Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#5
Capitolul 5
Violul


-Cine esti?
-Nu conteaza cine sunt Sakura!Tot ce trebiue sa faci e sa taci si sa induri!

Autor

Brunetul lua o bucata de material si i-a lagat-o la gura fetei,apoi se puse peste ea.Isi arata ghiarele care incepura sa se miste pe obrazul rozaliei.Ii saruta fruntea si cobora pe gat pana la umeri.Bluza il incomoda foarte mult,iar in urmatoarea secunda era deja rupta si aruncata pe jos.Cobora cu sarutarile pana la abdomenul fetei.
Fata simtea cu pantalonii ei scurti era sfasiati si indepartati.Ramasese doar in lenjerie intima.Simte cum chiloteii ei de dantela sunt indepartati si incepe sa se zbata.
Brunetul vazand asta se lasa cu tot trupui lui greu pe ea,nepermitandu-i sa se mai miste.Chilotii ei deja nu mai erau si fata nu mai avea pe ea decat sutienul.

Sakura

NUUUU!!!OPRESTE-TE!!!Zic in mintea mea.
Simt 2 degete cu se freaca de ,,bobocul" meu moale incalzindu-l,apoi isi introduce 1 deget in interiorul meu,mai adauga un ,,ajutor"si incepe sa le miste in mine...Cu bucata de material legata la gura nici nu puteam sa mai gem de durere.Mai continua asa vreo cateva minute.

Sasuke

Chiar cred ca aceaste pisicuta m-ar putea satisface cum trebuie.Imi scot degetele din micuta ei ,,comoara" umeda.Nu putea ascunde faptul sa se excitase...Ii rup sutienul si il dau jos,apoi incep sa-i sarut sanii mai perfecti decat ai lui Rose.Dupa ce ma plictisesc,imi dau pantalonii jos cu tot cu boxeri si o patrund brusc si adanc fara vre-un fel de avertizare.Rozalia,chiar si cu materialul acela la gura,reusi sa tipe de durere cat sa se auda in toata camera.Din interiorul ei se scurgeau cateva firicele de sange care imi incantara privirea.Ok,deci am trecut de inceput si incep sa fac miscari lente si adanci de ,,dute-vino" in interiorul ei...


Rose

-Ce dreq a fost aia???
Mi s-a parut ca aud pe cineva tipand.Ma ridic usor din pat,imi iau halatul si ies sa ma conving sa doar mi s-a parut.Eu si Sasuke eram singurii in casa,deci era normal sa ma duc la el...Ma apropii de camera lui.Eram langa usa,puteam auzi gemete de durere din camera aceea.Ce putea fi???Doar Sasuke nu ma inseala cu alta fata.Privi prin gaura cheii si vazui ceva oribil.
Era o fata,avea parul roz,era sigur narutal,cine isi face parul roz.Avea ochii acoperiti,iar gura si maini era legata.Nu se poate!!!Cel care era peste ea nu era nimeni altul decat Sasuke.De ce???Ce am facut gresit ca sa ma insele?Nu l-am satisfacut cum trebuie sau s-a plictisit de mine?Fug repede in camera mea si inchid usa.


Autor

In timp ce Rose se invinovatea singura,Sasuke isi continua treaba cu rozalia lui.Incepea sa impinga tot mai tare si adanc in interiorul ei.In momentul acesta sute de lacrimi amare erau pe chipul Sakurei.Acestea se inmultira brusc cand simte cum se opreste si isi da drumul in interiorul ei.Sasuke nu era constient de asta,asa ca ramase acolo cateva minute sarutandu-i si muscand cate putin din gatul fetei.Dupe vreo 2 min se dadu jos de pe ea si cazu frant si satisfacut in pat.Statu putin sa-si revina,isi lua boxerii si blugii,apoi cazu intr-un somn adanc,langa rozalia care adormie deja cu lacrimi in ochi...




Răspunsuri în acest subiect
RE: Unde dragostea nu poate exista... - de THE LAST UCHIHA - 17-11-2013, 07:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.425 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.630 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.869 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.955 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.165 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.478 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.042 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.349 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.968 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.208 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)