Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#13
uote]
Capitolul 13
Al 2-lea prizonier



[align=left]Urmatoarea tinta...casa lui Sasuke.De ce oare fac asta?Nici acea fata nu merita asa ceva.Nici nu vreau sa stiu cum traieste cu el.


Sakura

Ma trezesc usor din lumea viselor.Vroiam sa ma ridic din pat,dar nu putam.Imi deschid in sfarsit ochii.Il vad pe Sasuke.Dormea si in accelasi timp ma tinea strans in brate.Nu puteam sa cred ca mi se intampla asa.Il iubeam si inca il iubesc,dar nu pot trai asa.Il strang in brate.Imi pun capul in scobitura gatului lui si incep sa plang.Aceste lacrimi care se scurgeu erau de durere.Simt cum ceva parca ma distruge pe interior.Durerea continua sa creasca.Nu ma mai puteam abtine sa nu tip de durere,asa ca il trezesc pe Sasuke.



Sasuke

Cineva ma impungea incet.Dorm...Dar nu pot.Intr-un final imi deschid ochii.Era Sakura,plangea.Scotea unele gemet de durere.Sigur erau din cauza sarcinii.Se pare ca acel copil din interiorul ei se joaca.Nu suportam s-o vad asa.Dar ce puteam face,nu pot sa ma transform aici,in fata ei.Ea incepea sa planga si mai tare din cauza durerii.Nu putam s-o las asa.
Semnul de pe gatul meu se intinde pe tot corpul.Aveam pielea de o culoare gri deschis,ochii mi se facura negri,iar in ei imi aparuse Sharinganu-l.Fata tipa de durere,dar mai ales de frica.O trag de maini pana o lipesc de mine.Amandoi stateam in genunchi.Ea ma strangea de gat,iar eu nu-i dadeam grumul taliei ei.Ii sarutai incet gatul,in timp ce mainile mele se plimbau pe spatele ei.Durere ei disparu.Rozalia inchise ochii si isi sprijinii usor capul de gatul meu.Nu-i dadui drumul cateva minute.Intr-un final,ma transform si eu in om,o intind pe fata in pat si ma asez langa ea.Ii mangaiam usor chipul angelic.Ma ridicai din pat si vroiam sa plec.Apasai clanta,dar Sakura ma opri:
-Stai,ramai cu mine!imi spuse ea.
-...
-Te rog...
Nu imi doream sa-i fac rau,dar nici asa nu puteam continua.Pana la urma ma intorc la ea.Ma asez in pat langa rozalie si o intind.Ma pun peste ea si incep sa-i sarut gatul.Urcai mai sus pana datui de buzele ei catifelate.Tot ce iti ziceau era sa le saruti si sa nu le mai lasi vreo-data.Imi strecor mana pe sub maieul ei si o strang in brate,adancind sarutul acela umed.Rozalia isi puse mainile pe capul meu.Toate aste formara un sarut nemaiavut cu nimeni alt cineva.Era bine,era minunat,era...perfect.Abia ne despartim buzele unele de celelalte.Ochii ei de smarald ma priveau intens.Trebuia sa plec,dar nu puteam.Ceva din mine nu-mi dedea voie sa fac asta.O aud pe fata spunand:
-Ce vrei sa faci cu mine?ma intreba Sakura.
-Dupa ce vei naste,iti voi spune.
Ma ridicai de pe ea si parasi camera,inchizand-o cu cheia.Fiindca rozalia era insarcinata nu puteam sa fac sex cu ea.Asa ca merg in club.Urc in masina si ma indrept spre el.Cand ajung ii zic lui Yahiko sa-mi de-a una cu experienta.
-Doar daca nu mai scapi si de asta!imi spuse el.
-Daca satisface bine!ii spun eu.
-Bine...
Chema o curva care ma conduse pana intr-o camera.Acolo aveam de gand sa-mi fac de cap.


Rose

Era 23:00 noaptea.Cum sa intru la Sasuke in casa.Usor...pe geam.
Imi luai tot ce aveam necesar.Doua pistoale incarcate,bombe cu fum si niste tranchilizante,desigur si un...pistol cu ancora.Cu el am ajuns la geamul casei.Il desfacui cu un mini laser.Intrai in casa.O vad pe Sakura dormind in pat.Ma aproprii usor de ea.Deodata simt cum mainile imi sunt prinse la spate.Imi puse ceva la nas si fara sa vreu inspirai acel somnifer si cazui intr-un somn adanc.Mai simt doar cum ma apuca de picior si ma trege afara din camera.Imi tineam ochii usor intre-deschisi.Nu adormisem inca.Ma trage pana intr-o camera si ma arunca in pat,aprinde lumina si il vad pe...


Suspans...ca intodeauna



Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 29-11-2013, 10:49 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.424 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.629 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.867 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.954 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.165 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.476 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.036 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.348 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.967 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.208 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)