Dupa 3 ore*
Ma trezesc usor.Eram singura in camera.Merg pana la baie sa-mi fac siesta si ma intorc repede.Imi iau niste haine noi din dulap si ma pregateam sa ma imbrac.Ce naiba?Toate erau cu semnul Uchiha pe spate.Ma rog...altceva nu am.Imi iau niste pantaloni scurti si un tricou negru.
Usa era inca deschisa.Pasi incet afara din camera.Era o casa imensa.Vedeam multe usi cand treceam,dar nu aveam curaj sa le deschid.Coboram incet scarile.Puteam sa jur sa sunt singura in casa.Mersei pana in bucatarie.Imi era foame.Acolo vad o femei de vreo 40 si ceva de ani.Ea ma intreba:
-Cine esti domnisoara?
-...Sakura,Sakura Haruno,ii spusei eu.
-Saraca de tine,ma mir ca ai putut iesi din camera.
-Ce vreti sa spuneti?o intrebai eu.
-Am vazut cum te-am adus aici legata.
-Va rog sa nu-mi amintiti asta.
-Ok,deci ce iti pregatesc?ma intreba ea.
-Nu-mi pasa,ce va este mai usor.
-Hai draga mea,nu fi timida.Acum zi sincer,esti insarcinata?
-...Da.
-Atunci cred ca un aperitiv cu detoate va fi numai bun pentru tine.Du-te in sufragetie sa asteapta-ma,bine?
-...Ok.
Ma indreptam spre sufragerie.Wow!Era imensa.Ma asez usor pe canapea si ma rezem de ea.Era moale,aici as fi stat mereu,fara sa ma misc.Insa venise repede si ,,bucatareasa" si imi puse pe masa o tava chiar plina,un pahar plin ochi cu lapte si niste tacamuri de argint.Ce viata luxoasa este aici.Ma apucai sa mananc,dar deodata imi suna telefonul.Era Asuke.Ma grabesc sa raspund.
-Alo?Asuke?
-Sakura!!!Unde esti???Te caut de zile intregi!Unde te-a dus acel criminal?Esti bine?ma intreba el.
-Alo?Asuke mai esti?Asuke?se intrerupse legatura.Bateria telefonului era goala,iar eu nu aveam incarcator.As fi vrut sa vina sa ma salveze de aici.Deodata,cineva intra in casa.Era Sasuke.Cand ma vazu ramasese uimit.Venea rapid spre mine si ma intreba:
-Ce dreq cauti aici?Cum ai iesit din camera?ma intreba el.
-Tu ai lasat-o deschisa!ii raspunsei eu.
Abia terminai propozitia ca ma ia in brate si ma saruta pasional.Ma strangea tare,dar nici eu nu i-as fi dat drumul.Simt cum isi strecoara limba in gura mea,formand un sarut lung si extrem de umed.Ne izbeam de toate obiectele din casa,pana ajungeam in camera.Ma tranti in pat si incepuse sa-mi sarute apasat gatul,dar eu l-am intrerupt:
-Nu fa asta!Sunt-
Nu ma lasa sa termin ca imi fura un sarut cu totul special.Era deasupra mea,intr-o pozitie ,,sanatoasa".Mainile lui se plimbau pe spatele meu cand...


Cam scurt capitolul asta...Sper ca va placut![/b]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 30-11-2013, 10:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.428 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.632 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.875 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.957 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.168 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.485 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.050 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.354 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.973 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.211 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)